>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MŚ Dywizji IA - Katowice 23-29.04.2016

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Słoweńcy zbyt pasywnie w tej 3 tercji.Na live jak gdzieś macie to jeszcze remis można dołożyć według mnie.Pewnie na kilka minut przed końcem zaczną się jaja.
B365 niestety nie ma opcji 3drogowo ale szło łapać w pewnym momencie zwycięstwo Słoweńców po 2.35.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
To teraz po wygranej Włochów oraz Słoweńców Polska ma jeszcze szanse? Czy liczy się przy równej ilości punktów spotkania bezpośrednie gdzie my przegraliśmy z Włochami. Jak to jest teraz z pojedynkiem z Japonią? Gramy jeszcze o coś czy już o pietruszkę?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
To teraz po wygranej Włochów oraz Słoweńców Polska ma jeszcze szanse? Czy liczy się przy równej ilości punktów spotkania bezpośrednie gdzie my przegraliśmy z Włochami. Jak to jest teraz z pojedynkiem z Japonią? Gramy jeszcze o coś czy już o pietruszkę?
pietruszke

1 Slowenia
2 Wlochy
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Niby mecz o pietruszkę,ale ja się pokuszę o zagranie over 3.5 Polski.Ostatni mecz i wypada się godnie zaprezentować.Siła w ataku jest,myślę że Wronka dziś będzie chciał coś strzelić.Obserwują go i chłopak ma szansę dostać jakieś propozycje z klubów europejskich.
Polska over 3.5
2.0 b365 live
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom