>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FC Sevilla - FC Barcelona Finał Pucharu Króla 15/16

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Finał Pucharu Króla
FC Sevilla - FC Barcelona
22.05.2016r.

Oferta z Otobet.

W niedzielny wieczór będziemy świadkami bez wątpienia wielkiego widowiska. Ostatni mecz w sezonie dla tych drużyn. Walka o prestiżowe trofeum w Hiszpanii.
Trochę szkoda, że to 4 dni po potyczce Liverpool - Sevilla w finale LE. Dużo mniej czasu na regenerację, tym bardziej po ewentualnym sukcesie i pewnie jakimś świętowaniu.
Mecz o godzinie 21:30 na Estadio Vicente Calderon w Madrycie (stadion Atletico).
Zapraszam do analizowania spotkania. Czy nie aby za wysokie kursy na Sevillę?​
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Jak w Bazylei będzie intensywny mecz + ewentualna dogrywka i karne to może czasem zabraknąć paliwa na Barce. Z drugiej jednak strony Sevilla olała kilka ostatnich meczów ligowych koncentrując się ewidentnie na tych dwóch finałach.
 
luk2397 0

luk2397

Użytkownik
Zwycięstwo Barcy bardzo prawdopodobne- niemalże pewne. Priorytetem dla Barcy w tym sezonie jest zdobycie Pucharu Króla po odpadnięciu z LM i ten cel osiągną. W dodatku Sevilla gra w LE i zmęczenie na pewno da im się we znaki. Zwycięstwo Barcy co najmniej dwiema bramkami to mój typ na ten mecz.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Równieź uwaźam, ze Sevilla.nie ogarnie dwóch meczy w 4 dni. Szczególnie, ze przciwko Barcelonie trzeba biegac, biegac i jeszcze raz zapierdzielac. Moze pierwsza polowe powalcza ale potem pewnie spuchą.

Równiez szukałbym handi w stronę Barcy ale zobaczymy co przyniesie finał LE. Jeśli dogrywkę to nie widze szans po stronie Sevilli.

Dodam jeszcze jeden ważny argument; w lidze hiszpańskiej Sevilla NIE WYGRAŁA ANI JEDNEGO MECZU WYJAZDOWEGO! Niesamowite ale prawdziwe. Bilans goli 13:29. Bardzo mizernie...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dodam jeszcze jeden ważny argument; w lidze hiszpańskiej Sevilla NIE WYGRAŁA ANI JEDNEGO MECZU WYJAZDOWEGO! Niesamowite ale prawdziwe. Bilans goli 13:29. Bardzo mizernie...
To akurat ma małe znaczenie.
Wystarczy wziąć pierwszy lepszy mecz w LE i nagle się okazuje, że wyniki wyjazdowe są zupełnie inne. Na pewno tyle meczów ile rozegrali przez cały sezon spowodował, że nie grali wszystkiego z pełnym zaangażowaniem. Pierw występy w ciężkiej grupie LM, więc liga wydaje mi się, że zeszła nieco na boczny tor, a następnie dalsze fazy LE i walka o kolejny triumf, obrona LE i szansa na występ w LM, bo w lidze dogonić Villarrealu po prostu nie byliby w stanie, bądź byłoby to nawet cięższym zadaniem. Sevilla to drużyna turniejowa, która lubi mecze systemem PO. Również myślę, że w pierwszej połowie powinni się postawić Barcelonie. Jednak ważniejszy jest finał LE, bo to nie tylko szansa na napisanie nowej historii, ale jak już wspominałem występy w LM, które dają ogromne pieniądze, których Sevilla potrzebuje, by się dalej rozwijać i nie zastępować innymi zawodnikami tych, którzy są liderami i są wyłapywani przez finansowych gigantów.
 
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Mecz już jutro a ja przeglądając ofertę na ten mecz zauważyłem świetny typ po dośćdobrym kursie. Mianowicie BTS &amp; Over 2.5 w Stsie jest kurs 1.75 i ja to pogram w dublu z Club Brugge do którego również napiszę analizę. To jak gra Barcelona wszyscy wiemy i ja spodziewam się tutaj ich wygranej i to dość wysoką coś w okolicach 4:1. Sevilla zagrała świetny mecz z Liverpoolem w Finale ligi Europejskiej i z Barceloną również będą chcieli dać z siebie wszystko tak aby w szatni nie pogorszyły się morale. Do tego H2H również jest na korzyść owego typu.

Typ: BTS &amp; Over 2.5
Ako: 1.75
Buk: STS
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Trochę na siłę szukanie tych argumentów, zmęczenie po LE?To jest aż 4 dni na regeneracje więc nie przesadzajmy, zwłaszcza że nie mają obciążeń ligowych.Barcelonie z Sevillą też nie jest ostatnio z górki, wygrali u siebie 2-1, w Sevilli plecy też 2-1, 4-3, także Sevilla Barcelony się nie boi a mecz jest na neutralnym terenie (na AtleticoM jak dobrze pamiętam) kursik pod Barcelonę jakby grała u siebie.Cieszy że coś pod minus Barcelony można wygrzebać over 1,5 kartki w okolicach 1,50, w spotkaniach między B v S sporo kartek padało, mecz dla obu ekip o kolejne trofeum a kto w finale będzie na nie uważał?
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Ostatni mecz sezonu, nikt nie będzie się oszczędzać, na murawę wybiegną podstawowe jedenastki. Będzie gryzienie murawy przez wszystkich zawodników i sporo kartek. Pewniakiem na kartkę jest dla mnie Kryśka, nie dostał w finale LE, nie wierzę żeby nie dostał żółtka w dwóch finałach pod rząd. Sędziuje Carlos del Cerro Grande z Madrytu.
W bezpośrednich meczach w latach 2015/2016 było 5, 7, 4 i 7 kartek.

Puszczam
over 5.5 kartek po 1.61
Krychowiak żółta kartka 2.70
Oba unibet
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dzisiaj Barca faworyt, ale granie po kursach oscylujących w granicach 1.30-1.35 mija się z celem. I dlatego decyduje się zwrócić w stronę korków ;)
Jako, że Katalończycy dysponują artylerią co się zowie MSN ataków z ich strony zabraknąć nie powinno, dzięki czemu korków również. Sevilla to nie są ogórki i z pewnością będą twardo bronić dostępu do bramki, a co za tym idzie kornerów po stronie Barcy nie powinno zabraknąć. Barcelona w lidze ost. cztery mecze: 6,4,6,8.
Sevilla natomiast ostatnio pokazała, że nawet prowadząc w Finale Europa League nie cofa się, tylko dalej konstruuje akcje do przodu. Będąc na prowadzeniu w meczu z Liverpoolem potrafili dołożyć 2 kornery, a więc widać, że gracze z Pizjuan mają we krwi parcie do przodu.
No i ostatni aspekt, który sprzyja temu typowi. Ostatni mecz ligowy pomiędzy Barcą, a Sevillą. Barcelona wygrała po twardym i stykowym meczu 2:1. Korki, 7:6 dla Sevillistas. I to mnie najbardziej przekonuje. Ostatni mecz sezonu,więc widzę tutaj dużo gry do przodu z obu stron, a co za tym idzie kilkanaście razy wybijanych piłek z narożnika boiska.
Barcelona-Sevilla over 10,5 korków ------&gt; 1.93 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Alves kartka TAK
3.50
Unibet

Nic sensowniejszego nie znalazłem. Myślałem o Everze ale kurs mnie nie zadowalał. Brazylijczyk ma gorącą głowę, dwa razy łapał już w meczach z Sevilla raz w Superpucharze i raz w rozgrywkach ligowych. Po jego stronie będzie grał Vitolo więc może się uda... typ na czuja. Stawka delikatna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Copa del Rey
Data, godzina: 22.05.2016 21-30
Spotkanie: Fc Barcelona - Fc Sevill
typ: wynik i suma goli: Barcelona i over 3.5
kurs: 2.20
buk: bet365


Analiza:
Ostatni akord w tym sezonie w Hiszpanii rozegrany zostanie w Madrycie na Vicente Calderon. Do finałowego pojedynku staną mistrzowie kraju Barcelona i zdobywca Ligi Europy Sevilla. W czwartek zespoł z Andaluzji tradycyjnie już zdobył trzeci raz z rzędu tytuł w tych rozgrywkach (czy to nie jest już nudne??) pokonujac w finale Liverpool. To z pewnościa spory ich sukces, bo w Lidze Mistrzów musieli uznać wyższość Man City i Juventusu i musieli &quot;pocieszyć się&quot; zdobyciem LE, natomiast w Primera Division zajęli dalekie siódme miejsce. Na szczęście w środę zapewnili sobie udział w kolejnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziś staną przed szansą na dołożenie kolejnego trofeum, ale rywal zdecydowanie silniejszy niż ten z Anglii. Barca, ktora zawiodła w Lidze Mistrzów w porę się obudziła w rodzimej lidze i po serii niepowodzeń w wielkim stylu wygrała ostatnie pięć meczy strzelając w nich dwadzieścia pięć goli nie tracac ani jednego. l to właśnie Blaugrana bedzie dziś zdecydowanym faworytem do wygrania tego trofeum. I wiem jedno - w Madrycie na pewno nie będzie nudno. To będzie czwarte spotkanie tych ekip w tym sezonie. I za kazdym razem było ciekawie. W lidze oba zespoły wygrały u siebie swoje mecze po 2-1. Najciekawiej jednak bylo na inaugurację rozgrywek europejskich, gdzie jako zdobywcy LE i LM oba zespoły spotkały się w Tbilisi w meczu o Superpuchar. Tam potrzebna była dogrywka by wyłonić zwycięzcę, bo choć do przerwy Barca prowadziła 3-1, a w 52 minucie nawet 4-1 to skończyło się remisem po cztery. W dogrywce decydujące trafienie zaliczył odchodzący do Chelsea Pedro i trofeum trafiła do Dumy Katalonii. Dziś może byc równie ciekawie, bo Barca w ostatnich tygodniach była w wielkiej formie, natomiast Sevilla zawsze potrafiła zaskoczyć najlepszych i niejednokrotnie skutecznie odpowiadali bramkami. Dziś powinno być podobnie, bo w meczach pomiędzy tymi rzadko kiedy wiało nudą, a bramki padały wręcz jak na zawołanie. No i trzeba pamiętać ze Sevilla to jeden z najbardziej lubianych zespołów do nękania przez Messiego, Suarez to ostatnio fenomen, Neymar choć nie strzela to czaruje i asystuje. Trzeba bedzie tez uwazac, bo Sevilla potrafi plynnie zmieniac taktyke podczas meczu, wskoczyc na bardzo wysoki poziom plynnosci gry.To niebezpieczny final.Coz dublet krajowy, bylby wspanialym zakonczeniem sezonu. Licze na wygrana i swietowanie. Niech strzeli Suarez i Messi. Dla El Pistolero, gol bylby 60 w tym sezonie. A Messi niech strzeli, bo to Messi i juz. Moim zdaniem wiekszość atutów po stronie Katalończyków, którzy powinni zaaplikować kilka bramek rywalom i zakończyć sezon dubletem.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Barca chyba nie miała planu B w dzisiejszym spotkaniu. Nikt nie zakładał tego, co zrobił Mascherano. Proszę mnie pocieszyć, komu jeszcze moi ulubieńcy utopili masę złotówek :?
Banega najprawdopodobniej swoją &quot;interwencją&quot; zepsuł bardzo wiele kuponów.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
kto postawil na kartki i RR to sie wzbogacil ;)
a tak w ogole to dogrywka to kartek i RR tez jest wliczana czy tylko do 90 minuty ? Czy kazdy buk inaczej ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dokładnie, mam to samo pytanie. Podobnie jak kartki dla zawodników?. Tylko do 90. minuty czy dogrywka również?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom