>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 (kwiecień)

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dziś w Elite League dwa spotkania:

King&#39;s Lynn Stars - Leicester Lions, godz. 20:30

King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Mads Korneliussen, Robert Lambert, Kai Huckenbeck, Sam Masters, Carl Wilkinson, Lewis Rose.

Leicester Lions: Patrick Hougaard, Nicolai Klindt, Aaron Summers, Szymon Woźniak (Z/Z), Fredrik Lindgren (gość), Paul Starke Josh Auty.

Swindon Robins - Belle Vue Aces, godz. 20:30

Swindon Robins: Jason Doyle, Justin Sedgmen, Charles Wright, Josh Grajcoznek, Nick Morris, Rohan Tungate, Stefan Nielsen.

Belle Vue Aces: Matej Zagar, Max Fricke, Scott Nicholls, Richie Worrall, Craig Cook, Steve Worrall, Joe Jacobs.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
A nie dodaje się Hougaardowi 5% allowance, bo jest z/z w zespole? Dlatego też Patric ma KSM 6,62?
(jeśli napisałem głupotę to proszę o wyrozumiałość)
Wg mnie z/z może jechać Summers, Starke, Klindt i Auty.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
http://www.britishspeedway.co/2016_regulations_final.pdf
Punkt 17.7.1
If the absent rider,has an established MA and is in the Top 1– 5 of the Team, then the Missing rider’s MA will be enhanced by +5% at a Home Meeting to determine the allowance for the Guest Ride
Według średniej wygląda to tak:
1. Lindgren 6.34, 2. Hougaard 6.30, 3. Summers 6.21, 4. Starke 5.80, 5. Woźniak 5.32 R/R, 6. Auty 4.80, 7. Klindt 3.53
As far as I&#39;m aware: Summers, Starke, Klindt and Auty can take the R/R rides.
U Asów nie jedzie Richie Worall
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
a jak Wasze zdanie chłopacy na temat dzisiejszych meczów ? ja kompletnie nie wiem. Moim zdaniem moze wydarzyć sie wszystko :p
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gwiazdy i Asy to wygrywaja. Niestety jestem w drodze do pracy to nic wiecej nie dam rady napisac.
Na szybko:
Przesuniecie Wrighte pod 3 mysle ze to nie wyjdzie jakos specjalnie gosp. Morris pod 5 tez sporo traci na swojej wartosci tym bardziej ze rywale bardzo wymagajacy. U Asow kazdy oprocz Jacobsa srednia ponad 2 pkt na bieg. Dzisiaj RR wiec bardzo eksplatowany bedzie Steve Worrall i nie ma co sie dziwic bo poczatek sezonu bardzo dobry w jego wykonaniu. Dodatkowy start Fricke tez na plus. Zawodnicy tacy jak Zagar Nicholls i Cook wygladaja lepiej niz Doyle Wright i Morris. Ok 10 pkt wiecej na koniec dla gosci.
Gwiazdy u siebie a rywal slabiutki. Ani gosc w postaci Lindgrena ani dobrze spisujacy sie Auty nie pomoga przyjezdnym az tak zeby wygrali. U gosp kazdego stac na wygrywanie pojedynczych biegow a drugi z pary spokojnie minimum 1 pkt przywiezie. Nie ma co tu gadac tylko grac.

Kings Lynn✅ + Bella⛔ =1,92 Betsafe
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Morris +5 - Doyle @2,1 betsson ✅ po pierwszym biegu nieco drżałem, ale Doyle stanął na wysokości zadania
Bet zainteresował mnie w momencie, kiedy betsyfy się pomyliły i wystawiły handicap w drugą stronę. ;) Jeśli jest tak jak mówi Verti i rozliczane w przypadku remisu są trójki, to właściwie mamy handicap 4,5, bo nie wierzę w to, że Morris przywiezie więcej trójek niż Doyle. Starszy z Australijczyków to maszynka do robienia punktów na własnym torze i dziś przy takich rywalach spodziewam się 13-14 punktów w jego wykonaniu. Co za tym idzie, Morris żeby tu powalczyć o pokrycie linii musiałby się zakręcić w okolicach 9-10 punktów. A do tej granicy zbliżył się tylko raz, kiedy na własnym torze z Pszczołami przywiózł 8 punktów. Linia co prawda wysoka, ale ja bym tu wystawił bardziej wyrównane kursy (wystarczy spojrzeć chociażby na linie z całorocznego - Doyle over 12 @1,85 i Morris over 7 @2,37), więc warto atakować Doyle&#39;a.

Co za tym idzie, jeszcze jeden typ:
Doyle over 12 @1,95 Bet365 ✅ swietny wystep, izi bet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zagar poniżej 9 @2,3 but365 ⛔
Co tu dużo pisać, Zagar w kadłubowej lidze angielskiej jest w top10, ale w tym sezonie po wynikach które robi w Polsce śmiem twierdzić, że nie jest w formie. Źle wszedł w sezon i to widać. Dziś biegi będzie miał trudne, bo spotka się przynajmniej 2x z Doylem (3x ew w nominowanym), 2x jedzie w parze z Fricke i 2x w parze z Cookiem, na których też może stracić punkt. 2x też pojedzie przeciwko Morrisowi. Uważam, że Doyla dziś nie objedzie który śmiga aż miło na torze w Swindon i że straci ze 2 oczka na kolegach z pary. Po 4 seriach daje mu max 7 oczek. Wszystko zależeć będzie defacto od Morrisa i Fricke jak oni się zaprezentują, bo o to że Doyle go ojedzie jestem spokojny.
Doyle over 11 @1,8 ladbrokes ✅
Jak nie będzie pecha w postaci defektów, wykluczeń itp. to myślę że linie jest w stanie pokryć. Może raz przyjedzie za np Nichollsem, bo Morris słaby początek sezonu, a Sedgmen nawet się na szpryce u Jasona nie łapie.

Fricke +1
- Morris @1,57 ladbrokes ⛔ remis
Frice dobrze się prezentuje na tym torze, Morris jak porównam go z Nichollsem, Cookiem, Zagarem czy Doylem wygląda blado... nie liczyłbym na dodatowy start nominowany, no chyba że odjedzie mecz życia i pociągnie drużynę do zwycięstwa. Dla mnie dziś zdobędzie ok 5 oczek. Fricke ma dużo łatwiejsze biegi + start jako z/z. 1 bieg więcej, +1 handi, łatwiejsze biegi. Powinno być izzy.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars - Leicester Lions -&gt; King&#39;s Lynn Stars (handicap -8), @1.90 w B.e.t.3.6.5.

Z dwóch spotkań Elite League pod lupę biorę to spotkanie. Ekipa gospodarzy jest bardzo solidna, praktycznie pod każdym numerem jest porządny zawodnik. W porównaniu z ostatnim spotkaniem, w dzisiejszym meczu nieobecny będzie Rory Schlein, który nie notował zbyt dobrych wyników. W jego miejsce zobaczymy za to Sama Mastersa, który we wtorkowym meczu w barwach Wolves zanotował płatny komplet przeciwko Lakeside. Na trzy domowe spotkania, gospodarze wygrali dwa, raz przegrywają z Belle Vue Aces, jednak dziś nie powinni mieć żadnych problemów z gośćmi. Właśnie, co do gości, ekipa Leicester Lions wzmocniona Fredką Lindgrenem, z zastępstwem zawodnika za Szymona Woźniaka, a poza tym, mają dwóch solidnych - Hougaard oraz Klindt. Leicester jednak w tym sezonie nie prezentują się zbyt dobrze, 4 porażki oraz jedno zwycięstwo nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Tym bardziej, że dziś jadą na wyjeździe, co jeszcze bardziej zaniża ich szanse na jakikolwiek dobry wynik w tej rywalizacji. Moim zdaniem, King&#39;s Lynn są mocną i równą ekipą, która spokojnie wygra spotkanie różnicą większą, niż 8 &quot;oczkami&quot;.

/e: Cholipa, rzutem na taśmę, 5:1 w 15 i 51:42, także handi pokryte ???? ✅ ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W zasadzie od rana czekałem na mecz Rudzików z Asami i ofertę buków, czy pojawi się w niej nazwisko Steve&#39;a Worrall&#39;a - no i się doczekałem.
Worrall&#39;a czeka dziś bardzo pracowity dzień. Ustawiony na rezerwie pojawi się na torze prawdopodobnie sześć albo i nawet siedem razy. Dlaczego aż tyle? Wszystko za sprawą &quot;zet zetki&quot; za jego bliźniaka Richiego, a że średnia brata bliźniaka nie należy do najwyższych i pozwala na zastępowanie tylko przez Maxa Fricke i dwójkę rezerwowych, czyli Jacobs&amp;Steve. Osób do &quot;zrobienia&quot; Z/Z są trzy, a startów cztery, któryś z rezerwowych będzie musiał jechać x2 i nie mam wątpliwości, że wybór Marka Lemona padnie na Stevena. Cztery programowe starty + 2 dodatkowe biegi jako Z/Z, a nie wykluczam, że przy wyrównany spotkaniu (a takie przewiduję) Worrall zostanie desygnowany jako rezerwa zwykła za swojego parowego kolegę - Joe Jacobsa, który poziomem zdecydowanie odstaje od reszty drużyny (jak dotąd w tym sezonie nie zdobył ani jednego punktu). Przy tak dużej ilości startów wynik Worralla powinien przekroczyć dziesięć punktów bez większych trudów. Póki co jego forma wygląda bardzo dobrze i dostarcza solidną dawkę punktów ekipie dowodzonej przez Marka Lemona. Co dla mnie najważniejsze to fakt, że Abbey Stadium to jeden z ulubionych owali Stevena. W 2014 roku reprezentował barwy &quot;Rudzików&quot; i notował tam świetne rezultaty, zdobył uznanie kibiców na tyle, że wybrali go &quot;rajderem roku&quot; (a był tam wówczas chociażby Kildemand czy Batchelor). Dzisiejsza wizyta na Abbey i możliwość tak wielu startach na pewno go nakręcają do działania. Na rezerwie rywali ma nijakich. Duet miejscowych to tuzów nie należy: Stefan Nielsen to zawodnik co najwyżej średni w realiach Premier League, kolega z pary Joe Jacobs (o jego &quot;wyczynach&quot; już wspomniałem wcześniej) oraz Rohan Tungate, którego występ mnie dzisiaj bardzo interesuje. Człowiek, który stosunkowo późno rozpoczął swoją przygodę ze speedwayem po przesiadce z innych motocykli (nie pamiętam już jakich). W tym sezonie nie notuje najlepszych rezultatów. Wyszedł mu w zasadzie jeden mecz - z Leicester, gdzie wykręcił dwie trójki w pierwszych dwóch biegach, a potem zaliczył solidnego &quot;dzwona&quot;, który odbija mu się czkawką (w kolejnym meczu nie przywiózł żadnego punktu) - jestem ciekaw na ile już zdążył się pozbierać po tych perturbacjach. Zresztą o jego nienajlepszej dyspozycji świadczy fakt, że został zdegradowany do rezerwy, no i cyferki - 0.867 punktów na bieg. Mizernie.
Reasumując. Worrall dzisiaj prawdopodobnie z 6 lub 7 startami, natomiast Tungate swój udział w meczu powinien zakończyć na 4 programowych startach. Dla Stevena Abbey Stadium to jeden z ulubionych stadionów, czuje się tam jak ryba w wodzie, do tego wysoka forma. W opozycji Tungate, który poobijał się niedawno, w dodatku kiepska forma.
Typ: Steven Worrall -4.5 @ 1.95 w Bet365* ⛔ 9-10
*zakład kombinowany z betów: -5 @ 2.37 oraz remis przy handicapie -5 @ 11.00
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
A na dziś zaplanowano jedno spotkanie:

King&#39;s Lynn Stars - Poole Pirates, godz. 20:30:

King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Mads Korneliussen, Robert Lambert, Nikolaj Busk Jakobsen, Scott Nicholls, Carl Wilkinson, Lewis Rose.

Poole Pirates: Chris Holder, Brady Kurtz, Bjarne Pedersen, Krzysztof Buczkowski, Hans Andersen, Adam Ellis, Stuart Robson.

Jest trochę roszad, w porównaniu do ostatnich meczów tych zespołów, nie ma Rory&#39;ego Schleina i Kaia Huckenbecka w zespole Gwiazd, zamiast nich są z kolei Scott Nicholls i Nikolaj Busk Jakobsen.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeden szybki typ z dużą szansą powodzenia.

Buczkowski over 6.5 @ 1.85 sts

Krzysiek startując pod czwórką powinien bardzo swobodnie przekroczyć tą linię. Dwa biegi z rezerwowymi i kolejno Buskiem Jakobsenem i Korniszonem powinny spokojnie 4-5 oczek dostarczyć. Ma w zanadrzu kolejne 2 wyścigi z mocniejszymi rywalami, ale nie stoi tam na straconej pozycji. Forma zawodnika GKMu w tym sezonie jest bardzo przyzwoita, na Wyspach również należy go zaliczyć do mocnych ogniw Poole. Kurs zawyżony/linia zaniżona moim zdaniem i warto pograć ;)
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars - Poole Pirates -&gt; Poole Pirates, @2.19 w S.T.S.pl.

Dzisiejszy mecz wygląda na bardzo ciekawy. Moją ciekawość zwróciła również różnica w kursach, które wystawił bet365 oraz nasz krajowy STS:
bet365: Kings Lynn 2.62 - Poole 1.50
sts.pl: Kings Lynn 1.70 - Poole 2.19
Ja skłaniam się ku wersji z bet365.

Ekipa z King&#39;s Lynn ma na swoim koncie 11 punktów, zajmując 2. miejsce w tabeli z bilansem 3-1-2, natomiast dzisiejsi goście - Poole Pirates są miejsce niżej, z dorobkiem 10 &quot;oczek&quot; i bilansem spotkań 3-0-2. Patrząc na mecze w sezonie poprzednim, oba spotkania na torze Gwiazd były bardzo zacięte (47:46 oraz 48:45). W sezonie 2016 obie ekipy wyglądają inaczej personalnie, w dodatku w dzisiejszym spotkaniu gospodarze posiłkować się będą pomocą dwóch gości - Scott&#39;a Nicholls&#39;a oraz Nikolaja Busk Jakobsena. O ile &quot;Hot Scott&quot; solidnie punktuje, o tyle dla Jakobsena będzie to pierwszy start w Elite League w tym sezonie. W zasadzie, gospodarze mają tylko jednego pewniaka - Nielsa Kristiana Iversena (2,467), a o reszcie składu powiedziałbym, że jest solidna: Mads Korneliussen (1,962), Robert Lambert (1,690) oraz dwójka rezerwowych: Carl Wilkinson (1,360) i Lewis Rose (1,333). Dodatkowo, mają handicap własnego toru, ale moim zdaniem to zbyt mało, aby pokonać dzisiejszych gości, ekipę Poole Pirates. W zespole &quot;Piratów&quot; pewnymi punktami zdają się być Chris Holder (dodam tylko, że w zeszłym sezonie Holder w meczu z Gwiazdami zdobył 17 punktów w 5 startach, przegrywając tylko jeden bieg), Krzysztof Buczkowski oraz Hans Andersen - cała ta trójka w bieżącym sezonie ma średnie biegowe powyżej 2,0 punktów. Brady Kurtz nie prezentuje się znacznie gorzej - 1,706. Do tego dochodzi doświadoczony zawodnik, który powraca do Piratów, Bjarne Pedersen, reprezentant barw tego zespołu w latach 2002-2010. Dodatkowo, Poole pod numerem 6. ma Adama Ellisa, który w tym sezonie dorzuca sporo ważnych oczek, wykręcił na ten moment średnią 2,200. Spotkanie z pewnością będzie na styku (handicapy na bukmacherach -2,5/-4), dlatego też ciężko będzie w tym meczu o zastosowanie jokera, ale myślę, że koniec końców górą z tego pojedynku wyjdą goście. Kurs na S.T.S.pl bardzo promocyjny i aż grzechem byłoby nie spróbować.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Korneliussen +4 - Buczkowski @1,44 but365 stawka x2
Remis @12 % 18zł

Promocja od całorocznego. Stawka podwójna. Madsa stać dziś na 6-7 oczek, dodajmy do tego handi na poziomie +4 typ bardzo pewny, ale nie zapominajmy to tylko sport.

Korneliussen - Buczkowski @1,5 ladbrokes
Remis @9 % 2funty

Tutaj bez handi zagramy na Polaka, mamy ładny przedział bo aż 3,5 punktu. Oczywiście wszystko z podpórkami ok 10%, przy stawce 200zł to 18zł, przy stawce 20F to tylko 2 funy. Warto grać fajny przedział.

Holder poniżej 9 @2,05 but365
Równo 9 @7,5 % 15zł

Chris bardzo nierówny w tym sezonie, myślałem że się obudził i włączy się o walke o IMŚ, a w Lesznie znowu nie wygrał biegu. Dziś trudni rywale bo Iversen, Lambert, czy Nicholls, może też stracić coś na swoich jak Andersen czy Bjarne. Forma Australijczyka to wielka nie wiadoma, może dziś walnąć i 13 oczek, a może cieniować i zrobi tylko 5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom