>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.04.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica – Bayern Monachium
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dużo emocji czeka nas także w Lizbonie a wszystko dzięki tak naprawdę pierwszemu starciu w którym wydawało się że Bayern zamknie rywalizację w tym dwumeczu ale skończyło skromnie 1:0 dla ekipy mistrza Niemiec, ten wynik jest dobrym wynikiem by dziś zagrać na bramki.
Benfica nie ma nic do stracenia, nie jest o ekipa z gatunków tych którzy u siebie z kimkolwiek się tylko bronią. Wyjście mega odważnie do tego meczu może się dla nich skończyć źle ale jak wspomniałem w zdaniu wcześniejszym oni nic do stracenia nie mają. Pokazali zresztą w pierwszym meczu że potrafią grać świetnie. Dziś na własnym stadionie ta moc w ofensywie będzie większa z większą intensywnością. Wiadomo krajowe podwórku to inna bajka ale to ładowanie średnio ponad trzy bramki na mecz tutaj to nie jest przypadek.
Bayern nie zachwycił w pierwszym starciu, wydawało się że szybko strzelona bramka sprawi że zamknąć ten mecz ale Benfica po tym szoku grała dobrze i naprawdę miała kilka okazji. Dla mnie zresztą Bayern w defensywie nie jest pewny – to zestawienie linii defensywnej Kimmich, Javi Martinez, Alaba, Lahm nie stanowi monolitu z tej czwórki to tylko kapitan jest w wysokiej formie. Kimmich bez doświadczenia i zawala sporo bramek jak w starciu z Juve, Matinez nie dawno wrócił po kontuzji i nie ma prostu zgrania, Alaba świetny defensor ale w tym sezonie też sporo błędów. Ta formacja nie daje gwarancji solidności przez 90 minut. Dla mnie Bayern też jest ekipą która potrafi zniszczyć rywala na wyjeździe jak przed rokiem Rome 1:7, ale ostatnio w delegacji w tych rozgrywkach jest więcej problemów Arsenal 2:0, Juve 2:2, Barcelona 3:0, Porto 3:1!!, Shakhtar 0:0 czy City 3:2m niektóre z tych ekip to najwyższy top ale ja nie uważam że Benfica jest tak zdecydowanie słabsza od tych ekip w ataku szczególnie u siebie a Porto pokazało przed rokiem właśnie na tym etapie jak trudno tutaj się gra.
Jeśli Bayern strzeli to jestem o tym przekonany Benfica ruszy nie podda się i zrobi się mnóstwo miejsca, w drugim przypadku czyli gospodarze odrabiają straty to goście ruszą a Bayern nie przyzwyczajony aż tak bardzo do tego by gonić wynik i oni z tą defensywą która wcale jak wspomniałem wyżej mocna nie jest zostawią luki a szybkość ofensywna graczy Benfiki zrobi swoje. Po prostu jeśli tutaj szybko ktoś trafi to zrobi się bardzo otwarty mecz a moc tych ekip jest w ofensywie.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan 1
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tobol - Aktobe
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem typ z nie co egzotycznej ekstraklasy Kazachstanu. W 5 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Tobol i Aktobe. Ekipa gospodarzy zajmuje póki co 3 miejsce, a przyjezdni 7 pozycję w tabeli. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy w ostatnie kolejce zanotowały wysokie wyniki. Ekipa Tobol zremisowała swój mecz 2:2, a więc wpadły 4 gole, a Aktobe zanotowało zwycięstwo 3:2, a więc wpadły również co najmniej 4 gole. Po drugie to ekipa gospodarzy jest faworytem tego meczu i po licznych wzmocnieniach są typowaniu do mistrzostwa kraju. Dzisiaj zagrają przed własną publicznością i zapowiada się moim zdaniem mały pogrom. W przeszłości między tymi drużynami często padały wysokie wyniki, między innymi 3:1, 2:2 czy 2:5. Dzisiaj liczę na dobry, ofensywny mecz. Mój typ to 4:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger ATP - Sarasota
Godzina: 23:00
Spotkanie: Henri Laaksonen - Diego Sebastian Schwartzman
Typ: Diego Sebastian Schwartzman DW: 2:0
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Sarasoty zmierzą się Szwajcar fińskiego pochodzenia Henri Laaksonen(201 ATP) oraz Argentyńczyk Diego Sebastian Schwartzman(87 ATP). Henri lepiej czuję się na szybkich nawierzchniach, mączka nie jest jego domeną. Na cegle z zawodnikami klasy Diega, niemal zawsze przegrywał i to przeważnie 0:2. Argentyńczyk to dużej klasy specjalista od nawierzchni ziemnej. Patrząc na tegoroczny bilans Schwarztmana, może wydawać się, iż nie jest w najwyższej formie(4-4 na mączce), jednak trzeba dostrzec z kim grał. Przegrał z: Lorenzim, Thiemem,Delbonisem oraz Baghdatisem. Natomiast schodził z kortu zwycięsko w meczach z: Dolgopolovem, Souzą, Zeballosem oraz w poprzedniej rundzie, oddał zaledwie cztery gemy solidnemu Hernandezowi.
Diego na mączce jest o klasę lepszym graczem od Laaksonena, więc wszystko w tym meczu zależy od niego. Jeśli zagra swój tenis, typ spokojnie siądzie.
⛔ 100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar FA
Godzina: 20:00
Spotkanie: West Ham - Manchester Utd
Typ:rzuty rozne powyzej 10.5
kurs: 2.00
bukmacher: gamebookers
analiza :
witam na dzis spokojnie rzuty rozne, west ham podejmuje man utd.goscie od jakiegos czasu duzo korneruja i u siebie i na wyjazdach ,gospodarze grajac u siebie powinni miec inicjatywe co powinno sie rowniez przelozyc na rzuty rozne ,choc w tym meczu obie druzyny beda sie staraly nie stracic gola i ustrzelic chociaz jednego wiec beda bronic obu bramek kosztem mam nadzieje rzutow roznych,ze statystyk to west ham srednio na mecz 5,5 a man utd 5,9 roznych powodzenia....
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Godzina: 15:15
Spotkanie: Gasquet R. (Fra)-Pouille L. (Fra)
Typ:przegra pierwszego seta i wygra mecz Pouille L.
Kurs: 19
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Młody Pouille L. jest nieobliczalny ma na rozkładzie np pokonanie Ivo Karlovica w hali na hardzie (krótko po tym jak ten ograł Djokovica) , ma na rozkładzie Janowicza , Goffina , Ferrera , Paire , Theima i pewnie ta lista jeszcze się rozszerzy o kila nazwisk.
Z Gasquetem do tej pory grał raz przegrał 2 do 0 na hardzie ale w drugim secie przegrał po tiebreacku 8:6 .W następnej rundzie czeka Tsonga .Oczywiscie ten typ ma małe szanse na wejscie ale skoro William wystawił kurs 19 to za przysłowiowe 5 złotych wchodzę w to nawet za 10:)
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Czech
Godzina: 17:30
Spotkanie: Plzen - Mlada Bolseslav
Typ: 1 (-1) EH
kurs: 2.95
bukmacher: Unibet
analiza:
Rewanż w pucharze Czech. W pierwszym spotkaniu padł wynik 1-0 dla Mlada Boleslav. Dziś piłkarze z Pilza muszą zagrać na zero z tyłu gdyż każdy gol strzelony przez gości komplikuje im sprawę. Sądzę że wynik 2-0 jak najbardziej jest możliwy. Przy prowadzeniu 1-0 na pewno będą chcieli podwyższyć wynik gdyż jeden przypadkowy strzał Mlady i może być po meczu.
W lidze Plzen pewnie zmierza po mistrzostwo. Ma obecnie 9 punktów przewagi nad drugą Spartą Praga. Mlada znajduje się na trzeciej pozycji.
W pierwszym meczu Mlada w pełni wykorzystała atut własnego boiska. Mieli nawet karnego, którego nie wykorzystali.
Dzisiaj na swoim stadionie Plzen pokaże klase. U siebie na 5 ostatnich meczów wygrali wszystkie i aż 4 kończyły się z EH -1. Pozdrawiam
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna
Godz: 20:45
Spotkanie: Atletico - Barca
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: (2,00)
Buk: Unibet
Dziś na Estadio Vicente Calderón drugi rewanżowy mecz ćwierćfinałowy. Zupełnie nie rozumiem kursu na ten over. Biorę go z chęcią bo liczę, że Atletico też nie jest na straconej pozycji. Barca wiadomo będzie grała swój statyczny futbol, ale też nie mogą popaść w samozadowolenie, gdzie mają jedną bramkę przewagi. W gruncie rzeczy, Atletico też może awansować bo strzelili na wyjeździe więc ich sytuacja może być całkiem dobra, byleby tylko nie dali się za bardzo rozszaleć Katalonii. Ale dla dobra sprawy, aby zakład mógł wejść spodziewam się, że Atletico pierwsze otworzy ogień tak jak to było w pierwszym meczu. Zwykle na Barcelonę motywują się podwójnie. Nie wierzę, żeby to był mecz do jednej bramki, bo Atletico też za wszelką cenę zależy na półfinale. U siebie nie mogą pomóc im tylko własne &#39;&#39;ściany&#39;&#39; ale pełna determinacja, bo Barca też jest do pokonania. Messi, jak widać w niemal każdym meczu strzela gole w Madrycie. Griezmann też jak odpali to ciężko go powstrzymać. Na pewno będziemy świadkami sporej ilości fauli. Atletico znane jest z tego, że też tych kartek dostają dużo. Mecz ostatni też to również pokazał. Nie miej jednak uważam, że Atletico dzisiaj powalczy i spróbuję za wszelką cenę wyrzucić za burtę ekipę gości. 3 gole to minimum widzę. Na prawdę zdziwię się jeśli tych bramek będzie znacznie mniej...
⛔ 100
 
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Anglia Fa Cup
Godzina. 20:00
Spotkanie. West Ham - Man United
Typ. West Ham win i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 4.15
Bukmacher. Betano
Analiza:
Witam na dzisiejszy wieczor postanowilem zainwestowac swoje monety w szosta druzyne premier league West Hamu, a zmierzy sie ona Man United ktory obecnie zajmuje jedna pozycje wyzej z przewaga zaledwie 1pkt. Druzyna &quot;mlotow&quot; juz nie raz w tym sezonie pokazala jak grac z wyzej notowanym od siebie rywalem remisujac lub ogrywajac go grajac w delegacji. Oba zespoly walcza w tym sezonie o ewentualny wystep w przyszlorocznej
edycji LM lub tylko LE co do dla ekipy West Ham i jej kibicow bylo by ogromnym wydarzeniem. Zespol prowadzony przez Luisa Van Gala nieimponuje swoja forma w lidze
rowniez na pozostalych frontach ich gra pozostawiala wiele do zyczenia.
Uwazam iz druzyna WHU ma na chwile obecna bardziej poukladany kolektyw i sa w stanie bez wiekszych problemow ograc &quot;czerwony diably&quot; i awansowac do kolejnej rundy.
Podsumowujac swoj powyzszy bet stawiam dzisiaj na ich zwyciestwo ale licze rowniez na bramke ze strony Manchesteru wynik jaki bym typowal w ich dzisiejszym starciu to 3:1!!!

&quot; panowie malutka lyzeczka, cierpliwosc czka misterne dziela ... &quot;
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,€“ Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona -€“ Bayern Monachium
Typ: typ Bayern i over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Pierwszy mecz zaskakująco niski wynik, bo Benfica starała się nie stracić szans w obliczu rewanżu u siebie. Bayern wygrał tylko 1-0. No i udało im się. Ale w dzisiejszym meczu, aby awansować, muszą zaatakować. Wg nie to woda na młyn dla ekipy z Bawarii. Rozszczelnione szyki przeciwnika to dobra wiadomość dal tak poukładanej, klasowej ekipy. Ten mecz powinien wyglądać diametralnie inaczej niż pierwszy. Prędzej czy później Benfica musi się tworzyć (w przypadku mojego typu mam nadzieję, że od razu) i szukać bramki. Jak Bayernowi da się trochę miejsca... Kontry Bayernu mogą być zabójcze. Mam jednak nadzieję, że bramki będą padały z obydwóch stron.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostrava-Olomouc
Typ: 2 handicap 1,5-0
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:Goscie ostatnio w znakomitej formie dlatego myśle ze to może być gładkie zwycięstwo 3:0.
10.04.16 EXT Olomouc W Ostrava W 3 : 0 09.04.16 EXT Olomouc W Ostrava W 3 : 0 03.03.16 EXT Ostrava W Olomouc W 2 : 3 06.02.16 EXT Olomouc W Ostrava W 3 : 0 23.01.16 EXT Olomouc W Ostrava W 2 : 3 Show more matches
To jest H2H ich ostatnich meczy i tu widać ze Olomouc ma lepszy bilans bezpośredni.3 i 4 dni temu było po 3:0 ale wtedy byli gospodarzami.Mysle ze nawet na hali przeciwnika uda im się wygrac dlatego ide w bardziej ryzykowny typ w strone gości.Dla mniej odważnych polecam czystą 2 po kursie 1.66.Na lidze czeskiej znam się słabo ale statystyki robią swoje.Jak na razie 3/5 typów udanych.Stan rywalizacji to obecnie 2:0 dla gości.Kursik niezły i godny zagrania polecam ;).
⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna €“ 1\4 Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atlético Madryt -€“ Barcelona
Typ: 1 Handicap 1:0
Kurs: 1.56
Bukmacher bet-at-home
Analiza:Krotko o meczu bo koledzy wyżej się rozpisali.Wedlug mnie stać Atletico na zwycięstwo ale ja ide w bezpieczne rozwiązanie czyli ze meczu nie przegra.Według mnie DW to 1:0.Zapowiada się interesujący mecz i nie licze na dużo bramek bo Atletico jak wiadomo bardzo solidna obrona.Prawdopodobnie będą czekali na to jedyna akcje aby ja wykorzystać i przejść do półfinałów.Sam osobiście gram ten mecz za wysoka stawke i osobiście polecam zagrać ???? .Postawiłbym tu na czystą 1 ale ktoś mnie uprzedził.Powodzenia
✅ 56
 
robles 22

robles

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Anglia Fa Cup
Godzina. 20:00
Spotkanie. West Ham - Man United
Typ: Remis
Kurs:3.4
Bukmacher. Bet365
Analiza: Na Upton Park w meczu rewanżowym ćwierćfinału FA Cup &quot;młoty&quot; podejmą ManU.
3 ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły się remisem. 4 ostatnie mecze West Ham w lidze też remisował, na przełomie stycznia i lutego dwumecz w FA Cup z Liverpoolem i 2 remisy(awans w dogrywce). United po porażce w weekend (3:0), będzie chciał odbudować morale. Od 11 meczy ManU nie przegrało z &quot;młotami&quot;(ostatnia wygrana WHU to Carling Cup 4:0 30.11.2010), a West Ham w tym sezonie u siebie nie przegrywa(ostatnia przegrana 22.08.2015).
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna,€“ Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona -€“ Bayern Monachium
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Sporo już na temat tego meczu możemy poczytać z analiz , ja idę w czerwoną kartkę . Sędzią jest pan BJÖRN KUIPERS z Holandii , ten pan w tej edycji LM sędziował 3 mecze a jego bilans kartek to 11 żółtek i 1 czerwień ( bezpośrednia ) w meczu pomiędzy Borussią M a Juve , ogólnie w LM pokazał 8 czerwieni , sędziował 2 mecze z udziałem Bayernu i pokazał dla nich 2 czerwone a jedna dla rywala Bayernu tak więc ta statystyka mocno do mnie przemówiła bo 2 mecze i 3 czerwone to biorę , zresztą i kurs na to jest nie zbyt wysoki bo bywają dużo większe , a ogólnie walki chyba dziś nie zabraknie a w/g mnie i fauli !
⛔ 100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 21:40
Spotkanie: Seattle Mariners - Texas Rangers
Typ: Seattle Mariners -1,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam wszystkich po dłuższej przerwie ???? .
Od początku miesiąca wystartowała najlepsze liga zawodowa Baseballa, gdzie upatruje sobie szanse na spory zarobek przez najbliższe miesiące.
Na warsztat dzisiaj wziąłem mecz Seattle z Texasem. Drużyna ze Seattle gra poniżej oczekiwań przed sezonowych. Drużyna z silną pałką, jednym z najlepszych odbijających w lidze - Cano, przegrała 5 kolejnych meczy u Siebie. We wczorajszym meczu z Texasem nawet nie zdobyła punktu. Holland zniszczył wczorajszych Mariners, myślę że kibice dzisiaj pokażą wsparcie dla swojej drużyny i po wczorajszym na prawdę wielkim blamażu dzisiaj odbiją co najmniej 2 pkt wiecej niż texas ???? . Jeżeli Seattle już wygrywa to wygrywa różnicą powyżej 2 runów i tutaj upatruję swoją szanse. W dzisiejszym LineUpie nie zabraknie największych gwiazd Mariners (Cano, Cruz, Seager), oraz stawiam na młodego pitchera z Seattle ma szanse pokazać się przez własną publicznością dużą ilością SO. Jak dla mnie kurs bardzo dobry jak na taki zakład. Chociaż wiadomo baseball sport nieobliczalny gdzie prowadząc cały mecz 3-4 pkt nic nie znaczy. Stawiam dzisiaj dużą stawkę na Seattle. Pozdrawiam i powodzenia
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Godzina: 20;45
Spotkanie: Atletico - Barcelona
Typ: Awans : Atletico
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Atletico jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla ekipy pokroju FCB, ponieważ Barca jest typowo ofensywną ekipą, natomiast Atletico może strzelić gola i się &#39; zamurować &#39;. Dodatkowo filozofia gry Simeone jest dość brutalna dla drużyn przeciwnych; nikt z logiem Atletico na piersi nie będzie wahał się ściąć przeciwnika,uderzyć łokciem, popchnąć itd. co dla zawodników o sylwetce, chociażby takiej jak Neymar może być katastrofalne w skutkach. Warto też powiedzieć, o tym że Atl jest niesamowicie groźne w stałych fragmentach gry, natomiast w Barcelonie to prędzej uderzą bezpośrednio np. z wolnego niż ktoś będzie w stanie wygrać pozycję z np. Godinem. Liczę, na szybką bramkę od gospodarzy i autobus.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom