>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-05-2016-czwartek-133760-2.html#post6005732
Chciałem prosić o zmianę mojego typu na:
Serbia wygra 1 Set i WYGRA cały mecz - kurs 5.0
Myślałem o tym caly czas i napisalem samo zwyciestwo Serbii, a taki typ byl oczywiscie ale jestem taki zmeczony po pracy ze przez nie uwage tak napisalem, prosilbym o zmiane, pisze jeszcze teraz bo jest 40 po ale zostal rozegrany dopiero pierwsyz punkt. pozdro
Typ zmieniony wedle prośby, tak pro forma//psotnick
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Witam

Mecz przełożony na sobotę - proszę o usunięcie go lub przeniesienie na sobote.

Moj typ jest podany na piątek w poście #28

Dzięki

Skasowany
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Witam.
Proszę o skasowanie mojego typu Sonderjyske - Odense na dziś. Przepraszam za zamieszanie

Skasowany
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/members/gabka92-u74539.html
Prosze o wykreslenie w typie - (1) poniewaz popelnilem blad i zle zapisalem, oczywiscie to jest po prostu ze wygraja od 1 do 14 bramek max a nie pownna tam byc 1
screen typu ze strony:
http://s1.fotowrzut.pl/QCY66TDDCB/1.jpg

To jakiś żart?
Typ już został rozliczony zgodnie z Regulaminem Typów Dnia, bo jasne dla mnie jest, że nie masz pojęcia jaki typ podałeś (chociaż dołączyłeś nawet skrina) i co on oznacza. A akurat jest na to zapis w Regulaminie. Handicap 0-14, jedynka oznacza, że Vive musi wygrać 15 golami lub więcej, X oznacza, że musi wygrać dokładnie 14 golami, dwójka oznacza, że nie może wygrać więcej niż 14 golami...
Gdybyś go zagrał, to byś się bardzo zdziwił jak buk by ci to rozliczył//psotnick
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-05-2016-sobota-133823-2.html#post6006892
Proszę o usunięcie tego typu kolegi Gabka92, gdyż wprowadza On wszystkich w błąd, ten typ nie oznacza, że VIVE wygra w przedziale 0-14 bramkami, tylko, że VIVE wygra handicapem 14stoma bramkami minimum... Nie wiem, jak mozna pomylić takie podstawy i jeszcze rad na forum udzielać...
jej, pomylilem sie takie dziwne? bylem pewny ze typ mi wszedl i bylem dziwny co do kursu na niego, ech, jakbym wiedzial to bym dal handi +13.5 na Mielec i by weszlo ech, a akurat rad udzielam czesto trafnych bo bardzo duzo razy juz wchodzily i to wysokie kursy ok 2.5-3 najczesciej a niekiedy i kolo 4
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Proszę o poprawienie rozliczenia z czwartku(post numer 10). W meczu padło 13 rzutów rożnych.
Pozdrawiam
Poprawione.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Oddałem typ na Chico - Ind. Medellin, ale spóźniłem się kilka sekund. Typ na 22:15 oddany o 22:15. Nie chciałbym, aby przyznano mi -100pkt za typ po czasie. Prośba o kasację typu. Dzięki
Typ usunięty.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Witam,
mam pytanie/prośbę - na ogół sprawdzam kursy u kilku bukmacherów przed podaniem typu, aby wybrać ten najkorzystniejszy - wiadomo. Tym razem jednak z pośpiechu i chęci podzielenia się typem jak najszybciej, dając możliwość skorzystania innym graczom, nie zapoznałem się z ofertą innych bukmacherów.. Okazuje się, że w tym samym momencie na betano był dostępny kurs 2.15, zauważony też przez innych użytkowników. http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-playoffs-2016-a-132402-17.html#post6009645 , http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-playoffs-2016-a-132402-17.html#post6009547 .
Czy mogę liczyć w tej sytuacji na weryfikację kursu?
Pozdrawiam,
YD
Poprawione, ale tylko wyjątkowo (przez wczorajsze ograniczenia dostępu do forum). Na przyszłość sprawdzaj wszystko przed zatwierdzeniem posta//psotnick
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Proszę o poprawienie rozliczenia z poniedziałku(post numer 14) meczu Malmo FF-Falkenbergs. W meczu padło 13 rzutów rożnych.

Pozdrawiam

Poprawione // TyperekS
 
luk2397 0

luk2397

Użytkownik
Witam.
Chciałbym się spytać o rozliczenie mojego typu z 23.05: Nurnberg-Frankfurt. Dostałem minusa za niejakie powtórzenie typu. Znikąd nie ściągałem tego typu i analizy ani nikt przede mną nie miał tego typu. Proszę o wyjaśnienie tej niezgodności.

Typ został rozliczony na minus, z powodu, że wcześniej został podany handicap na tą samą drużynę. Radzę się zaznajomić z regulaminem typów dnia, by nie było niejasności. // TyperekS
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Z dnia 22 i 23 wszedzie zwroty na tenis powypisywane....przeciez wiadomo ze nie zawsze graja o tej godzinie ci pisze. Zawsze byly rozliczane a teraz jakies nowe pomysly.....zreszta nie ma @ Kamila to widze ze rozliczajacy tez za bardzo z regulaminem sie nie zapoznali. Totalny rozpizdziaj w tym dziale. Ale rozumiem , komu to sie chce.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Z dnia 22 i 23 wszedzie zwroty na tenis powypisywane....przeciez wiadomo ze nie zawsze graja o tej godzinie ci pisze. Zawsze byly rozliczane a teraz jakies nowe pomysly.....zreszta nie ma @ Kamila to widze ze rozliczajacy tez za bardzo z regulaminem sie nie zapoznali. Totalny rozpizdziaj w tym dziale. Ale rozumiem , komu to sie chce.
to chyba Ty nie ogarniasz, jeżeli mecz odbył się w danym dniu, jest normalnie podliczony na plus albo minus, jeżeli był przeniesiony na dzień następny to wtedy jest zwrot bo mecz nie odbył się w dniu w którym był podawany, logiczne i normalne, usiądź i przyjrzyj się bardziej a nie najeżdzasz, że moderatorom się nie chce, bo naprawdę w to muszą włożyć pewnie dużo pracy, wolnego czasu itp.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Chciałbym ponarzekać że forum wczoraj i przedwczoraj przez cały dzień znów nie działało-dzieje się tak coraz czesciej a miałem typ nba under 199 ludzie by mogli zarobic a ja punkty bym miał naprawde ogarnijcie się bo jest coraz gorzej. I temat na nowy dzień jakiś porządny moderator mógłby publikować a nie codziennie trzeba czekać aż ktoś otworzy nowy temat, ja ja stworze to zaraz będzie coś nie tak no i napisaliscie ze do 18 jak nikt nie stworzy z moderatorow to dopiero mozna samemu otwierac temat...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom