>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na rzuty rożne

rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Korzystając z majówki potestowałem system za drobne. Budżet wyjściowy 50 zł, zagrałem 32 mecze (nolife...) w 24 h i obecny budżet to 72 zł. Jak widać zyski są niewielkie, ale co mnie bardzo zdumiało to fakt, że nie było meczu na którym bym stracił więcej niż kilka groszy. Nieraz było tak, że stawiałem np. &quot;Under 10,5&quot; w 20 minucie (za 1 zł) i w 60 min. zamykałem zakład np. za 1,50 zł (bo nie chciało mi się już czekać), bo w meczu były np. dopiero 4 rogale. Myślę, że fakt że nie umoczyłem właściwie ani grosza to trochę fuks, bo przecież może zdarzyć się mecz w którym szybko nabijają rożne i trzeba podwajać stawki dla kolejnych linii, a poprzednich nie będzie możliwości zamknąć. Jak łatwo policzyć startując z 50 zł wystarczyło by mi na skromne 5 progów (1, 2, 4, 8, 16). Obecnie już na 6. Może spróbuję zagrać za większy hajs, żeby zyski szybciej rosły. Generalnie niezdarne były początki z tym systemem, a nie chciałem pytać co chwilę na forum o błahostki, ale jest coraz sprawniej.

Moim zdaniem wielkim plusem systemu jest baaardzo bogata oferta na rynek &quot;rożnych&quot;. Na oko to zdecydowana większość lig (nie mówię o 3 lidze czeskiej, czy tam tajskiej lidze kobiecej) ma oferty na rożne i można przebierać do woli.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Próbowałem tym systemem grać również na under suma punktów w koszykówce, ale niestety w ostatniej kwarcie, na 2 minuty przed końcem, zamykane są rynki i nie można kontrolować gry (tj. zamykać i stawiać kolejnych progów).
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Jak się ma zapas bankrolu na progresję. Właśnie ruszył sybir - tosno
Dobra ten mecz bez większych wrażeń na ✅
Ale co się dzieje w meczu kamaz - zenit. Do przerwy 12 rożnych linia poszybowała do un 17,5 z kursem 2,0 co spowodowało, że zatrzymałem się na 640 zł w progresji.
Po przerwie, ...utasy zawiesiły rynek bodajże do 60 minuty ale w tym czasie wpadł 1 (słownie jeden) rzut rożny. Stopa zwrotu -&gt; zamknąłem w 71 minucie to ok. 200 zł na progu un 16,5 i un 17,5 (po odliczeniu strat z niezamkniętych progów) a do tego masa siwych włosów i wk...wiony szef, który nie mógł się do mnie dodzwonić.

Reasumując: jak to przy progresji trzeba mieć dużo kasy (przypominam startowałem od 2 zł).
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Dobra ten mecz bez większych wrażeń na ✅
Ale co się dzieje w meczu kamaz - zenit. Do przerwy 12 rożnych linia poszybowała do un 17,5 z kursem 2,0 co spowodowało, że zatrzymałem się na 640 zł w progresji.
Po przerwie, ...utasy zawiesiły rynek bodajże do 60 minuty ale w tym czasie wpadł 1 (słownie jeden) rzut rożny. Stopa zwrotu -&gt; zamknąłem w 71 minucie to ok. 200 zł na progu un 16,5 i un 17,5 (po odliczeniu strat z niezamkniętych progów) a do tego masa siwych włosów i wk...wiony szef, który nie mógł się do mnie dodzwonić.
Reasumując: jak to przy progresji trzeba mieć dużo kasy (przypominam startowałem od 2 zł).
2 4 8 16 32 64 128 256 512, a nie tak powinna wyglądać ta progresja? Jak stawkowałeś? ile poziomów?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
2 4 8 16 32 64 128 256 512, a nie tak powinna wyglądać ta progresja? Jak stawkowałeś? ile poziomów?
Masz rację. Źle stawkowałem na ostatnim progu. Trzeba mieć nerwy ze stali - ja po prostu źle przeliczyłem. Na szczęście się udało.
Myślę teraz raczej o graniu na rożne do połowy, lub od połowy do końca - mniej progów.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Masz rację. Źle stawkowałem na ostatnim progu. Trzeba mieć nerwy ze stali - ja po prostu źle przeliczyłem. Na szczęście się udało.
Myślę teraz raczej o graniu na rożne do połowy, lub od połowy do końca - mniej progów.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tylko trzeba się zastanowić czy lepiej grać od początku do przerwy, czy od przerwy do końca. Zdaj relacje jak Ci idzie. Będę śledził temat.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Hej wyjaśni mi ktoś o co chodzi. Postanowiłem przetestować ten system gram właśnie mecz NAC-FC Eindhoven postawiłem 0,20£ w 12 minucie na linie under 10,5 po kursie 1,72 (2 rogi były już nabite) w tej chwili jest przerwa więcej rogów w pierwszej połowie nie padło dostępna linia to under 6,5 po kursie 1,80 czyli na mój zakład (under 10,5) buk powinien dać opcje zamknięcia zakładu z zyskiem, a bet365 daje mi opcję zamknięcia zakładu za 0,19£ czyli ze stratą jednego pensa. O co tutaj chodzi?

To jest pierwszy mecz jaki próbuje grać tym systemem
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Niestety w tym systemie czasami to bukmacher &quot;rozdaje karty&quot; i decyduje o możliwości zamknięcia zakładu. Powinna być możliwość zamknięcia praktycznie za kurs postawiony czyli ok 1,6-1,7.
Czasami pomaga odświeżenie strony, ale najczęściej następuje zawieszenie wszystkich zakładów i traderzy zastanawiają się ... po minucie, dwóch (albo kilku - jak nie masz szczęścia, lub liga jest mało popularna) wszystko wraca do normy.
Swoją drogą opłacało się poczekać, bo było 7 rożnych, ale faktycznie numery jakie robi bukmacher czasami potrafią wkurzyć.
Ja miałem sytuację wycofania zakładów na rożne w trakcie meczu i powrót po 15 minutach.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Chyba mam jakiegoś pecha gram teraz Willem II-Almere City puściłem dwa progi under 6,5 i under 9,5 i też zablokowali zamykanie zakładów, a chętnie pierwszy zakład bym zamknął.
Co do meczu NEC-Eindhoven to czekałem do końca bo nie było opcji, żebym zamknął zakład, a ja wychodzę z założenia, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu i dlatego w przerwie chciałem zamknąć tamten zakład.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Co do meczu NEC-Eindhoven to czekałem do końca bo nie było opcji, żebym zamknął zakład, a ja wychodzę z założenia, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu i dlatego w przerwie chciałem zamknąć tamten zakład.
Też tak robię, często zadowalając się kursem w granicach 1,4 - 1,5. Mniej nerwów w końcówce.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Na ile progów progresji jesteś przygotowany bo moje dwa mecze skończyły się na pierwszym progu, ale trzeci mecz Willem-Almere na czwartym gdzie założyłem sobie grę do 5 progów i gdyby to była gra za konkretne pieniądze to tyło by bardzo nerwowo. Na tym meczu ugrałem 0,27£, a mogło być 0,70£ bo drugi próg mogłem zamknąć za 0,43£ (ponad połowa stawki) ale chciałem jeszcze trochę poczekać padł róg i już nie było czego zamykać.
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Maksymalnie na 8 progów, ale staram się nie wchodzić w mecze z przypadku, tylko sprawdzić statystykę, chociaż bywa to wiarołomne i ostatnio na PSG się przejechałem (grałem tylko drugą połowę).
 
Do góry Bottom