>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32 kolejka Ekstraklasy (19.04 - 20.04.2016)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
31 kolejka dopiero co się zakończyła a już za dwa dni startujemy z 32. Co prawda kursy u większości bukmacherów pojawią się dziś w nocy, ale może ktoś ma już jakieś refleksje odnośnie do nadchodzących spotkań? Rozkład jazdy przedstawia się tak:


W grupie mistrzowskiej pewnym krokiem po mistrzostwo kroczy Legia Warszawa, która teraz wybiera się do Chorzowa. Ruch o puchary raczej nie zawalczy, ale Legii z pewnością nie popuści.
W Gdańsku derby pomorza. Remis? Pogoń nie leży Lechii i tutaj szykuje się bardzo wyrównany pojedynek.

Ostatni gwizdek na zachowanie szansy pozostania w Ekstraklasie ma za to Górnik Zabrze, którego sytuacja w tabeli jest nie do pozazdroszczenia. Do Zabrza zawita Podbeskidzie, które w niedzielne popołudnie przegrało z Niecieczą. Rozpędzona Wisła jedzie do Łęcznej i coś czuję, że tam może być overowo.

Zachęcam do dyskusji i pisania analiz ????​
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
To co gra Wisła po przyjściu Wdowczyka to na prawdę mistrz. Wczoraj z Górnikiem spokojnie mogli z 5 strzelić, grają z takim polotem, Małecki w formie, Wolski, Boguski, Brożek, Ondrasek wszyscy na plus. 2.33 na Wisłę chyba będę pobierał, czekam na kursy z całorocznego ????
Od kiedy Wdowczyk przejął Wisłę 5 kolejek temu, drużyna ma bilans 4 wygranych i 1 remis, 16-7 w bramkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Lech Poznań-Piast Gliwice 1 2.06 ⛔
Górnik Łęczna- Wisła Kraków 2 2.33 ✅

Lech po porażce z Legią na pewno będzie chciał się zrewanżować na wiceliderze…
Janek Urban dał kopa ej drużynie i myślę że mogą powygrywać resztę meczów do końca sezony.
Wisła idzie do przodu naprawdę fajnie i nawet Łęczna który walczy o przetrwanie nie będzie w stanie
Stawić im czoła.
Fajne kursy a wygrana wydaje mi się pewna :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia-Zagłębie

Cracovia gra i osiąga wyniki jakby nie miała ochoty na puchary, rzec można 2015 rok był dla Cracovii cudowny, natomiast 2016 po udanej inauguracji z Górnikiem u siebie to pasmo samych potknięć na dodatek w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego dali się zepchnąć z podium, natomiast w pierwszym spotkaniu grupy mistrzowskiej również się nie popisali chociaż zremisowali w ostatniej minucie w Gliwicach z Piastem który w tym meczu grał jakby z piachem wsypanym w tryby.
W Cracovii puki co jeszcze potencjał jakiś tam jest, jednak jako kolektyw to już nie działa tak dobrze jak kiedyś, co innego Zagłębie które mimo porażki u siebie z Lechią widać że tam piłkarze tworzą drużynę i we wtorek tak grająca Cracovia będzie miała z nimi sporo problemów.Zagłębie w rundzie zasadniczej 2x odprawiła Pasy, u siebie 4-2 i na wyjeździe 1-2, na 3 miejsce na podium ma jeszcze realną szansę każda ekipa, obecnie ósmy Ruch traci do tej lokaty 4 punkty, siódma Lechia już zaledwie 2.Zagłębie po porażce z Lechią pojedzie do Krakowa po komplet, dzielnie spisywali się w meczu z Wisła przy Reymonta, której zdołali zagrodzić drogę do pierwszej ósemki, i jeśli zagrają z Cracovią na podobnym poziomie wygrana Zagłębia będzie formalnością.Jak już wcześniej wspomniałem Cracovia już od wielu tygodni pokazuje że nie mają parcia na miejsce pucharowe, być może kilku kluczowych graczy myślami jest już w innych klubach, natomiast spadek oczywiście im nie grozi a to właśnie były przedsezonowe założenia i wymagania od piłkarzy.

1#
Zagłębie @2.75 otobet ⛔

2#
over 4,5 rożnych Zagłębie @2.0 betano✅
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka przed nami. A oto moje typy:
Cracovia Kraków- Zagłębie Lubin
II team over 1.5 2,45 Expekt⛔
2DNB 1,90 Expekt ⛔

Kursy w kierunku Zagłębia spadają, ale nadal są atrakcyjne. Cracovia w ostatnim czasie ostro wyhamowała. Brak Dąbrowskiego i Rakelsa odbija się na dyspozycji Pasów. Cracovia nie była w tym sezonie monolitem jeżeli chodzi o grę defensywną więc podejrzewam, że Zagłębie może ukłuć i to nie raz. Bukmacherzy nadal nie doceniają Lubinian, kursy według mnie zawyżone.
Górnik Łęczna- Wisła Kraków II team over 1.5 2,30 Expekt ✅✅✅

Do Łęcznej przyjeżdża rozpędzona Wisła. Wdowczyk jak na razie wykonuje świetną robotę, transformacja Wisły wręcz szokująca. Transfer Wolskiego to strzał w 10- chłopak się w naszej lidze świetnie bawi. Górnik Łęczna jest według mnie poważnym kandydatem do spadku. Nie widzę tam za dużej jakości, Wisła jest w stanie wygrać ten mecz i strzelić co najmniej 2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lech Poznań - Piast Gliwice

http://www.oddsportal.com/soccer/poland/ekstraklasa/lech-poznan-piast-gliwice-pK6Voi7p/#1X2;2

Kursy na Lecha lecą mocno w dół, ponieważ jeszcze dziś rano można było grać ich win po kursie ponad @ 2,0. Obie ekipy zainteresowane grą w pucharach, ale to goście są bliżsi tego celu. Lech musi zacząć stawiać wszystko na jedną kartę ponieważ strata do 3 pozycji może się powiększyć nawet do 5 punktów po tej kolejce. Lech zagra otwartą piłkę, do gry wrócił już Pawłowski i Kownacki co daje duże wzmocnienie w ofensywie. Ja tutaj za groszę pogram jednak bramkę Nielsena, która jest dość dobrze wyceniana.
Nicki powinien ponownie zagrać od 1 minuty i liczę na to, że w końcu którąś sytuację wykorzysta, bo tych ma sporo. Poza tym to napastnik, który potrafi stworzyć coś z niczego. Jest silny i wielu obrońców ma z tym problem.

Nielsen gol @ 2,80 Betano
✅

Dodatkowo fajnie wyglądają kursy na bramki:

Prijović @ 2,22 Betano ⛔
F. Paixao @ 3,30 Betano ⛔


Czołowi zawodnicy w swoich klubach, którzy odpowiadają za strzelanie bramek. Kursy wysokie a obaj w dobrej formie więc ja za grosze to zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 30

dadycool

Użytkownik
Witam.
Na dziś na pewno grubo zagram a wlasciwie juz zagralem Legie i Lechie. Oczywiście są faworytami i są drużynami przynajmniej teoretycznie lepszymi ale głównym powodem są ich przeciwnicy. Oglądałem mecz Pogoni z Ruchem to była tragedia jeżeli chodzi o chęć gry i zwycięstwa obu zespołów. Przeszli obok tego meczu. Niech nawet o tym świadczy 1 żółta karta w meczu. O co chodzi. A no o to ze oni maja gdzieś LE ewentualnie. Są w 8 i tyle im potrzeba. Zresztą Pogoń to już pokazala rok temu. Dlaczego tak się dzieje juz wyjaśniam. Parę lat temu miałem okazję przez przypadek spędzić urlop w Egipcie gdzie spotkałem jednego z szarych ligowcow z zespołu pokroju Ruch, Pogoń i tym podobne (bez urazu dla tych zespołów) i miałem przy lekkiej dawce alkoholu porozmawiać z nim i temat wpadł na zaangażowanie i chęć ewentualnie grania w LE (wtedy chyba jeszcze puchar UEFA). I on stwierdził że nie jest to jego drużynie do niczego potrzebne ani jemu. Zdawał sobie sprawę ze jest tylko szarym ligowcem i nie potrzebuje takich rzeczy bo urlop krótszy bo trzeba grać co 3 dni a i tak pewnie by odpadli i jeszcze by naczytali się w gazetach ze wstyd itd. Właśnie takie podejście mają zespoły tego pokroju. Mogą mówić co chcą ale to widać na boisku jak im zależy. Po co im to wiedza ze za słaby skład na osiągnięcie czegoś nikt od nich nie wymaga w 1 rundach jak wylosuja jakiś Kazachstan to i koszty większe. Stadiony akurat w Chorzowie i Szczecinie pewnie nie spełniają nawet norm na LE (tego pewny nie jestem dlatego piszę pewnie). Ja co sezon na takich cudakach jestem do przodu nie tylko u nas ale też w innych ligach. Zdążają się wyjątki ale to tylko potwierdza regułę. Dla takich zespołów sezon sie skończył. Dlatego bardzo żaluje braku Wisły w top 8. Bo to jest zespół który nawet jak ma pół składu będzie chciał do Europy. Legia i Lech wiadomo do tego Lechia reszta zagadka. Lechia ma parcie bo ram jest stadion kupa pieniedzy i kilku grajków na Europę się znajdzie.
Ps. Sory ze takie wywody o których pewnie wielu z Was wie ale chciałem pokazać na przykładzie jednego z ligowcow co oni sobie myślą o walce o Europe. Wczoraj idealny przykład Stoke. Nie ogladalem 1 połowy ale druga całą i widziałem ich grę. To był tak zwany fun football. Atakowali dla kibiców a obronę mieli w du... takie sytuacje jakie prezentowali Totką to jest komedia. Wszyscy na atak żeby gola jakiegoś strzecic nikt nie broni. Oni mają w nosie LE. Za mało pieniędzy a za dużo zachodu i za mała ławka potem problem w lidze. Na co im to. To tyle ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia dawno nie wygrała, ale i rywale nie są w najlepszej formie (patrz mecz z Lechią czy wyjazd z Wisłą), zwłaszcza ich lider - Starzyński. Jak coś grać to obie strzelą ⛔, handicap wystawiony prawidłowo,
nie ma mocnych argumentów by zagrać w jedną stronę.

Ruch ostatnio u siebie traci sporo bramek, dodać trzeba że zawsze coś strzelał w ostatnich meczach na Cichej
oraz to, że Legia zagra bez Pazdana i Lewczuka.
Z Lechem lider miał sporo okazji, zwłaszcza pod koniec meczu, gdzie powinien strzelić minimum gola.
Statystyki strzeleckie na wyjazdach overowe, więc powyżej 2,5 gola na ten mecz to dobry typ. ⛔

Pogoń seria wyjazdów bez porażki, z Lechią dawno nie przegrała w Gdańsku,
nie ma co się pchać w Lechię po tym kursie.

Lech dobrze wyglądał w Warszawie, Piast na wyjazdach notuje bardzo słabe wyniki, ja gram under 2,5 ⛔ bo Lech mimo dobrych zawodników w przodzie ma ostatnio problemy ze strzelaniem bramek, nie wykluczam podobnego meczu jak ze Śląskiem, gdzie przegrał 0-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Zagłębie
Typ: obie strzelą - TAK ⛔
Kurs: 1.75
buk: bet365

Wynik:

Ekstraklasa nie zwalnia tempa i lecimy dalej z typami. Dzisiaj pobieram Typ, że w Krakowie obie drużyny strzelą gola. Craxa jak i Zagłębie dalej są z szansami na grę w el. do europejskich pucharów, dlatego też spodziewam się dobrego i zaciętego meczu. Cracovia ostatnio u siebie notuje słabą serię, bowiem nie wygrali od trzech spotkań. Mnie jednak interesuje to ile strzelają goli i ile ich tracą. Statystyki pokazuję, że Cracovia strzeliła ich 34 co jest najlepszym wynikiem w lidze, tracąc przy tym 19, co daje średnią starty przynajmniej jednej bramki na mecz. Zagłębie na wyjeździe prezentuje się nieźle. Bilans bramkowy 18-16 jest naprawdę dobrym wynikiem. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn, tych goli pada naprawdę sporo i liczę, że dziś to zostanie podtrzymane. W składach obu drużyn nie spodziewam się większych rotacji czy też zmian. Jest to końcówka sezonu, a cel jest jasny - zająć przynajmniej trzecie miejsce na koniec sezonu!. Pobieram i polecam!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Łęczna-Wisła Kraków

Pierwsze mecze w grupie spadkowej przyszło krakowskiej Wiśle rozgrywać z klubami które zakotwiczyły w strefie spadkowej, w niedziele Wisła rozprawiła się z Górnikiem Zabrze 3-1, teraz przyjdzie mierzyć się Wiśle z Górnikiem w Łęcznej który w obecnej chwili traci do Wisły 5pkt, 3 do tego by wydostać się ze strefy spadkowej, tak więc dla Białej Gwiazdy ważny mecz z perspektywy zapewnienia sobie spokoju na pozostałe mecze (wygrana da nad strefą spadkową co najmniej 8pkt przewagi) inne ekipy z ekstraklasy mogą być tylko zadowolone że strefa spadkowa przez te pierwsze dwa mecze rewolucji nie przejdzie.
Wracając do meczu czarować nie trzeba, Wisła jest obecnie w takiej dyspozycji że mogliby pyknąć bez wyjątku każdą ekipę w ekstraklasie, Górnik natomiast spisuje się miernie, przegrali ze słabą Jagiellonią 2-0, u siebie również ze słabym w chwili obecnej Lechem, i tak można dalej wymieniać wyniki z kilku ostatnich tygodni, tak czy inaczej w desperacji czy nie z Wisłą muszą podjąć ryzyko które moim zdaniem najlepiej się dla nich nie skończy.

#1
Wisła Kraków over 2,5 gola @5.25 unibet✅
Wisła w każdym meczu strzela sporo bramek, mecze z Górnikiem w Łęcznej jak i w Krakowie obfitowały w sporo niewykorzystanych okazji przy o wiele mniej lepszej Wiśle i lepszemu Górnikowi Ł.
#2
Wisła Kraków pierwsze 7 rożnych⛔ @3.6 betano
Tutaj nie ma większej filozofii, Wisła gra ofensywnie, sporo akcji idzie skrzydłami i także pada sporo kornerów, w meczu z Zagłębiem i Górnikiem Zabrze w każdym spotkaniu pękała dwucyfrówka.


Górnik Zabrze-Podbeskidzie B-B typ:1 @2.5✅ unibet

Ten mecz to już naprawdę ostatnia deska ratunku dla Zabrzan, jeśli tego nie wygrają niestety będzie można już im zaśpiewać ,time to say goodbye,.Górnik leży na dnie tabeli z 13pkt, nad nimi jest Górnik z Łęcznej z 16pkt z powierzchni spadku wyłania się Śląsk Wrocław z 18pkt tak więc potencjalna wygrana KSG to niezbędna dawka tlenu która da jeszcze im szansę wydostania się na powierzchnie, jeśli teraz po to nie sięgną uważam że będzie już po nich.
Podbeskidzie zagrało fatalnie z Termaliką przegrywając 0-1, optycznie mecz był wyrównany z delikatną przewagą dla każdej z ekip w określonym czasie spotkania, jednak gra Podbeskidzia była ociężała, często niedokładna i na pamięć, Termalika mając swoje momenty wydawała się bardziej konretna i na te 3pkt bardziej zasłużylła.Górnik w Krakowie też nie miał wiele do powiedzenia, strzelił GOLa ,prezent, po fatalnym podaniu Guzmica do bramkarza, przy 2-1 dla Wisły mieli dobre okazje, poprzeczkę jednak to wszystko było wykreowane bardziej z przypadku nie z zawiązanych akcji i porażka także zasłużona.Po piłkarzach Górnika widać złość, trochę nie są poukładani (brakuje z pewnością nowego trenera coś ala w Wiśle) jednak jak się zbiorą w sobie na pewno będą w stanie jeszcze powalczyć o to utrzymanie, i na to liczę w tym dla nich kluczowym meczu.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Pachnie mi remisem w Gdańsku przy obecnym kursie @3,7 Unibet. Pogoń wiele razy w tym sezonie urywała punkty faworytom na ich stadionach wykorzystując ich pewność siebie i szybkie skrzydła
W innym dzisiejszym meczu jestem za Zagłębiem - kurs @2,75 w Unibet. W Krakowie w mojej ocenie goście wykorzystają słabszą ostatnio formę Pasów. Chyba, że gospodarze pokażą coś nowego. Ostatnie mecze na to nie wskazują.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lech Poznań - Piast Gliwice (+1,5) 2 1,35✅
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (+1,5) 2 1,425⛔

= 1,92⛔ bet365

Bardzo ważny mecz w Poznaniu dla układu tabeli. Jeśli gospodarze wygrają bardzo zbliżą się do miejsc premiowanych grą w pucharach a tym samym Piast już będzie mógł zapomnieć o walce z Legią. Jeśli Piast wygra to nadal będzie za plecami Legii a kto wie może i zrówna się z nią pkt.
Teraz patrząc na ostatnie mecze Lecha to 5 kolejek temu udało im się wygrać więcej niż 1 bramką. Był to wyjazd do Chorzowa. Piast na ostatnie 10 meczy 2x przegrał więcej niż 1 bramką i było to w Lubinie oraz Gdańsku. Lech mimo dobrego składu ma spore problemy ze zdobywanie goli w ostatnim czasie. Na własnym boisku na 15 meczy tylko 20 goli strzelonych i 17 straconych. Piast na wyjazdach ma 22 strzelone a 27 straconych również w 15 meczach. Ogólnie ten mecz widzi mi się underowy. Może remis? Wybieram według mnie bezpieczną opcję.
Mecz w Gdańsku bardzo ciekawy. Aż 4 ostatnie mecze Pogoni to remisy. Szczecinianie ostatni raz przegrali różnicą większą niż 1 bramką 22.11.2015 z Lechem Poznań. Lechia bardzo ofensywna drużyna. Strzela bardzo dużo bramek. Ale też i tracą. Grają wesołą ofensywną piłkę często zapominając o defensywie. Pogoń ma zawodników z przodu którzy potrafią wykorzystać sporo sytuacji. Mecz overowy ale już nie koniecznie musi rozstrzygnąć się na korzyść gospodarzy.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Nie zapominajcie Panowie, że Pogoń wychodzi bez Matrasa. Kluczowego defensywnego pomocnika. To woda na młyn dla Lechii. Wyniki z przeszłości nie mają nic do rzeczy. Lechia jest w fantastycznej formie. Drugi taki mecz Pogoni jak na Zagłębiu (Zagłębie oddało 13 strzałów celnych) 1-1 się skończyło się już raczej nie powtórzy. Lechia wyjdzie tym samym składem co w Lubinie. Zamiast Janickiego tylko Wojtkowiak. Pogoń obok Ruchu obecnie najsłabszy zespół grupy mistrzowskiej. Lechia u siebie strzeliła wiosną 19 bramek, 3 straciła. U siebie tracą bardzo mało. Na wyjazdach mają problemy.

EDIT: Nie namawiam do gry na Lechię po takim kursie, ale ten kurs nie spadł z niczego. Pogoń remis z Piastem na wodzie, wygrana z Wisłą, która wtedy notowała serię słabych występów i remis mocno szczęśliwy w Lubinie. A tak wyjazdy wiosną to nie były mocne zespoły.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Legia też miała Pogoń wciągnąć nosem ale skończyło się podziałem punktów.
Lechia jest faworytem tego meczu, nie ma co dyskutować, ale kurs na remis na poziomie @3,7 jest w tym przypadku wart rozważenia. Tutaj szukałbym valuebetu na wtorek.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Legia też miała Pogoń wciągnąć nosem ale skończyło się podziałem punktów.
Lechia jest faworytem tego meczu, nie ma co dyskutować, ale kurs na remis na poziomie @3,7 jest w tym przypadku wart rozważenia. Tutaj szukałbym valuebetu na wtorek.
Z Legią grał Matras. On tylko jednego spotkania w sezonie nie rozegrał. Z Legią na wyjeździe przegranym pod koniec roku. W Legii z Pogonią nie grali Jodłowiec i Borysiuk, czyli też to były kluczowe osłabienia. Matras dla Pogoni to klucz defensywy. Bardzo możliwe, że dziś w podstawie wyjdzie 18-letni Piotrowski. W ofensywie Pogoń ma dobrego Murawskiego, ale krucho wygląda ostatnio reszta drużyny, a w defensywie jest to mega osłabienie. Statystyki fajnie, ale tutaj Pogoń moim zdaniem straciła kluczowego zawodnika defensywy. A patrząc na to, że Lechia najwięcej bramek strzela na wiosnę i bronić się dziś nie zamierza. To ten remis jest mocno zagrożony.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Zgodzę się dużym prawdopodobieństwem tracenia goli przez Pogoń, natomiast bramek spodziewałbym się po obu stronach. Pogoń ma Rafała Murawskiego.
W środku pola ma wyjść młody Kort. Grał już między innymi w zremisowanym meczu z Cracovią (jego bramka) czy zremisowanym meczu z Piastem

A tak przy okazji gratuluję stworzenia naprawdę silnej drużyny w Gdańsku.
Takie mecze jak dzisiejszy z Pogonią pokażą czy Lechia jest już gotowa do udźwignięcia roli faworyta.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W fantastycznej formie to był na jesieni Piast, Lechia w ostatnim meczu u siebie w drugiej połowie z osłabionym Ruchem zagrała słabo, szkoda że nie było Stępińskiego, w ostatnich spotkaniach zagrali dobrze z Legią,
w pozostałych poza wynikami nie widzę powodów do wynoszenia ich pod niebiosa.
Plusem będzie na pewno słaba forma strzelecka napastników Pogoni,
jednak zagrożenie ze strony Gyurcso, Murawskiego czy Frączczaka też jest duże.
Pogoń rzadko wygrywa w tym roku, ale pamiętajmy, przegrali tylko z Ruchem w tym roku.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Lechia w drugiej połowie trzymała wynik. Zwycięstwo dawało im ósemkę. Był to mecz na musiku. Nawet trener Nowak to przyznawał. Więc z tym słabo to bym nie przesadzał. Taktyczne zagranie. Podobnie było na Zagłębiu ostatnio. Jak wszedł Wojtkowiak by uspokoić grę. Lechia po Legii na wiosnę ma najwięcej punktów. Więc po bardzo słabej jesieni zaczęli grać na miarę swoich możliwości, a możliwości mają wiele większe niż Pogoń Szczecin obecnie.
 
M 0

maciek9

Użytkownik
Polecam grać Lechię z Pogonią. U siebie ostatnich 7 meczów 6 zwycięstw, 1 remis, poza tym przełamanie na wyjeździe z pewnością podziałało chłopakom na psychikę.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Cracovia dziś wygra z Zagłębiem,już passa ZL padła i tu nie ma mowy o natychmiastowym powrocie na ścieżkę wygranych,będzie co najwyżej X,ale myślę że po bramce z Piastem w 90 minucie Pasy dziś spokojnie w dobrych humorach zemszczą się za porażkę w u siebie w rundzie normalnej.a Pogoń trzeba znowu próbować na przełamanie pass,bez wygranej 9, i 5 remisów z rzędu czyli 2. Tym bardziej że pewnie po ostatnich świetnych wynikach dziś wielu uwierzy Lechii.
Lechia-Pogoń 2 kurs 5.6 Buk Expekt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom