>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy warto sie odwołać?

ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam!
Moja sprawa wyglada nastepujaca: pare lat temu majac 17 lat grałem w tym gównianym buku bet-at-home.
Wygrałem tam ponad 20 tysięcy i kiedy chciałem wypłacic pieniadze kazali mi przesłać dokumenty, kiedy to zrobilem i sie przyznałem ze nie osiągnałem wymaganego wieku zablokowali mi konto i zamrozili srodki.
Teraz kiedy juz osiagnałem wymagany wiek pojawia sie pytanie : Czy moge ubiegac sie o zwrot srodkow? Jesli nie przez bet-at-home to moze odwolac sie do LGA??
Byłbym wdzieczny za pomoc!
3. W przypadku identyfikacji niepełnoletniego gracza, konto zostanie zamknięte w trybie natychmiastowym. W przypadku, gdy nieletni gracz dokona wpłaty na konto, wpłata jak i wszelkie wygrane przepadają na rzecz Malta Gaming Authority (MGA). Każda osoba uznana za nieletnią podlega karom Malta Gaming Authority (MGA).
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Niestety, nie.Nie ma w tym nawet żadnej logiki żeby tą kasę oddali, zresztą jest napisane że środki Przepadają.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
W momencie kiedy przyznałeś się do grania nie będąc pełnoletnim przyznałeś się do złamania regulaminu, co mogło poskutkować tylko jednym i tak też się stało. Nie łatwo pogodzić się z taką kasą ale szans wg mnie nie ma
 
Do góry Bottom