>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Maj 2016

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piraterna Motala v Elit Vetlanda -6 @ 1.83
dokładnie o 6 @ 13
Nie widzę za bardzo w tym meczu Vetlandy, gospodarze bardzo mocni na swoim torze. Hancook , Pawlicki liderzy do tego Kildemand , Nichols ,Engman. Wczoraj oglądałem angielską i Nichols po prostu latał.Skład bardziej wyrównany. Jak na razie wygrywają wszystko, Vetlanda bardzo się męczy, dziury w składzie. Pierwszy mecz remis na swoim torze, potem wyjazd z beniaminkiem przegrali 10 pkt, z mocnym Lejonen Gislaved tez się meczyli odjechali dopiero w końcowce. Vetlanda na ten moment to jedyny pewniak Zmarzlik, Tajski wydaje mi się obniżka formy w Toruniu pojechał słabiutko. Musielak na wyjazdach mniej skuteczny, do tego powinien przegrywać z rezerwą gospodarzy. Jonasson nawet na swoim torze nie punktuje. Handi według mnie za niskie, warto pograć.
Jeśli nie jedzie Łaguta to skąd taka linia? Bertzone zamienieni z Musielakiem numerami, powoduje tylko tyle, że Oliwer nie zrobi za wielu punktów, a Musielak może z 2-3 oczka więcej niż zazwyczaj. Za Łagutę - Bech ? Jeśli tak to jest tylko osłabienie na pozycji seniorskiej. THJ bez formy i przeciętny wskakuje pod nr 3 i to za niego będą leciały taktyki. Opieram się składem ze SF i jeśli to prawda to nie widzę gości tutaj. Woffinden i Zmarzlik zrobią po 13, ale drugie tyle musi zrobić reszta drużyny...
Ricky Kling i Musielak musieli by objeżdżać rywali w biegach rezerw, ale Larson ani Engman to nie są chłopcy do bicia.
Gospodarze to mega szybki w Szwecji Piotrek, pewny Hancock na swoim torze. J Davidsson u siebie też jest mocny. Nichollsa widziałem w niedziele w Rzeszowie, jak i wczoraj w Poole to latał. Kildemand w kratkę, ale na pewno prezentuje się lepiej niż THJ czy Bech.
Piraterna -6,5 - Vetlanda sportin.gbet @1,70 ⛔ 46 - 44
Woffinden powyżej 11 @1,8 but365 ✅ 13
Równe 11 @7,5 %
Taj jest szybki w Szwecji. Dzisiaj na jego i Bartka barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za wynik. Liczę dzisiaj na jego 6 startów. W 5 też jest w stanie pokryć tą linie. Pawlicki czy Hancock to zagrożenie na utrate punktów. Spotka się z nimi 2x + 2x z Kildemandem. Stać go na 9-10 punktów w 4 startach. Dojdzie do tego prawdopodobnie taktyk + 15nasty i linia 11 oczek powinna być spokojnie przekroczona. Jego występ w Toruniu uznaje za wpadkę, która każdemu się zdarza.
Chciałem też grać over 9 Piotrka, ale ten typ wydaje mi się pewniejszy.
Ljung poniżej 8 @2,30 but365 ✅ 4
Równo 8 @7,5 %

Za wysoka ta linia. Ljung z łatwiejszymi numerami nie przekraczał tej linii. Dzisiaj przeciwnik niby łatwy, ale może stracić oczka zarówno na MJJ czy Zorro. W 14 znowu Zorro i Dudek, jakoś nie widzę tutaj dwucyfrówki Ljunga i startu w biegu nominowanym.

Przedpełski poniżej 6 @2,75 but365 ⛔ 8
Równo 6 @6 %

Paweł jedzie słabo, jeden dobry występ na MA . Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ciężko też mu będzie się zmobilizować na takim meczu gdzie drużyna będzie miała problem wyjść z 30stki. Kurs piękny tylko pobierać.

Michelsen +5 - MJJ @1,70 betsyfe ⛔ 6 - 12

MJJ jeździ w kratke, Michelsen może dzisiaj się pokusić na 4-5 oczek. +5 to już daje mu 9-10... Spore handi, warte gry.
Kylmakorpi poniżej 9 @2,10 but365 ✅✅ 7
Rowne 9 @7,5 %
Trudne biegi dzisiaj, oj trudne. Jakoś nie wierze w jego więcej niż 4 starty, bo dla mnie pewniaki do 15nastego to Przemek i KK. Zakładając 4 stary 10 oczek to za dużo dla Fina. No chyba, że jest jakieś z/z i pojedzie 5x.
Masarna +6 - Indiaderna @1,85 but365 ✅✅✅ 56 - 34
Już opisywana przez kolegów.
Masarna +6 i under 9 Kilokarpiego zagrane bez wiedzy o absencji KK...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piraterna✅ + Lejonen ✅+ Masarna (+6)✅ = 3,08✅✅✅ bet365

Piraterna u siebie bardzo mocna. Pozycje 1-5 plus Engman z rezerwy dzisiaj zapewnią wygraną gosp. Nawet jeśli ktoryś dzisiaj zaprezentuje się gorzej to są inni którzy to nadrobią. Nawet J.Davidsson spisuje sie super jak na niego i wyrobił sobie średnią 2,00 pkt/bieg. U gości Tajski i Zmarzlik są w stanie się postawić. Reszta nie sądzę aby jakoś specjalnie powalczyła.
Lejonen opisywałem wyżej więc nie będę powielał.
Kursy na Masarne podpadające. Jak dla mnie mecz bardzo wyrownany. Gram z dodatnim handi. Jadą u siebie więc przynajmniej rezerwowi powinni być odpowiednio spasowani od początku. Mocny skład w zasadzie bez jakis większych dziur.

M.Vaculik powyżej 9 ✅✅✅- 1,83 bet365

Martin wreszcie uporał się ze sprzętem i w Toruniu pojechał bardzo dobre zawody. Wypowiadał się że wszystko jest na jak najlepszej drodze dlatego dzisiaj licze na jego dobry wynik. 6 startów raczej nie uniknione bo przyjezdzni będą się posiłkować RT a Vacul jest jednym z pierwszych jak nie pierwszym żeby dostać dodatkowy start. Jak będzie z Doylem? Czy ZZ? Wtedy może nawet 7 startów? Ale to już na to nie liczę w 6 biegach ogarnie taką linie. Tak naprawdę Słowak może objechać każdego. Miewa jednak biegi w których dojeżdża ostatni. Linia nie jest jakoś wysoka ustawiona biorąc pod uwagę 6 startów. 4x2pkt + 2x1pkt i już mamy zakład wygrany a na takiego zawodnika to nie jest jakiś wielki wyczyn. Uważam,że warto
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Czemu się tak uparliście ze zmianami w Masarnie :p? Może po prostu taki kurs jest spowodowany tym, że Indianerna tu będzie czuła się jak w domu. Lata jeździli tutaj Andersson, Lindbaeck, Bodgdanow a Lindgren mieszka niedaleko i często sobie wpada pokręcić kółka.
Jakieś plotki idą, że KK nie ma, ale nigdzie niepotwierdzone?
@ I Zengota też chyba jeździł w Aveście
Masarna - Indianerna 2 (- 4 .5 ) @ 1.90 w Sportingbet * :minu s:
*Linia -6 w Bet36 5 @ 2.10 też do wzięcia , ale warto sobie ją obniżyć do -5.5 @ 1.81 (przy 42-48 bet zali czony )

Mecz w Aveście, ale tylko na papierze gospodarzem jest Masarna. W składzie &quot;Indian&quot; zawodnicy, którzy jeszcze przed rokiem stanowili o sile Masarny w Allvenskan (Lindbaeck, Andersson, Bodganow). Antonio jest królem tego toru. Przejrzałem na szybko statystyki z trzech ostatnich lat i jego występów przed własną publicznością i chyba tylko raz zszedł poniżej dziesięciu punktów. Co prawda było to na zapleczu Elitserien, ale wyniki robił tam kosmiczne, w zasadzie bez żadnych wpadek. Do tego dochodzi duet rezerwowych Bodganow i Andersson, którzy powinni zrobić tutaj solidną robotę (dla przykładu Joel w zeszłym roku triumfował w turnieju mistrzostw Avesty na tym owalu). Do tego dochodzi Fredka Lindgren, który mieszka nieopodal i dość często korzysta z gościnności tutejszego toru. Czterech zawodników przed którymi ten owal nie stanowi żadnej tajemnicy i mają tutaj znacznie więcej kółek niż miejscowi. Jeśli dodamy do tego Iversena i Zengotę (też startowa w Aveście), którzy formę mają całkiem solidną widzi mi się tutaj spokojne zwycięstwo Indian.

Antonio Lindback over 10 @ 1.90 w Bet365 ✅
Argumenty w zasadzie powyżej. Dodam tylko, że Toninho ostatnio na fali i radzi sobie co raz lepiej.

Chris Holder - Andreas Jonsson 2 (-1) @ 1.80 w Bet365 :min us: 11-12
Zakład z całorocznego. Holder już nie raz mnie zawiódł, więc teraz dla odmiany szukam betu w drugą stronę. Chrispy strasznie w kratkę. Kapitalny w niedzielę w Toruniu, wolny wczoraj w Anglii. Jaki będzie dziś? Diabli go wie, ale więcej przesłanek jest ku temu, by stwierdzić, że może być raczej kiepsko. AJ to będzie dziś najbardziej zapracowany zawodnik całej kolejki. Jest Z/Z za Doyle, więc start więcej, do tego pozycja rezerwowego, gdzie niemal z urzędu w dwóch biegach powinien zapunktować na maksa (2x3 punkty) - jest rezerwowym więc pewnie zmieni Lindmana, do tego jakieś taktyczne - siedem startów powinno być, co myślę, że wystarczy na Chrisa. AJ w Gislaved zazwyczaj punktował na niezłym poziomie. Z pozycji rezerwowego powinien być prawdziwym killerem.

Peter Kildemand - Thomas H. Jonasson 2 (+3) @ 1.85 w Expekt ▶ 7-4
Jest taki zakład w expekt, bet365 i innych bukach.
Kildemand sprzętowo wygląda kiepsko. Nic w zasadzie nie jedzie. Faworytem do nominowanego biegu raczej nie jest, podobnie jak THJ. Chociaż liczę, na Jonassona. W porównaniu z początkiem sezonu jest już lepiej. Ostatnie lata to dobre występy w Motali (był liderem zespołu, w którym jeździł Sajfutdinow, Woffinden, Zmarzlik czy Hampel). Poza tym z tego co czytałem w Motali leją mnóstwo wody na tor, a THJ raczej nie ma nic przeciwko takim warunkom torowym co pokazał przy okazji meczu Częstochowa - Kraków ;) Value na Szweda.
@ I faktycznie nie ma KEJ KEJA ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
uppskjuten tillsvidare pga regn
przełożone aż do odwołania z powodu deszczu

Ja to rozumiem tak, że mecz jest zawieszony, aż deszcz ustanie. Widać rozpogodzenie na niebie, więc myślę że pojadą z1-2 godzinnym opóźnieniem. To jest Szwecja nie Polska.
Podobno w Masarnie KK nie jedzie... czyli Masarna +6 i under Kilokarpiego w łeb...
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Indianerna vs Lejonen (handicap)
Typ: Indianerna (-8)
Kurs: 1,95

Indianie wciaz bez Pepe, ale jest przyzwoity Zengota. Sklad obecnie opiera sie na trio Lindbaeck-Lindgren-Iversen, gdzie kazdy z nich znajduje sie na fali i robi bardzo solidny wynik. Sklad gosci jest specyficzny. Niby sa nazwiska, ale jednak nie idzie za tym juz az taka sila. Pedersen wedlug mnie wciaz jest daleki od optymalnej dyspozycji i dzisiaj trio powinno go lac. PK potrafi zaskoczyc, ale bez przesady. Maksym debiutuje dopiero, wiec cudow sie nie spodziewam tym bardziej ze ma piekielnie trudny numer. Bjerre i Andersen to beda zawodnicy kluczowi dla tego spotkania. Ja zakladam, ze jednak nie zachwyca.

Rosspigarna vs Piraterna (handicap)
Typ: Rosspigarna (-2)
Kurs: 1,80

Szykuje sie bardzo wyrownany mecz. Ja jednak ide w strone gospodarzy. Po pierwsze atut wlasnego toru, a po drugie bardziej wyrownany sklad. Kluczem do sukcesu bedzie neutralizacja liderow Piratow. O ile Hancock i Pawlicki beda trudni do pokonania to z Kildemandem powinno pojsc juz nieco latwiej. Reszta powinna odstawac. Ciekawi mnie szczegolnie postawa Vaculika i AJ.

Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 6
Kurs: 1,61

Nie do konca rozumeim ta linie. Wczoraj Doyle mial bardzo udane zawody w Anglii gdzie jego druzyna do ostatniego biegu walczyla o sukces. Nie udalo sie, ale to nie powod by wrozyc jakies zalamie zawodnika. Co prawda w Szwecji jezdzi srednio w tym roku, ale uklad bieg jest bardzo korzystny i nawet w 4 biegach powinien spokojnie pokryc linie.

Piotr Pawlicki (suma punktów)
Typ: Piotr Pawlicki - powyżej 10
Kurs: 2,05

Piotr w tym sezonie zachwyca w Szwecji. Linia jest trudna wszak uklad biegow nie jest jego atutem, ale licze na to, ze Rosspigarna nieco odskoczy i pojawia sie rezerwy taktyczne a jesli tak to wybory sa dwa: Herbie i wlasnie Piter (kolejnosc przypadkowa). Jesli wiec okaze sie, ze bedzie do zrobienia 11 punktow w 6 biegow to calosc wyglada juz zupelnie lepiej.

Vetlanda vs Smedarna (handicap)
Typ: Vetlanda (-18)
Kurs: 1,90

Vetlanda ma bardzo dobry sklad z dwojka wyraznych liderow. O ile na wyjazdach potrafia pojechac nieco slabiej, ze wzgledu na chimeryczna druga linie, o tyle u siebie jada praktycznie wszyscy - wlacznie z THJ. Dzisiaj rywalem jest Smedarna, czyli druzyna ktora w deklarowanym zestawieniu jest naslabsza w calej lidze. Brak wyraznych liderow to glowna bolaczka druzyny z Eskilstuny. Linia jest stosunkowo wysoka, ale ja tu widze spory pogrom.

Bartosz Zmarzlik (suma punktów)
Typ: Bartosz Zmarzlik - powyżej 11
Kurs: 1,66

Z tego meczu niezle tez wyglada over na Zmarzlika wszak prozno szukac wsrod gosci kogokolwiek kto moglby mu sie postawic. Boje sie jedynie o to, ze w razie bardzo wysokiego wyniku gospodarze nieco odpuszcza koncowke i pozwola pojechac drugiej linii.

Masarna vs Dackarna (handicap)
Typ: Dackarna (+14)
Kurs: 1,72

Linia trochę przeszacowana. Gospodarze to wyfrajawygrają, ale taktycznym będzie stosunkowo rowno.

Patryk Dudek (suma punktów)
Typ: Patryk Dudek - powyżej 11
Kurs: 1,72

Duzers w świetnej formie. Dzisiaj zapewne 6 biegówbiegów, więc jest spory margines błędu.

/podsumowanie
1. Indianie na dużym spokoju. Szkoda tylko Maksyma. Oby diagnozy się nie potwierdziły.
2. Nawet &quot;bez&quot; Vaculika Rosspigarna pewnie wygrała.
3. Z bonusami... Dziwne trochę że mimo wyniku w 14 biegu menago postawił na Lahtiego.
4. Słabsza końcówka i nawet nie załapał się na nominowane...
5. Najzabawniejsze jest to nawet mimo fantastycznej postawy Michelsena 55 było w zasiegu Vetlandy. Niestety THJ i Toffik zawiedli kompletnie.
6. Bartek terminator.
7. Niby ledwo, ale jednak już przed 15 było na plus.
8. Mimo słabszego początku Patryk zdołał nadrobić wynik i nawet zero w ostatniej gonitwie nie zepsuło kuponu.
Ogólnie ok, ale powinny być przynajmniej 2 zielone więcej (Doyle i Elita).
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Przemysław Pawlicki over 9 @1.66 -&gt; z podpórką na równe 9.

Jak pokazują statystyki, Pawlicki ma najlepszą średnią w Eliteserien w tym sezonie, bryluje zarówno u siebie, jak i na wyjeździe - dziś jadą u siebie, gdzie Przemek ma średnią 2,364. Jego dzisiejsi rywale biegowi, to: Dudek - Max, Gomólski - Janowski, Johansson - MJJ, Janowski - MJJ. Uważam, że Pawlicki jest w stanie pokryć over już w pierwszych 4 startach, ale z jego możliwościami jest na pewno kandydatem do biegu nominowanego, w związku z czym szanse na pokrycie zakładu rosną. Żużel to jednak żużel, dlatego gram z podpórką na równe 9.

/e: Pawlicki w mega formie, 13+1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dorzucam:

Grzegorz Zengota - Maksym Drabik -&gt; Grzegorz Zengota (-1), @1.95 z podpórką na remis.

Zacznę od Grzesia Zengoty, który wystartuje dziś z numerem 10. w parze z Antonio Lindbaeckiem. Dla Zengiego będzie to drugi mecz na własnym torze, w pierwszym pokazał się z dobrej strony zdobywając 9 punktów w 4 startach przeciwko Dackarnie Mallili. Dziś przyjeżdża rywal zdecydowanie mniej wymagający, a w biegach Zengi będzie miał za rywali: Bjerre - Aspgren, Karlsson - Andersen, Karlsson - Pedersen, Bjerre - Karlsson. Zakładam hipotetycznie, że będzie punktował coś na miarę: 2/3, 2/3, 1/2, 1/2, w najgorszym scenariuszu będzie miał 6 pkt, w najlepszym 10. Do startu w biegu nominowanym bym go nie liczył, pewniakami RACZEJ są Lindbaeck i Iversen. Z drugiej strony mamy natomiast debiutanta w lidze szwedzkiej, Maksyma Drabika, który pojedzie z ciężkim numerem 5. Jego rywale w biegach, to: Iversen - Cyfer, Andersson - Lindgren, Bogdanow - Lindbaeck, Lindbaeck - Iversen. O ile Cyfera, Anderssona czy też nawet Bogdanowa raczej przywiezie za sobą, o tyle ciężko będzie Drabikowi dziś o &quot;3&quot; (Iversen, Lindgren, Lindbaeck, Iversen). Licząc hipotetycznie, Drabik zapunktuje: 1/2, 2/3, 0/1, 0(?). Bieg nominowany raczej będzie miał z głowy: Bjerre, Andersen, Pedersen - dwójka z tej trójki pojedzie w biegu 15. Oczywiście, nie ujmuję talentowi Drabikowi i liczę się z tym, że może równie dobrze pokazać się ze znakomitej strony, jednak liczę na doświadczenie jego rywali, które zdobyli na szwedzkich torach oraz na to, że szwedzcy seniorzy nie okażą się chłopcami do bicia na własnym terenie. W porównaniu do Grzesia Zengoty - trochę mało, dlatego gram handicap na Zengotę, który w Szwecji startuje regularnie od 2008 roku.

/e: szkoda, że Drabik tego meczu nie dokończył, bo kontuzja, no ale bet zawsze na plus, miły powrót do życia ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom