>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.05.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina : 12:30
Spotkanie : Sanfrecce Hiroshima : Kashiwa Reysol
Typ : Kashiwa Reysol strzeli over 1.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Analiza :

No cóż pomimo że ostatnio te moje over 1.5 na gości nie za bardzo się sprawdzają to dziś liczę że Kashiwa nie zawiedzie i zdobędzie przynajmniej dwie bramki , Kashiwa w meczach wyjazdowych spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i tak 3-2-1 i br. 8:5 , wśród pokonanych są Kofu i wynik 0:2 Kashima i 0:2 oraz Gamba Osaka i 0:1 , gospodarze po 10 kolejkach na miejscu 6 z bilansem 5-2-3 i br. 18:11 a u siebie 3-1-1 i br. 9:3 , co prawda Hiroshima u siebie na 5 meczy straciła zaledwie 3 bramki ale goście prezentują dobrą formę na wyjazdach stąd liczę że w dzisiejszym meczu możemy się spodziewać sporo goli gdyż historia pokazuje że obie potrafią stworzyć dobre widowisko ze sporą ilością bramek , w poprzednim sezonie Kashiwa wygrała tutaj w Hiroshimie i to 3:0 a u siebie polegli 2:3 tak więc liczę na bramki !

⛔ 100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Pouille L. - Monaco J.
Typ: Pouille
Kurs: 2.2
Bukmacher: Williamhill

Analiza:przepraszam nie mam czasu na głebszą analizę a sporo juz na forum o spotkaniu i graczach koledzy napisali.Spotkanie typowe 50/50 i to powinien być wyrównany mecze niemniej jednak ja kibicuję młodemu Lukasowi Pouille i jak najwięcej młodych kotów w tenisie z takimi wynikami potrzeba bo robi się ciekawiej.
Dzisiaj idę w stronę Francuza bo jego wczorajszy wynik z Ferrerem zrobił na mnie dużo większe wrażenie niż wygrana Monaco nad Wawrinką.Co prawda ani Stachu ani Ferrer ostatnio nie zachwycają ale Pouille zachwyca i na pewno wczorajsza wygrana nad Hiszpanem 2:0 6:4 6:1 robi duże wrażenie i powinno mu dodać dzisiaj mocy i pewności siebie.Ale nie skreslał bym też Monaco bo jest w dobrej formie i góruje doświadczeniem.
Spokojna stawka.

WALKOWER=ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Proszę o usunięcie tego typu, mecz w ogóle się nie odbył, Monaco oddał mecz walkowerem.

Dyscyplina:
Tenis - ATP Rzym
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Thiem D. - Nishikori K.
Typ: over 22 gemy
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 0:1 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w niemieckim Halle. Wynik? (4)6:7 5:7 czyli to było dość zacięte spotkanie. Teraz Thiem jest starszy, robi genialne wyniki w tym sezonie, jak i ubiegłym (3 wygrane turnieje ATP). To wszystko robi wrażenie.
Ja już Wam wcześniej pisałem, że on z Djokovicem w Miami zagrał piekielnie wyrównany mecz, wykorzystał chyba tylko 1 z 15 BP, ale spotkanie stało na niezwykle wysokim poziomie. W meczu z Nadalem było podobnie, a wczoraj ograł Federera. Coś więcej trzeba dodać? Wydaje mi się, że nie.
Nishikori pomimo, że gra genialnie, przegrywa tylko z czołówką, jest to bardzo inteligentny tenisista, to jednak młodzieńcza fantazja i ambicje Thiema robią swoje. Do tego Austriak na mączce czuje się świetnie (4 wygrane tytuły ATP). Kto wygra? Rozum podpowiada, że Nishikori, ale kto wie co zrobi Thiem bo ten młody 22-letni chłopak ma wielki potencjał na dobrego tenisistę. Pewnie za kilka lat będzie walczył o wielkie szlemy wraz z Kyrgiosem czy Zverevem.

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Rzym, Ćwierćfinał
Godzina: 14:00
Spotkanie: Irina Camelia Begu - Misaki Doi
Typ: Irina Camelia Begu, DW: 2:0
Kurs: 1,98
Bukmacher: Unibet
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Rzymu zmierzą się Rumunka Irina Camelia Begu(35 WTA) oraz Japonka Misaki Doi(45 WTA). Irina świetnie czuje się na cegle. Rzym to kolejny turniej w którym gra na bardzo wysokim poziomie. W Madrycie doszła do ćwierćfinału, odpadając po trzysetowej walce z późniejszą zwyciężczynią Halep. Dodam iż Begu jako jedyna w Madrycie ugrała seta z Halep, wcześniej ogrywając Muguruze, Bouchard, McHale. Już tutaj w Rzymie, wybiła z głowy tenis Paniom zza naszej wschodniej granicy, ograła Gasparyan, Kasatkinę a nade wszystko Wikę Azarenke, nie tracąc w żadnym z spotkań nawet seta. Misaki również nieźle wygląda na tym turnieju, jednak wygrywanie przychodziło jej z większym trudem, a ponadto przeciwniczki miała słabsze.
Rumunka przy zachowaniu poziomiu gry z poprzednich meczów, nie powinna mieć problemów z filigranową Japonką.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Rumunia, Liga Nationala
Godzina: 16:00
Spotkanie:
BC Mures - Steaua Bucharest
Typ: 1
Kurs:1,73
Bumacher: Betano
Analiza:

Dzis w Rumunskiej lidze koszykarskiej dojdzie do ciekawego 4 meczu polfinalowego pomiedzy miejscowym Bc Mures Targu a goscmi ze Steau Bukareszt. Gospodarze na 3 mecze wtym seonie ze Steau neodniesli jeszcze zwyciestwa. A wiec czemu nanich stawiam poniewaz prowadza w tej rywalizacjii 2;1 i maja ogromna szanse pokonac faworyta calej ligi. Jest ih to ostania szansa bo wrazie porazki 5 mecz odbedzie sie w Bukareszcie gdzie 2 pierwsze pojedynki wygrali koszykarze z Targu co bylo duzo niespodzianka. Pierwszy mec usiesbie zespol MMures przegral z goscmi 7 pk , drugiego spotkania juz niemoga tak przegrac jak marzy im sie final. Dlatego mysle ze dzis podopieczni Audriusa beda specjalnie zmotywowani zeby wygrac choc jeden mecz u siebie z goscmy ze stolicy a tym samym zapewnic sobie udzial w finale.

✅ 73
 
C 50

chivens

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 16:00
Spotkanie: Djoković - Nadal
Typ: Rafael Nadal
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Djokovic od samego początku turnieju w Rzymie jest jakiś taki &quot;nie swój&quot;. Wczoraj Belucci zmiótł Serba w pierwszym secie do zera, a Brazylijczyk jakimś wielkim wirtuozem tenisa nie jest, mimo że mączka to jego ulubiona nawierzchnia. Nadal z kolei stoczył wyrównany bój z Kyrgiosem, lecz Australijczyk rozgrywał naprawdę kapitalny nie tylko ten mecz, a cały turniej. Rafa wrócił do formy i to widać, jest głodny kolejnych sukcesów i upatruję go jako jednego z faworytów, pokonanie lidera rankingu ATP powinno go jeszcze bardziej zmotywować i pobudzić, a gdzie ma to zrobić jak nie na swojej ulubionej mączce? Do tego nawierzchnia w Rzymie jest wyjątkowo wolna w tym roku, a to działa bardziej na korzyść Hiszpana. Spodziewam się trzech setów, ale minimalnie lepszy powinien okazać się Rafa.

⛔ 100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Peruggia - Pro Vencelli
Typ: X
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Peruggia jak to się mówi gra o nic. Zajmuje 10 pozycję i ani jej nie grozi spadek ani nie gra o wyższe cele. U siebie ostatnio remis z Bari (bezbramkowy) i przegrana z Ascoli, które wtedy podobnie jak Pro Vencelli teraz, miało niepewną sytuację i walczyło o utrzymanie. Jeszcze wcześniej remis z Salernitaną będącą w strefie spadkowej. Pro Vencelli zgromadziło 43pkt, czyli tylko punkt nad strefą spadkową. Liczę, żę podobnie jak wyżej wymienione drużyny potencjalny spadkowicz powalczy z silniejszą drużyną, której nie będzie już tak zależało. Nie sądzęjednak, aby zdołali wygrać. Trzy ostatnie mecze Perugii to remisy. Pro Vencelli na 5 ostatnich meczów 4 zremisowało.
Stawiam na remis

⛔ 100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Liga BBVA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia CF - Real Sociedad
Typ: under 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet-at-Home

Spotkanie które na dziś wybrałem rozpocznie ostatnią kolejkę w Lidze BBVA. Zarówno Valencia jak i Real Sociedad grają dzisiejszy mecz o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot; więc liczę, że obie drużyny nie ruszą ze zbyt szaleńczymi atakami.

Specjalną uwagę przed tym meczem jednak skupiła na mnie statystyka H2H, gdzie w ostatnich pięciu meczach, aż czterokrotnie pokrywała się przedstawiona przeze mnie linia.

Obie drużyny przystąpią do tego meczu poważnie osłabione. W zespole gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Bakkaliego, Gayi, Czeryszewa, Abdennoura, a także zawieszonych Pereza, Rodrigo i Fuego. Tymczasem Real Sociedad będzie musiał sobie poradzić bez Canalesa, Agirretxe, Carlos Martineza, Inigo Martineza, Zalduy, Raula Navasa i Granero.

✅ 57
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Marrakech - Difaa El Jadidi
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Kurs na to zdarzenie jest wysoki, ale moim zdaniem dość bezpodstawnie. Gospodarze wciąż muszą walczyć o utrzymanie, a przy zaległych dwóch kolejkach do znajdującego się przed nimi zespołu tracą zaledwie 3 pkt. Goście teoretycznie wciąż mogą być pewni swojego utrzymania, ale ich przewaga nad zespołami znajdującymi się w strefie spadkowej nie jest znowu aż taka wielka, bo wynosi na tą chwilę zaledwie 6 pkt. Gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zarówno w lidze, jak i w pucharze byli na własnym terenie bardzo mocni, bo wszystkie one zakończyły się ich zwycięstwem. Goście na wyjeździe za mocni w tym sezonie nie są, ale dość często na terenie swoich przeciwników zdobywają gole. Ich ogólna obecna forma również nie jest zła, nie przegrali oni bowiem aż od pięciu spotkań. Rywalizacja powinna być zacięta, ponieważ zwycięstwo w tym spotkaniu daje bardzo dużo obydwu drużynom. Stawiam więc na co najmniej trzy gole.

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , League 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Le Havre - Bourg Peronnas
Typ: -1.75 Le Havre
Kurs: 2.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Le Havre 3 punkty straty do 3 miejsca w tabeli dającego awans do League1.
Mają tylko punkt przewagi nad Red Star. Dzisiaj muszą się &quot;sprężyć&quot;.
U siebie bardzo mocni, wystarczy zerknąć w 10 ostatnich spotkań, przegrane tylko
z liderem Nancy oraz wideliderem Dijon. Reszta to wygrane, m.in. z 8 Auxerre, 9 Tours,7 Lens,
czyli drużynami będącymi wyżej w tabeli niż dzisiejszy przeciwnik Bourg Peronnas, które
zajmuje 10 miejsce. Bourg ma kiepski bilans wyjazdowy 3-5-10 i bramek 15-31.
Le Havre zdeterminowane, wygrało 2 ostatni pojedynki z Auxerre 3-1 i Nimes 3-1.
Bourg potrafi przegrać 1 bramką z silnym Red Star, ale też 0-2 z zamykającym tabele Paris.
Dzisiaj liczę na szybką bramkę faworyta (kurs na Le Havre 1.45), a potem drugą, dzięki której mój typ wejdzie.

✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chelsea132 1

chelsea132

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
Godz; 20:30
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Moim zdaniem inny scenariusz niż wygrana Arki w tym meczu jest mało prawdopodobny, dlaczego ?
Stomil na ostatnie 10 meczy u siebie zaliczył 2 zwycięstwa (1 wygrana przez walkower), 2 porażki i aż 6 remisów.
Oglądając ich ostatnie mecze ta drużyna gra średnio jak na 1 ligę i jak również na średnia grę zajmuje 8 miejsce w lidze.
Arka która już zapewniła sobie awans do Ekstraklasy na pewno będzie broniła 1 miejsca ponieważ 2 pkt. za nimi jest Wisła Płock, wiadomo większy prestiż jest wygrać I ligę niż zająć w niej drugie miejsce.
Gdynianie przekonują mnie swoją grą na wyjazdach, grają solidnie i starają się kontrolować mecz. Uważam, że Arka nie jest jeszcze myślami na wakacjach i postarają się wygrać wszystko do końca sezonu.

✅ 66
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Baraże
Godzina: 19:45
Spotkanie:
G.A. Eagles - Venlo
Typ: Over 4.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem mecz z Holandii. W barażach o utrzymanie/awans zmierzy się ze sobą G.A. Eagles i Venlo. Obie ekipy obecny sezon spędziły w 2 lidze. Venlo zajęło 2 miejsce w tabeli, a G.A. Eagles uplasowało się na 5 pozycji dzięki czemu może sie teraz bić o awans do ekstraklasy. Typuję w tym meczu na over 4.5 gola. Moim zdaniem obie ekipy pójdą na wymianę ciosów. W regularnym sezonie zarówno gospodarze jak i goście strzelali dużo goli, a ich mecze kończyły się często hokejowymi wynikami. Zarówno G.A. Eagles jak i Venlo w całych rozgrywkach zaliczyli po 9 wyników over 4.5 gola. Venlo w ostatniej ligowej potyczce zanotowało wynik 3:1, a G.A. Eagles 4:1. Bezpośrednia rywalizacja między tymi klubami w obecnych rozgrywkach (jesień/wiosna) to wyniki 3:0 i 2:1. W obu przypadkach wygrywało Venlo. Dzisiaj Eagles będzie gryzło trawę aby zrewanżować się za dwie porażki z rudny zasadniczej. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.

⛔ 100
 
K 0

kacurek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia Liga1
Godzina: 19:30
Spotkanie: CFR Cluj - Voluntari
Typ: CFR Cluj -1
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365

11 kolejka grupy spadkowej 1 ligi rumuńskie. Gospodarze w meczach na własnym boisku nie odnieśli porażki aż od STYCZNIA. Wiekszość meczy wygrana do 0. Przeciwnicy za to prezentują zmienna formę najciekawsze 5 porażek z rzędu.
Polecam granie na ah-1. Wynik przewiduje do 0 jak dla mnie 2:0 lub więcej.

ZWROT
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Polten - LASK Linz
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Ostatnie kolejki zaplecza austriackiej bundesligi. Niedawno St. polten wykorzystało porażke LASK i wskoczyło na pierwsze miejsce dające awans do bundesligi. Myślę, że nie pozwolą sobie tego wydrzeć w bezpośrednim starciu. Atut własnego boiska jest po stronie st. polten. Co prawda kurs delikatnie na korzyść LASK, jednak myślę, że to nie oni zejdą dzisiaj zwycięscy. Na wszelki wypadek podpórka REMIS BRAK ZAKŁADU.

✅ 105
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 21
Spotkanie: Fenerbachce Ulker Stambuł - Laboral Kutxa
Typ: suma punktów Fenerbachce ove 87.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Williamhill
Analiza:

Pierwszy mecz półfinału Euroligi Fenerbatche podejmuje hiszpańskie Laboral i na pewno będą chcieli rozpocząc serię z przytupem.Co wiecej Fenerbachce ostatnio mocno stawiają na ofensywę i jeśli wybierają ten wariant wygrywają pewnie i nie pozostawiają złudzeń.Jeśli wybierają warianty bardziej defensywne pojawiają się nerwy w końcówkach.W 4 z 7 ostatnich meczów fenerbachce pokrywało tę linię , są w formie w drugim meczu u siebie z Realem Madyt wrzucili 100 pc a potem pokonali Real w Madrycie choć ten mecz był akurat bardziej defensywny.Wybarałem dosyć wysoką linię po atrakcyjnym kursie ale w zeszłym sezonie z meczu u siebie z Laboralem również ją pokryli i w seonie 2014 również , były to co prawda mecze fazy grupowej ale jednak.
Fenerbachce w mega formie moim zdaniem i dzisiaj postawią na to co wychodzi im nalepeij czyli na atak.

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 21:00
Spotkanie: Thiem D. - Nishikori K.
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.10
Bukmacher:bet365
Analiza:Co do spotkania widze ze kolega typujacy ten mecz overowy gemy opisał dobrze spotkanie.Według mnie Japończyk znakomicie czuje sie w Rzymie i według mnie łatwo ogra 15 rakiete świata.Wczoraj Nishikori wyeliminował Gasqueta a z kolei Thiem ograł Rogera 0:2 także.Dzis wedlug mnie Japończyk bedzie dyktował warunki.Zwyciestwo Austriaka nad drugą rakietą swiata to był według mnie 1 dobry mecz która każdemu co jakiś czas wchodzi.Do spotkania 8 minut i mecz zapowiada sie na ciekawy bo oczywiście Austriak nie jest na straconej pozycji chociaż według mnie ten mecz dziś przegra dokładnie 0:2.Ale czas pokaże.Powodzenia!!!

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom