>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Over 0,5 - Konkurs wszech czasów

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co administracja na taki rodzaj konkursu?
Zasady będą proste, wygrywa ten co wytrzyma jak najdłużej.
W późniejszej fazie można zrobić regulamin, że osoba &quot;X&quot; nie może podać x3 pod rząd tego samego typu co osoba &quot;Y&quot;, żeby nie było tak że będą dublowane typy na finiszu, chodzi oto żeby wykluczyć możliwość zajęcia #1 miejsca przez dwóch użytkowników, ewentualnie więcej - do tego scenariusza jednak baaardzo daleko.
Gra tylko realna, w bukmacherach typu Betfair, Bet365 i nie wiem gdzie tam jeszcze jest możliwość grania overów 0,5. Bez live oczywiście. Stawka ALLINKA cały czas.
Każdy zaczynałby od najniższej możliwej stawki np. w Betfair jest to 2 euro.
Reszta co sądzi o takiej zabawie? ;)
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Ta zabawa by miała sens przy typowaniu over 1.5 i 1-2 typy dziennie. Wtedy większa szansa, że ktoś przegra, kursy lepsze niekiedy i szybsze rozwiązanie. Bo granie na over 0.5, wystarczy poszukać w ciągu całego dnia 1 mecz, gdzie zawsze padają bramki i zabawa trwać będzie bez końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
lepiej zakład z kursem minimum 2 na mecz, 10 trafionych pod rząd od stawki 100zł kolejnymi allinem da pierwszy milion :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bo granie na over 0.5, wystarczy poszukać w ciągu całego dnia 1 mecz, gdzie zawsze padają bramki i zabawa trwać będzie bez końca.
Oj uwierz, że na forum był już nie jeden śmiałek w tym też i ja... Wszyscy skończyliśmy podobnie.
Chodzi mi oto kto najdłużej wytrzyma, a rywalizacja jeszcze bardziej wzmocni siłę skupienia na analizie overów itd.
Bardziej traktowałbym to jako ciekawostkę, zabawę ;).
Jak widać echo na temat konkursu jest dość słabe ???? .
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
A ja jestem za i w pełni zgadzam się z SHAKALem. Jeśli jest jakaś lista, bądź zapisy, proszę o dodanie mnie. Chętnie dołączę do rywalizacji. ;)
 
astana 439

astana

Użytkownik
Jeżeli ma to trwać tyle co na bet at home to nie ma to większego sensu. Pomysł Szef Elity wydaje się lepszy.
Kolega nie docenia potęgi procentu składanego,z marnych 2e w grając codziennie allinka o średnim kursie 1,05 po 365 dniach mamy majątek.Kwota do wypłaty: 108 706 885,22,przez 8 lat kwota byłaby nie do ogarnięcia.Ciekawy pomysł,chętnie wystartuje w czymś takim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Do góry Bottom