>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ligue 2, National oraz niższe ligi francuskie - sezon 2015/2016

nole 6,1K

nole

Forum VIP
Panowie. Co myślicie o Metz - Laval?
Myślę o azjanie 0.0 -0.5 w stronę gospodarzy. Kurs w okolicy 1.50. Wygrają, czy będzie niespodzianka? Patrząc po ostatnich meczach wydaje się, że Metz ten mecz wygra.
Można próbować...Metz walczy o awans do Ligue 1, a u góry tabeli jest bardzo ciasno z punktami. Każdy mecz na wagę złota, bo może decydować o kilku miejscach w tabeli. Ja bym chyba spróbował 1 DNB.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ASM Belfort - LES Herbiers Typ: Belfort @ 2.28 w Pinnacle ▶ mecz przełożony
Przy okazji tego meczu mógłbym w zasadzie powtórzyć wszystko, co pisałem parę tygodni temu przy okazji meczu Bastia - Herbiers.
W zasadzie jest to mecz bardzo podobny do tego już wspomnianego. Beniaminek z Les Herbiers po raz kolejny stanie przed ciężkim zadaniem. Okoliczności nie sprzyjają, by przerwać niekorzystną wyjazdową passę (5 spotkań bez kompletu punktów). Generalnie ekipa z zachodniego wybrzeża mocno wyhamowała w ostatnich tygodniach. Po świetnym początku kampanii 2015/2016 beniaminek już nie zaskakuje innych zespołów. Można rzecz, że ligowi wyjadacze &quot;nauczyli się&quot; gry LES. Belfort co prawda również jest &quot;nowością&quot; na tym poziomie rozgrywkowym. Przed sezonem jednak po cichu liczyli na miejsce w czołówce (z kolei dla LES podstawowym założeniem było utrzymanie). I gdy wydawało się, że faktycznie drużyna dowodzona przez Maurice Goldmana jest jednym z głównych kandydatów do promocji, przyszła niespodziewana seria sześciu spotkań bez triumfu, która zepchnęła Belfort na piątą pozycję w ligowej tabeli. Dzisiaj uważam, że jest idealna szansa na przełamanie tej niekorzystnej passy.
Les Herbiers to dość prowincjonalna gmina położona na zachodnim wybrzeżu. Dwa tygodnie temu musieli podróżować blisko 1500 kilometrów na Korsykę na spotkanie z Bastią (gdzie polegli 2-0). Dzisiaj po raz kolejny czeka ich blisko 1000 kilometrów podróży klubowym autokarem na wschód, nieopodal granicy francusko-szwajcarskiej. Takie podróże bez wątpienia potrafią odbić się na kondycji psycho-fizycznej piłkarzy. Zresztą widać tendencje w ostatnich trzech spotkaniach wyjazdowych, że te dalekie delegacje, ewidentnie nie sprzyjają ekipie beniaminka. Bastia, Marsylia i Colmar - za każdym razem daleki wyjazd i porażka. Na domiar złego dzisiaj LES pojedzie bez trójki zawodników, którzy w ostatnim ligowym pojedynku wybiegli w podstawowym składzie. Są to: zawieszony za czerwoną kartkę obrońca Emeric Dudouit (19/0) oraz kontuzjowani Tristan Boubaya (pomocnik, 11/1) i Issa Makalou (obrońca, 10/0). Nie są to jedyne absencje w szeregach przyjezdnych. Ponadto na boisku nie zobaczymy: Jérémy BILLY (9/0, pomocnik), Luigi GLOMBARD (8/0, napastnik), Mohamed M&#39;CHANGAMA (12/1 napastnik), Jonathan RIVAS, Amiran SANAIA (3/0, obrońca), Jérémy FAHRASMANE (2/0, obrońca), Jean-Baptiste HABERT, Jean-Rémy LEYBROS (13/0, obrońca).
Na pewno nie ułatwi to zdobycia punktów w twierdzy Belfort. Nie ma w tym przypadku, bowiem stadion w Belfort jest jednym z dwóch, które zostały jeszcze w tym sezonie niezdobyte (podobnym osiągnięciem może pochwalić się lider ze Sztrasburga). Gospodarze na własnych śmieciach legitymują się bardzo dobrym bilansem 5-5-0, bramki 13-4. Dzisiaj myślę, że miejscowi powrócą na zwycięską ścieżkę. Ostatni ligowy trium zanotowali 28 listopada minionego roku. Uważam, że pojedynek z LES Herbiers jest idealną okazją do zakończenia tej mizernej serii. Goście również są w kiepskiej formie, a szczególnie kiepsko wychodzą im ostatnie wyjazdy, sporym utrapieniem też są nieobecności w ich składzie. Belfort u siebie powinien wykorzystać słabości LES. Kurs bardzo przyjemny. Osobiście widziałbym tutaj coś w granicach 1.95-2.05, więc blisko 2.30 pobieram bardzo chętnie ;)

BELFORT: Stéphane Véron, Simon Keller, Thomas Manzinali, Guillaume Arisi, Maxime Josse, Marc Bedime, Mevludin Cuskic, Thomas Regnier, Steve Haguy, Clément Couturier, Loic Baal, Benoit Barros, Brian Babit, Sofiane Khadda, Youssouf Ahamadi, Lyes Houri, Marius M&#39;Baiam
LES HERBIERS: Kévin AUBENEAU, Benoît BLANCHETON, Benjamin BRELIVET, Lamine FALL, Ismaël GACE, Corentin ROCU, Jean-Baptiste ROCU, Kalifa TRAORE, Alexandre CROPANESE, Mamadou DANFA, Cédric KISAMBA, Romain PADOVANI, Anthony SCHUSTER, Charly VUILLEMOT, Christopher MAYULU, Adama SARR.

CA Bastia - Frejus Saint Raphael Typ: Bastia @ 1.73 oraz Bastia -1 @ 3.25 w Unibet ⛔ 0-0
Szczerze nie bardzo rozumiem tak wysokich kursów na Bastię. Ciągle chyba patrzy się na nich przez pryzmat nieudanego początku sezonu. 2016 rok jednak należy już do nich. 13 punktów w 5 grach musi robić wrażenie. Nabrali naprawdę sporego rozpędu i wygląda na to, że mogą realnie powalczyć o miejsce w czołówce. Podopieczni Stefano Rossiego złapali swój rytm. Od 27 listopada nie zaznali smaku porażki. Francuskie gazety zastanawiają się, czy pokonanie Bastii w tym momencie przez Etoile to nie swoisty &quot;mission impossible&quot;. Mnie również trudno wyobrazić sobie taki rezultat. Przeglądałem skróty z poprzednich spotkań obu ekip i nie widzę tutaj argumentów po stronie przyjezdnych. W tym sezonie FSR na wyjeździe jeszcze bez zwycięstwa. Warto również odnotować, że z Korsyki nie wrócili też z kompletem punktów (2 wygrane Bastii i 3 remisy w dotychczasowym H2H). Nie sądzę, by dzisiaj w tej kwestii cokolwiek się zmieniło.

Z Ligue 2 natomiast pograłem coś takiego:
Auxerre - Nancy Typ: BTS @ 1.90 w Betsson ✅ 2-2
Widzę tutaj jakiś bramkowy remis. Auxerre u siebie mocne. Nancy ogólnie dobrze sobie radzi. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę. Statystycznie wygląda to tak. Nancy na wyjazdach 9 meczów ze zdobyczą bramkową na 12 pojedynków. Auxerre u siebie w 10 domowych meczach strzelało co najmniej jedną bramkę (na 11 pojedynków). Więc już statystycznie wygląda to całkiem przyjemnie. Gospodarze powinni mieć dzisiaj ułatwione zadanie, jeśli chodzi o zdobycie gola, bowiem po stronie Nancy nie zobaczymy dwóch etatowych obrońców - Julien&#39;a Cetout (24/6) oraz Michaela Chretiena (25/1). Obaj panowie to filary defensywy. Najwięcej minut spędzonych na boisku w drużynie. Jeśli chodzi o absencję w szeregach gospodarzy to głównie ucierpi druga linia. Brak Ibrahima Secka (18/2) oraz Mouhamadou Diaw&#39;a (19/1) może być odczuwalny, co może sprawić, że w środkowej strefie nieco łatwiej może być przyjezdnym, co powinno z kolei powinno przełożyć się na wykreowane przez nich sytuacje, które ma finalizować druga najlepsza ofensywa w lidze na czele z Maurice Dale (8 goli w sezonie). Myślę, że BTS to dobra opcja. Na 25 spotkań Nancy w tylko czterech nie strzeliło bramki. Dzisiaj powinni coś strzelić. Obrona Auxerre nie należy do monolitów. Auxerre z kolei u siebie grać potrafi, a brak dwóch kluczowych obrońców powinien ułatwić zdobycie gola. Spodziewam się zaciętego spotkania z bramkami po obu stronach.
Bourg en Bresse Peronnas 01 - Laval Typ: Laval @ 4.02 w Pinnacle ⛔ 0-0
Typ przeciwko Bourg. Spodziewam się, że ostatnie wyjazdowe eskapady do Brest i pucharowe 120 minut w Granville odbiją się na kondycji miejscowych. Trzeci mecz w przeciągu tygodnia może dać się we znaki. Tym bardziej, że trener raczej nie oszczędzał podstawowych graczy w pucharze (szczególnie ofensywa wydaje się być mocno eksploatowana). Obie ekipy to drużyny środka tabeli. Różnica pomiędzy nimi to tylko jeden punkt. Zdaję sobie sprawę z ułomności Lavalu w grach wyjazdowych, ale po cichu liczę, że są w stanie pokonać Bourg, który w ostatnich tygodniach spuścił nieco z tonu. Laval co prawda też nie zachwyca (od przeszło 360 minut nie zdobyli bramki). Ale liczę przede wszystkim na zmęczenie materiału po stronie gospodarzy. Nie są oni też jakimiś wirtuozami, których na własnych śmieciach nie sposób ograć. Tours czy Evian wyjeżdżali tutaj &quot;z tarczą&quot;, więc dlaczego nie Laval.
Nazwiska sześciu zawodników wyjściowej jedenastki pokrywają się w spotkaniach pucharowym i ostatnim ligowym. Dogrywka we wtorek może odbić im się czkawką. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że wśród gospodarzy za kartki wypadł kluczowy obrońca - Florent Ogier (22/2) oraz nie wystąpi podstawowy ostatnio pomocnik Patrice Dimitrou (19/1), czy napastnik Idrissa Ba (18/2).
Goście są w lepszej sytuacji kadrowej. Mieli w tygodniu wolne i mogli w spokoju się przygotowywać do tego pojedynku. Co prawda dzisiaj ze składu wypadają Chafik (23/1) oraz Konate (25/0). To jednak uważam, że są stanie pokonać dzisiaj miejscowych.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Lens - Valenncienes 1 1,65 STS
Ja dziś idę w wygraną gospodarzy.
Wierzę, że Lens wróci do Ligue 1 po tym sezonie.
Polecam ten artykuł ...
http://vivelaligue1.pl/plomyczek-nadziei-dla-rc-lens/
Lens wygrało ostatnie dwie potyczki. Valenciennes to ekipa, która nigdy nie wygrała na boisku w Lens. Można za 1,62 spróbować czystego winu gospodarzy. Mają większą motywację, mają bardzo wiernych kibiców i perspektywy...to powinno wystarczyć na kiepskie Valenncienes.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Laval - Dijon
Dijon 2,20 bet365
⛔ Grać w 11 na 10, prowadzić 0-2 i zremisować 2-2 ????
Dziś postanowiłem wrócić do ligi, która swego czasu przynosiła mi sporo profitów. Druga Liga francuska jest jedną z najabardziej opłacanych lig do wyszukiwania value betów i moim zdaniem właśnie taki upolowałem. W 27 kolejce zmierzą się zespoły Laval i Dijon.
Laval 13 miejsce w tabeli z liczbą 31 oczek na koncie. Dijon z kolei to lider Ligue 2 z dorobkiem 52 punktów. Laval ostatnio w koszmarnej formie. W ostatnich 5 spotkaniach ugrali ledwie 3 punkty, co jest prawie najgorszym dorobkiem w całej lidze. Co prawda u siebie radzą sobie lepiej niż w meczach wyjazdowych, jednak ostatnie dwa spotkania z przeciętnymi Niort i Ajaccio zakończył się bezbramkowymi remisami. Ogólnie drużyna ta nie zdobyła bramki od 5 (!!!) spotkań! Zagrają jutro z Dijon, która w 26 meczach straciła ledwie 21 bramek (najmniej w lidze) a strzeliła ich 45. W ostatnich 15 spotkaniach ledwie jedna porażka. Ostatnio wpadło kilka remisów, jednak poza tym same zwycięstwa. W lidze 3 punkty przewagi nad drugim Nancy, a nad 3. drużyną już 9 punktów, co pokazuje, że jest to obecnie najlepszy zespół w stawce. Biorąc pod uwagę jedynie spotkania wyjazdowe są na 2. miejscu ze wszystkich ekip.
Różnica między tymi dwoma klubami wydaje się wyraźna zważywszy zarówno na miejsce w tabeli, jak i ogólną formę. Kurs 2,20 na liderów w pojedynku z przeciętniakiem to dla mnie value z którego spróbuje skorzystać.
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Dijon - Tours 1 @1.8 całoroczny
Wiele rozpisywać się tutaj nie trzeba, Dijon, najrówniej grająca drużyna zaplecza Ligue1. Mimo ostatniego meczu (2:2 prowadząc 2;0 i grają w przewadze 1zawodnika) stawiam na nich ze spokojem, bo nie sądzę żeby zagrali drugi tak samo mierny mecz ( no i wicelider 1pkt straty tylko).
5/10 j.
✅ ✅ ✅ 3:0
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
SAS Epinal vs. Chateauroux Typ: Chateauroux @ 2.150 w Pinnacle
Po stronie gospodarzy dzisiaj sporo ważnych nieobecności. Nie zagrają: Chardonnet (17/2), Kharbouch (17/2), Bopesu (15/1), Benkajjane (13/1), Guibert (17/0) i kilku innych mniej istotnych piłkarzy. Dla mnie to spory argument by pograć w kierunku gości. Kolejnymi niech będą diametralnie inna forma obu zespołów. Epinal nie wygrał od pięciu spotkań, Chatearoux natomiast jest niepokonane od dziesięciu gier (6 wygranych, 4 remisy). Jak dla mnie goście są tutaj znacznie większym faworytem niż kurs na to wskazuje, dlatego też z przyjemnością pobieram ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Rozgrywki: FRANCJA: National
Avranches - Chambly
04.03.2016 20:00
Typ: X ✅
kurs: 3 bet365​


Mecz w jednej z niższych lig francuskich.
Drużyny z dolnej połowy tabeli bliżej mi nieznane jak większość drużyn piłkarskich gdyż swoje typy opieram na statystyce więc przejdę do rzeczy.
Drużyna gospodarzy w tym sezonie w lidze u siebie zremisowała 7/10 meczy.
Drużyna gości na wyjeździe ugrała remis w 6/11 spotkaniach ligowych w tym sezonie.
Historia spotkań również sprzyja naszemu typowi.
Podsumowując gorąco polecam bo widzę tu ogromną różnicę między kursem a prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzenia X.
Oczywiście nie wejdzie zawsze więc gramy zgodnie ze swoim stawkowaniem.
Powodzenia.
 
empel 112

empel

Użytkownik
Francja Ligue 2
20.30
Clermont - Metz
typ: over 2,5
@ 2.05 bet365


Dziś o 20.30 według mnie bardzo ciekawe spotkanie w Ligue2 gdzie zmierzą się ze sobą dwie sąsiadujące ze sobą drużyny (6 i 7 miejsce) z taką samą ilością punktów. Wydaje mi się że mecz będzie owocny w bramki, każda z drużyn ma jeszcze szansę na walkę o awans do Ligue 1 gdyż tracą raptem 5 punktów do promowanego miejsca. Ponadto do pogrania tego typu skłania mnie forma strzelecka napastników obu drużyn, Famara Diedhiou to lider strzelców który w 27 występach zdobył 20 bramek, ponadto są jeszcze tacy gracze jak N&#39;Gbakoto czy Bekamenga w szeregach Metz. Liczę na otwarty i ofensywny mecz, h2h w ostatnim ich meczu padł remis 2:2, jednak patrząc na ostatnie występy obu drużyn widać że umieją strzelać ale i sporo tracą. Powodzenia!


e: 2:1 ✅✅
dwie bramki Adriena Hunou na którego też trzeba będzie zwracać uwagę bo zaliczył naprawde porządny występ ????
 
empel 112

empel

Użytkownik
Francja Ligue 2
20.00
Bourg Peronnas-Nancy
typ: over 2,5
@ 2.00 bet365

Dziś wieczorem na Stade Municipal de Péronnas spotkają się drużyny Bourgu i Nancy. Gospodarze zajmują obecnie 13 pozycję w tabeli, a goście to wicelider i jeden z pretendentów do awansu. Nancy w ostatnim spotkaniu pewnie rozprawili się z trzecią w tabeli Red Star co pozwoliło im uzyskać już 6 pkt przewagi nad nimi. Dzisiejsze spotkanie w moim odczuciu powinno być dość jednostronne chociaż goście swoim niezorganizowaniem w defensywie lubią tracić głupie bramki więc duża szansa że zobaczymy ciekawe ofensywne akcje z obu stron. Moj typ na to spotkanie to over bramkowy, opierając się na formie obu drużyn i tym co prezentują w szczególnosci zawodnicy Nancy myślę że linia ta zostanie pokryta, a mecz zakończy się wg mnie rezultatem 1:2. Warto też wpomnieć o meczach Nancy, gdzie w ostatnich ich 5 występach padło aż 18 bramek co daje ponad 3,5 bramki na spotkanie. Liczę że dziś nic się nie zmieni i over dla zarobić, powodzenia



⛔⛔ 2:0 totalnie inny przebieg meczu niż można było się spodziewać, raptem jeden celny strzał gości zniszczył overa....
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Le Havre - Tours Typ: Le Havre @ 2.12 w Pinnacle ✅ 2-0
Fajny kurs na to zdarzenie.
Le Havre złapało ostatnio dobrą formę, ale niespodziewanie została zatrzymana przez Sochaux. Za Le Havre od niedawna stoi amerykański kapitał. Mają ambitne plany powrotu do Ligue 1, w której występowali przed kilku laty. Mają ku temu odpowiednie środki - bogaty sponsor, świetne zaplecze, czyli infrastruktura i młodzież, znakomity trener - Bob Bradley, który dostał za zadanie wprowadzenie Le Havre do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po początkowym falstarcie rozgrywek, wszystko pomału wchodzi w odpowiednie tryby. I pojawiła się szansa awansu nawet w tym roku. Nie ma jednak dodatkowego ciśnienia i docelowo &quot;skok na awans&quot; ma być planowany na kolejny sezon. Niemniej uważam, że dzisiaj powinni pokonać Tours. Goście w zasadzie już sezon mogliby zakończyć, nie grozi im ani awans, ani spadek, spokojne miejsce w środku tabeli. Wewnątrz klubu jednak prawdziwa burza. Wszystko za sprawą konfliktu pomiędzy trenerem Marco Simone i prezydentem Ettorim. Spór pomiędzy oboma dżentelmenami z dnia na dzień przybiera na sile. Obie strony podważają swoje decyzje i kompetencje, więc kwestią kilku dni powinno być, gdy były zawodnik Milanu czy PSG, opuści trenerską ławkę. Tours w nowym roku gra w kratkę, na pewno nie pomogło w tym sprzedaż do Caen najlepszego strzelca - Kouakou, a jego nominalny partner, Włoch Miracoli od dłuższego czasu leczy kontuzje. Le Havre u siebie. W ostatnich jedenastu potyczkach przegrali tylko raz, do tego mają bardzo korzystny bilans spotkań bezpośrednich z Tours na własnych śmieciach (7-2-2). Pierwszy mecz w tym sezonie również padł łupem Le Havre.
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Panowie, dzisiaj takie coś mi się rzuciło w oczy

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - Metz
Typ: Metz
Kurs: 2.72
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Już dziś wieczorem dojdzie do spotkania drużyny, która nadal walczy o awans do Ligue 1 (Metz), a ekipą, która zamyka tabelę i jest już praktycznie pogodzona ze spadkiem (Paris FC).
Ekipa Metz zajmuje obecnie 6.miejsce w tabeli. Do miejsca premiowanego awansem traci zaledwie dwa punkty. Do końca sezonu pozostało osiem kolejek, tak więc każde spotkanie jest na wagę złota. Dzisiaj jest idealny dzień na dopisanie do swojego konta trzech oczek.
W trzech poprzednich kolejkach Metz zanotowali wygraną, remis i porażkę.
Rywalem jest Paris FC, które w 30-tu spotkaniach sezonu 2015/2016 wygrało zaledwie raz i było to 14 sierpnia(!) poprzedniego roku. Zanotowali również 17 remisów i 12 porażek.
Historia spotkań pomiędzy obiema drużynami również przepowiada za gośćmi. W pierwszym spotkaniu obu ekip Metz wygrało u siebie 2:1. W sierpniowym pojedynku w Pucharze padł identyczny wynik, ale potrzebna była dogrywka.
Jeżeli goście nadal chcą walczyć o awans, dzisiaj muszą wygrać i kurs (2,72) jest dużą promocją.

Co sądzicie o takim typie? Verti?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Ligue 2, Francja.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - FC Metz.
Typ: . remis
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365.
Analiza:

Sprowokowała mnie do zajęcia się tym spotkaniem zbieżność kilku przesłanek. Pierwsza, uważam, że ważna, czysto statystyczna: Paris FC rozegrał 30 meczy, z których 17 zremisował – 57%, u siebie w 15 spotkaniach odnotował 10 remisów- 67%.
Obie drużyny nie są w formie, jeśli mierzyć ją zdobytymi punktami. Mimo beznadziejnej sytuacji (10 punktów straty do bezpiecznego miejsca, 8 rund do końca sezonu). Paris FC uporczywie walczy. W poprzednim spotkaniu z Niort na wyjeździe, grali przez ponad 20 minut bez 1 zawodnika i omal nie zremisowali/ Zresztą oba gole przeciwnicy zdobyli z rzutów karnych, drugi w 90&#39; spotkania. FC Metz, zdaniem komentatorów, ja meczu nie widziałem, dość szczęśliwie wygrało u siebie z Ajaccio 3:2 - pierwsza wygrana po 3 remisach i 2 porażkach w kolejnych meczach. Na wyjeździe od połowy listopada tylko 2 razy punktowali: z Nancy 2:2 (na pewno wartościowy rezultat) i wygrali z Evian 0:1. Podsumowując ten wątek – forma nie wskazuje na zwycięzcę.
Paris FC strzela mało bramek u siebie (10), ale też nie traci dużo więcej (14), a taka sytuacja sprzyja remisom, przedstawiłem to wyżej. Metz za to od połowy listopada na wyjeździe tylko raz strzelił więcej niż 1 bramkę, a jeśli pominąć mecz pucharowy z Montceau (poziom rozgrywek CFA -4 liga) to od 21 sierpnia!
Nie twierdzę stanowczo, że w spotkaniu padnie remis. Wskażę nawet zagrożenie: Metz może mieć ułatwione zadanie, bo nie zagra, po czerwonej kartce z poprzedniego meczu. ważny obrońca gospodarzy – Lybohy (Wybrzeże Kości Słoniowej), który rozegrał 27 gier w tym sezonie. Z kolei do składu gości ma wrócić ważny pomocnik Lejeune (17 gier, 5 goli), ale nie zagra 2 obrońców Metanire (21 gier, 2 gole) i prawdopodobnie Palomino (27 gier, 2 gole)
Nadal jestem jednak przekonany, że ten typ jest najbardziej uzasadniony.
Wynik zdarzenia: 1:2 (0:0) ⛔⛔⛔ Niestety do pięknego gola z rzutu wolnego, wyrównującego wynik spotkania w 64&#39;, Metz dorzucił jeszcze jedną bramkę w 74&#39;.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
01.04 piątek godz. 20.00
Metz - Niort

Jak dla mnie bardzo atrakcyjny kurs na gospodarzy, fakt Niort jest w sytuacji pod ścianą ale ogladalem obydwa zespoły w przedostatniej kolejce i widać różnice poziomu ... Metz mimo czerwonej kartki wyrwalo zwyciestwo u siebie z Ajaccio a potem dobiło leżące juz Paris FC na wyjezdzie natomiast Niort fatalna postawa u siebie ze wspomnianym juz Paris FC (3 pkt dzieki pomocy sędziego ...) oraz porazka na wyjezdzie z Ajaccio. Tak na marginesie Paris FC to najwieksi pechowcy tej ligi. Według mnie Metz musi zdobyc 3 pkt. jesli dalej chcą być w grze o trzecie miejsce (bo dwa pierwsze raczej juz obsadzone) natomiast Niort wystarczy ze sie przyłozy u siebie i tyłki uratują.
Normalnie zagrałbym dla pewnosci 1X bo ta liga lubi remisy ale kurs zachęca jednak do postawienie samej 1 bez podpórki tym razem.
Metz - Niort 1 @ 2,05 Ónibet ✅
ewentualnie Metz DNB @ 1,43 Ónibet ✅
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
18.04.2016 poniedzialek godz. 20.30
Czy ktos na jutro tez mysli o Dijon X2 ? Jak na podwojna szanse kursy w okolicach 2,50 zachecajace ...
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
29.04.16 piątek godz. 20.00
Laval - Clermont

Wyczuwam value w kursie na over w tym spotkaniu.
Co prawda Laval jest generalnie underowym zespołem lecz Clermont już nie. Wychodzi średnio ale jak już się spojrzy na ostatnie spotkania Laval u siebie lub Clermont na wyjezdzie to ja zmieniam zdanie w kierunku na over.
Laval home 6 over na 10 spotkan ( w tym 4/5 ostatnich)
Clermont away 7 over na 10 spotkan ( w tym 4/5 ostatnich)
Ostatnie H2H wysoko wygrywali zawsze gospodarze (4:1 i 3:1)
Dodam jeszcze ze ostatni Clermont bardzo dobrze spisuje sie na wyjazdach a Laval rowniez wzieli sie do roboty, jakby sie ockneli spogladajac na tabele, gdyz remisujac tak dalej niebezpiecznie zsuwali sie w dół tabeli, pora zatem cos zapunktować u siebie a do tego potrzeba ... bramek ;)
Krół strzelców ligi, Diedhiou ostatnie 5 spotkan tylko 1 bramka (na 7 całego zespołu Clermont), pora o sobie przypomnieć!
over 1,5 (do dubelka) @ 1,40 bet 3 6 5 ✅
over 2,5 @ 2,30 bet 3 6 5 ⛔
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
06.05.2016 piątek godz. 20.45
Metz - Tours

Jestem przekonany ze w piątkowy wieczór Metz przypieczetuje swój powrót do Ligue 1. Jako ze ich głównego rywala, Le Havre, czeka trudny wyjazd do Auxerre, nadarza się ku temu idealna okazja. Metz ostatnio w bardzo dobrej formie... jeszcze na początku marca, po porażce wyjazdowej z Clermont nic nie zapowiadało że koncowka sezonu bedzie należała do Metz, nie licząc wyjazdowej wtopy z ... Auxerre, druzyna granatowych zaliczyła 6 zwyciestw z rzędu. Mysle ze kluczowe bylo zwyciestwo u siebie w dziesiątke z Ajaccio co podbudowało piłkarzy, od tego spotkania rozpoczęła sie seria o której pisałem wyżej. Jako ze Metz w ostatnich 3 spotkaniach zdobyła 9 bramek a Tours nie gra już o nic, myśle że padnie sporo bramek w tym spotkaniu
Metz -2 (AH) @ 3,10 Ónibet ⛔
Metz -1 (AH) @ 1,59 Ónibet ZWROT
FT: 2:1 dla Metz
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
6 maja 2016 Francja Ligue 2 Dubel

Metz - Tours

Metz wygra 1.36 Bet365

Metz aby być pewnym awansu do pierwszej ligi musi zdobyć punkty a najlepiej trzy punkty, gdyż zajmują 3 miejsce (premiowane awansem) a czwarta drużyna Le havre ma 3 punkty straty do nich a zostały 2 kolejki do końca więc jest o co walczyć. A widać, że Metz zależy na awansie po ostatnich wynikach spotkań wygranych 0:4 z Dijonem, 2-0 z Red Star i 0-3 z Bourg Peronnas.
Tours o nic konkretnego nie walczy (jedynie aby utrzymać swoje 9 miejsce) więc motywacji nie będzie tyle co u gospodarzy.

AC Ajaccio - Sochaux

Sochaux DNB 1.67 Bet 365

Sochaux walczy o utrzymanie, ma 36 punktów tyle co będące poza strefą spadkową Evian, poza tym 16 Niort gra spotkanie z Creteil, które jest tuż za Sochaux więc stawka meczu Niortu jest bardzo wysoka. Evian gra na wyjezdzie z pierwszym Nancy, więc ciężko będzie wywieźć stamtąd punkty co daje nadzieje Sochaux na utrzymanie się w lidze.

Dla AC Ajaccio to mecz o nic, są kompletnie bez formy w ostatnich 5 spotkaniach tylko 2 punkty, przy 7 Sochaux więc jestem spokojny o to, że nie powinni wygrać jutrzejszego spotkania.

Kurs dubla 2.27
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
06.05.2016 piątek godz. 20.45
Red Star- Dijon FCO
Typ: DNB Red Star 1.95
Dijon ma już zapewniony awans do Ligue 1, sami wiemy jak wyglądają spotkania takich drużyn,często odpuszczają. Natomiast dzisiejszy gospodarz ma jeszcze, co prawda nie duże, szanse na awans. Osobiście w tym typie doszukuje się value, 5 ostatnich meczy domowych Red Star to 3 wygrane, remis, oraz porażka. 2 ostatnie mecze gości na wyjazdach były remisowe, co przy tym typie daje nam chociaż zwrot kosztów zakładu.
Jest to mój pierwszy post więc oceńcie łagodnie.
✅✅✅Mimo wygranej i tak Red Star już nie awansuje do Ligue 1, ale chociaż pierwszy bet na forum wszedł
 
Do góry Bottom