>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 15.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon Nicea
Typ: Lyon - 2,26
Kurs: 4,4
Bukmacher: unibet

Zespół gospodarzy Lyon musi wygrać ten mecz jeśli chce utrzymać drugie miejsce gwarantujące start w przyszłorocznych zawodach ligi mistrzów więc na pewno mają bardzo dużą motywacje szczególnie, że tuż za nimi w tabli znajduje się Monaco które ma dokładnie tyle samo punktów.
A jakie są wskazania, że Lyon wygra te spotkanie dużą ilością bramek ? takie, że Lyon wyśmienicie sobie radzi w ostatnich spotkaniach u siebie natomiast Nicea to zespół w wyjazdach gubi punkty regularnie i gra im się bardzo słabo. W ostatnich spotkaniach między tymi zespołami ten Handicap został pokryty, myślę że i tym razem się uda.
100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Laboral Kutxa-Panathinaikos
Typ: 1 handicap 0-4,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:Jak dla mnie bardzo pewny mecz.Jak na razie 2/2 typy trafione a wiec czemu nie kontynuować serii.Jak na razie w serii prowadzi druzyna gospodarzy 1:0.2 dni temu gospodarze wygrali aż 16 punktami a wynik był 84:68.Kursy na czyste zwycięstwo to tylko 1,5 a na zwycięstwo z handicapem az 1,9 wiec dlaczego nie zaryzykować i isc po wyższym kursie?Ogólnie według mnie druzyna gospodarzy jest ostatnio w lepszej formie co potwierdzają ostatnie wynik.Do meczu już tylko 20 minut i nic tylko czekac na rozpoczęcie.Panathinaikos nie gra słabo na wyjeździe ale według mnie ich gra na własnym parkiecie jest lepsza.Zycze powodzenia
Zły dzień
100
chyba ci się coś pomyliło.. mecz odbył się 2 dni wcześniej.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull - Wolverhampton
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z II ligi angielskiej. W 42 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Hull i Wolverhampton. Gospodarze po 41 meczach plasują się na 4 miejscu, a goście są na pozycji numer 12 w tabeli. Typuje w tym meczu na over 3.5 gola. Najważniejszy argument to ostatnie wyniki ekipy gospodarzy. Drużyna Hull w swoich ostatnich 3 meczach zaliczyła 3 razy z rzędu wynik over 3.5 gola. Były to rezultaty 2:2, 4:0 i 4:0. Jak widać za każdym razem wpadały 4 gole. Dzisiaj moim zdaniem ta passa zostanie podtrzymana i kibicie zgromadzeni na stadionie Hull zobaczą minimum 4 gole. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom