>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

SPECIAL PROMO Winmasters: 100% do 200pln + 22PLN na Skrill + 40PLN freebet!

zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Witam.
Dnia dzisiejszego otrzymałem freebeta jednakże na skrillu wciąż nie ma pieniędzy, czy to normalne ?
Drugie pytanie, dlaczego ich support ma mnie w dupie ?? Pisze do nich maile i wciąż nic, jedyne co dostaje to automatyczna odpowiedź, ze moje konto nie jest zweryfikowane gdy próbuje wypłacić pieniądze. Natomiast zero odpowiedzi na pytanie co niby mam im dosłać. ;/
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
A gdzie tam jest livechat. Jak daje kontakt to tylko przez formularz jest kontakt.
Do tego pisałem na adres podany w mailu z informacją, że moje konto nie jest zweryfikowane i nie mogę dokonać wypłaty.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Tak, promocja aktualna do końca maja.
Bonusy na kontach już są, a kasa na Skrill pojawi się jutro już na 100%.
Kasę na Skrilla dostałem ale bonusa jeszcze nie albo nie wiem gdzie szukać. Myślałem, że to bedzie kod na maila, zeby wklepać na stronce w zakładce Freebet bonus.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już powinno być wszystko dopisane, na winmasters oraz na skrill.
Pamiętajcie, że promocja trwa do końca maja i nie wiadomo, czy zostanie przedłużona...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja przedłużona do 10 czerwca. W sam raz na START Euro!
Na Copa America też znajdziecie promocje:

100 lat, 32 mecze, 16 drużyn - Copa America 2016!
Najstarsze międzynarodowe rozgrywki futbolowe na świecie świętują swoje stulecie! Brazylia, Argentyna, Urugwaj i USA należą do grona największych faworytów, ale kto wygra ten legendarny turniej? Korzystaj z wielkiego wydarzenia z freebetem 50 PLN.
Jak wziąć udział:

- Postaw co najmniej 5 zakładów 1 -X -2 przed meczem, za 40 PLN lub więcej (każda stawka), po minimalnym kurse 1.60 na 5 różnych meczów Copa America.


- Otrzymasz freebet 50 PLN by dalej cieszyć się tym wielkim letnim futbolowym festiwalem

Winmasters
 
Do góry Bottom