>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [23]

Status
Zamknięty.
meken 76

meken

Użytkownik
Temat jak zwykle przy okazji Wielkiego Szlema jest niekończącą się beką, Radwańska, która zarabia 2 miliony dolarów rocznie miałaby robić fixy ???? ???? ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Temat jak zwykle przy okazji Wielkiego Szlema jest niekończącą się beką, Radwańska, która zarabia 2 miliony dolarów rocznie miałaby robić fixy ???? ???? ????
Ale zobacz sytuacje wczorajszego meczu Carreno-Busta z Bedene. Dostałem info przed, że ten mecz jest ustawiony, ale nie wierzyłem i faktycznie Bedene wygrał. Fixy są i na najwyższym szczeblu, to jest smutne.
Ogólnie sam przebieg był podejrzany. Bedene wygrywa dwa pierwsze, potem cudowne odrodzenie Carreno i nagle w ostatnim secie dostaje &quot;zadyszki&quot; i traci własne podanie do zera czy tam do 15 ...
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
typowa teoria spiskowa o &quot;kolejce cudów&quot; gdzie jedni muszą a inni nie. Duże ruchy kursów w tym spotkaniu. Liga też ciekawa... Ja gram za dwa dobre piwka i nie radzę wchodzić domami w to ????
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ale zobacz sytuacje wczorajszego meczu Carreno-Busta z Bedene. Dostałem info przed, że ten mecz jest ustawiony, ale nie wierzyłem i faktycznie Bedene wygrał. Fixy są i na najwyższym szczeblu, to jest smutne.
Ogólnie sam przebieg był podejrzany. Bedene wygrywa dwa pierwsze, potem cudowne odrodzenie Carreno i nagle w ostatnim secie dostaje &quot;zadyszki&quot; i traci własne podanie do zera czy tam do 15 ...
Pewnie, że są. Tylko, że ani ja, ani Ty o nich nie wiemy i nie będziemy wiedzieć ;)

Chyba, że niższe ligi w stsie, czy też kiedyś w Tobecie.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
ten, który akurat był tutaj zachwalany na razie na minus:
Mouloudia Club d&#39;Alger 1 : 0 Entente Sportive de Setif live 28&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom