>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia-Lech
Typ: Lech over 4,5 rożnych
Kurs:1.83
Bukmacher:betanohttp://forum.bukmacherskie.com/Bet365http://forum.bukmacherskie.com/Betano

Po zdobyciu przez Legię pucharu polski droga do europy dla Lecha nie jest jeszcze zamknięta, być może taką możliwość da jeszcze czwarta lokata.Obecnie Kolejorz zajmuję 7.pozycję z 24pkt, po potencjalnym zwycięstwie w Krakowie na dwie kolejki przed końcem złapie kontakt do ekip oblegających pucharowe lokaty a swoje losy będą mogli sami rozstrzygać w ostatnich kolejkach, wygrana z Cracovią jest jednak podstawą do tych założeń, w przypadku chociaż remisu ich szansę spadają praktycznie zera.
Cracovia zajmuję dobrą 3 pozycję, rzec można ciąży presja utrzymania nie tylko szansy na europejskie puchary ale dużych pieniędzy za zajęcie miejsca na podium, oglądałem mecz Pasów z Ruchem, Legią czy Zagłębiem i szczerze mówiąc nie widziałem w ich grze niczego wyjątkowego, oczywiście ta gra w 2 wygranych spotkaniach była poukładana i konsekwentna ale w żadnym stopniu porywająca i myślę że każdy rywal w tej lidze przy lepszych wiatrach spokojnie wyrwie pkt Cracovii.Wygrana z Zagłębiem dosyć szczęśliwa gdzie wcale Cracovia nie była lepsza, w Chorzowie z kolei bardziej wypada zganić Niebieskich niż pochwalić Cracovię.Nie podejmuję się typu zwycięscy w tym meczu, ponieważ Lech przyzwyczaja że potrafi zawodzić, myślę natomiast że to spotkanie nie będzie jednostronnym pojedynkiem, każda ekipa będzie tutaj chciała przeważyć na swoje, tak więc po raz kolejny typ na rzuty rożne.

✅ 83
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, na dziś postanowiłem opisac krótko spotkanie na szczycie Naszej Ekstraklasy. Tak je trzeba nazywać, ponieważ to mecz lidera z vice liderem tabeli. W stolicy Legia podejmie przed własną publicznością, na wypełnionej po brzegi Pepsi Arenie - Piasta Gliwice.

Goście cały sezon grają nierówno. Grają kilka meczy rewelacyjnych z rzędu, aby potem przegrać jakiś mecz ze słabym rywalem. Gliwiczanie od ponad miesiaca nie przegrali meczu (od porażki 4:1 z Zagłębiem). W tym czasie ograli Jagiellonie 2:0, Lechie 3:0 i Pogoń 2:1 oraz dwa remisy 1:1 z Cracovia i z Lechem 2:2.
Legia w tym roku obchodzi setną rocznicę klubu i za wszelką cenę będą chcieli zdobyć mistrzostwo Polski, no bo jak lepiej uczcić taką rocznicę. Z resztą otwarcie o tym mówił już sam Bogusław Leśnodorski czy Dariusz Miodulski. Organizacyjnie, finansowo czy poziomem infrastruktury Legia jest dwie półki wyżej od reszty ligi. Także pod względem sportowym stołeczny zespół wygląda lepiej na tle innych rywali. Ten dzisiejszy mecz jest kluczowym dla układu tabeli. To jest mecz tzw &quot;o 6 punktów&quot; i Legia nie może sobie pozwolić w tym meczu na stratę punktów. Spodziewam się szybkiej i agresywnej gry ze strony Legii od pierwszej minuty i zwycięstwa Legii różnica minimum 2 bramek. Powodzenia!

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia 2
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Gifu - Shimizu
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na niedzielę wybrałem mecz z 2 ligi japońskiej. W 12 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Gifu i Shimizu. Gospodarze po 11 meczach są na 12 miejscu w tabeli, a goście plasują się na 7 pozycji. Typuję w tym potkaniu na over 3.5 gola. Swój typ argumentuję głównie statystyką ekipy gospodarzy, którzy w obecnych rozgrywkach strzelają jak i tracą mnóstwo goli. W meczach z udziałem Gifu wpada średnio 2.90 gola na mecz, a zaliczyli w tym sezonie między innymi takie wyniki jak 4:0, 3:2, 1:3. 0:4. Ekipa goście z kolei notuje 4 mecze z rzędu gdzie wpadają co najmniej 3 gole (2:1, 4:1, 1:2, 2:2). Jak widać obie drużyny zaliczyły w tym sezonie sporo wysokich wyników i biorąc pod uwagę formę strzelecką obu ekip zapowiada się ciekawe spotkanie. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.

⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Godzina: 11:15
Spotkanie: Węgry - Kanada
Typ: Kanada (-7,5)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W tym meczu niespodzianki nie będzie i Kanada wygra go wysoko. Mam nadzieję że postarają się o te 8 bramek. Nie sądzę żeby Węgrzy byli w stanie cokolwiek strzelić. Są beniaminkiem na tych mistrzostwach i ich głównym celem jest utrzymanie. W pierwszym meczu przegrali z przeciętną Słowacją 4:1.
Co do Kanady, to mimo że mają chyba najmłodszy zespół (średnia wieku 24 l.) i nie grają bez Crosby&#39;ego to według mnie są głównym kandydatem do złota. Takie jest moje zdanie po dwóch dniach mistrzostw.
Przede wszystkim mają Halla, Duchene&#39;a i Gallaghera, który zagrał znakomity mecz z amerykanami. Klonowe liście wygrały z teoretycznie mocnym rywalem 5:1 i były stroną dominującą.
Węgrzy nie mają tu czego szukać, no może poza doświadczeniem

⛔ 100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atlanta - Udinese
Typ: 1
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Doś wysoki kurs na wygraną Atlanty dają buki. Atlanta wygrała u siebie 4 z 5 ostatnich spotkań, nie dała rady tylko Romie, po dobrej grze,mecz zakończył się hokejowym wynikiem 3-3. Dwie bramki strzelił Borielllo, jedną D&#39;Alessandro. Borriello strzelił również w ostatnim meczu z Chievo. Atlanta w dobrej formie strzeleckiej. Nawet, jak nie udało się wygrać, to jednak strzelali gola. Udinese ostatnio przegrało u siebie z Torino aż 1-5. Niby powinni się mobilizować, aby nie spaść, ale jak widać kiepsko to im wychodzi. Dzisiaj grają na wyjeździe, więc będzie jeszcze trudniej. Jak radzą sobie na boiskach rywali. 6 przegranych i 3 remisy to fatalny bilans. Tym bardziej, że grali z będącymi w dolnych rejonach tabeli Carpi 1-2, Palermo 1-4, Frosinone 0-2, Sampdorią 0-2. Nie sądzę, aby coś się dzisiaj zmieniło

⛔ 100
 
D 6

damianovsky90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Carpi - Lazio
Typ:1
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betclic
Dziś zajrzałem do Włoch i zobaczyłem w miarę pewny meczyk , który warto zagrać... Carpi grające o życie , walczące o otrzymanie , które w ostatnich 5 meczach u siebie wygrało 3 razy , raz zremisowała gra z Lazio grającym o nic. Gospodarze będą gryźć trawę i moim zdaniem powinni wygrać. Wczoraj tak samo pisałem o Newcastle vs. AV , niestety tamto nie weszło , mam nadzieje że tym razem pomogę. Ja to gram , powodzenia! ????
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
D 6

damianovsky90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Roda - Willem Tillburg
Typ:2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betclic
Podobna rozkminka jak w meczu powyżej... Roda gra o nic , Willem ma szanse aby się utrzymać i na pewno będą śmigać jak na koksie i walczyć o każdy cm boiska. Forma obu zespołów w ostatnim czasie katastrofalna , ale w ostatniej kolejce i w meczu o wszystko dla gości forma raczej mało ważna. Jeśli Excelsior wygra swój mecz to Willem nawet zwycięstwo nic nie da , ale myślę że wygrają.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
100
Przed podaniem typu czasem warto zapoznać się z Regulaminem Typów Dnia.
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BBVA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sevilla - Granada
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Cibulkova popełniła tyle niewymuszonych, co w całym turnieju, a nawet może i nie... Intuicja znowu mnie zawiodła, bowiem Garcia z Mladenovic w dwóch setach pokonały Hingis i Mirzę. Ale na razie kończymy z tenisem i przenosimy się na boiska La Ligi, gdzie Sevilla podejmuje Granadę. Zaskoczony jestem kursami, bowiem ok, fajnie, Granada walczy o życie itd., itp., ale czy nie walczyła o życie w meczu z Celtą i Atletico tudzież Malagą? Też walczyła. Ostatnie dwie wygrane to ze spadkowiczami z Levante oraz zacięty bój z Las Palmas, które wypuściło sporą przewagę z rąk. Sevilla na swoim stadionie nie miała sobie równych cały sezon i szczerze wątpię, aby Granada, która na boiskach rywala nie radzi sobie dosyć dobrze, miała by podbić twierdzę jaką jest Sánchez Pizjuán. Ostatni mecz z Szachtarem potwierdza, że piłkarze Emery&#39;ego nie zboczyli na przeciwległy pas i nadal traktują piłkę poważnie. Jak na moje, to kursy idealnie by pasowały w drugą stronę. Nie wiem o co tu chodzi, ale mnie skusili. Warto zauważyć, że Granada spośród ostatnich 5 meczów na wyjeździe z Sevillą wygrała tylko raz, dawno temu, bo aż 5 lat wstecz. Wszystkie późniejsze mecze podopieczni Emery&#39;ego wygrali bardzo gładko, a ostatnia ligowa potyczka kończyła się wynikiem 4:1.
3-4-11. Taki bilans wyjazdowy posiada Granada, a przyjeżdżając do Sevilli niewątpliwie muszą reprezentować sobą coś więcej, by zagrozić gospodarzom. Przegrali oni bowiem tylko 3 mecze na własnej ziemi, z czego dwa podczas nieudanego wejścia w sezon.
Patrzac na gre wyjazdowa Granady i Sevilli u siebie to kurs faktycznie znakomity,jednak buki wystawily taki kurs glownie ze wzgledu na rezerwy Sevilli,poniewaz dzisiaj spore oslabienia,nie zagraja - Gameiro,Vitolo,N&#39;Zonzi,Reyes,Krohn-Dehli,Krychowiak,Tremoulinas,Rami,Kolodziejczak czy Mariano,tak wiec ogromne oslabienia dzisiaj.
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League One
Godzina: 13:30
Spotkanie: Shieffeld Utd - Scunthorpe
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotykają się 10 z 7 drużyną League One. Za tym typem skusiła mnie dobra passa Scunthorpe, wygrali 5 ostatnich spotkań. Drugie za to fakt, że mają tyle samo punktów co Barnsley, są gorsi tylko stosunkiem bramek. A 6 miejsce daje możliwość dalszej walki awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Barnsley gra z prowadzącym w tabeli Wigan na wyjeździe, dwa ostatnie mecze zremisował, więc powinien stracić punkty. Trzeba to wykorzystać. Sheffield? Ostatni mecz w plecy z Coventry 1-3

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Madryt, FINAŁ
Godzina: 18:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Andy Murray
Typ: Andy Murray H. Gemów: +4,5
Kurs: 1,81
Bukmacher: Unibet
Analiza:


W dzisiejszym finale na kortach Madrytu zmierzą się Serb Novak Djokovic(1 ATP) oraz Szkot Andy Murray(2 ATP). Wyżej napisano już wiele o tym spotkaniu. Mam podobny punkt widzenia co do tego spotkania. Andy z pewnością da trudną przeprawę Novakovi. Być może nawet pokusi się o zwycięstwo. Oprócz pierwszego meczu ze Stepankiem grał przez cały turniej kapitalnie. Djokovic wiadomo, oprócz pojedynczych wpadek, gra kosmiczny tenis. Najprawdopodobniej to on zejdzie z kortu jako zwycięzca, jednak to nie będzie dla niego łatwa przeprawa. Liczę na piękny mecz i pewnie się nie zawiodę, ponieważ obaj potrafią grać szalenie efektownie.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 81
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Lech Poznań
Typ: Cracovia
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Drużyna Lecha jest w totalnej rozsypce. Tydzień temu jej kapitan, Łukasz Trałka, podpadł kibicom, a drużyna słabo zaprezentowała się w czasie finału Pucharu Polski przeciwko Legii. Ponadto, w pięciu meczach grupy mistrzowskiej, Kolejorz zdobył tylko dwa punkty i niewiele wskazuje na to, że dziś miałby się przełamać - do Krakowa nie przyjechało aż sześciu piłkarzy Lecha. Trałka pauzuje za kartki, a na urazy narzekają Arajuuri, Kownacki, Tetteh, Nielsen i Sisi.


Zgoła odmienna sytuacja panuje w Cracovii. Z powodu kontuzji nie zagra jedynie Damian Dąbrowski, a trener Jacek Zieliński od dłuższego czasu ma do dyspozycji większość kluczowych zawodników. &quot;Pasy&quot; także wciąż czynnie walczą o grę w europejskich pucharach - po piętach ciągle depcze im Lechia i Zagłębie i jeśli przed następną kolejką chcą utrzymać komfortową sytuację, dziś muszą ograć będącego w olbrzymich tarapatach Lecha.

Cracovia jedyny mecz u siebie w gr. mistrzowskiej wygrany 1:0 z Zagłębiem, ostatnio wygrana wyjazdowa z Ruchem w takim samym stosunku bramkowym. H2H z tego sezonu - 5:2 w Krakowie i 1:2 w Poznaniu.

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Zwolle - PSV
Typ:powyżej 13 rzutów rożnych
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam bardzo serdecznie. Na dziś typ z ligi holenderskiej i moim zdaniem z najciekawszego meczu w Eredivisie. Zwolle podejmować będzie u siebie PSV. Gospodarze walczą o grę w Lidze Europy , a goście o Mistrzostwo . Zapowiada się niesamowity mecz. PSV musi wygrać i strzelić wiele goli jeśli chcę być mistrzem lub liczyć na potknięcie Ajaxu . Zwolle aby grać w LE musi co najmniej zremisować lub liczyć na dobre wyniki w innych meczach . Ja nie stawiam na żadną z drużyn tylko proponuję grać over na 13 rożnych. Moim zdaniem dzisiaj będzie wiele ataków z obu stron i obie ekipy pokazały w ostatnich meczach , że wiele rożnych zdobywają. Ja spodziewam się zaciętego meczu i over 13 rożnych wielce prawdopodobny. Życzę powodzenia.

ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 13:30
Spotkanie: Steve Johnson vs Juan Monaco
Typ: Juan Monaco
Kurs: 1.43
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwszy typ z głównej drabinki. Juan Monaco czyli tenisista dobrze znany grający całe życie na cegle. Miał przerwe spowodowaną kontuzją nadgarstka, ale można stwierdzić, że powoli wraca do swojej optymalnej dyspozycji. Wygrał turniej w Houston na amerykańskiej cegle, w Madrycie musiał uznać wyższość Verdasco po zaciętym meczu. Kurs zadowalający choćby dlatego, że Johnson to gracz jedynie na twarde nawierzchnie. Bilans 22/24 w całej karierze na cegle, co prawda powalczył trochę z Dolgopolovem w Madrycie urywając seta, ale nawierzchnia w Rzymie zdaje się, że jest wolniejsza co automatycznie odejmuje mu atut w postaci serwisu, a daje przewagę Argentyńczykowi. Monaco rok temu odpadał tu w drugiej rundzie, ale urywał seta Wawrince. Z kim jak z kim, ale z Johnsonem po prostu nie przegra na cegle. Na typowej wolnej cegle Monaco czuje się jak ryba w wodzie, Johnsonowi jeśli serwis nie wchodzi i nie rozbija przeciwnika to generalnie nie jest w stanie po swojemu rozegrać akcji. Przy dłuższych wymianach Monaco będzie wygrywał zdecydowaną większość piłek.

✅ 43
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Helsingborg vs Malmo
Typ: Malmo over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

8 kolejka w Allsvenskan.
Na razie liga wyglada bardzo ciekawie.
Lideruje ekipa Norrkoping,ktora tak samo jak Malmo ma 15 punktow.
Najpierw troche o gospodarzach,a wiec :
Helsingborg plasuje sie na 10 miejscu z dorobkiem 10 punktow.Do tej pory tylko w jednym meczu nie bylo pokrytego oweru - na inauguracje w spotkaniu z Gefle,gdzie mecz zakonczyl sie remisem 1:1.
Pozniej mecze byly &quot;komfortowe&quot; dla kibicow,ktorzy w 6 spotkaniach z udzialem Helsingborga zobaczyli az 25 bramek.
Nie ma sie co dziwic,czemu takie mecze i takie wynki - druzyne trenuje wszystkim znany Henrik Larsson,ktory preferuje ofensywny styl gry.

Malmo z kolei tak jak wspomnialem ma 15 punktow,czyli tyle samo co lider Norrkoping,jednak druzyna zajmuje 2 miejsce.
Zaledwie 3 dni temu bylismy swiadkami meczu finalowego w pucharze Szwecji,gdzie Malmo podejmowalo u siebie Hacken.Do przerwy gospodarze majacy spotkanie pod kontrola prowadzili juz 2:0 i nie bylo osoby,ktora by pomyslala,ze puchar powedruje do Hacken.Druga polowa zaczela sie jednak fatalnie,czerwona kartke zobaczyl Lewicki i goscie grali w przewadze zawodnika.Po 66 minutach bylo juz 2:2 jednak jak sie okazalo Hacken nie byl w stanie wygrac z Malmo ani w 90 ani w 120 minutach i potrzebne byly rzuty karne,ktore lepiej wykonywali zawodnicy Hacken i to oni po szalonym i emocjonujacym meczu zdobyli puchar.
Przed tym spotkaniem Malmo mialo passe 4 zwyciestw ligowych z rzedu,gdzie grali naprawde ciezkie mecze kolejno z Elfsborgiem,Djurgarden,IFK czy Hacken.
Elfsborg przegral 0:1,gdzie u siebie graja znakomicie,Djurgarden przegral w Malmo 0:1,IFK zostal wrecz rozbity przegrywajac 0:3 U SIEBIE co pokazuje wielka moc Malmo,a Hacken polegl 0:3,tak wiec wyniki bardzo dobre.
H2H rowniez przemawia za Malmo.
Jedyny minus to 120 minut ostatniego meczu pucharowego,jednak stawiam tutaj na faworyta,jakim jest ekipa Malmo,ktora dzisiaj na stadionie Olympii powinna podtrzymac dobra forme.

⛔ 100
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Liverpool - Watford
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Livverpool idzie jak burza, coraz bardziej widać ręke Kloppa. Na Anfield jadą ostatnio każdego, pare dni temu w lidze europy pokazali jak dobrzeee czują sie na tym stadionie. Najważniejszym jednak aspektem jest fakt że Watford nie gra juz w zasadzie o nic oprócz miejsca w tabeli a podopieczni Jurgena mają realną szanse na puchary pod warunkiem ze wygrają dzisiaj, w środe z Chelsea równiez u siebie i w następną niedziele WestBromem które tez juz sie utrzymało, licząc na wtope WestHamu który jedną juz zanotował wczoraj. Liverpooll ma szanse i napewno o tym wiedzą dlatego dzisiaj stawiam na ich zwycięstwo dwoma lub więcej lecz tutaj gram zachowawczo na czystą jedynke.

✅ 57
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina:20:45
Spotkanie: Verona-Juventus
Typ: Juventus wygra , obie strzelą NIE
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Analiza jak dla mnie jest prosta. Verona jest pewna spadku do serie b, nie gra o nic więc na pewno nie będzie się zbytnio starać. W sumie komu ma się stawiać? Druzynie ktora nie przegrala w lidze od 20 meczy?! Juve jest w wybitnej formie i objeżdża w lidze każdego. Przeważnie różnicą jednego lub dwóch goli ale myślę że verone objedzie może i nawet wyżej. Verona w ostatnich 10 meczach zdobyła 7 pkt, Juve 30 czyli komplet więc nie sądzę aby mogli się potknąć. Juve traci 0.5 gola na mecz więc nie widze tutaj gola dla spadkowicza. Powodzenia.

⛔ 100
 
keslerski 1

keslerski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Getafe - Gijon
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Getafe walczy o utrzymanie bezposrednio z Gijonem. Bezposredni bilans spotkan miedzy tymi zespolami ze wskazaniem na gospodarzy. Jeżeli chca pozostac w lidze to jest to ostatnia szansa zeby sie utrzymac. Kursy lekko maleja na gospodarzy. Mimo ze gospodarze nie wygrali od dawna u siebie to licze na przelamanie tej zlej passy.

⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football Serie A
Godz: 15:00
Spotkanie: Fiorentina vs. Palermo
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 2,05
Buk: B365

Dziś przed ostatnia kolejka włoskiej ekstraklasy a w niej Fiotentina podejmie Palermo. Obie ekipy mają o co grać - Viola o puchary a Palermo o utrzymanie.
Palermo w ostatnich kolejkach swietna forma i po 2 bramki strzelane w każdym z trzech ostatnich meczy; a na przestrzeni calego sezonu obok Frosinone najslabsza obrona w lidze i stracone 63 bramki.
Fiorentina po doskonałym początku sezonu w tym roku mocno spuscila z tonu,ale w pucharach na pewno będzie chciala zagrać, dlatego liczę na otwarty mecz i sporą liczbę goli

⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna,Niemcy
Godzina:15:30
Spotkanie:Sandhausen-Duisburg
Typ:2
Kurs:2.2
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Dausburgowi grozi spadek . Zajmuje 17 miejsce zgromadzil tyle samo ounktow co ostatnia druzyna w tabeli Paderborn czyli 28 w 32 spotkaniach. Do 15 miejsca w tabeli ma tylko punkt straty,nie wszystko stracone. Trzeba walczyc. No i walcza, wygrali z Norymberga na wyjezdzie, Monachium (wazne w kontekscie spadku) i ostatnio z Dusseldorf. Przegrana z walczacym o awans Freiburgiem nie dziwi. Sandhousen pewny utrzymania przegral z Karlsruher az 0:3. Trzymam kciuki za byla druzyne mojego ulubionego komentatora Tomka Hajty.
Pomoglem? Kliknij &quot;dzieki&quot;

⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Egipt 1
Spotkanie: El Gaish - Haras El Hodood
Godzina: 15:45
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 4,70
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Jest to mecz dwóch ekip z dolnej części tabeli. Spadek gości jest już całkowicie pewny, a ich ostatnie siedem spotkań wyjazdowych to same porażki. gospodarze co prawda nie są już praktycznie zagrożeni spadkiem, jednak wygrana w tym spotkaniu oddali ich nieco od zagrożonych nim pozostałych drużyn. Obydwa te zespoły maja ostatnio bardzo dziurawą obronę, czego dowodem są również trzy ostatnie porażki z rzędu odnotowane przez El Gaish. Uważam, że mogą pokusić się oni o przełamanie tej bardzo niekorzystnej serii. Ich własna publiczność powinna więc dodawać im skrzydeł. Myślę, że goście z kolei postarają się zawalczyć o przełamanie ostatniej serii dziewięciu spotkań bez strzelonego gola na wyjeździe. Powinno więc dziać się tutaj sporo, tym bardziej, że zarówno gospodarze, jak i goście, nie mają nic do stracenia.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom