>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

marjanos - od zera bo milionera, zobaczymy czy się da

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam wszystkich!

Zwlekałem z tematem długo. Zamysł bloga jest taki, iż nie inwestując nic, zagrać w pokera i coś ugrać, pierwszy milestone to jakie kolwiek miejsce płatne. Dlaczego zwlekałem? By pierwszy post napisać dopiero wtedy, kiedy już będę miał jakiś sukces.

Ogółem w pokera gram często ze znajomymi, w internecie bardziej dla fanu grywałem, ale czas był coś zmienić. Dlatego teraz próbujemy zbudować jakiś bankroll.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
WPIS #1
Nie dodałem, gram w wielu pokerroomach, ale ten najważniejszy i najlepszy dla mnie to BetVictor. Chcę dojść tam daleko w lidze, bo fajnie można się wzbogacić. I tak dzisiaj zdobyłem w niej bilet, co prawda 0.1+0.01, ale zagrać jakiś turek można, takie tickety mam 2.

Właśnie jestem po turnieju który zaczynał się o 2:00 i oto wynik:
PODGLĄD

A więc po długim czasie udało się dojść do gotówki ????


Stan konta: 2,40E


PS. Oby to był początek ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
WPIS #2
Niestety stan konta się uszczuplił o ostatnią wygraną, a AA&lt;K6s, trips na kolor i niestety na grze cashowej się wyzerowałem.
Właśnie skończyłem turniej w lidze BetVictor, zająłem ostatnie niepremiowane miejsce szóste, a mogłem coś wyciągnąć, gdyby nie pazerność (QQ&lt;KK), niemniej jestem zadowolony, bo podskoczę pewnie kilka pozycji w lidze, gdzie obecnie jestem 88, a za miejsce to stan konta powiększy się o 1E, ale za dzisiejszą lokatę powinienem podskoczyć ???? . Tym bardziej jestem dumny, bo byłem short stuckiem wchodząc na stół finałowy, by po 3 początkowych, kolejno wygranych rozdaniach do prawie samego końca utrzymywać 2 pozycję, ze stratą 2-4k żetonów ???? .
PODGLĄD
Stan konta: 0E
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
WPIS #3
Uwaga, uwaga, przybywam z aktualizacją, dzisiaj 3 miejsce w lidze i zarobek, 33&lt;AQ, ale gość dostał na stole finałowym ładną pomoc po flopie, tz. ja mając fula, przegrałem, ponieważ spadł As na river. Niemniej kolejne $ są ???? . A co ważniejsze punkty ???? . Zajmuję 88 pozycję, ale za 3/90 dostanę na pewno spory awans ???? .

PODGLĄD


Stan konta: 1,25E
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Grałem o 20 ligę, niestety szybko odpadłem, dlatego pograłem też sobie na casheówce, oto co wyrzeźbiłem:



Stan konta: 6,04E
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
WPIS #5
Hej witajcie, powracam i niestety troszeczkę muszę zmienić swoje podejście. Gram kilka turniejów tygodniowo, freerolli, ale ostatnio nie miałem szczęścia. Jeśli miałem, to pieniądze roztrwoniłem na stołach cashowych. Dlatego teraz będę grał same turki prawdopodobnie ???? . Na pytania z PW odpowiem po świętach w tygodniu ???? .

Co do samej gry, będę grał na wielu poker roomach i sumował wyniki, mam nadzieję, że będzie co dodawać ???? .

A tym czasem sprzed chwili, pierwsza kasa na Winamax, wynik mógł być znacznie lepszy, ale jadły mnie blindy, jednak przed kasą przegrałem 2 flipki, KK &lt; A9s i QQ &lt; 86os, takie życie, a byłem około 30 miejsca ze swoją pulą żetonów ???? .



Stan konta: 0,02E

PS. Teraz zdjęcia powinny się pokazywać i nie powinny znikać, przez co mam nadzieję zainteresuję was blogiem :p.

PS2. Za miesiąc marzec dostanę za ligę BV 0,5E, więc kolejny grosz wpadnie i mam nadzieję nie zostanie roztrwoniony ???? .
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Hej, to znowu ja, czas reaktywować blog. Kontynuować wyzwanie. Bardzo fajnie się cashuje na Winamax, są tam freerole, ale niestety potem, jak już dobijam do kwoty 0,8E, to niestety na NL2 nie mogę się przebić. Miałem tak kilka razy, ale teraz zmienię podejście i wejdę na NL2 dopiero przy 2E i spróbuję zagrać ???? .
Stan konta: 0,33E
PS. Gram na starsach NL2, nie mogę jakoś zacząć zarabiać, ale będę też wrzucał ciekawostki z PS ????
PS2. Zainstaluję BetVictora, bo nie grałem tam dawno, dostałem wiadomość, że zamknęli komuś dostęp do grania ligi, zweryfikuję to dzisiaj, ale pytanie do was, czy macie to samo? Ja nie grałem tam rok i maila nie dostałem, jeśli to jakaś nagonka na Polaków, to ????
PS3. Wieczorem prawdopodobnie kolejny post, do zobaczenia ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czy jest sens grać z 1bi na NL2? Przypuszczam,ze jak jesteś dobrym graczem i robisz z kimś zakład to można tak pograć dla zabawy. Ale dla normlnej osoby ugranie czegoś zajmie wieczność.
Nie myslałeś żeby wpłacić 20E na titan poker dostać 20 bonusu+bonus do uwolnienia. Dają też tickety do freeroli. Ja takim sposobem zaczynałem turnieje.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Moja gra w pokera wygląda tak, że wpłacam po 10$ na starsy i nie mogę ich pomnożyć, ani na cash, ani na MTT ani na SNG, zawsze jakoś się wyzeruję... Gram sobie freerole na winamax i to tak jakby dla mnie wyzwanie, by zbudować bankroll od całkowitego zera. Jak będzie zobaczymy. Co do grania, nie idzie najlepiej na starsach, ale staram się i mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie przyniesie to zamierzony efekt. Mam taki pomysł, aby sobie wprowadzić drugi stan konta tutaj w temacie, aby dawać wam znać jak mi naprawdę idzie budowanie rolla ????
Dzisiaj wygrałem tylko 1 cent na winamaxie, QQ&lt;KJo, ale co zrobić, a staczek miałem przedni, bo z pierwszej 30.
Stan konta: 0,34E
 
L 33

lachim70

Użytkownik
to po co grasz ana ps? zacznij grać od mniej popularnych rooomów.
Na ps mozesz sobie pograc za wieksze stawki zeby już praktykować zdobyte umiejętności i wiedze..krótko mówiąc za dużo dobrych graczy na ps ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Serio na PS jest wyższy poziom? Zawsze myślałem że jest odwrotnie.
Dzisiaj jeszcze nic nie grałem niestety, ale może coś zagram na Winamaxie ????
 
L 33

lachim70

Użytkownik
przy wyższych stawkach poziom jest wyższy..przy mniejszych natomiast czesto na stół trafiają ludzie grający loterie więc nie ma to nić wspólnego z pokerem ???? sam tak gram więc wiem.
Grałem na wielu pokerromach i ps jest dla mnie najgorszy bo czasmi przegrywam rękę nie do przegrania ;) nie wiem czy to podpucha czy faktycznie mam większe szczęście w miłości / ???? ...gram tam tylko duze eventy bo oferty, ze względu na popularność i liczbę graczy mają moim zdaniem najlesze
i to co mówił marcin uważam że bez sensu jest granie z takim bankrolem
wpłać sobie gdzieś 20 $ zgarnij bonus i graj na stołach z b proporcjonalnymi do niego. Jezeli przegrywasz tylko na nie ma co sie martwic...zdarza się, ale jeżeli to nie to, to trzeba poszukać błędów ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie piszę nic ostatnio, bo nie ma o czym, 2x 0,04E wygrane, więc nie było sensu, może dziś siądzie coś większego, oby ???? , jestem w top20 przy ~2800 left, oby udało się utrzymać stack w końcu i scahować coś większego ???? .
Stan konta: 0,4E
EDIT: AA&lt;K4s...
 
groszdogrosza 0

groszdogrosza

Użytkownik
Powodzenia w dojściu do miliona!
Dobrą praktyką jest nie wpłacać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, wtedy komfort psychiczny jest zdecydowanie większy, a w pokerze i w zasadzie nie tylko w nim ;) jest on bardzo istotny. Sam zaczynałem grę w pokera właśnie w taki sposób, mozolnie zbierając kapitał na coraz to wyższe stawki. Grałem hold`em fixed-limit, doszedłem do stawek 2$/4$ oczywiście z zachowaniem odpowiedniego zarządzania kapitałem. Obecnie już nie gram głównie ze względu na brak czasu, ale chodzi mi po głowie zagrać jakiś fajny turniej na żywo od tak dla zabawy ????
Jeszcze raz powodzenia, będę zaglądał od czasu do czasu.
 
Do góry Bottom