>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie:
Wisła - Śląsk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Aż dziwne że jeszcze dziś nikt nie podał tego typu ... bede zatem pierwszy. Spotkanie o pietruszkę, gratka dla kibiców, nie spodziewam sie defensywnej taktyki z zadnej strony, bo niby po co, co najwyzej mozna dac pograc wiecej juniurom lub dłuzej rezerwowym. Widze value w kursie na over w tym spotkaniu. Na BTS kurs spada co tylko potwierdza moje przypuszczenia. W rundzie jesiennej w Krakowie padł wynik 4:2 dla Wisły.
Podczas ostatnich pięciu spotkań Wisły u siebie padało tyle bramek: 1, 4, 4, 2, 6
Podczas ostatnich pięciu spotkań Śląska na wyjezdzie padało tyle bramek: 3, 3, 2, 1, 4
Mamy zatem całkiem dobrą średnią, popartą dodatkowo faktem ze to mecz bez stawki, nie ma wiec presji w zadnej z druzyn, dziwi mnie zatem wysoki kurs na over. Polecam.
Dla celów konkursowych podwyższam linie do 3,5.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKSTRAKLASA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gracze Wisły oraz piłkarze Śląska mają już zapewnione utrzymanie. Na pewno Dariusz Wdowczyk i Mariusz Rumak dadzą szansę kilku zmiennikom, aby pokazali się na placu gry. Dzięki temu, na boisku będzie o wiele więcej miejsca, ponieważ nikt aż tak bardzo nie będzie przykładał uwagi do defensywy, a zawodnicy nie będą ze sobą zgrani. To powinno sprawić, że zobaczymy minimum 3 bramki. Jedni i drudzy zagrają odważnie i do przodu, dlatego mamy nadzieję, iż proponowany przez nas zakład spokojnie okaże się trafiony.

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tobol - K. Almaty
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na wtorek wybrałem typ z nie co egzotycznej ligi kazachskiej. W 10 kolejce zmierzy się ze sobą Tobol i Almaty. Gospodarze po 9 meczach są na 7 miejscu, a goście plasują się o jedną pozycję wyżej. Typuję w tym pojedynku na over 3.5 gola. Po pierwsze zaciekawiła mnie bezpośrednia historia spotkań między tymi klubami. Ostatnie mecze między Tobol, a Almaty kończyły się wynikami 2:1, 1:3, 0:3, 4:0, 3:1, 2:2, 2:3 i 4:2. Jak widać na 8 ostatnich meczy wszystkie kończyły się wynikiem co najmniej 3 bramkowym, a 6 razy został przekroczony próg powyżej 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem również wpadnie kilka goli, a kibice na stadionie Tobol będą świadkami ciekawego widowiska. W obecnych rozgrywkach gospodarze na 9 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola, a goście nie zaliczyli jeszcze takiego wyniki, a więc dzisiaj najwyższa pora aby w meczu z udziałem K. Almaty wpadły co najmniej 4 gole. Mój typ to 2:3 dla gości i over 3.5 gola.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie:
Wisła - Śląsk
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Też myślałem o zagraniu over 3,5 tak jak w poprzedniej kolejce, ale kolega parę postów wyżej mnie ubiegł. Powielę trochę analizę ze spotkania z Jagiellonią, bo było to kolejkę temu i nic w tej kwestii się nie zmieniło. W piątek pisałem: &quot;Od kiedy Wdowczyk objął drużynę taki over {over 3,5} padał w 6 z 8 spotkań&quot;. Po ostatnim meczu już jest 6 z 9, ale pamiętajmy, że wciąż mówimy tu o over 3,5. W przypadku overa 2,5 jest to 7 z 9. W przypadku Śląska w ostatnich 10 spotkaniach over 2,5 był w 6 meczach. Biorąc pod uwagę ostatnie spotkania wyjazdowe z tego roku na 7 meczów Śląsk zaliczył 4 overy. Ponadto w ostatnich 5 meczach pomiędzy Wisłą i Śląskiem rozgrywanych w Krakowie over padał 3 krotnie.
Dodatkowym argumentem przemawiającym za overem jest już pewne utrzymanie w Ekstraklasie i Wisły i Śląska, więc gra powinna być bardziej otwarta, przyjemna dla oka i dająca radość kibicom. Gram over 2,5 ale wcale się nie zdziwię jak padnie nawet 5 bramek w tym spotkaniu.
W poprzedniej kolejce typ mi nie wszedł, ale okazji było sporo tylko zabrakło wykończenia... No i sędziego z prawdziwego zdarzenia, który umie się poruszać bez laski albo psa przewodnika.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
koper 29

koper

Użytkownik
Dyscyplina: Eurowizja 2016 - 1 półfinał
Godzina: 21.00
Spotkanie: Azerbejdżan zakwalifikuje się do finału
Typ: tak
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Analiza: Witam. To zdarzenie wydaje się bardzo pewne - słucham piosenki Samra - Miracle i w kółko mogę słuchać - to jest PEWNIAK! 1.60 to jakiś wygłup - zdawiajcie na Azerbejdźan!
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Górnik Łęczna-Podbeskidzie B.B.
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

Witam, zagram dzisiaj na górali bo wydaje mi się że są o niebo lepsi od Górnika z Łęcznej. Na Jadze zdobyli dwa gole, niestety pechowo przegrali 3:2. Ostatnie wyniki Podbeskidzia to katastrofa R P P P P ale teraz grają mecz o życie, moim zdaniem z najsłabszym zespołem ligi i liczę na przełamanie. Bezpośrednie spotkania tych drużyn także na plus dla Podbeskidzia a już ostatnie sześć potyczek to pięć wygranych piłkarzy z Bielska i jeden remis.
Przewidywane składy wg goal.pl


ŁĘCZNA (4-2-3-1): Prusak – Sasin, Pruchnik, Bozić, Leandro, Bednarek, Szmatiuk, Bonin, Pitry, Nowak, Świerczok

PODBESKIDZIE (4-2-3-1): Zubas – Veretilo, Baranowski, Piacek, Mójta, Kato, Sloboda, Sokołowski, Możdżeń, Chmiel, Demjan.

Nie zagrają:

ŁĘCZNA: Basta (kontuzja)

PODBESKIDZIE: Kwame (kontuzja), Szczepaniak (?)

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 12.30
Spotkanie: Arruabarrena-V. L./Errani S. - King V./Kudryavtseva A.
Typ: Arruabarrena-V. L./Errani S.
Kurs: 2.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bardzo fajny kurs na Arrubaru i Sarę .To ich dopiero trzeci mecz i na pewno zgranie jeszcze bardzo do poprawienia ale to może być mieszanka wybuchowa.Ciężko powiedzieć czy jest to sporadyczna współpraca czy początek regularnego grania w parze
ale sam pomysł na parę deblową wydaje się trafiony.Dwa walczaki , dwie osobowości no i obie grać w debla potrafią oczywiście zwłaszcza włoszka .Oczywiście Arrubarena to nie Vinci ale Sara jak dla mnie to ciągle ścisły top jeśli chodzi o debla , mimo że pod formą.
Przeciwniczki bardziej zgrane i ostatnio w formie bo w Madrycie zrobiły półfinał ale miały trochę szczęscia , z Chan Chan wygrały po Tiebreacku 11:9 , a Muguruza i Suarrez Navarro oddały mecz walkowerem.
Reasumując w typie na sklejkę Hiszpańsko/Włoską widzę spore Value.

✅ 157
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham- Man Utd
Typ: Manchester wygra, obie strzelą
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wybieram mecz moich ulubieńców a więc Manchesteru United.
Jest to dla nich pewnie najważniejszy mecz w tym sezonie. Dziwne i smutne, ale walcząc o 4 miejsce premiujące kwalifikacje do Ligi Mistrzów muszą to wygrać. Mają jeden mecz mniej od City i 2 pkt straty. Ostatni mecz grają z Bournemouth u siebie na Old Trafford a więc myslę że spokojnie dadzą radę co nie zmienia faktu że trzeba dziś wygrać z młotami. Dlaczego stawiam typ że obie strzelą? Spójrzmy na ostatnie pięć meczy WHU. We wszystkich strzelali gole, nawet przegrywając ostatni mecz ze Swansea. Dlatego też sądzę że Manu wygra tracąc przy tym gola.

⛔ 100
 
D 0

dziki996

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 18
Spotkanie: AEK Ateny - Olympiakos
Typ: AEK Ateny
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, moim dzisiejszym typem na którym mam nadzieję zarobić jest mecz play off greckiej basket league pomiędzy AEK Ateny, a drużyną Olympiakosu która jest znaczącym faworytem według bukmacherów co nie jest dziwne gdyż wygrali dwa pierwsze mecze. Ja jednak zamierzam pójść w stronę gospodarzy ponieważ moim zdaniem po ciężkim boju powinni odnieść zwycięstwo w tym meczu. Jednym z atutów drużyny z Aten jest własna hala. W całej lidze to u siebie zdobyli znaczną większość punktów. Dwa pierwsze mecze które skończyły się dla nich porażka były grane na wyjeździe i myślę że będą gryźć parkiet żeby zrechabilitować się przed własną publicznością. Olympiakos w swoich meczach wyjazdowych w rundzie zasadniczej z ligowym przeciętniakami wygrywał zaledwie różnica kilku punktów. Myślę że dwa pierwsze mecze wygrane gładko podziałaja na gości demotywująco i podejdą do trzeciego meczu wyluzowani i przegraja. Uważam że w poprzednich meczach drużyna z Aten nie była ta drużyna z rundy zasadniczej ale teraz pokaże na co ja stać. Myślę że kurs warty ryzyka.

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham- Man Utd
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś postanowiłem zagrać po bardzo atrakcyjnym kursie na zwycięstwo Czerwonych Diabłów w przedostatnim meczu sezonu angielskiej Premier League, pomiędzy 7 West Hamem a 5 Manchesterem United. Każda inna pozycja dla Manchesteru United niż miejsce w pierwszej czwórce czyli pozycji dającej prawo gry w Lidze Mistrzów (4 miejsce daje prawo gry w kwalifikacjach tegoż turnieju) to będzie wielka katastrofa i sezon uznany za całkowicie stracony. W ten weekend na Etihad Stadium Manchester City podejmował Arsenal i mimo że gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, to Kanonierzy odrabiali straty i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Taki wynik jest idealny dla Czerwonych Diabłów odnośnie ataku na 4 pozycje, którą w tej chwili zajmuje Manchester City, ponieważ United w tej chwili tracą do rywala z tego samego miasta 2 punkty mając rozegraną jedną kolejkę mniej. Mając na uwadze, że Diabły grają w ostatniej kolejce na Old Trafford z bardzo słabym (tylko Aston Villa na wyjazdach jest słabsza) na wyjazdach Bournemouth, można powiedzieć że 3 punkty w tym meczu mogą zapewnić Manchesterowi tak upragnioną 4 pozycje na koniec sezonu. West Ham po wielkiej klęsce przed własną publicznością w ostatniej kolejce ze Swansea 1:4 praktycznie wypadły z walki o Champions League. Pozostała im bezposrednia walka z Southamptonem o miejsce numer 6 dające prawo gry w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej.

Jedyny aspekt dotyczący tego meczu, którego się obawiam to fakt że West Ham po tym sezonie przenosi się na Stadion Olimpijski, a w ostatniej kolejce sezonu zagra na wyjeździe ze Stoke, czyli to jest ostatni mecz Młotów na Upton Park. Na pewno West Ham będzie się chciał godnie pożegnać z legendarnym Upton Park. Jednakże uważam że Manchester gra ostatnio bardzo dobrą piłkę i nie pozwoli sobie wydrzeć z rąk Ligi Mistrzów w tym spotkaniu.

PRZEPRASZAM ŻE DODAJE JESZCZE RAZ, ALE NIE ZAUWAŻYŁEM TEGO SAMEGO TYPU POWYZEJ

⛔ 100
 
M 0

marcinkmc

Użytkownik
Chorwacja: Dukat Premijer liga - Grupa mistrzowska
Spotkanie: Zamet - PPD Zagreb
Typ: Powyżej 58,5 Gola
Kurs: 1,85
Godzina: 19:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiejsze spotkanie jakie wybrałem jest bardzo mocnym typem i wszystko wskazuje na to że podany prze ze mnie typ może zakończyć się sukcesem. Teraz przejdę do analizy wyżej podanego typu czyli tzw. pojedynek Dawida z Goliatem. Faworytem jest oczywiście PPD Zagrebi to niepodważalnym gdyż goście są na pierwszym miejscu i grają z drużyną z przed ostatniego miejsca ligowej tabeli. Ostanie wyniki pokazują jaki to silny i mocny zespół co może świadczyć o ilości rzucanych bramek średnio na mecz 35, jeśli chodzi o gospodarzy Zamet to zespół jeden z najsłabszych mało rzucający średnio na mecz 22 bramki lub mniej. Podając te dane gołym okiem widać kto będzie w tym meczu rozdawał karty , PPD Zagreb to drużyna kompletna zarówno dobrze grając w obronie jak i ataku oraz doświadczona co może świadczyć o licznych występach w Lidze Mistrzów .Podsumowując podam kilka ostatnich wyników pomiędzy obydwoma zespołami co powinno ułatwić zobrazowanie tego co mam na myśli: 31:38 , 42:26 , 37:26 i 19:34 . Dzięki podanym wynikom można wywnioskować że Zamet na swoim terenie traci bardzo dużo bramek co pozwala na rzucanie silniejszym zespołom znacznie więcej bramek. Do tej pory obydwie drużyny grały ze sobą cztery razy jak widać 3/4 został pokryty Over 58,5 gola i sądzę że dziś będziemy świadkami wysokiego wyniku na korzyść PPD Zagreb.
✅85
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter-Strike - SL Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gambit - CSGL
Typ: 2
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: CSGL jest w formie, co pokazują ostatnie wyniki. Ostatnia wygrana z mocnym SK czy Flipsid3 pokazuje, że Polacy nie odpuszczą walki. CSGL specjalnie odpuścili turniej Kinguin, aby móc zakwalifikować się do tego turnieju. 4-0-7 to stosunek w meczach pomiedzy zespolami, a w ostatnich 5 meczach to właśnie Lounge Gaming wygrali 4 razy. Dzis wyczuwam 2-1 dla polskiej ekipy.

✅ 45
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Rzym
Godzina: 14:20
Spotkanie: Sabine Lisicki - Daria Gavrilova
Typ: Daria Gavrilova DW: 2:0
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betsson
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Rzymu zmierzą się Niemka Sabine Lisicki(44 WTA) oraz &quot;Australijka&quot; Daria Gavrilova(32 WTA). Nawierzchnia będzie atutem Darii. Sabina niezbyt dobrze czuje mączkę. Jej koronną nawierzchnią jest trawa. Dodatkowym argumentem przemawiającym za importowaną Australijką wydaje się forma obu Pań. Gavrilova ma za sobą bardzo dobry występ na kortach Madrytu. Ograła tam(bez straty seta) m. in. Watson, Svitolinę i Kvitovą. Przegrała dopiero w ćwierćfinale z rewelacją turnieju Louisą Chirico. Warto nadmienić również ubiegłoroczny występ Darii na rzymskich kortach, zakończony w półfinale z dopingowiczką Mashą Szarapową. W tym roku na mączce Sabine brała udział w trzech turniejach, odnosząc dwa zwycięstwa i trzy porażki, a oprócz Carli Suarez, żadna przeciwniczka nie była klasy Darii.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Pilka nozna: Anglia Premier League
Spotkanie: West Ham - United
Godzina: 20.45
Typ: over 2.5 w meczu
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziwi mnie ze jeszcze nikt nie gral na gole. Spotykaja sie dwie druzyny walczace o puchary. ManU ma w swoich nogach wszystko do ugrania. Po prsecietnym sesonie teoretycznie juz sa jedna noga w lidze mistrzow. Analizy wczesniej podane opisuja wzystko. Nie ma co sie rozpisywac. West Ham u siebie jest bardzo overowa druzyna. United na wyjazdach tez gra overowo ale w kratke. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami pokryl linie. Mysle ze dzis zobaczymy powtorke. Kurs bardzo zacheca bo rzadko na mecz West Hamu sa takie wystaeiane. Warte zagrania i mysle ze zobaczymy dobre widowisko. Pisalem z telefonu sYbko wiec przepraszam za bledy.

✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
keslerski 1

keslerski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Górnik Zabrze -Korona Kielce
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Korona Kielce ostatnio na fali bardzo dobrze kopia w pilke. Gornik walczy o zyc albo nie byc lecz dla mnie to najslabsza druzyna tej ligi i mysle ze spadna do I ligi. W tym seoznie Kielczanie wygrali 2 razy z Zabrzem i sądze ze podtrzymaja tą passe. Do tego Korona nie przegrala w lidze od 11 spotkan, natomiast co gra Gornik kazdy wie. Jak dla mnie czysta 2 jest tutaj najbardziej prawdopodobnym typem

⛔ 100
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Pilka nozna: Tenis ATP Rzym
Spotkanie: Benoit Paire - Stan Wawrinka
Godzina: 21:00
Typ: Paire
Kurs: 4,05
Bukmacher: Otobethttp://forum.bukmacherskie.com/Bet365
Analiza:

Kursy mocno przeszacowane. Stan w tym sezonie nie może odnaleźć swojego rytmu, poza pojedynczymi spotkaniami zdecydowanie bez formy. Na mące w tym sezonie zaledwie 4 spotkania z bilansem 2-2, co chluby nie przynosi. Z kolei Paire po fatalnym i żałosnym początku sezonu wszedł na swój lepszy poziom i w momentach, kiedy nie pajacuje, wygląda dobrze. Co prawda na rozkładzie w tym sezonie na ziemi jeszcze nikogo poważnego nie ma, ale to dobry moment. H2H również pokazuje, że Stan wcale nie jest nie do ogrania dla Francuza, choć oczywiście Szwajcar jako tenisista zdecydowanie lepszy wygrał więcej spotkań (6:2). W tym sezonie jednak 1:1, więc można powiedzieć, że Benoit znalazł sposób na Wawrinkę. W mojej opinii w kursie spore value, więc polecam grać.

⛔ 100
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza:

We wtorkowe popołudnie przy ulicy Kresowej w Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmie Stomil Olsztyn. Drużyny zajmują odpowiednio 9 i 7 miejsce w tabeli I Ligi. Zagłębie obecnie jest cieniem drużyny z przed kilku miesięcy, w której dużo osób upatrywało czarnego konia do walki o awans do Ekstraklasy. Tegoroczny bilans Zagłębia to 4-3-10 także wyniki mówią same za siebie. Piłkarze na boisku sprawiają wrażenie jakby wychodzili tam za karę. Po drugiej stronie mamy Stomil, z tegorocznym bilansem 1-8-2 w tym mamy remis z Wisłą Płock, Zawiszą i Głogowem czyli drużynami z czołówki. Co jeszcze przemawia za tym typem? Sytuacja wewnątrz Zagłębia jest co najmniej dziwna. Trener Artur Derbin został odsunięty od prowadzenia drużyny (będzie tylko figurantem gdyż jako jedyny ze sztabu zagłębia posiada licencję) jednocześnie z końcem rozgrywek nie zostanie z nim przedłużony kontrakt. Tymczasowe obowiązki trener przejął Tomasz Łuczywek. Zarząd poinformował także, że trenera na rok 16/17 poznamy po meczu z Chojniczanką. Dodatkowo kibice także nie wytrzymują już tego rollercoastera formy piłkarzy i nieodpowiedzialnego zachowania zarządu i całkiem możliwe, że w dzisiejszym meczu dadzą temu wyraz na trybunach. Moim zdaniem Stomil wywiezie z Sosnowca dzisiaj komplet punktów.

⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: kornery over 11,5
Kurs: 2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dzisiejszy zaległy mecz w Premier League będzie bardzo ciekawy. &quot;Młoty&quot; grają bardzo dobrą piłkę. Wiem, że zawiedli mnie w ostatnim meczu jednak to nie zmienia faktu, że mają bardzo dobry sezon. Po drugiej stronie mamy &quot;Czerwone Diabły&quot;. LvG w tym sezonie już był przez ekspertów jak i fanów kilka razy zwolniony. Holender nie robił sobie nic z krytyki i dalej wykonywał swoja pracę. Efekty mówią same za siebie. Jeśli wygrają dwa ostatnie spotkania znajdą się na bardzo pożądanym w Anglii czwartym miejscu dającym eliminacje LM. Ostatni pojedynek rozegrają z Bornemouth. 6 punktów w ostatnich kolejkach bardzo prawdopodobne. Obie ekipy mają swoje cele, które mogą zrealizować tylko atakując. Ataki to bardzo często kornery. Bezpośrednie pojedynki między nimi to:
WHU - MU 5:7;
MU - WHU 7:4;
MU - WHU 6:2;
WHU - MU 9:9;
MU - WHU 7:10;
Jak widać wyżej można zakładać, że zobaczymy rożne z obu stron. Warto dodać, że WHU kiedy przegrywa stara się odrabiać straty i mocno naciska na przeciwnika. Tak było w ostatnim pojedynku z &quot;Łabędziami&quot;. Sami wtedy pokryli podany over nabijając 13 kornerów. Reasumując nie spodziewam się tu bezbramkowego remisu tylko ataków z jednej jak i drugiej strony. Kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko nie mam pojęcia ale te 12 kornerów mam nadziej zobaczyć i tak też stawiam. Pozdrawiam

⛔ 100
 
oaza_spokoju 0

oaza_spokoju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham vs Manchester United
Typ: over 5,5 RR Manchester United
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betano
Analiza: Jeden 3 trzech &quot;finałów&quot; które United rozegra. Jakby nie patrzeć najcięższy chyba, prawdę mówiąc też najważniejszy - przynajmniej w moich oczach. W lidze mistrzów UNITED MUSI, MUSI koniecznie zagrać. Gospodarze ostatnio mocno skomplikowali sobie plany przegrywając z drużyną Fabiańskiego bardzo wysoko, jak na swój stadion. Z nowych nieobecności po stronie Gospodarzy (Adrian), za to większa lista u przyjezdnych (Fellaini, Martial, Darmian). Ale wracając do mojego typu wraca po odpoczynku Rashford, na boku obrony zagra Valencia, liczę także na Younga... Mimo wszystko United zagra ofensywnie, bo oni nic do stracenia nie mają, grają mocno skrzydłami (włączając boki obrony) dzięki czemu tak niska linia powinna być lekko pokryta.

⛔ 100
 
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Rzym
Godzina: 16.15
Spotkanie: Kevin Anderson - Juan Monaco
Typ: Kevin Anderson
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betano
Analiza:

Moim zdaniem przesadzony kurs na Andersona. Pokazał się z naprawdę fajnej strony w meczu z Feliciano Lopezem. Oczywiście brakowało trochę regularności, ale to powinien nabywać z czasem. Z drugiej strony Juan Monaco nie zaimponował niczym szczególnym w meczu z Johnsonem. Grał bardzo przeciętnie, zarówno w wymianach jak i na serwisie, jednak Amerykanin nie mógł mu zagrozić. Dziś Monaco musi zagrać znacznie lepiej jeśli chce pokonać Kevina. W przeszłości w Rzymie Anderson spisywał się całkiem przyzwoicie dochodząc dwukrotnie do 1/16, natomiast Monaco w ostatnich czterech latach nie przeszedł nawet drugiej rundy. W mojej opinii jest to mecz 50/50 dlatego biorę wyższy kurs na Kevina. Powodzenia!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom