>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Nie otrzymalem jeszcze biletow z uefa. Wiem, że wysyłka jest do końca maja, ale już zaczyna robic sie goraco. Ktos ma taka sama sytuacje? Nie wiem co robic
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
Jeżeli tak też się stanie, to ja na miejscu trenera oszczędziłbym go na dwa kolejne mecze grupowe. Irlandię wciągniemy nosem. :razz:
Od razu przypomniał mi się pierwszy mecz polaków na MŚ 2006 z Ekwadorem. Też ich mieliśmy nosem wciągnąć. Wszyscy grali na naszych po kursie chyba 1.5-1.6, a jak się skończyło to wiadomo. Także trzeba uważać.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nikogo nosem nie będziemy wciągać bo nie gramy u siebie, nawet spotkanie z Irlandią będzie trudną przeprawą to będzie dla nas mecz weryfikacyjny jak się u nas dalej potoczy, Niemcy to się nie oszukujmy mają nad nami taką przewagę że mają konkretnych graczy na każdej pozycji, ławce i z premedytacją będą wykorzystywać nasze słabostki na poszczególnych pozycjach.Ukraina solidny team turniejowy grający bez kompleksów.Irlandia teoretycznie dla nas najprostszy rywal ale nie łatwy.Ja sobie w ogóle nie wyobrażam jakiś kalkulacji w meczu z Irlandią że kogoś mamy odstawić na trudniejsze mecze, to jest absurdalne.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Każdy z meczy podczas euro będzie bardzo ważny, a pierwszy z Irlandczykami w pewien sposób kluczowy, może podwyższyć lub obniżyć morale zespołu, skład na pewno będzie najsilniejszy jaki może być na daną chwilę. O oszczędzaniu nie ma mowy.
Dokładnie. Warto przypomnieć jak potoczyła się sytuacja Rosji na poprzednim Euro. W pierwszym spotkaniu wygrali 4:1 z Czechami i wydawało się, że są pewniakami na wyjście z grupy. Następnie remis z nami i porażka z Grecją i do widzenia! W tym roku sytuacja jest lepsza, bo możemy wyjść z trzeciej pozycji. Ja akurat tego nie traktuje jako sukces. Jeśli będziemy na dwóch pierwszych miejscach, wtedy będę zadowolony. Co z tego jak zajmiemy trzecie miejsce i przegramy w 1/8. Później wszyscy będą mówili, że plan wykonany, bo z grupy wyszliśmy, a tak naprawdę nie jest to aż tak duża sztuka...
 
S 22

sieko

Użytkownik
Czy wie ktoś coś może na temat transmisji Euro na zagranicznych kanałach? Chodzi mi mianowicie o ARD i ZDF niemieckie, gdzieś czytałem, że podobno tam mają być wszystkie mecze i jak wiadomo to są kanały FTA na tv satelitarnej, więc byłaby możliwość oglądania bez opłat :) ktoś mógłby to potwierdzić/zdementować o ile jest pewien tych informacji?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie sądzę żeby były jakieś problemy z oglądaniem meczów na zagranicznych kanałach, takie rzeczy to tylko u nas.
 
S 22

sieko

Użytkownik
No przykra sprawa żeby z takiej imprezy bylo raptem kilka meczy na otwartych kanałach, oprócz Polski zwykle te najmniej ciekawe, wszystkie z udziałem Albanii itp. ???? A co lepsze mecze to na płatnych... Ja mając nc+ się denerwuje, a nie chce nawet myśleć co czują Ci, którzy posiadają cyfrowy polsat i zostali tak koncertowo wyrolowani.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Jakie macie sektory na mecz z niemcami?? cos czuje ze sie wpakowałem i siedze przy szwabach ????
Mam trybune niebieska,sektor N
 
M 3

many1985

Użytkownik
Jakie macie sektory na mecz z niemcami?? cos czuje ze sie wpakowałem i siedze przy szwabach ????
Mam trybune niebieska,sektor N
Podbijam pytanie tylko moje dotyczy meczu z Irlandią Płn. w Nicei.

Moje miejsce jest w sektorze A1.
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Mam pytanie, mam 2 bilety na Ukrainę i 2 na Irlandię, na każdym jest moje imię i nazwisko, co z wejściem drugiej osoby? To logiczne, że imię i nazwisko będzie inne na jednym bilecie, jak ochrona chce to weryfikować?
Mam troche podobna sytuacje, wiec podbijam pytanie.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Wie ktoś na jakich bukach mogę znaleźć oferty takie jak:
Powołania - kto otrzyma/kto nie? Wszystkie kraje najlepiej
Kto zagra w 1 meczu - wszystkie kraje

Szukam i szukam, na razie tylko na Anglie jest na bet365...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Mam troche podobna sytuacje, wiec podbijam pytanie.
Na biletach są dane tylko osoby zamawiającej. Oficjalny regulamin mówi, że zamawiający może zabrać ze sobą dowolną osobę na stadion i jedyna tożsamość jaka może zostać sprawdzona to zamawiającego. Nieoficjalnie nikt tego nie będzie sprawdzał, bo już teraz handel biletami poza oficjalną platformą jest gigantyczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wie ktoś na jakich bukach mogę znaleźć oferty takie jak:
Powołania - kto otrzyma/kto nie? Wszystkie kraje najlepiej
Kto zagra w 1 meczu - wszystkie kraje

Szukam i szukam, na razie tylko na Anglie jest na bet365...
Na powołania miał Betsson i Unibet, ale oba te buki wycofały już ofertę na powołania i podejrzewam, że pozostałe również.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Czy wie ktoś coś może na temat transmisji Euro na zagranicznych kanałach? Chodzi mi mianowicie o ARD i ZDF niemieckie, gdzieś czytałem, że podobno tam mają być wszystkie mecze i jak wiadomo to są kanały FTA na tv satelitarnej, więc byłaby możliwość oglądania bez opłat :) ktoś mógłby to potwierdzić/zdementować o ile jest pewien tych informacji?
Niestety widziałem informacje że na tych kanałach niemieckich ZDF i ARD tylko puszczą mecze ale na terenie Niemiec w Polsce zablokują
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Tyle co jest programów na satelicie/kablówce to kwestia przejechania kanałów żeby sobie zobaczyć każdy meczyk.Nawet na jakiś arabskich, azjatyckich itd.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Na powołania miał Betsson i Unibet, ale oba te buki wycofały już ofertę na powołania i podejrzewam, że pozostałe również.
A na wystąpi w 1 meczu od pierwszych minut, mogę gdzieś znaleźć na jakiś bukach takową ofertę? Bet365 oferuje, ale tylko na Anglię...
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Odnośnie typowania warto wziąć jeszcze jedna sprawę pod uwagę. Można ją określić w jednym słowie: RAMADAN. W tym roku trwa od 7 czerwca do 5 lipca czyli w sumie całe ME. Zawodników wyznających islam na pewno trochę będzie. Jasne, że sztaby kadr narodowych- dietetycy będą robić wszystko by odżywianie czy suplementacja była taka jak ma być, ale część zawodników jest ortodoksyjna i może w jakimś stopniu oszukiwać itp, dla nich religia jest najważniejsza...Trochę muzułmanów jest w kadrze Francji, duża część w Albani, Szwajcari (dużo grajków z krajów bałkańskich), napewno w Belgii no i cała w zasadzie Turcja. O wynikach mogą decydować detale i trzeba o tym pomyśleć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pierwsze konkursy na naszym forum już ruszyły:
Euro Team 2016 - w puli 3500PLN od Oddsring
Znawca Euro 2016 - w puli 3000PLN od Winmasters
EURO CUP 2016 - 3000PLN od Sportingbet
Fantasy Euro 2016 by Forum.bukmacherskie.com - do wygrania tablet lenovo i 300PLN w gotówce!
Zapraszamy do zabawy. Kto jest tutaj dobrym typerem? ????
----
Przy okazji forumek mam mega prośbę.
Pomóżmy chłopakowi spełnić marzenia:
https://www.siepomaga.pl/mecz-mateusza
Zbiórka dzisiaj się kończy i mamy mało czasu.
Liczę na Was! ;)
 
Do góry Bottom