>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.04.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja FA Cup
Godzina: 13:00
Spotkanie: Glasgow Rangers vs Celtic Glasgow
Typ: Obie strzela + Over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Przed nami wielkie derby Szkocji.
Niestety degradacja Rangersow wiele zmienila na Wyspach,glownie jesli chodzi o poziom.
Na szczescie The Gers pokonali droge jaka mieli i juz w przyszlym sezonie ponownie zobaczymy ich w Premier League.
W obecnym sezonie Rangersi zgodnie z planem przewodza w drugiej lidze,gdzie juz zapewnili sobie awans majac 13 punktow przewagi nad Falkirkiem,trzeba tez dodac,ze Falkirk ma dwa mecze rozegrane wiecej.
Tydzien temu podopieczni Marka Warburtona rozbili Peterhead 4:0 i tym samym wygrali Puchar Challenge.
Dzisiejszy mecz to ponownie puchar,tym razem FA Cup.
Do finalu awansowal Hibernian,ktory po rzutach karnych wyeliminowal Dundee Utd.
Teraz pytanie kto awansuje do finalu?Wieksze szanse daje sie ekipie Celtiku,jednak mecz rozegrany zostanie na Hampden Park,a wiec stadionie neutralnym narodowym.

Celtic po degradacji Rangersow nie ma z kim grac przez co Premier League jest nudna.
Jesli chodzi o ich pozycje w lidze to jeszcze nie maja &quot;praktycznie&quot; zapewnionego awansu jednak wiadomo kto siegnie po tytul.
Na ta chwile maja 8 punktow wiecej od drugiego Aberdeen a do konca zostalo juz tylko 5 kolejek.

Obie ekipy preferuja styl ofensywny,tak wiec dzisiaj na pewno jakies gole wpadna i bedzie troche sytuacji bramkowych.
Szkoda,ze nie zagra Martyn Waghorn,ktory w 24 meczach strzelil 20 bramek,jednak z drugiej strony zagra Leigh Griffiths,ktory strzelil 28 bramek w 30 meczach.

Obie druzyny na fali - Rangersi zadowoleni z awansu + zwyciestwo w pucharze co na pewno dobrze wplynie na morale zawodnikow a Celtic nie przegral zadnego z ostatnich 11 spotkan,poza tym w koncu spotkanie dla nich o wielki prestiz i honor bo jak wiadomo derby Glasgow rzadza sie swoimi prawami i kazdy bedzie chcial ten mecz wygrac i awansowac do finalu FA Cup.
Mecz bedzie transmitowany na kanale Sportklub.
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Crystal Palace
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, dziś z analizą udaję się do Anglii i meczu, który ma bardzo ważne znaczenie dla układu tabeli. Mecz bardzo ważny dla Arsenalu, ponieważ znów jak w kilku poprzednich sezonach kręcą się w okolicach czwartego miejsca, które nie daje bezpośredniego awansu do Champions League, a przy zwycięstwie Manchesteru City w Lidze Mistrzów czwarta pozycja w Anglii nie będzie dawać gry nawet w eliminacjach (w takim przypadku awansuje bezpośrednio trójka najlepszych oraz obrońca trofeum). Wczoraj swoje spotkanie ligowe pewnie wygrał Manchester City (z Chelsea 3:0) i przeskoczył w tabeli Arsenal o 1 punkt dlatego jeżeli Kanonierzy chcą zachować trzecią pozycję muszą dzisiaj wygrać. Arsenal nie gra już w żadnych innych rozgrywkach, dlatego wszystkie siły może skierować na ligę i z pewnością ich celem nadrzędnym jest miejsce na podium końcowej tabeli. Crystal Palace jest bardzo wygodnym rywalem dla podopiecznych Arsena Wengera. Rywale z Londynu mierzyli się ze sobą sześciokrotnie i wszystkie te spotkania wygrał Arsenal i w każdym z tych spotkań przeważał dość wyraźnie. Ja dzisiaj liczę na łatwe zwycięstwo Arsenalu i myślę że Kanonierzy ustawią sobie ten mecz już przed przerwą. Powodzenia!
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Super League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Young Boys - Vaduz
Typ: YB over 2.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bah
Jedna z moich ulubionych lig do typowania overów bramkowych. Proszę sobie wyobrazić, że w obecnym sezonie na 137 rozegranych meczów wszystkich drużyn padło aż 852 goli, co daje nam średnią na każdy mecz nieco ponad 6 bramek. Liczby te naprawdę robią wrażenie i jestem przekonany że pod tym względem liga ta jest na czele w tej statystyce. Drużyna gospodarzy na ostatnie 10 spotkań na swoim stadionie zdobyła 35 goli, a w ostatniej kolejce rozbili Lugano aż 7:0. Vaduz razem z Lugano zajmują 2 ostatnie pozycje w lidze mając na swoich kontach po 24 punkty, tak więc jestem przekonany że dzisiejszy mecz będzie wyglądał bardzo podobnie do tego sprzed tygodnia.
Po takim kursie aż szkoda tego nie zagrać. Dołożyć do tego Wisłę Kraków - Górnik over 2.5 w meczu i na przykład Juve do 0 i kuponik jak ta lala ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Bournemouth v Liverpool
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis kolejny dzień zmagań na Angielskich boiskach, naprzeciw siebie stanie Bournemouth plasujące się na 14 miejscu w tabeli a rywalem ich będzie ekipa z Liverpoolu obecnie 8 pozycja. Liverpool ma 2 zaległe mecze więc mają okazje znacznie podskoczyć w tabeli a powinni powalczyć nawet o 5 lokatę, ostatni mecz napewno zmobilizował ich nie codziennie wygrywa się mecz z Borussia (przełamali ich serie bez porażki) i niecodzienie w takich okolicznościach, według mnie Liverpool ma dość słabą obrone ale i też bardzo dobry atak więc to bardzo na korzyść typu ,dziwią mnie jedynie kursy na Bournemouth powinny być wyższe a tu są prawie wyrównane dlatego postanowiłem wybrać over 2.5 gola (pierwotnie miałabyć czysta 2) zmusiło mnie do tego brak pomysłu na dzisiejsze oferty meczowe , sam odradzam granie tego typu gdyż over 2.5 gola potrafi być bardzo zdradliwy drużyny często to po golu starają się dowieźć wynik (czyt.Leicester) ale mam nadzieje że Borunemouth strzeli przynajmniej jedną bramke a wtedy będzie ciekawie, taka ciekawostka jeszcze zawsze kiedy stawiałem na over 2.5 gola w meczu Bournemouth na ich stadionie wygrywałem było chyba tak 4 razy czy dzisiaj będzie 5 ? zobaczmy :p
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football Primera Division
Godz: 16:00
Spotkanie: Sevilla vs. Deportivo LaCoruna
Typ: X2
Kurs: 2,60
Buk: bet365
Co prawda Sevilla nie przegrala z Depo od 6 lat ale uważam ze dziś jest szansa by ta seria została przelamana. Patrząc na tabele Sevilla właściwie nie ma o co grać w lidze ( 7 miejsce i 12 pkt straty do 4 miejsca dajacego el. do LM).
Stawiają zdecydowanie na sukces w LE (i stamtąd awans do LM), co sprawdza im sie od dwóch sezonów (z resztą podobny plan ma tez Liverpool...). Gdy mowa o LE trzeba pamiętać o czwartkowych 120 minutach i awansie po karnych z Bilbao- troche sil i zdrowia musieli tam zostawić.
Jesli chodzi o Depo niby na razie bezpieczna pozycja ale tylko 8 pkt nad strefą spadkową i 5 kolejek do końca także trzeba jeszcze grac o co sie da. Biorąc powyższe pod uwagę stawiam ze Deportivo nie polegnie na Estadio Pizjuan
160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 178:15
Spotkanie: Rayo Vallecano - Villareal
Typ: Czerwona kartka Tak
Kurs: 2.8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wybrałem ten mecz ponieważ, w 10 meczach ostatnich drużyny gospodarzy, czerwony kartonik był pokazywany aż 5 razy.Analize opieram głównie na statystykach bo to taki rodzaj zakładu, w meczach tej drużyn jest bardzo dużo żółtych kartek co powoduję później wykluczenie jakiegoś zawodnika.
Uważam ,że jak na taki kurs jest on godny uwagi.
Jest to liga hiszpańska, więć o kartki nie trzeba się obawiać,
powodzenia
100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:05
Mecz: Cleveland - Detroit
Typ: Detroit under 95
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem pierwsze spotkanie pomiędzy Cavs i Pistons w 1 rundzie PO. Jak wiadomo, nie wygranie konferencji przez Kawalerie byłoby dla wszystkich w Cleveland porażką, cel minimum to zapewne finał NBA, dlatego myślę, że już od pierwszego meczu PO Cavs będą chcieli pokazać swoją siłę i wygrają z Pistons. Patrząc na wczorajsze wyniki widać jak na dłoni, że mecze jak to w Play Offach są mocno underowe, jedynie w meczu na styke pomiędzy Hawks i Celtics obie drużyny przekroczyły barierę 100 punktów. Sądzę, że max na co stać Detroit w dzisiejszym meczu to 90 punktów. Jeśli Cavs zdołają wyłączyć z gry Reggiego Jacksona, to wynik Pistons może być jeszcze niższy.
Stawiam na to, że Cavs będą chcieli zacząć Play Offy z wysokiego C i wezmą się do obrony znacznie lepiej niż robili to w RS. Jeśli tego nie zrobią to cóż, samą ofensywą nie wygrywa się meczów Play Offowych i myślę, że zawodnicy Cavs doskonale o tym wiedzą.
100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Monte Carlo
Godzina: 14:30
Typ: 2
Spotkanie: Rafael Nadal - Gael Monfilis
Bukmacher: Unibet
Kurs: 4.10
Analiza:
Czas na finał w Monte Carlo! Faworytem według bukmacherów jest piąta rakieta świata czyli Nadal. Hiszpan w tym roku wygrał 18 meczów i 6 przegrał. Nie wygrał ani jednego turnieju, to będzie jego drugi finał w tym roku. Sensacyjne odpadł z Verdasco, Thiemem, Ceuvasem czy Dzumhurem po kroczy w trzecim secie gdzie grał fatalnie.
W tym turnieju pokonał Wawrinke czy Murraya gdzie to na pewno go podbudowalo po wielu kastrofalnych meczach. Ze Szwajcarem wygrał bo Stan nie był w optymalnej dyspozycji i nie grał swojego agresywnego tenisa, grał w większości jakieś wystawki dla Hiszpana. Ze Szkotem wygrał bo Murray moim zdaniem zagrał zbyt pasywne. Mimo wszystko trzeba oddać Rafie, że powoli wraca na swoje tory i zaczęła wracać regularność. Tylko, że to jest przeplatane bo jeden mecz gra dobrze a drugi znacznie słabiej.
Jego rywalem będzie 16 rakieta globu czyli Monfilis. Francuz sezon również jak na razie ma udany ponieważ wygrał 20 meczów gdzie przegrał tylko 5. Zaliczył finał w Rotterdamie i doszedł do trzech ćwierćfinalow gdzie jeden z nich to wielkoszlemowy Australian Open. W tym turnieju spisuje się genialnie bo nie stracił jeszcze seta a to jest bardzo ważne ponieważ z Nadalem zapowiada się zacięty bój gdzie każda dawka zaoszczędzonej energii będzie na wagę złota.
Owszem, że Gael miał łatwiejsza drabinke ale rozmiar zwycięstw imponuje ponieważ w każdym spotkaniu wygrywał pewnie, same undery gemowe. Przewagą Francuza na pewno jest serwis przez który jest w stanie wygrywać punkty seriami. Jak nie asy to wygrywające podania lub przewaga sytuacyjna czego Nadal nie ma. Nadal gra w kratkę ale w każdym momencie może znowu wypalić i sobie przypomnieć jak się gra na najlepszym swoim poziomie.
W dłuższych wymianach mimo wszystko powinien być lepszy Hiszpan gdzie na tej wolnej mączce trudno o wygrywajace uderzenie. Francuz jest bardzo silny fizycznie, jeśli chodzi o szybkość to nie wiadomo który z nich jest szybszy, bo na pewno zwinniejszy jest Gael. Jeden jak i drugi posiadają nieziemskie uderzenie kończące. Moim zdaniem wygra jednak Monfilis bo na przestrzeni całego turnieju prezentuje się znacznie lepiej.
Argument,że Rafa jest zmotywowany:grin:? Typowe naciąganie pod typ, a Gael nie jest? Z ciekawostki podam, że Hiszpan ostatni raz wygrał swój turniej w sierpniu 2015 a Francuz w lutym 2014 więc pisząc obiektywnie on ma większą ochotę na wygraną, lecz taki argument to debilizm. Gael zagraj swoje, nie pajacuj to wygrasz!
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2016
Godzina: 14:40
Spotkanie:
Monfils G. - Nadal R.
Typ: Monfils G. +1,5 seta
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:11 z lat 2005-2015. Spotkali się pierwszy raz ze sobą podczas tego turnieju w bodajże 1 rundzie czyli dobre jakieś 11 lat temu, jednak różnica jest taka, że dzisiaj zagrają w samym finale. Monfils pomimo, że rozegrał na tym turnieju jeden mecz mniej to oddał swoim przeciwnikom tylko 24 gemy, Nadal 31 - różnica dość znacząca.
Monfils już rok temu był tutaj w półfinale turnieju gdzie sromotnie zlał go Berdych, teraz liczę jednak na zupełnie inny scenariusz i nawiązanie walki z Nadalem który nie oszukujmy się jest do ugryzienia. Wynik jaki stawiałbym tutaj w ciemno to jednak 2:1 dla Hiszpana, 8-krotnego zwycięzcy Monte-Carlo. Wydaje mi się, że Monfils rozegra w tym roku sezon swojego życia o ile nie przytrafi mu się jakaś kontuzja. Od początku roku prezentuje się naprawdę bardzo solidnie.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Nantes - Montpellier
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na niedzielę wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w ekstraklasie francuskiej. W 34 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Nantes i Montpellier. Obie ekipy w tym sezonie nie zachwycają swoich kibiców. Nantes zajmuje średnie 10 miejsce w tabeli, a goście z Montpellier są dopiero 16 drużyną Lique 1. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola. Po pierwsze zbliża się koniec sezonu. Już po wczorajszych wysokich wynikach w lidze francuskiej (6:0 PSG, 2:4 Lillle) widać pewne rozprężenie i niektóre ekipy odpuszczają charakterystyczną dla francuskich drużyn defensywną, obronną grę na rzecz ofensywy. Dzisiaj moim zdaniem również wbrew pozorom mecz może mięć ciekawy przebieg i kibice w Nantes mogą zobaczyć kilka bramek. Ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 2:1 i 4:0, a więc jak widać nie brakowało ostatnio goli w pojedynkach Nantes z Montpellier. Jeśli chodzi o statystyki z całego sezonu to Nantes ma na swoim koncie 5 meczy over 3.5 gola, a Montpellier ma na koncie 7 takich spotkań. Dzisiaj moim zdaniem drużyny podzielą się punktami. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan - David Gilbert
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan Handicap F. -5,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rakieta rozpoczyna swój marsz po kolejne mistrzostwo świata. Nieudane(jak na niego, wielu zawodników cieszyło by się z takiego wyniku) ubiegłoroczne mistrzostwa (zakończone w ćwierćfinale z późniejszym mistrzem Binghamem) będą dla niego dodatkową motywacją. Ronnie z pewnością będzie chciał mocno wejść w turniej i pokazać &quot;kto tu rządzi&quot;. Gilbert to zawodnik przeciętny dla którego sporym sukcesem jest już samo znalezienie się w turnieju finałowym. Wszystko w tym meczu zależy od O&#39;Sullivana, jeżeli zagra na swoim poziomie spokojnie pokryje ten handicap, dając kibicom wspaniałe show, myślę iż zdarzą się ponad 100 punktowe breaki.
Jedyny minus typu to psychika Ronniego, nieraz zdarzają mu się bardzo dziwne mecze. Jednak to są mistrzostwa świata, myślę iż na poważnie podejdzie do tego spotkania, a presji zbyt dużej nie będzie miał, bo kto jak kto, ale David jest zawodnikiem o kilka klas słabszym.
100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2016
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Stephen Maguire - Alan McManus (wynik po 1. sesji 3-6)
Typ: Alan McManus
Kurs: 1,42
Bukmacher: betsafe
Analiza: Widzę, że buki chyba bardzo wierzą w Maguire &#39; a, bo wczoraj to ja chyba oglądałem inny mecz. Przy takim wyniku po 1. sesji i takiej grze jak wczoraj pokazali obaj gracze, to kurs @1.42 na win McManusa wydaj się bardzo wysoki. Mags się trochę pogubił wczoraj, zaczął świetnie, od razu 2 wysokie brejki, do przerwy 3-1, a potem lekki dramat i 5 frejmów wtopionych z rzędu. Potwierdziło się, że Alan jest w dobrej formie, co ma szanse to robi z niej tyle ile się da, a jak nie to zaprasza rywala do odstawnych a tam czuje się jak ryba w wodzie i przynoszą mu kolejne szanse. No nie wiem, jak bym takiego kursu nie wystawił, 3 frejmy przewagi przy czterech jakich potrzebuje do zamknięcia meczu, to duża przewaga. Wystarczy, że pierwszego frejma również wygrywa i robi się praktycznie wygrany mecz, a nawet przy 6-4 ciągle starszy Szkot będzie dla mnie mocnym faworytem do awansu. Wydaje się, że Maguire potrzebowałby swojego najlepszego snookera, żeby odwrócić ten wynik, a nie jestem pewien czy po tym co się wczoraj stało jest to w ogóle możliwe. Ta zaliczka McManusa wydaje się naprawdę duża, chyba zbyt duża by ten mu się wymknął.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko - Botola Pro
Godzina: 18:15
Spotkanie: Olympique de Safi - IR Tanger
Typ: 1
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ciekawym spotkanie 24 kolejki Marokanskiej ekstraklasy, w Safi spotykaja sie lokalne Olympique i IR Tanger. Gospodarze tego spotkanie zajmuja niebezpieczna 14 pozycja z jednym punktym przewagi nad strefa spadkowa. Goscie swietnie sobie radza w tym sezonie i zajmuja wysoka 4 pozycja z strata 4 punktow do lidera. Olympique Safi w tym sezonie slabo spisuje sie w spotkaniach u siebie i ma najgorsze bilans w lidze. Powodem jest fakt ze druzyna na 12 spotkanie kilku zostalo rozegranych na poza wlasnego boisku, przez pilnego remontu wlasnego stadioniu. Moim zdaniem po zmiane trenera, gospodarze tego spotkanie zrobia wszystko zeby dzis wykorzystac atut wlasnego boiska i wywalczyc komplet punktow. Napewno stac pilkarze Olympique de Safi zeby pokonac IR Tanger, szczegolnie w 3 ostatnich spotkanie pomiedzy oba zespolami, pilkarze z Safi byli dwukrotnie gora.
320
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka kobieca - Austria
Godzina: 17:00
Spotkanie: ATSC Wildcats Klagenfurt – VC Tirol
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam 3 pojedynek półfinałowej serii play off Austriackiej ligi siatkarskiej kobiet w którym to zmierzą się ATSC Wildcats Klagenfurt z VC Tirol. Aktualna seria po 2 spotkaniach wynosi 1:1 tak więc dzisiejsze spotkanie będzie decydującym w kwestii awansu do finału gdzie awansowała już Post Wiedeń. Pierwsze spotkanie rozegrane w Klagenfurcie zakończyło się wygraną ekipy Wildcats 3:1 kolejno 21:25, 25:21, 25:19, 25:19. Co ciekawe drugi pojedynek rozegrany w Innsbruck zakończył się zwycięstwem Tirolu kolejno 20:25, 25:21, 25:23, 25:23. Patrząc na sumę punktów faworytem dzisiejszego pojedynku wydają się być gospodarze co widać zresztą po wystawionych kursach przez bukmacherów. Takie spotkania jednak jak to bardzo często kończą się niespodziewanymi rezultatami gdyż dla każdej ze stron pojedynek ten jest decydujący w kontekście awansu do finału. Osobiście nie przekreślałbym tutaj szans gości którzy nie będą faworytem zagrają z dużo mniejszą presją. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo przyjezdnych po bardzo dobrym kursie 5.00 który znaleźć możemy np. w Bet365.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Godz: 20:30
Typ: Valencia over 2,5 rożnego
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelona w wielkim kryzysie, to wielka szansa dla Valencii. Absolutnie daleki jestem od tego aby stawiać w tym meczu na ekipe Nietoperzy jednak linia rożnych jak dla mnie śmiesznie niska. Valencia to nie jest ta sama ekipa która uległa ostatnio na Camp Nou 7:0 (notabene i tak zdobyli wtedy 4 rożne). Dzisiaj takiego wyniku się nie spodziewam a na pewno goście bedą mieli swoje szanse, naprawdę 3 rzuty rożne to oni muszą zdobyć, nie ma cudów. Pokonali ostatnio Seville, są w stanie dzisiaj postawić się Barcy a na pewno zdobyć te 3 rożne. Polecam ;)
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,USA,HAL
Godzina:21:00
Spotkanie:Toronto Marles-Rochester Americans
Typ: Toronto
Kurs: 1.65
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Liderujace Toronto podejmuje 13 Rochester. Bilans gospodarzy to 53 zwycięstwa w 75 meczach. Rochester wygrało 34 i 41 przegrało.
Co do bramek, Toronto 290-189, Rochester 198-245. H2H to wybrane gospodarzy kolejni 4:1, 5:1,5:1,10:5,3-1. Chciałem dac handi, ale kurs słaby. Zostaje przy czystej jedynce.
65
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGLES: Sarasota (USA), clay - Final
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Melzer-Zverev
Typ: Zverev
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Powiem szczerze, nie lubię bardzo Zvereva. Gość gra serw&amp;volley. Nie lubię tego typu zawodników. Ale jednak stawiam dziś na niego. Pewno się zastanawiacie dlaczego i to jeszcze na nawierzchni ziemnej. Ale już właśnie wyjaśniam. Clay amerykański jest bardzo szybki. To właściwie nie jest typowy kort ziemny tylko bardzo szybki hard. Dlatego mamy Zvereva w finale. Melzer to zawodnik, który woli zdecydowanie typową mączkę, a nie taką szybką. Melzer jest to typowy claycourt player. Bardzo regularny. Ale wczoraj prawda jest taka, że powinien się pożegnać z turniejem. Clezar zawodnik bardzo mocno grający, gdyby nie jego kontuzja kto wie czy to właśnie on nie znalazłby się w tym finale. Podsumowując nawierzchnia zdecydowanie promuje zawodników ofensywnych. Dlatego stawiam na Miszke. Powodzenia
83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 23:30
Spotkanie: Miami Heat - Charlotte Hornets
Typ: Drużyna z największą ilością pkt w jednej kwarcie - Charlotte Hornets
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ czysto na wyczucie. Nie jestem w stanie poprzeć go w jakikolwiek sposób statystykami, ani niczym. Uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Hornets spełnili ten typ, zwłaszcza że Miami to faworyci i to na nich spoczywać będzie presja w tym spotkaniu. Goście w tym sezonie nie raz pokazywali, że umieją rzucać dużo punktów, więc dlaczego by nie zagrać tego przy dość korzystnym kursie. Zwłaszcza, że Miami może trochę zlekceważyć rywala, więc może odpuszczą sobie jedną z kwart, żeby odpocząć, ale to tylko gdybanie. Szanse określiłbym na 50/50.
100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 21:45
Spotkanie:
Sampdoria- Milan
Typ: x
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Milan na wyjeździe nie wygrał już od 4 spotkań, w lidze nie wygrał już od 6 spotkań. Ostatnio przegrał z Juve u siebie. Sampdoria wygrała ostatnio z Udine. Milan już raczej ma tylko iluzoryczne szanse na LE, a Sampdoria ma kilka pkt przewagi nad strefą spadkową i są ostatnio na fali a więc sądzę że dzisiaj nie przegrają i ugrają remis
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom