>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny dziś zarejestrowany nick zbanowanego @never777 to także @dziwkarz, o czym zaświadcza kolejny wpis z wiadomym uzasadnieniem reputacji...
Administracjo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny dziś zarejestrowany nick zbanowanego @never777 to także @wiesiek12, o czym zaświadcza kolejny wpis z wiadomym uzasadnieniem reputacji...

Administracjo, skasuj ten automatyzm rejestracji...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny dziś zarejestrowany nick zbanowanego @never777 to także @mama_ediego7
, o czym zaświadcza kolejny wpis z wiadomym uzasadnieniem reputacji...

Administracjo, skasuj wpis i autora.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny dziś zarejestrowany nick zbanowanego @never777 to także @stara ediego7
o czym zaświadcza kolejny wpis z wiadomym uzasadnieniem reputacji...

Administracjo, skasuj wpis i autora.
Mam też pytanie:
kto z Administracji akceptuje te nicki podawane/rejestrowane z ewidentnym zamiarem robienia tu burdelu na forum?
Powoli zaczyna mi być naprawdę trudno zrozumieć co tu się dzieje i czy to będzie trwać w nieskończoność?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zbanowany @never777 poinformował mnie podając jako reklamę swoich usług w kolejnym dziś z akceptacją Administracji forum zarejestrowanym nickiem, że słuchaj edi8 - ja @obciagamKAZDEMU
Czy to forum ma jeszcze Administrację, skoro akceptujecie te nicki, gdyż ktoś to chyba robi rozmyślnie - dla zwiększenia ilości rejestracji nowych userów na forum...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejne wcielenie @never777 to dziś zarejestrowany nick @koratka64 - w celu wiadomym, stąd proszę o usunięcie jego wpisu z mojego profilu
Ponadto dawnej zarejestrowany nick @musze schudnac - też należący kiedyś do @byku &gt;&gt; @never777 itd. pozostawił ślad w moim profilu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vader 2,8K

vader

Forum VIP
edi8 swoją postawą w tym temacie karmisz trolla i sam go nakręcasz...
Przecież komentarz w repucie widzisz wyłącznie Ty. Oraz admini + ModTeam (łącznie 10 osób) jeśli zerkną co ktoś tam Ci napisał. Innymi słowy takie obrażanie nie można uznać za publiczne, podobnie jak ludzie wzajemnie się obrażają poprzez PW.
Gdybyś miał włączoną opcję otrzymywania PW to pewnie Twoi &quot;fani&quot; skorzystaliby z opcji szerszej &quot;korespondencji&quot; z Tobą poprzez PW a tak próbują &quot;kontaktu&quot; z Tobą poprzez reputę.
Jeśli chodzi o kwestię akceptację nowych kont, kwestię ograniczeń technicznych to pozostaje jeszcze sprawa tego, że admini 24h na dobę i 365 dni w roku nie przebywają na forum - a takowe uprawnienia mają tylko admini więc z natury rzeczy musi być pewien automatyzm.
Nie mniej jednak jeśli przeszkadzają Ci te komentarze w reputacji, których de facto nikt nie widzi to polecam wysyłanie do mnie na PW &quot;zgłoszeń&quot; a będę edytował je dla Ciebie (nie usuwał bo przecież odejmują Ci się punkty) i wpisywał jakieś fajne aforyzmy znalezione w necie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę o posprzątanie w wątku o Ustawie hazardowej, gdyż kolejne wcielenie zbanowanego usera @dany877 &gt;&gt; @never777 a obecnie jako @czymoch106 ponownie robi tam swoją obecnością syf.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
witam
usuwacie kolejne posty tego chorego psychicznie barana przyslanego tutaj z stsu a pytanie kiedy z nim zrobicie jakis porzadek jak i z reszta trolli przyslanych tutaj przez sts do robienia burdelu?
http://forum.bukmacherskie.com/f98/donosy-na-sts-w-sprawie-nielegalnej-reklamy-134868-5.html#post6031609
bo poki co tylko zamkneliscie poprzedni temat gdzie razem ze swoimi kolegami z &quot;pracy&quot; robili burdel a teraz to samo robia w kolejnym
polecam przejrzec wszystkie poprzednie posty w tym temacie,co do tego ze to sa prostytutki z stsu to juz nawet pan zdzislaw 74l emeryt z lomzy nie ma watpliwosci...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W tym komentarzu #7834
wezwałem niejakiego bukowina (mogę Cię nawet odmienić - będzie poprawnie po polsku: bukowinę), do usunięcia z jego forumowej sygnatury, nazwy mojego loginu.
Nie zastosował się do tego, proszę zatem o usunięcie z sygnatury tego usera, mojego loginu tj. Yar000.
User bukowina być może nie jest świadom, że &quot;nazwa użytkownika podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim [...]&quot;.

bukowina, piszę to w tym miejscu, ponieważ nie rozumiesz kiedy się do Ciebie mówi wprost.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 50

bukowina

Użytkownik
W tym komentarzu #7834
wezwałem niejakiego bukowina (mogę Cię nawet odmienić - będzie poprawnie po polsku: bukowinę), do usunięcia z jego forumowej sygnatury, nazwy mojego loginu.
Nie zastosował się do tego, proszę zatem o usunięcie z sygnatury tego usera, mojego loginu tj. Yar000.
User bukowina być może nie jest świadom, że &quot;nazwa użytkownika podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim [...]&quot;.

bukowina, piszę to w tym miejscu, ponieważ nie rozumiesz kiedy się do Ciebie mówi wprost.
Większych bzdur daaawno nie czytałem. Ale widzę, że i tak moder usunął Twój login z sygnatury.
Podstawowa sprawa: to, że w art. 23 par. 1 kodeksu cywilnego pada słowo &quot;nazwisko&quot; (generalnie można powiedzieć, że &quot;dobra osobiste człowieka, w szczególności nazwisko pozostają pod ochroną prawa cywilnego&quot;), nie oznacza, iżby niedozwolone było używanie tego nazwiska w sposób, jaki jest normalnie przyjęty w cywilizowanym społeczeństwie, tj. dla celów związanych z identyfikacją jakiejś osoby.
I do tego używam Twojego loginu. Do identyfikacji Twojej osoby. Nie ma tu nic niezgodnego, w przeciwieństwie do Ciebie, kiedy używasz &quot;epitetów&quot; osobowych. I Ciebie na forum nazywają &quot;znawcą prawa&quot;? Chyba tylko Twojego, na własne potrzeby.
 
Do góry Bottom