>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2016 (kwiecień)

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Rohan Tungate vs Joonas Kylmaekorpi - Joonas Kylmaekorpi @2.05 -&gt; S.T.S
Tak jak wyżej, Joonas w tym sezonie jest w bardzo fajnej dyspozycji, co prawda w Anglii jechał tylko jedno spotkanie (12 z Coventry Bees), ale śmiało można nazwać go liderem zespołu przyjezdnych. Po drugiej stronie natomiast zawodnik drugiej linii, Rohan Tungate, w tym sezonie wykręcił w 4 meczach średnią 1,167 (domowa 1,500). W tym pojedynku, według mnie, wyraźnym faworytem jest Kylamekorpi, który jest w gazie. Tungate jechał wczoraj zawody, także świeżo wypoczęty także nie będzie.
/e: Doczytuję właśnie, że Tungate jest poobijany po wczorajszym meczu, gdzie zaliczył dzwona, także tym bardziej typ na Kylmakeorpiego jest fajny do pobrania ????
/e2: bardzo łatwe pieniądze, Tungate 0:6 Kylmaekorpi, mam nadzieje, ze ktos sobie tez polapal ???? ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 0

axe

Użytkownik
Mam pytanie. Kto zagrał J.Doyle powyżej 11.5 w Betsafe? Zaliczyli mi te zdarzenie jako przegrane i chciałym wiedzieć jak u Was to wygląda. Już napisałem do supportu ;)
PS: W odpowiedzi dostałem, że zakład dotyczył ilości PRZEJAZDÓW. Co oni tam w głowie mają o_O
PS 2: Po wytłumaczeniu im jak dziecku i sprawdzeniu przez nich pewnie 5 razy kuponu, zaliczony jako wygrany. Można było tak od razu ;)
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dziś gram Wilki -8,5 po 1,7 STS. ✅✅Pierwszy mecz u siebie jadą Wilki i mysle ze handi jeszcze wzrośnie.Kilo i Lindgren ladnie jada od sopoczatku sezonu czy to Anglia czy Polska.Dwa mecze wyjazdowe wygrane , a Laksaide wyjazd w King&#39;s Lynn wysoka porazka jak i w Poole również.Mysle ze tylko Jonsson sie postawi dziś zawodnikom Wilków.

Buki stawiaja takie handi , bo Młoty sa liderem a Wilki w dwóch meczach uzbierali 7 duzych pkt.

///
mam nadzieję że ktos skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Kyle Howarth - Kim Nilsson Typ: Howarth -3 @ 2.00 w Betsafe/Betsson ✅ 7-4 (w trójkach 1-0)
Długo myślałem nad tym co wybrać z tego spotkania. Czy lepszą opcją będzie prosty handicap na &quot;Wilki&quot; czy over punktowy Kylmaekorpiego, jednak zrezygnowałem z tych opcji, bowiem w Betsafe/Betsson pojawiła się znacznie korzystniejsza z mojego punktu widzenia. Proponuję więc taką opcję.
Dlaczego taki wybór? Jak w polskiej lidze sporo można zyskać na dobrym juniorze, tak na Wyspach &quot;języczkiem u wagi&quot; bardzo często bywa solidny rezerwowy na pozycjach 6-7. Niewątpliwie takim pewnym punktem jest Kyle Howarth, który jest czołowym rezerwowym w BEL. 22-letni Brytyjczyk z roku na rok wygląda na torze co raz lepiej. W zeszłym roku został najlepszym młodzieżowcem w kraju, a i w turnieju o tytuł wśród seniorów odegrał jedną z ważniejszych ról. Ten sezon póki co potwierdza bardzo dobrą dyspozycję Howartha. W obu wyjazdowych spotkaniach &quot;Wilków&quot; zanotował pokaźne zdobycze punktowe. Dzisiaj będzie ściganie na domowym torze, więc o punkty teoretycznie łatwiej, a i rywale wśród rezerwowych sprzyjają &quot;obfitej&quot; zdobyczy. Para Lakeside Mear&amp;Kerr, póki co prezentuje się bardzo mizernie i w dwóch biegach z udziałem rezerwowych jest spora szansa na dwie trójki Howartha. Zakładam też, że całkiem możliwy jest dodatkowy start Howartha w którymś z biegów, jako zastępstwo za Maxa Clegga, któremu sporo brakuje do klasy swojego bardziej doświadczonego kolegi. To powinno zapewnić Howarthowi występ na poziomie dwucyfrowym.
Na co stać Nilssona? To zawodnik, który sporo traci na jakości poza swoim domowym torze w Thurrocku. Co prawda &quot;agrafki&quot; w Thurrocku i Monmore sporo łączy, ale też sporo różni. Szwed owalu w Wolverhampton nie zalicza do ulubionych. Jego starty na tym torze nie są najwyższych lotów. Przejrzałem dokładnie występy Nilssona w poprzednich latach przeciwko &quot;Wilkom&quot; i zwykle kręciły się wokół sześciu oczek. A trzeba zaznaczyć, że wówczas Nilsson miał korzystniejsze numery startowe - nie jechał jako parowy, lecz z numerami 2 i 4, albo rezerwowy. Dzisiaj dostaje numer jako &quot;heat-leader&quot;, więc z automatu rozpiska dużo trudniejsza. Na rozkładzie w swoich programowych biegach ma dwa razy - Kylmaekorpiego i Lindgrena, którzy prezentują się póki co kapitalnie. Do tego solidni - Masters, Thorsell i Bech, porażka z każdym jest prawdopodobna. Do tego jego kolega z pary Kennett - wraca do BEL, więc niespełniony brytyjski talent będzie chciał się pokazać. W Premier League notuje kapitalne rezultaty, forma wysoka, a owal przy Monmore to jego &quot;dobry druh&quot;.
Reasumując: Howarth wśród rezerwowych nie powinien mieć rywali, bardzo prawdopodobny dodatkowy start, jako zastępstwo za Clegga, plus wysoka forma i dość &quot;przyjemna&quot; rozpiska biegowa. Nilsson z kolei sporo traci na wyjazdach, a w Wolverhampton nigdy nie notował oszałamiających rezultatów. Bardzo ciężkie biegi z liderami miejscowych. Możliwość, że na 4 startach zakończy dziś swój występ. Handicap jak najbardziej do pokrycia, a kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Piotr Świderski over 4.5 @1,72 Betsyfy ✅ izi siadło już po 3 biegach, Świder w gazie
Całkiem przyjemna linia, szkoda że kurs trochę spadł, bo na wejście było 1,85. Świderski świetna forma w tym sezonie w Anglii, linii nie pokrył tylko na wyjeździe w Kings Lynn (3 punkty), udało mu się ją pokryć nawet w Poole (5 punktów). Dwa ostatnie występy na torze w Wolverhampton również powyżej 4 punktów, także dziś powinno być łatwo i przyjemnie. Dwa razy przyjedzie przed Mearem, Bech i Clegg spokojnie w zasięgu, pozostaje w jednym biegu objechać Mastersa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak najbardziej z Wami sie zgadzam i popieram typy.
Od siebie zeby cos innego;
Kilokarpi powyzej 8 - 2,00 =8 ⛔ bet365

Spokojnie linia do ogarniecia mimo ze jedzie z trudnym nr. Z rywali jedynie AJ moze mu zagrozic. Koledzy z zespolu to chyba tylko Fredka. Dzisiaj najprawdopodobniej 5 startow wiec bez wiekszych problemow ogarnie linie +10. Forma wysoka. Wczoraj komplet w naszej lidze. Wydaje mi sie ze przynajmniej o 2 pkt linia za nisko wystawiona.

Wolves (-12,5) ✅ tez jak najbardziej do pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jesli jest ZZ to moze jechac Garrity + rezerwowi.

Edit: tak jestem pewny ze jezeli jada z ZZ to Garrity ma dodatkowy start.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jesteś pewien, że z/z może jechać Garrity?
Zaufam Raduli bo to człowiek, który zna się na żużlu jak mało kto na tym forum.
Garrity pojedzie przynajmniej 5 razy, a może i nawet 6x. Watt najgorsza średnia w drużynie, dużo tracił bo jeździł pod 3 i miał trudne biegi. Teraz przechodzi pod nr 4, ale nie spodziewałbym się po nim więcej niż 5-6 oczek. Jeden z angielskich buków daje nam tą parę z dodatnim handi +1 na zawodnika gości. Dla mnie to dużo, bo po pierwsze dodatkowy start po drugie dodatnie handi. Garrity był mocnym rezerwowym teraz jeździ z nr 2, ale pewnie nie zapomniał jak się jeździ. To zawodnik, który rok temu był podajże 4 w finale IMA. But366 daje nam tego zawodnika z Kurtzem i handi +2 ale odpuszam, bardziej pewne jest wg mnie h2h z Wattem.
Garrity +1 - Watt @1,72 landbro okes ⛔
Poole -21 @2,05 but365 ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Powyższy post można skasować (Dzięki!)
Poole Pirates - Coventry Bees (Żużel, Wielka Brytania godzina 20:30)
Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony proponowanym handicapem na to spotkanie. Linia na poziomie 20 punktów, co to jest dla &quot;Piratów&quot;?
Ekipa z hrabstwa Dorset zdominowała w ostatnich latach rozgrywki w BEL. Trzy ostatnie sezony - trzy mistrzostwa, a i w tym najpewniej będzie tak samo, bo Matt Ford po raz kolejny zmontował świetną kapelę. Trzon zespołu stanowią Holder, Andersen, Buczkowski, Watt i Kurtrz - co sprawia, że biorąc pod uwagę pozycję 1-5 to personalnie najmocniejsze zestawienie w lidze, jeśli dodamy do tego równie świetną parę rezerwowych Ellis &amp; Newman to mamy zespół kompletny. Nazwiska nazwiskami jednak jeszcze bardziej przemawia do mnie forma poszczególnych zawodników w tegorocznych rozgrywkach. Wszyscy w/w panowie czują się na Wimborne Road jak ryby w wodzie. Holder wreszcie porządnie przepracował przerwę zimową i znów wygląda, jak człowiek, który w 2012 sięgnął po IMŚ. Andersen wraca na &quot;piracki statek&quot; po latach przerwy i również on w tym sezonie sygnalizuje dobrą dyspozycję. Buczkowski na Wimborne wygląda kapitalnie, włodarze klubu pomogli mu zorganizować sprzęt i poskładali Krzyśkowi niezłe rumaki i po pierwszym niezbyt udanym spotkaniu z Coventry, gdzie przywiózł 6+1 w kolejnych spotkaniach na nowym sprzęcie woził konkretne liczby - 13+1 i 11+1. Pozycje seniorskie uzupełnia duet Australijczyków - Watt i Kurtrz. O ile o punkty Bradyego można być spokojnym, bo punktuje na solidnym poziomie, to największą niewiadomą jest &quot;Daisy&quot;, który od początku sezonu raczej rozczarowuje. Niemniej można szukać usprawiedliwień, że Watt &quot;nie udźwignął&quot; startów spod trójki, więc przesunięcie pod numer 4 powinno mu wyjść na dobre (łatwiejsza rozpiska biegowa) i być może odbuduje swoją formę. Sporym handicapem dla gospodarzy jest też para rezerwowych Ellis&amp;Newman. Ellis póki co bardzo mnie zaskakuje &quot;in plus&quot;, gdyż robi kapitalne wyniki. Newman to uznana już marka i &quot;rezerwowy roku&quot; poprzednich rozgrywek. Ludzie na pozycjach 6-7 potrafią robić ogromną różnicę, a kibice z hrabstwa Dorset mogą spać spokojnie, gdyż w ich składzie widnieją tam ludzie, którzy robią świetną robotę. Poole w tym sezonie rozegrało trzy spotkania na własnym torze. Wyniki są imponujące: 56-34 z Coventry (byłoby więcej, gdyby nie wykluczenie Andersena w 15 biegu), 61-31 ze Swindon, 57-33 z Lakeside. Za każdym razem lekko, łatwo i przyjemnie. Ale nie ma się czemu dziwić - personalnie najlepsza drużyna w kraju, do tego wszyscy prócz Watta w imponującej formie.

Co może zaoferować ekipa Coventry? &quot;Pszczoły&quot; postraszyć mogą jedynie duetem swoich liderów, czyli parą Harris i Kasprzak. Obaj póki co notują dobre wyniki. Cieszy &quot;odrodzenie&quot; Kasprzaka, ale mam pewne wątpliwości czy na Wimborne ujedzie dobre zawody - rywale z najwyższej półki, a KK dawno tutaj nie startował. Harris co prawda w meczu o tarczę EL wykręcił 13 punktów w 6 startach, ale w poprzednich latach różnie mu się tu wiodło i przeważnie dobre występy przeplatał słabszymi. &quot;Bomber&quot; miał imponujący początek sezonu, gdzie jeździł kapitalnie - teraz jakby gasł, jeśli ktoś ma tutaj pociągnąć wynik &quot;Pszczół&#39; to bardziej skłaniałbym się ku Kasprzakowi. Na tym argumenty ekipy dowodzonej przez Gary&#39;ego Havelocka wydają się kończyć. Brakuje Kacpra Woryny, który jest kontuzjowany i za niego Z/Z. Kacper w pierwszym meczu na Wimborne wykręcił 7 punktów i wątpię, by Z/Z przyniosła więcej punktów. Bates, Sarjeant i Garrity nie wyglądają zbyt groźnie. Bates co prawda został ostatnio najlepszym juniorem w kraju (na co pewnie przyczyniło się miejsce rozgrywania tego turnieju, czyli jego &quot;domowe&quot; - Sheffield), ale nijak nie przekłada się to na wyniki w lidze. Jest jeszcze Danny King, ale dla mnie to zawodnik, który dobre punkty przywiezie jedynie przy Brandon.

16 marca, gdy obie drużyny mierzyły się ze sobą w meczu o Tarczę EL linia była na poziomie -22 (STS wystartował z -12.5, co było strzałem w kolano). Wtedy Coventry przyjechało bez Kasprzaka. Świetnie pojechał Harris i Woryna, dziś ze strony Bombera na podobny rezultat nie liczę (start mniej), a Kacper jest kontuzjowany. Dodatkowo sporo roboty będzie miał tercet Garrity, Bates i Sarjeant, którzy będą musieli zastępować Kacpra jako Z/Z. Moim zdaniem nie udźwigną tak wielu startów. Poole ma zdecydowanie więcej argumentów po swojej stronie i powinni w swoim dorobku mieć około 60 punktów (co nawet przy skutecznym jokerze w wykonaniu &quot;Pszczół&quot; - sprawia, że handi powinno być spokojnie pokryte).
Typ: Poole Pirates -19.5 @ 1.80 w Sportingbet i -21 @ 2.05 w Bet365 ✅ 60-29
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam sie z Vartim.! Najmocniejsze strzelby przyjezdnych to Harris i KK z tym ze Harris ostatnio slabiej a Krzysiek roznie spisuje sie na Wyspach jednak w niego wierze ze zaprezentuje odpowiedni poziom.
U gospodarzy 3 prawdziwych liderow + mocni rezerwowi. Pozycje 2-4 tez na korzysc Poole mimo ze Watt poki co slabiej. Licze na minimum 57 oczek ze strony Piratow.

Handi pieknie pokryte ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Fajnie, że jedyny mecz dziś tak szczegółowo opisany i to przez kilku różnych użytkowników.

Garrity pojedzie przynajmniej 5 razy, a może i nawet 6x. Watt najgorsza średnia w drużynie, dużo tracił bo jeździł pod 3 i miał trudne biegi. Teraz przechodzi pod nr 4, ale nie spodziewałbym się po nim więcej niż 5-6 oczek. Jeden z angielskich buków daje nam tą parę z dodatnim handi +1 na zawodnika gości. Dla mnie to dużo, bo po pierwsze dodatkowy start po drugie dodatnie handi. Garrity był mocnym rezerwowym teraz jeździ z nr 2, ale pewnie nie zapomniał jak się jeździ. To zawodnik, który rok temu był podajże 4 w finale IMA. But366 daje nam tego zawodnika z Kurtzem i handi +2 ale odpuszam, bardziej pewne jest wg mnie h2h z Wattem.
Z tym się nie zgadzam i idę w stronę Jasona w 365. Dodatkowy start na z/z jest tutaj czynnikiem decydującym. Kurtz to nic nadzwyczajnego, Garrity po fatalnym początku sezonu coraz lepsze zdobycze punktowe. Według mnie JG weźmie start po Worynie w którymś ze słabiej obsadzonych biegów, żeby nie puszczać tam dwójki rezerwowych, czyli albo bieg czwarty (Watt, Newman, Bates) albo dziewiąty (Kurtz, Ellis, Bates). Kurs przyzwoity jak na dodatnie handi, ja pogrywam ;)

Garrity +2 vs Kurtz @ 1.66
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Szczerze mówiąc to Garrity +2 też pograłem rekreacyjnie, ale obawiam się że Kurtz może wystrzelić jak ostatnio, a Watt to Watt jeździ bardzo w kratę. Powodzenia oby oba weszły.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Buczkowski - Harris 1 ⛔ 1,65 Betsafe

Uważam,że to warto spróbować. Buczek u siebie na torze 2,600 średnia pkt na bieg. Harris na wyjazdach 1,667 więc bardzo przeciętne wyniki. Dzisiaj naprawdę mocni rywale więc Bomberowi który ostatnio ciut słabiej sie spisuje będzie ciężko o wysokie zdobycze punktowe. Jeden i drugi pod 5 więc spotkają się minimum 2x i tam bardzo ważne aby Polak był przed Brytyjczykiem.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Newman-Ellis 1 betsafe 1,52
Kyle to facet który na swoim torze potrafi wygrywać z najlepszymi zawodnikami EL, wierze że dzis potwierdzi sukces o którym wspominał Verti czyli rezerwowy sezonu, w zeszłym sezonie niejednokrotnie jego punkty decydowały o zwyciestwach ekipy Piratów, Ellisowi cięzko będzie wygrać z kimkolwiek z drużyny Poole, bo towarzystwo naprzeciw którego stanie do walki naprawde doborowe..
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje może czy Lindgren jako gość może jechać na Z/Z za Woźniaka dziś? Wiem, że wszyscy inni (oprócz Hougarda) mogą tylko własnie nie wiem jak z Lindgrenem.

edit: Według mnie nie może ale to nie jest potwierdzone, niech się inni wypowiedzą.-RADULA
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Gość normalnie może brać R/R, tylko pytanie skąd wzięło się to, że Fredka może jechać jako Z/Z, skoro według nowych średnich ma on wyższą od Hougaarda? Stąd też ostatnio w barwach Wilków został przeniesiony spod czwórki na jedynkę. No chyba, że ja coś nie ogarniam, ale 18/04 weszły nowe kalkulowane średnie i Hougaard 6.30, a Lindgren 6.34.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom