>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Punkty reputacji na forum

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zapytam raz jeszcze...
Czy jest możliwość zablokowania na prośbę zakazu dawania reputacji przez danego użytkownika forum ?
Nie mam zamiaru czytać bluzgów chorego psychicznie boromira czyli Wanderleia. Po prostu nie chcę reputacji od tego głupka. Proszę o zablokowanie możliwości dawania reputacji od niego.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma takiej technicznej możliwości.
Ponadto wasze &quot;gierki&quot; chyba bawią was obu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Tak bedziemy się bawili, że ja dodam zapytanie czemu mam bana na HP a nikt tutaj nie raczy mi odpowiedzieć tylko kasuje? Otóż ponawiam. Czemu mam bana na HP, na ile itd.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
A ja z małym pytaniem odnośnie reputacji. Od jakiegoś czasu klikając dzięki na koncie danego usera liczba reputy zwiększa się o 2. Czy to jakiś błąd forum czy promocja?!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja z małym pytaniem odnośnie reputacji. Od jakiegoś czasu klikając dzięki na koncie danego usera liczba reputy zwiększa się o 2. Czy to jakiś błąd forum czy promocja?!
Staż na forum zwiększa Twoją siłę reputacji o jeden punkt.
Przykład: Konto ma 1 rok na forum - Twoja reputacja ma siłę +2.
Tak samo jest jak ktoś napisze 1000 postów i chyba też z tym jak osiągniesz 500 reputacji to masz kolejny poziom więcej.
Taki dawid.400 ma siłę +38.
@Edit: Dzięki za sprostowanie Macko18 ;)!
Co do dawanej reputacji względem posiadanych punktów reputacji, to za każde kolejne 500 punktów reputacji daje się o 1 punkt więcej klikając komuś &quot;+dzięki&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Staż na forum zwiększa Twoją siłę reputacji o jeden punkt.

Przykład: Konto ma 1 rok na forum - Twoja reputacja ma siłę +2.

Tak samo jest jak ktoś napisze 1000 postów i chyba też z tym jak osiągniesz 1000 reputacji to masz kolejny poziom więcej.

Taki dawid.400 ma siłę +38.
Co do dawanej reputacji względem posiadanych punktów reputacji, to za każde kolejne 500 punktów reputacji daje się o 1 punkt więcej klikając komuś &quot;+dzięki&quot;.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
Pytanko: klikając &quot;dzięki&quot; wpisujemy krótki komentarz. Jest możliwość sprawdzenia od kogo i co się dostało jeśli chodzi o reputacje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pytanko: klikając &quot;dzięki&quot; wpisujemy krótki komentarz. Jest możliwość sprawdzenia od kogo i co się dostało jeśli chodzi o reputacje?
Tak, musisz wejść w swój panel użytkownika i ukaże się takie coś, jak poniżej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Użytkownik never777 posłużył się opcją przyznawania pkt reputacji do ubliżania mi.
Proszę Administrację o usunięcie tych punktów oraz &quot;uzasadnienia&quot; i zajęcie się tą w/w wielonickową patologią - poprzednio już za ubliżenie mi tą samą drogą, banowaną z FB pod kilkunastoma innymi nickami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
🔊 OGŁOSZENIE 🔊

System reputacji został wprowadzony na forum ponad 11 lat temu i to według niego wyliczana jest "siłą reputacji", tzn ile kto może przyznać punktów w ramach podziękowań czy docenienia wpisu na forum. Był liczony według takich wytycznych

Kod:
1. Baza początkowa to 1 punkt - siła reputacji każdego nowego użytkownika wynosi 1
2. Każdy kolejny rok na forum: +1 punkt
3. Każde 1000 napisanych postów: +1 punkt
4. Każde 500 punktów własnej reputacji: +1 punkt
System nie był przez ten czas aktualizowany, przez te wszystkie lata wiele się zmieniło na forum, inna była wartość reputacji, na początku, gdy wiele osób mogło dać kilkanaście punktów i była to spora ilość, większość miała siłę mniejszą niż 10, ale sposób wyliczenia był tak skonstruowany, że wartość systematycznie rosła. Dzisiaj jak wiemy wielu może przyznać po 100, 200, 300 punktów czy nawet więcej za jeden wpis, a co za tym idzie, przez punkt 4 siła u niektórych zmienia się dość często, cieszy nas to, ze najaktywniejsi mają mają coraz to większą wartość reputacji, ale zauważamy też problem, ze osoby zaczynające swoją przygodę u nas na forum już na starcie wiedzą, że nigdy nie zbliżą się poziomem do najlepszych i moze to być dla nich demobilizujące.

Dlatego od dzisiaj został przebudowany system, który przede wszystkim docenia waszą aktywność, we wcześniejszym główny aspekt siły to były punkty od innych użytkowników, system był dobry na początku, dziś jak już wspomniałem najlepsi na forum mogą "podbić" komuś siłę za jeden czy dwa wpisy, w nowym systemie też to oczywiście jest, ale wartość została dostosowana bardziej pod dzisiejsze realia, a głównym czynnikiem jest jak już wspomniałem wasza aktywność, teraz siła wzrasta po każdych 100 napisanych postach o 2 pkt, wcześniej był to 1 pkt na 1000 postów, gdzie zdecydowana większość nawet nie dojdzie do takiego poziomu, w nowym systemie myślę, że każdy będzie mógł przede wszystkim sam zapracować na swoją "siłę reputacji", zmieniliśmy także wartość początkową, teraz startujecie od mocy 50 pkt a nie od 1 oraz żeby docenić również użytkowników, którzy są na forum wiele lat zmieniliśmy też punkty za staż, wcześniej było 1 pkt za każdy rok na forum, obecnie jest to aż 10 pkt za rok obecności u nas! Nowy system wygląda tak:

Kod:
1. Baza początkowa to 50 punktów - siła reputacji każdego nowego użytkownika wynosi 50
2. Każdy kolejny rok na forum: +10 punkt
3. Każde 100 napisanych postów: +2 punkt
4. Każde 5000 punktów własnej reputacji: +1 punkt
Teraz najważniejsze, bo na pewno zauważyliście, ze wasza "siła reputacji" uległa drobnej zmianie, punkty 1 i 2 więc wartość początkowa oraz staż zostały przeliczone dla każdej osoby od początku jak jest na forum, a punkty 3 i 4 czyli można powiedzieć wasza bieżąca aktywność będzie liczona od momentu wprowadzenia zmian.

Co za tym idzie postanowiliśmy też wprowadzić podwyżki inflacyjne punktów reputacji w naszych konkursach, aby dostosować je do obecnych warunków o czym wspominałem już wyżej. Szczegółowe zmiany będą podane w poszczególnych konkursach. Zmiany te wprowadzamy od dzisiaj. Mamy nadzieję, ze zmiany przypadną wam do gustu i wpłynie to pozytywnie na wasze działania na forum.

Pozdrawiamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +932
Do góry Bottom