>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pięciostopniowa progresja.

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
1. Postaram się podać Wam 100 typów pewnym systemem
2. Przyjmijmy, że mamy 20+20+40+40+80+80+160+160+320+320=1240jk
3. Gram spotkania z piłki nożnej na 1, X, lub 2. Zawsze wykluczam jedną opcję zagrania, a szukam czegoś z kursami zbliżonymi do 3, i tak prosty przykład, wystawiam kursy na spotkanie, odpowiednio w kolejności 1, X, 2 i to jest pierwszy próg:

Tęcza Płońsk vs Wisła Płock 3,20 3,30 2,10

Są to takie średnie, przykładowo przeze mnie wybrane kursy i gram stawką 20jk na wygraną gospodarzy po kursie 3,20 co daje ewentualnie: 20*3,20=64jk. Jak również gram na remis 20*3,30=66jk. Inwestując razem łącznie 40jk eliminując jeden wynik ( tym przypadku wygraną gości) i tak jestem na plusie o 24jk lub 26jk. Oczywiście należy uwzględnić opcję, że przy pierwszym progu nie wejdzie, a więc, na drugim progu ponownie ,,pobawię&#39;&#39; się w wystawienie kursów:

Błękitni Raciąż vs Elana Toruń 2,10 3,4 3,2

Tym razem trzeba włożyć trochę więcej ( jeżeli za pierwszym razem by nie weszło). Wygląda to w ten sposób: 40jk*3,4=136jk lub też 40jk*3,2=128jk

Wygląda to w ten sposób, że jeśli przy pierwszym progu typy nie weszły, a wejdą przy drugim progu to teraz łącznie zainwestowaliśmy 120jk, a i tak zarobimy 8jk

Jeśli są dobre, przemyślane typy, max przy trzecim progu powinno wejść. Przy drugim progu, czy nawet trzecim wejdzie to ,zabawę&#39;&#39; zaczynamy na nowo od pierwszego progu.

Do typowania tylko, przede wszystkim piłka nożna, hokej. Zapraszam na porównywarkę kursów, by łatwiej znaleźć typy, przeanalizować.

Ja przyjąłem kapitał początkowy, aby nim tak rozdysponować, aby mieć na pięć stopni progresji, na dobry początek ZOBOWIĄZUJĘ się do podania stu typów, jeżeli wcześnie nie skończy mi się kapitał.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W razie pytań, piszcie tu, ewentualnie pw
Taki system grania dostępny jest w bukmacherach internetowych, ponieważ w naziemnych podatek cały misterny plan ,,psuje&#39;&#39;
Ten system jest dla wytrwałych użytkowników, ponieważ bukmacherka to maraton
Jeszcze jedna kwestia: nie będę edytował, będę cytował typy, i tym samym mamy pierwszy typ:
Kapitał: 1240jk
1. Notts County vs Wycombe Typ: 1 Kurs: 3,50 Stawka: 20jk, Ewentualna wygrana: 70jk
1. Notts County vs Wycombe Typ: X Kurs: 3,40 Stawka: 20jk, Ewentualna wygrana: 68jk
Zaróno gospodarze jak i goście notują słabą serię, porażki przeplatana remisami. Podział punktów uważam za najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.
Godzina: 16:00
Obecny kapitał 1200jk
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Grałem tym sposobem dość długo. Zdarzało się także, że dwa mecze robiły mi surebeta (gdzie kursy były po 10 win i 5 remis lub podobnie) wtedy teoretycznie matematyka dawała mi 4z6 opcji. System jest dość dobry nawet przy kursach 2-3. Ja po roku gry wyszedłem na plus 2k j. Pamiętaj też, że często grajac 1 i X osobno to samo uzyskał byś za zsumowaną stawkę grając 1X. Ja grałem dwa kupony win i remis osobno ze względu na to, że można dobierać stawkę samemu (a ta była u mnie ruchoma) i jak czułem, że remis jest bardziej prawdopodobny niż zwycięstwo nie faworytów grałem kurs powiedzmy 6-7 na zwrot tylko a sam czysty remis na ładny +. Częściej dawało mi to większego plusa niż granie standardową progresją.
Co do kapitału Twojego ja posiadałem sporo mniejszy i te stawki rosły dość pomału. Często też, posiłkowałem się zagraniem czegoś na live. Tzn jak zagrałem dobre kursy np remis 4 win 7 powiedzmy po 10j to mamy 30j win w najgorszym wypadku. W momencie kiedy moja drużyna strzelała bramkę i kurs na przeciwnika dochodził do 4-5 grałem za 10j win faworytów co tworzyło mi swojego rodzaju surebeta i pewny zysk.
Czasami też dało się na live zagrac przy wyniku 2-0 dla moich dobry kurs na 2+ bramki przeciwnika. Co w przypadku remisu lub poprostu strzelenia dwóch bramek dawało mi dwa zwycięskie kupony a w przypadku wygranej nie mojej drużyny tak czy siak zysk.
Z moich obserwacji jeszcze powiem Ci tylko, że częściej zdarzał się remis w takich meczach niż zwycięstwo nie faworytów. Dlatego później przeszedłem na robienie surebeta z tych dwóch zdarzeń, a na końcu tak jak wcześniej pisałem większy kurs dawał mi 0 lub malutki plus, a remis za to zacną wygraną. Ze strony matematycznej nie jest to bardziej korzystne (bo wiadomo, że lepiej czerpać z dwóch przypadków ten sam + niż liczyć na jeden), ale po analizie typów mi wychodziło jakieś 80% remisów z trafionych typów a tylko 20% wygranej nie faworytów. Starałem się te 80% wykorzystać na swoją stronę.
Ostatnie tylko dołożę od siebie i już nie zaśmiecam. W bardziej niepewnych meczach sprawdzałem też jak drużyny radzą sobie do przerwy. Zdarzało się, że zamiast całego meczu grałem wyniki do przerwy po kursie np. 3.4 win 2.0 remis. Co też zwiększało moje szanse.
Powodzenia i na pewno będę tu do Ciebie zaglądał ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W razie pytań, piszcie tu, ewentualnie pw
Taki system grania dostępny jest w bukmacherach internetowych, ponieważ w naziemnych podatek cały misterny plan ,,psuje&#39;&#39;
Ten system jest dla wytrwałych użytkowników, ponieważ bukmacherka to maraton
Jeszcze jedna kwestia: nie będę edytował, będę cytował typy, i tym samym mamy pierwszy typ:

Kapitał: 1240jk

1. Notts County vs Wycombe Typ: 1 Kurs: 3,50 Stawka: 20jk, Ewentualna wygrana: 70jk
1. Notts County vs Wycombe Typ: X Kurs: 3,40 Stawka: 20jk, Ewentualna wygrana: 68jk ✅

Zaróno gospodarze jak i goście notują słabą serię, porażki przeplatana remisami. Podział punktów uważam za najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.

Godzina: 16:00

Obecny kapitał 1200jk
Pierwszy próg zaliczony, następny typ stawkuję podobnie jak pierwszy. Obecny stan konta 1268jk, a więc jestem na plusie o 28jk WOW ????

Kapitał jest tak zaplanowany, aby mieć na ewentualnie pięć progów. Może jeszcze coś znajdę na wieczór/noc

Dzięki hugi87 za ciekawe spostrzeżenia

Bukmacherka to m.araton ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Obecny stan konta: 1268jk
Ponownie zaczynamy od pierwszego progu/stopnia, ponieważ pierwszy typ wszedł, a więc stawkujemy po 20jk, a wybrane przeze mnie spotkanie to towarzyski mecz:
2. Czarnogóra vs Białoruś Typ: X Kurs: 3,10 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 62jk
2. Czarnogóra vs Białoruś Typ: 2 Kurs: 3,20 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 64jk
Bukmacher: Bet.365
Jeżeli ktoś gra takim sposobem to dobrze jest mieć konta w różnych firmach bukmacherskich, bo np. w chwili obecnej wyższy kurs na wygraną gości daje Marathonbet: 3,42, natomiast Ónibet na remis 3,25.
Wasze pieniądze, Wasze decyzje-ja tylko proponuję.
W większości moje kursy będą z najbardziej popularnego bukmachera jakim jest bet.365
Obecny stan konta: 1228jk
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dla wyrównania ew. wygranej przy warunku wejścia tego Twojego covera - czyli 2 wybranych opcji wyniku ( z 3 możliwych dla 1x2 ) i po wykluczeniu tego naszym zdaniem najmniej prawdopodobnego, granych na 1z2 - możesz zastosować ten kalkulator do Dutchingu:
http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator
..............
Zobacz też te dwa wątki:
&quot;Cover + Progresja&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f18/cover-progresja-23000.html
&quot;Cover a w nim progresja z przerzutką by edi8&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f18/cover-a-w-nim-progresja-z-przerzutka-by-edi8-102463.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Obecny stan konta: 1268jk

Ponownie zaczynamy od pierwszego progu/stopnia, ponieważ pierwszy typ wszedł, a więc stawkujemy po 20jk, a wybrane przeze mnie spotkanie to towarzyski mecz:

2. Czarnogóra vs Białoruś Typ: X Kurs: 3,10 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 62jk ✅
2. Czarnogóra vs Białoruś Typ: 2 Kurs: 3,20 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 64jk

Bukmacher: Bet.365

Jeżeli ktoś gra takim sposobem to dobrze jest mieć konta w różnych firmach bukmacherskich, bo np. w chwili obecnej wyższy kurs na wygraną gości daje Marathonbet: 3,42, natomiast Ónibet na remis 3,25.

Wasze pieniądze, Wasze decyzje-ja tylko proponuję.

W większości moje kursy będą z najbardziej popularnego bukmachera jakim jest bet.365

Obecny stan konta: 1228jk
Ponownie kończę na pierwszym progu

Obecny stan konta: ✅ 1290jk
Zysk: 50jk

Dzięki edi8 za fajne, ciekawe spostrzeżenia, z pewnością się z nimi zapoznam, a tak pół żartem, pół serio jeżeli edi8 coś pisze, to wiedz, że coś się dzieje ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ponownie zaczynam od pierwszego progu, ponieważ dwa poprzednie typy weszły
Obecny stan konta ✅ 1290jk
3. Boavista vs Madureira Typ: X Kurs: 3,20 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 64jk
Boavista vs Madureira Typ: 2 Kurs: 3,40 Stawka: 20jk Ewentualna wygrana: 68jk
To jest spotkanie z ligi brazylijskiej, zaczyna się o 18:30, Wasze pieniądze, Wasze decyzje
Obecny stan konta: ✅ 1250jk
 
G 21

gilik7

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +7
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Osobiście poleciłbym Ci grać nieco inną wersję tej progresji - mianowicie mam na myśli granie czystego X oraz jako dokładkę DNB. Kursy niższe, lecz dają one więcej możliwości. Samemu rozpocząłem jakiś czas temu grę w poniższy sposób:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-przeciwko-faworytom-z-pomniejszona-strata-125466.html
Cały czas gram tym systemem, jeśli dobrze dobiera się spotkania to zyski są bardzo ładne.
Pomysł jest bardzo dobry. Ja szukając podwójnego zysku przy typach z większym kursem na remis koło 4 zamiast dnb często grałem x2. Gdzie sam remis dawał podwójny zysk.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ponownie zaczynam od pierwszego progu, ponieważ dwa poprzednie typy weszły

Obecny stan konta ✅ 1290jk

3. Boavista vs Madureira Typ: X Kurs: 3,20 Stawka: ⛔ 20jk Ewentualna wygrana: 64jk
Boavista vs Madureira Typ: 2 Kurs: 3,40 Stawka: ⛔ 20jk Ewentualna wygrana: 68jk

To jest spotkanie z ligi brazylijskiej, zaczyna się o 18:30, Wasze pieniądze, Wasze decyzje

Obecny stan konta: ✅ 1250jk
Nawet dobrze, że teraz nie weszło, zastosujemy drugi próg ze stawkowanie po 40jk, a będzie to spotkanie:

4. Sp. Luqeno vs Diaz Typ: X Kurs: 3,30 Stawka: 40jk Ewentualna wygrana: 132jk
Sp. Luqeno vs Diaz Typ: 2 Kurs: 3,10 Stawka: 40jk Ewentualna wygrana: 124jk

Obecny stan konta: 1170jk

Dzięki hugo87 i gilik7 za ciekawe spostrzeżenia, pozdrawiam, powodzenia ;)
 
Do góry Bottom