>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Golden State Warriors- Portland Trail Blazers
Typ: GSW -9,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie ma co porównywać potencjałów mistrzów NBA i Portland.
Te 10pkt różnicy to najniższy wymiar kary. GSW w ostatnim meczu z Houston nawet bez swojego lidera Currego łatwo ograli przeciwnika 114-81. Portland ograli Clippersów, osłąbionych brakiem liderów Paula i Griffina, ale z GSW już nie pograją. Tym bardziej, że o ich sile stanowią właściwie Lillard i McCollum. To za mało, zdecydowanie...
W 2016 roku GSW wygrywali zdecydowanie, bo 136-111 i 128-112.

✅ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina 1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Copenhagen - Midtyjland
Typ: x2
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:

Typ oparty bardziej na statystykach ale od razu rzuciło mi się w oczy, że kurs 4,75 na Midtyjland to według mnie z deczka za dużo.

Copenhaga lider z 53 pkt a Mitdyjalnd trzecie miejsce 45 pkt.
Teraz tak ostatnie 5 meczy Mitdyjalnd się rozpędza po słabym starcie 3/1/1. Natomiast Copenhaga 2/2/1

U siebie Copenhaga póki co 5 zwycięstw zero porażek i remisów, zresztą co się dziwić. Kto jeśli nie Midtyjalnd ma urwać punkty liderowi? W statystykach na 3 ostatnie mecze 2x wygrywali goście i raz gospodarz. Nie mówię, że będzie do prosty mecz ale według mnie kurs 2,1 na x2 to jest duże value, tak samo jak samo zwycięstwo.

Jeśli chodzi o typy z tenisa to jutro jestem pewny, że wygra Kerber po 1,2 oraz Suarez Navarro po 1,33. Nie jestem pewien jak poradzi sobie Safarova, mimo, że ma przeciwniczkę, która bardzo słabo gra na ziemnej to mimo wszystko Czeszka jest zmęczona po wygranym turnieju w pradzę i podróży więc wydaje mi się, że kurs na Vandeveghe jest w dniu dzisiejszym value ale radziłym grać na over gemowy, myślę, że początkowo Safarova będzie musiała złapać rytm.

Powodzenia!

⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina : 14:30
Spotkanie : Ajax - Twente
Typ : Hakim Ziyech strzeli bramkę
Kurs : 4.75
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Dziś na Amsterdam ArenA powinno być ciekawie , Ajax podejmuje Twente i musi wygrać jak myśli o tytule mistrzowskim , każde potknięcie tak jak np. Ultrechtem ( 2:2 ) nie wchodzi w grę gdyż PSV może to wykorzystać , do końca sezonu tylko 2 mecze ! Niewątpliwie Ajax w dzisiejszym spotkaniu jest faworytem ale liczę że Twente postawi wysoko poprzeczkę i zobaczymy dobre widowisko , w składzie gości w dzisiejszym spotkaniu wystąpi 23 letni Marokańczyk Hakim Ziyech który w/g De Boera będzie największym zagrożeniem dla Ajaksu . Ziyech w tym sezonie zdobył dla Twente 17 bramek i zaliczył 12 asyst czyli całkiem dobry wynik młodego Marokańczyka ,przeglądając statystykę Ziyecha komu strzelał gole to wśród tych zespołów jest również Ajax gdyż ich pierwszy pojedynek na boisku Twente zakończył się remisem 2:2 a wśród strzelców jest Ziyech , strzelił on również bramkę w meczu z PSV przegranym przez Twente u siebie 1:3 , ostatnie dwa gole które zdobył to w wyjazdowym meczu z Willem II wygranym przez Twente 3:2 ( 1 bramka strzelona bezpośrednio z rzutu wolnego ) tak więc liczę że dziś młody Marokańczyk również wpisze się na listę strzelców !

⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Eredivisie
Godzina. 14:30
Spotkanie. Ajax - Twente
Typ. Ajax wygra i obie strzela
Kurs. 2.50
Bukmacher. Betano
Analiza:

Witam wszystkich, na dzisiejsze popoludnie proponuje zaklad w najciekawszym spotkaniu rozgrywanym w najwyzszej holenderskiej klasie rozgrywkowej pomiedzy Ajaxem Amsterdam oraz druzyna Twente Enschede. Gospodarze dzisiejszego spotkania po raz kolejny sa bliscy siegniecia po tytul mistrza kraju lecz warunkiem do jego spelnienia jest wygranie dwoch ostatnich spotkan. Wiadomo jest ze pikarze z Amsterdamu czuja oddech na plecach swojego najwiekszego rywala do tytulu czyli ekipe Psv (druzyny te maja po 78 pkt) lecz szczerze watpie aby zawodnicy z miasta Eindhoven byli w stanie odrobic roznice szesciu bramek tych ostatnich kolejkach. W kazdym badz razie mecze rozgrywane sa rownolegle o tej samej godzinie i niema tu raczej miejsca na zadne kalkulacje z obu stron.
Przygladajac sie druzynie przyjezdnych i ich miejscu w tabeli nie mozna powiedziec aby ten sezon mogli zaliczyc do udanych,aczkolwiek druzyna ta potrafi zdobywac gole grajac z wyzej notowanymi rywalami co juz nie raz odowodnili na boisku. Wydaje mi sie ze nie bedzie to jednostronne widowisko oraz ze druzyna gosci przynajmniej raz skutecznie skontruje pilkarzy z Amsterdam Areny ktory graja ofensywny futbol i sa faworytem tego meczu.
Podsumowujac swoj powyzszy bet licze na ciekawy mecz ze spora iloscia goli z obu stron.

&#39; jesli pomogla ci analiza, kliknij &quot;dzieki&quot; palucha nieubrudzisz ... &#39;

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja 1
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Ufa - Kazan
Typ: over 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w rosyjskiej Premier Liga. W meczu 26 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą Ufa i Kazan. Ekipa gospodarzy po 25 meczach plasuje się na 13 miejscu i są zagrożeni barażami o utrzymanie. Ekipa przyjezdnych ma bezpieczną 9 pozycję i nie mają już większych szans ani na europejskie puchary ani na spadek z ligi. Moim zdaniem Kazan dzisiaj zagra na luzie bez żadnych obciążeń psychicznych. Powinni zagrać ofensywnie i w końcówce sezonu odnieść kilka zwycięstw. Ufa z kolei musi uciekać ze strefy barażowej, grozi im spadek więc przed własną publicznością będą walczyć od pierwszych minut o komplet punktów. Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym nie powinno zabraknąć goli zarówno ze strony Ufy jak i Kazania. Ważnym argumentem przemawiającym za over 2.5 gola w tym meczu jest wynik z rundy jesienniej między tymi zespołami. Mecz rozegrany w Kazaniu zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, a więc wpadły aż 4 gole. W obecnych rozgrywkach Kazan zaliczył na 25 meczy aż 13 razy over 2.5 gola co jak na ligę rosyjską jest dobrym wynikiem. Ufa ma takich meczy na swoim koncie 8. Dzisiaj moim zdaniem wygrają przyjezdni. Mój typ to 1:2 dla Kazania i over 2.5 gola.

⛔ 100
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania – Premirea Divison
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ath. Bilbao – Celta Vigo
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet




Dziś w samo południe dojdzie do ciekawego spotkania w ramach 36 kolejki hiszpańskiej Premiera Divison gdzie drużyna Ath. Bilbao podejmie na swoim boisku Celtę Vigo. Gospodarze zajmują w lidze 6 miejsce z dorobkiem 55 punktów mając na koncie 16 zwycięstw, 7 remisów i 12 porażek a ich bilans bramkowy to 55-43. Gospodarze tego meczu grają dość przeciętnie bo na 10 ostatnich meczy wygrali zaledwie 3 razy i 4 porażki, ale idąc w kierunku mojego typu to tylko w jednym z tych meczy nie strzelili bramki z Atletico Madryt. W dzisiejszym meczu w drużynie Bilbao nie zobaczymy takich zawodników jak Laporte, Merino którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Celty Vigo w tabeli ligowej zajmują 5 miejsce z dorobkiem 57 punktów mając na koncie 16 zwycięstw, 9 remisów i 10 porażek a ich bilans bramkowy to 49-55. Goście na 15 ostatnich meczy zanotowali tylko 3 porażki a w tych meczach tylko 2 razy nie strzelili bramki. Dziś w drużynie przyjezdnej zabraknie kontuzjowanych Fontasa, Beauvue. Obie ekipy walczą w tym sezonie o puchary więc mecz zapowiada się interesująco z kilkoma bramkami w tle.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Manchester United-Leicester
Typ: Leicester lub remis
Kurs: 1.94
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dzisiejszego południa mecz między czerwoną stroną Manchesteru oraz zaskakującą drużyną Leicester. Myślę, że dzisiaj Leicester będzie dyktowało grę Manchesterowi United. Nawet bez Vardego sobie dobrze radzą, Okazaki potrafi zastąpić tego zawodnika. Według mnie Manchester United ma tylko matematyczne szansę na upragnioną Ligę Mistrzów, także myślę, że są już pogodzeni z grą w Lidze Europejskiej z powodu trudnego terminarza - mecz z Kanarkami oraz Młotami, a niestety albo stety drużyny walczące o LM mają nieco dogodniejszych rywali. Myślę, że Leicester pewnie sięgnie po koronę mistrza kraju oraz będzie mogło już dzisiaj przypieczętować swojego majstra o ile wynik Spursów będzie dla Nich korzystne oraz sensacyjne zwycięstwo ligi przez Leicester, który w tamtym sezonie ledwo się utrzymał.

Temu typowi daje 60% szans, że wejdzie, wątpię by Manchester United zagrał wielkie zawody, gdy z drużynami, które są ścisło w czołówce, osiągał słabe rezultaty - remisy i porażki, rzadko kiedy wygrywał.

✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna || Hiszpania || Segunda Division || 30.04.2016
Godzina: 17:00
Spotkanie: Elche - Albacete
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rywalizacja o awans do La Liga jest w tym sezonie niezwykle wyrównana i pasjonująca. Na ten moment tak naprawdę nawet 14 drużyna w tabeli (!) może realnie marzyć o zagraniu w play offach o awans. Jednym z zespołów, które o to walczą jest plasujące się na 7 pozycji Elche. Dzisiaj podejmuje ono przedostatnie w tabeli Albacete, które do bezpiecznego miejsca traci już 8 punktów i wszystko wskazuje na to, że czeka je degradacja. Elche nie przegrało od 8 spotkań. Na własnym stadionie nie przegrało od listopada zeszłego roku. Albacete w całym sezonie na wyjazdach zanotowało fatalny bilans 2-3-12. Nie ulega wątpliwości, że Elche musi ten mecz wygrać jeśli myśli o rywalizacji w La Liga w przyszłym roku.

⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie:
Manchester United - Leicester City
Typ: Leicester lub X
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Romantyczna przygoda Lisów trwa w najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że zdobędą upragniony tytuł Mistrza Anglii. Żeby to się stało już dzisiaj, wystarczy że pokonają na Old Trafford Manchester United. Czy są w stanie? Bukmacherzy wskazują jako faworyta gospodarzy. Ja jednak sądzę, że jak najbardziej, Leicester jest w stanie zwyciężyć. Dla pewności jednak, podpieram typ remisem.
Sytuacja w tabeli jak klarowna - oba zespoły tego meczu nie odpuszczą. Man Utd. zaciekle bije się o miejsce w TOP 4 i przepustkę do Ligi Mistrzów. Nie są w najlepszej sytuacji bo nie tylko muszą wygrywać swoje mecze, lecz również liczyć na potknięcia Manchesteru City i Arsenalu Londyn. Pomimo to, Czerwone Diabły nie odpuszczają. O Leicester nawet nie trzeba wspominać, wizja mistrzostwa na wyciągnięcie ręki musi działać na wyobraźnie.
Jeśli chodzi o ostatnią formę obu ekip, to Leicester kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (wyłączając mecz z West Hamem), lecz większość z nich to triumfy niskimi wynikami. Cóż, sam Sir Alex Ferguson skomentował to, iż &quot;w taki sposób wygrywa się ligę&quot;. Ogólnie notują serię dziewięciu meczów bez porażki, z czego odnieśli siedem zwycięstw. Ostatni raz pokonani zostali przez Arsenal na Emirates Stadium w lutym. Manchester wygrał cztery ostatnie mecze, z czego dwa w Pucharze Anglii. Jakość tych zwycięstw była jednak bardziej wątpliwa, jak i klasa drużyn. Najsilniejszym pokonanym jest West Ham, po zaciętym meczu i obronionym karnym przez Davida De Geę. W półfinale FA Cup pokonali dramatyczny w ostatnim czasie Everton, a w meczach ligowych na Old Trafford rozprawili się z Aston Villą i Crystal Palace. Przeciwnicy na pewno nie robiący wielkiego wrażenia. Ostatni mecz z poważnym rywalem - Tottenhamem zakończył się blamażem w wysokości 0:3.
Porównując kadrowo, u Lisów wszyscy wiedzą na kim opiera się gra. Nieobecny dzisiaj będzie Jamie Vardy, którego wspólnymi siłami zastępują Shinji Okazaki i Leonardo Ulloa. W drugiej linii za kreatywność i tworzenie gry odpowiada (ogłoszony niedawno najlepszym piłkarzem Premier League) Riyad Mahrez. Na drugim skrzydle również wiele wnoszący Marc Albrighton, a za zabezpieczenie środka pola odpowiadają Danny Drinkwater i N&#39;Golo Kante. Wydaje mi się, że taka siła wystarczy aby opanować środkową strefę boiska, gdzie Man Utd. ma swoje problemy. Osamotniony w destrukcji pozostaje Morgan Schneiderlin, bo Juan Mata i (grający ostatnio w drugiej linii) Wayne Rooney to zawodnicy na wskroś ofensywni. Siła Diabłów opiera się na fenomenalnym bramkarzu, i szybkim przejściu do kontrataku dzięki dynamicznym Anthony&#39;emu Martialowi i Marcusowi Rashfordowi. Na pewno swoje okazje będą mieli, ale wydaje mi się że kontrolę nad meczem powinno utrzymać Leicester dzięki przewadze jakościowej i liczebnej w środku pola, a to stworzy miejsce do popisów dla Mahreza. Kurs na Leicester jest moim zdaniem przeszacowany - wydaje mi się że powinny się rozkładać w okolicach ~2,50 na obie strony. Korzystam z takiego ustawienia i gram na Lisy.

Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Villareal
Typ: Valencia
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam wszystkich w ten nowy, piękny miesiąc. Postanowiłem, że codziennie poleci ode mnie typ, może komukolwiek się przyda. Dzisiaj na celownik obrałem mecz Nietoperzy z Żółtą Łodzą Podwodną. Przypatrzmy się sytuacji w tabeli obojga drużyn. Gospdodarze nie mają już szans na europejskie puchary, więc teoretycznie można powiedzieć że grają już o nic. Villareal ma za sobą kapitalny sezon, mają 4. pozycję w lidze i wiele powalczą w barażach o LM. Wiec zapytacie, dlaczego stawiam na Valencie. Mój argument jest jeden: Villareal gra w czwartek mecz rewanżowy z Livepoolem (pierwsze spotkanie wygrali 1:0), więc na pewno trener Marcelino wypuści sporo rezerwowych graczy. Warto także podkreślić, iż Valencia złapała wiatru w żagle. Ostatnio u siebie pewnie pokonali Eibar (4:0), oraz Sevillę (2:1). Odnotowując ostatnie spotkania tych drużyn, w większości spotkań mieliśmy mnóstwo emocji, w rundzie jesiennej wygrało Villareal 1:0. Ciekawostką jest, iż Żółta Łódź Podwodna ostatni raz na Mestalla wygrała 9 lat temu. To tyle, jeżeli jakkolwiek pomogłem, podziękuj ???? Powodzenia!

⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: PSV - Cambuur
Typ: PSV powyżej 3,5 gola w meczu
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betano
Analiza:

Przy tym typie nie ma co dużo pisać. Dzisiaj mierzy się drużyna walcząca o wygranie ligi, z zespołem, który najprawdopodobniej z niej spadnie. PSV jeżeli myśli o dogonieniu Ajaxu to musi strzelać jak najwięcej bramek. Aktualnie potrzebują ich 5, aby zrównać się z zespołem gdzie gra nasz rodak Milik. Przypominam dla tych, którzy nie wiedzą, że w Holandii przy tej samej ilości punktów w tabeli pierwszym czynnikiem decydującym o mistrzostwie jest bilans bramkowy, który na ten moment jest po stronie zespołu z Amsterdamu. We wrześniu ubiegłego roku obie drużyny mierzyły się ze sobą dwa razy - w lidze Cambuur dostał 0:6 na własnym obiekcie, a w pucharze parę dni później na stadionie PSV rozmiary porażki były znacznie mniejsze bo padł wynik 3:2. Tak czy inaczej myślę, że dzisiejsi goście leżą podopiecznym Cocu i te 4 bramki nie będzie im trudno strzelić, tym bardziej, że muszą ich zdobyć jak najwięcej i nie przegrać meczu, aby walczyć do samego końca z Ajaxem o wcześniej wspomniane mistrzostwo.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:17:30
Spotkanie:Southampton-Manchester City
Typ:2
Kurs:2,70
Bukmacher:bet365
Analiza:Witam wszystkich w nowym miesiącu dziś postaram się dać dobry typ aby nowy miesiąc zacząć na +.Kurs według mnie lekko przesadzony ale wiadomo zbliża się rewanż w lidze mistrzów i tak mecz trzeba wygrać jak najmniejszym nakładem sił.Co do gospodarzy zespół w tym sezonie spisuje się dobrze szału nie ma ale czasami potrafili sprawić niespodzianke tak jak z np Arsenalem ;).City ma tyle samo punktów co Arsenal i jeśli chce utrzymać 3 miejsce to ten mecz musi wygrać.Ostatnie mecze miedzy nimi to dominacja Obywateli.Dla odważniejszych polecam handicapa na Manchester -1 po kursie 5.00 to samo tyczy się zagrania na Aguero,który według mnie strzeli jako 1 bramke także po kursie 5.00.Jestem ciekawy jakim składem dziś wyjdą ale pewnie najsilniejszym.Obywatele ostatnio zaczęli prezentować lepszą forme na wyjazdach co mnie cieszy.Ostatnio 3 razy na nich stawiałem i 3 razy wygrali licze że i 4 raz mnie nie zawiodą.Co do innych meczów ja dziś w meczu Czerwonych Diabłów przeczuwam remis z rewelacją sezonu czyli piłkarzami z Leicesteru.Co do Liverpoolu to według mnie jeden z pewniejszych typów na dziś.Swansea ten sezon może zaliczyć do nieudanych.Zapowiada się bardzo ciekawy mecz!Powodzenia!Come on City!

⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKSTRAKLASA
Godzina: 18:00
Spotkanie: PIAST GL. - POGOŃ SZ.
Typ: PIAST GL.
Kurs: 2.10
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy bo jest mi ono blizsze ze względów na to ze nie tylko Gliwiczanie grają o puchary ale równiez o mistrzostwo .
Szczecinianie w tym sezonie to druzyna która mocno remisuje , a tych remisów ma az 17 . Gliwiczanie natomiast graja solidnie i duża wiekszosc meczy maja wygranych .
W Piaście nie zagra Vacek który pauzuje za czerwona kartkę , u gości nie zagra Czerwiński który równiez pauzuje za kartki , nie pewny wystep dziś to Fojut i Gyurcsó .
W tym sezonie Piast u siebie zremisował , a na początku sezonu w szczecinie doznał porazki .

Przewidywane składy:

PIAST (4-4-2): Szmatuła – Mokwa, Korun, Hebert, Mraz, Mak, Bukata, Murawski, Zivec, Nespor, Barisić

POGOŃ (4-2-3-1): Slowik – Frączczak, Rudol, Matras, Lewandowski, Murawski, Piotrowski, Przybecki, Akahoshi, Dwaliszwili, Zwoliński.

Przewidywuje tutaj minimalne zwycięstwo gospodarzy .

Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKSTRAKLASA
Godzina: 18:00
Spotkanie: PIAST GL. - POGOŃ SZ.
Typ: PIAST GL. (-1)
Kurs: 3.5
Bukmacher: expekthttp://forum.bukmacherskie.com/Betsafe
Analiza:

Mecz o wszystko - jesli chodzi o mistrzostwo kraju - legia ostatnio nie popisała sie a stawiali na nią wszyscy, dzisiaj szansa przed gliwicami - mysle ze jej nie zmarnuje, przeciwnik - pogoń - co prawda ma o co grać - ale ja tu widze inny scenariusz, mianowicie wygrana dzisiaj piasta i zrównanie sie punktami z legią a tym samym ciekawe dla wszystkich kibiców spotkanie piasta z legią w nastepnej kolejce. Żeby show mógł trwać - dzisiaj piast musi wygrać, a jak już wygrywać - to nie minimalnie ryzykując strate punktów w ostatnich chwilach. Gorzej bo może paść remis i rowniez legia z piastem bedzie ciekawa w nastepnej kolejce...

⛔ 100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Manchester United - Leicester City
Typ: Leicester
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ileż to razy Listy nie były faworytami w meczu i wychodzili z niego zwycięsko. Przypomnę chociażby mecz z City na wyjeździe, wygrany 1:3.
Leicester ma stabilną, wyskoką formę, nie zawodzą w żadnym aspekcie gry, ostatnio wygrali pewnie ze Swansea 4:0, kadra bez kontuzji, nie widzę tu przesłanek dla którym mieli nie być, minimalnie, wyrównanym przeciwnikiem dla United.

United ostatnio dobre statystyki ale co to były za mecze. Wygrane ze słabymi, Evertonem, CP, AV oraz WHU z pucharze. Warto dodać porażkę 3:0 z Tottenahmem, gdzie byli zespołem zdecydowanie słabszym.

Uważam, że Leicester ma zdecydowanie więcej atrybutów do pokonania United. Gospodarze żeby zgarnąć dobry wynik, muszą zagrać ponad to, co prezentują w ostatnim czasie lub Listy muszą zagrać słabiej.
Wysoki kurs zachęca, tym bardziej, do postawienia na gości.

⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monachium
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kohlschreiber - Thiem
Typ: DW 2:0 Kohlschreiber
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Finał turnieju w Niemczech, spotykają się dwaj bardzo dobrzy zawodnicy. Kohlschreiber idzie przez ten turniej jak burza - 2:0(6:3, 6:2) z Mayerem, 2:0(6:4, 6:1) z Del Potro i 2:0(6:1,6:4) z Fogininim, tracąc w każdym z tych spotkań po 5 gemów!! Łącznie 15 w całym turnieju!! Został przełamany tylko dwa razy w pierwszym meczu, raz gdy prowadził w 1 secie z Mayerem 5:1, drugi raz gdy prowadził z tym samym zawodnikiem w drugim secie z podwójnym przełamaniem 4:1. Wyszła mała dekoncentracja i przy takiej przewadze strata serwisu nie przyniosła żadnych negatywnych skutków. Z Del Potro i Foginim nie został przełamany ani razu! Mało, w drugim secie przełamał argentyńczyka 3 razy, a każdy wie jakim arsenałem i siła dysponuje Del Potro. Del Potro wygrał 1 gema swoje podanie a potem 6 kolejnych w drugim secie wygrał Niemiec! Foginiego przełamał dwa razy w pierwszym secie, raz w drugim. Istna demonstracja siły!
Coś o Thiemie? Nie czuję się tu jakoś rewelacyjnie, w każdym z meczów był stawiany jako zdecydowany faworyt, odpowiednio z Giraldo był na niego kurs 1.12, a wymęczył 7:5, 6:4. W 2 rundzie z Dodigiem kurs 1.14, i stracił seta wygrywając 2:1 i ogólnie grał słabo bo ten mecz akurat oglądałem cały. Ze Zverevem aż takim wyraźnym faworytem nie był bo kurs 1.44 na niego , ale jednak, przegrał 1 seta i wymęczył potem dwa wygrywając znów 2:1, statystyki tego turnieju wyraźnie przemawiają za niemcem który czuję się tutaj znakomicie jak i ogólnie na nawierzchni ziemnej. Bo przypomnijmy, że tydzień wcześniej na takiej samej nawierzchni w Barcelonie, także doszedł do półfinału przegrywając z nim z samym triumfatorem imrezy, Rafą Nadalem.
Do tego H2H? Spotkali się raz w pełnym wymiarze rok temu w turnieju w Kitzbihuen, Kohlschreiber wygrał 2:0 w półfinale z Thiemem, który tam był rozstawiony z numerem 1, miażdząc go w 1 secie 6:0, w drugim było 7:6 po tie-breaku, zresztą potem tamten turniej cały wygrał również Niemiec. Przemawia za nim doświadczenie, statystyki z tego turnieju, również H2H, wygra Niemiec, ja stawiam na 2:0 gdyż idzie jak burza w tym turnieju a Thiem prześlizgiwał się z rundy na rundę coraz bardziej, powodzenia!

⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Manchester United - Leicester City
Typ: Asian Under 2.25 goli w meczu
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zagrałem ten typ dużo wcześniej po kursie 2, teraz już lecą w dół i nie dziwne to. Spotkały się obie drużyny na King Power Stadium w pierwszej części rozgrywek i tam Lisy zremisowały z United 1:1, a zdobywcą gola okazał się Vardy, który opuści dzisiejsze spotkanie z powodu przedłużonej kary za czerwo. United to jedna z najlepszych defensyw w lidze. Lisy straciły jakieś 30% mocy w ataku, jaką dawał Vardy. Jest jeszcze Leonardo Ulloa, który jak widzieliśmy w ostatnich meczach - też potrafi ładnie strzelić. Ale jest jeszcze jedna przeszkoda - De Gea, kozak jakich mało w bramce. Generalnie żeby atak był tak solidny jak obrona w United, to byłby to mecz na szczycie BPL, jeśli Lisy walczyłyby nadal o tytuł. A tak, to upośledzona momentami taktyka LVG nie daje komfortu na boisku. No, Mata na wahadłowym i Young na szpicy nie służy zdobywaniu goli, gdzie to 3:0 polegli z Totkami. Po tamtym meczu krok po kroku brną ku lepszemu. Nie widzę dzisiaj kanonady na Old Trafford, natomiast minimalną wygraną jednej z ekip (raczej United) 1, bądź trochę bardziej, 2 do zera. Polecam underek cieplutko i życzę powodzenia w maju ????

✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monachium
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kohlschreiber - Thiem
Typ: Kohlschreiber
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Popieram analizę użytkownika Gabka92 nade mną, z tym że idę w nieco bezpieczniejszą linię, stawiając na jakiekolwiek zwycięstwo Niemca. Kohlschreiber na turnieju rozgrywanym u siebie czuje się bardzo pewnie i w trzech dotychczasowych meczach nie stracił jeszcze choćby seta, mając na rozkładzie Fogniniego, Del Potro i Mayera.
Nieco słabiej ostatnimi czasy radzi sobie z kolei młody Austriak - choć zupełnie nie wskazuje na to jego bilans, bo Thiem posiada umiejętność wygrywania meczów, w których nie wszystko układa się po jego myśli. Tylko w Monachium tracił seta z Dodigiem i Zverevem, a przeciwko Giraldo bronił piłek setowych. W Monte Carlo seta urywali mu także Japończyk Daniel i Niemiec Struff - zawodnicy z okolicy setki rankingu.
Dlatego mimo że obaj tenisiści w tym roku mają na ziemi tylko po dwie porażki na koncie - Kohlschreiber z Wawrinką i Nadalem, Thiem z Pellą i Nadalem - to dziś idę w zwycięstwo Niemca. I szczerze mówiąc, patrząc na jego grę, spodziewałem się, że to w nim buki będą upatrywać niewielkiego faworyta tego meczu. Tym bardziej, że w bezpośrednim starciu na cegle rozgrywanym nie tak dawno temu, bo w sierpniu 2015, 2:0 wygrał własnie Kohlschreiber.

✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Juventus Turyn-Carpi
Typ: Juventus zdobędzie przynajmniej gola w obu połowach-Tak
Kurs: 2.04
Bukmacher: BAH
Analiza:
Nowy miesiąc ,nowa szansa ???? Juve mistrzem już jest.Grają u siebie,w dobrym składzie(Mandzukic,Morata,Pogba,Alex Sandro,Cuadrado)- z przodu powinni robić sporo szumu a na taką defensywę jak Carpi to nie powinno być problemów ze strzeleniem goli na Juventus Stadium,tym bardziej że chłopaki mogą sobie podejść do meczu zupełnie na luzie.Każdy kto śledzi rozgrywki ligi włoskiej zna potencjał ofensywny Juve więc nie będę się tu jakoś specjalnie rozpisywać bo zaraz mecz.Życzę powodzenia,zapinamy pasy i oglądamy.

✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: PN, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast - Pogoń
Typ: 2
Kurs: 3.71
Bukmacher:Bet at home
Analiza:

Piast-Pogoń Niestety ale widzę tu tyle znamion pułapki,że muszę ratować wasze pieniądze swoim postem. Nie wiem nawet od czego zacząć. Może tak,Pogoń właśnie zdołała przełamać swoją negatywną passę 10 meczów bez wygranej,gdzie złośliwy los(diabeł) od lutego sprawiał że piłkarze Pogoni albo ,głównie remisowali,albo porażka,mimo że ich gra nie była gorsza niż jesienią,a dodatkowo w przerwie Pogoń się wzmocniła,Gurcso który w tym dziwnym okresie kilka akcji bramkowych pokazał. Teraz myśl przewodnia która bezwzględnie się wdziera,jest taka,że nie po to Pogoń przerwała ten ciąg negatywny,żeby już w najbliższym meczu znowu do tego wracać. Tylko dla tego bo Piast chce mistrza. To nie będzie mecz zespołów z których,jeden gra o mistrza a drugi tak se. To będzie spotkanie zespołu ze spętanymi nogami,co wynika z szansy jaką dało Piastowi czwartkowe rozstrzygniecie meczu w Lubinie,z zespołem który na luzie i bez zbędnej spiny będzie bod batutą swojego trenera chciał znowu poczuć to miłe uczucie które pojawiło się po raz pierwszy od dawna w ostatnią niedzielę w meczu z Lechem. Drugą rzeczą o jakiej trzeba napisać jest pozytywna passa Piasta w domu. 10 bez porażki to wynik identyczny jak Legii. Ostatnia w Październiku. Co z tego wielu zapyta. PSV 20 meczów bez porażki w domu aż do przyjazdu Ajaxu,Barcelona 35 aż do przyjazdu Realu. To tylko dwa najbardziej jaskrawe przykłady,obserwuje to od x lat to jest zjawisko bardzo wpływowe.Nie do końca je rozumiem,ale wiem że te passy padają w mega ważnych dla układu tabeli meczach. Bo co nagle się stało Barcelonie po porażce z Realem.???Już abstrahując od tego że Barca straciła w najważniejszym meczy sezonu gola w 11 na 10 w ostatnich minutach,chce przez to powiedzieć że tak miało być,co by Barca nie robiła to była by ta 2...Podobny mecz mamy dziś w polskiej lidze. Pamiętam ten sezon gdy o mistrzostwie zadecydował samobój Jopa i Lech zdobył mistrza,wtedy też były decydujące passy. Legia nie tak dawno jechała na Lechię z passą bez porażki....ta passa oczywiście została przerwana a mistrza zdobył chyba Lech,o ile pamiętam Lechia wtedy również o nic nie grała...ale 100% nie dam.
Trzecim argumentem jest złudzenie jakim obdarza nas dziś los. Oto Piast który w tydzień oddał Legii dość mocną pozycje lidera,który całą wiosnę nic nie gra,trwoniąc piękny sposób gry z jesieni ,mimo że Legii zdarzają się takie kwiatki jak 0-3 z Niecieczą 0-0 z Ruchem czy ostatnio 0-2 nie potrafi być tym liderem, teraz nagle po dwóch meczach z beznadziejnym Lechem(który notabene na 95% przełamie jutro passę Legii w w zdobywaniu Pucharu Polski) w którym i tak nie wygrał bo miała paść passa LEcha 17 bez remisu. I wygraniu z Lechią 3-0 staje się zespołem o mega formie. To 3-0 jest tak złudne że aż zęby bolą. Po pierwsze Lechia jako według Losu zespół przeciętny w tym sezonie pojechała na Piast z passą bez porażki,i była typowana na 2 i x2.więc wiadomo 1. Po drugie Mila tuż przed końcem miał karnego,ale mówie nie miał prawa go strzelić bo los postanowił passe Lechii przerwać. Mecz ten był jednak bardzo wyrównany a to Lechia miała o wile więcej sytuacji niż Piast. to był raczej mecz wyrównanych zespołów a nie pogrom leszczy przez wielką formę Piasta.
Tu zaistnieje moim zdaniem syndrom trójkąta. Lechia-Pogoń 2-0,Piast-Lechia 3-0i dziś Piast-Pogoń 0-2. Każdy po trzy punkty. Oprócz tego myślę że Legia jutro straci puchar,bo po pierwsze ile można,po drugie Lech z każdym meczem przeciw Legii gra lepiej,już w ostatnim miał przewagę na Łazienkowskiej. Więc w tym roku będzie na odwrót Legia mistrz puchar Lech.
Moje argumenty są oparte o wieloletnie obserwacje. wynika z nich ze wyniki nie układają sie przypadkowo,a wręcz ktoś sobie swoimi mocami te wyniki ustawia,i nie są to ludzie. Więc nie starajcie się doszukać w nich przyczynowo skutkowej logiki typu :nie ma Ronaldo to Real nie wygra. Bo takie argumenty uważam za wiedzę ogólnodostępną dzięki której nie da się wygrywać. Jeszcze bardziej irytująca jest maniera typerów którą jest próba psychologicznego podejścia do kwestii nastawienia piłkarzy danej drużyny np
ni o nic nie grają więc odpuszczą,itp. Takie podejście powoduje że trafia sie raz na 2 3 albo i rzadziej. Oczywiście po tym trafieniu podnieta jakim to się nie jest typerem. Piszę to by uniknąć głupich pytań,ludzi mających problemy z abstrakcyjnym myśleniem typu arthas itp. Przepraszam że tak chaotycznie.
Liczę ze wielu jednak odwiodę od grania na Piast dziś bo mówię tam nie będzie 1 za żadne skarby. Ostatni powód podam po tym meczu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom