>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El Clasico, Barcelona - Real Madryt Hit 31 Kolejki [2 Kwiecień 2016]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik


vs




100zł na Darmowy zakład w BetClic

W końcu upragnione Derby! Tutejsza Barcelona, może już tym meczem przypieczętować sobie w mojej ocenie, mistrzostwo kraju. Grają jak z nut, jak widać choć ostatni mecz z Villarreal pokazał, jak krucha może być dwubramkowa przewaga. Teraz kolej na Real, ale wydaję mi się, że aż takiej łatwej przeprawy Katalończycy mieć nie będą, bo Real i też będzie swoje próbował. Co prawda Barca będzie dominować pod względem posiadania piłki, czy też ataków na bramkę ale tak jak pisałem wyżej Real nie przyjedzie się bronić. A wy co sądzicie? Ja osobiście coś w tym meczu dołożę i również skrobnę. ;)
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
Kurs na win Barcy niski ... myślę, że lepiej typować w tym spotkaniu na Live śledząc przebieg gry, wykorzystać moment, na przykład gdy Barca nie oczekiwanie straci bramkę i będzie musiała gonić wynik. Wpadnie 3 lub 4 bramki mecz będzie w miarę wyrównany, popisowe zagrania Neymara vs C.Ronaldo, istne show.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wow długie te święta takie kursy dawać na Real no dziękuję bardzo! Te spotkanie to dla Realu typowy revenge game juz Zidane doskonale Wie ile znaczy dla wszystkich w Madrycie to spotkanie.Mistrzostwo juz jest stracone ale piłkarze i trener staną na głowach żeby znowu sie nie skompromitować.Ambicja jest po stronie królewskich.Oczywiscie Barca bedzie grala o pelna pule ale przewaga bezpieczna a pillarze z Madrytu będą jeździć na dupach ???? Barca to będzie uwazala na kości bo zbytnie podjęcie rękawicy w tym meczu może ich slono kosztować.Ja mysle ze drugi raz takiego meczu nie zobaczymy.Dla mnie te kursy to promocja a bukom to cos sie w głowach poprzestawialo próbują nabrać Andrzejade na Barce.
Czuje ze będzie mecz na styku cos kolo remisu albo jeden zespol wygra co najwyżej jednym golem dlatego gram:
Real +0.5
2.540
Pinnacle

Real win
5.510


Lapcie teraz bo będą spadki ze hoho.
 
M 0

marcolo7

Użytkownik
Kurs na win Barcy niski
Obawiam się jednak, że buki przeszarżowały i obecne stawki to i tak dużo. Piszę to ze smutkiem, bo bliżej mi do Realu niż do Barcelony. Przy takiej formie FCB vs obecnej formie zespołu Realu to może się powtórzyć manita. No chyba, że przerwa na reprezentacje coś zmieni nagle.
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
Być może, ale Barca ligę ma niemal pewną, więc mogą skupić się na meczu półfinałowym z Atlético Madryt. Może to tylko gra, żeby zmylić przeciwnika. Tego nie wiem, ale warto wziąć taką ewentualność pod uwagę ;)
 
M 7

marianoveb

Użytkownik
Być może, ale Barca ligę ma niemal pewną, więc mogą skupić się na meczu półfinałowym z Atlético Madryt. Może to tylko gra, żeby zmylić przeciwnika. Tego nie wiem, ale warto wziąć taką ewentualność pod uwagę ;)
Na meczu ćwierćfinałowym jak już ???? Jako kibic Barcelony uważam, że Barca wyjdzie możliwie najsilniejszym składem z małymi korektami (np. Turan za Iniestę lub Rakiticia).
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Jestem zdania że Barcelona wyjdzie maksymalnie zmobilizowana na to spotkanie bez żadnego oszczędzania się. Nie po to tak prowadzą przygotowanie fizyczne zespołu przez cały sezon aby teraz odpoczywać. Dla nich na ten moment zagrać dwa takie mecze na pełnej intensywności to żaden problem. Odpoczywać będzie można w Sociedad (mimo niekorzystnych ostatnich wyjazdów tam). Gran Derby to Gran Derby. Jest okazja upokorzyć Real to Barcelona to zrobi.
Kursy faktycznie niskie dlatego lepiej tu iść w stronę bramek. Bliżej meczu będzie można coś poszukać ale na wstępie myślę że over 1.5 bramki w pierwszej albo drugiej połowie to dobry typ.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Jako fan Realu zgodzę się że Barcelona bedzie megafaworytem tego spotkania. Jednakże ja celowałbym w inny zakład - under 2.5. Kurs na ten moment wynosi około 3. Mimo iż ostatnie 8 gran derbi to overy, ja uważam że zespoły mogą się ciut oszczędzać, gdyż 3 dni póżniej grają swoje mecze w lidze mistrzów. Szczególnie Barcelona, gdyż mecz z Atletico to wcale nie musi być dla nich ciezki mecz. Poczekam trochę i zobaczę jak sytuacja bedzie wyglądała przed meczem.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jako fan Realu zgodzę się że Barcelona bedzie megafaworytem tego spotkania. Jednakże ja celowałbym w inny zakład - under 2.5. Kurs na ten moment wynosi około 3. Mimo iż ostatnie 8 gran derbi to overy, ja uważam że zespoły mogą się ciut oszczędzać, gdyż 3 dni póżniej grają swoje mecze w lidze mistrzów. Szczególnie Barcelona, gdyż mecz z Atletico to wcale nie musi być dla nich ciezki mecz. Poczekam trochę i zobaczę jak sytuacja bedzie wyglądała przed meczem.
czyli z tego wynika, że jak będą się oszczędzać to nie będą atakować
i nie będzie tylu okazji co zwykle w El Clasico ?

wiosenne El Clasico w poprzednich latach też było rozgrywane między fazą pucharową LM,
przykładowo to 2-1 gdy w Madrycie wygrał Real, a składy nie były najmocniejsze
a i tak ilości sytuacji i tempo gry było takie jak zawsze w tych spotkaniach w ostatnich latach.

Barcelona same overy od meczu z Malagą, czyli bardzo dawna potem już zawsze minimum
dwa gole zdobywała w meczach u siebie.

Real na wyjazdach ostatnio tylko raz na 8 spotkań nie stracił gola,
z Romą która miała ich kilka ale są po prostu dziadami, nawet nie strzelili u siebie z Bate.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Chodziło mi raczej o to że ten mecz prawdopodobnie nie będzie tczony w takim tempie jak inne z tej serii.. Co zwiększa szansę na underowy wynik.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Wow długie te święta takie kursy dawać na Real no dziękuję bardzo! Te spotkanie to dla Realu typowy revenge game juz Zidane doskonale Wie ile znaczy dla wszystkich w Madrycie to spotkanie.Mistrzostwo juz jest stracone ale piłkarze i trener staną na głowach żeby znowu sie nie skompromitować.Ambicja jest po stronie królewskich.Oczywiscie Barca bedzie grala o pelna pule ale przewaga bezpieczna a pillarze z Madrytu będą jeździć na dupach ???? Barca to będzie uwazala na kości bo zbytnie podjęcie rękawicy w tym meczu może ich slono kosztować.Ja mysle ze drugi raz takiego meczu nie zobaczymy.Dla mnie te kursy to promocja a bukom to cos sie w głowach poprzestawialo próbują nabrać Andrzejade na Barce.
Czuje ze będzie mecz na styku cos kolo remisu albo jeden zespol wygra co najwyżej jednym golem dlatego gram:
Real +0.5
2.540
Pinnacle
Real win
5.510

Lapcie teraz bo będą spadki ze hoho.
Tia, analiza godna podziwu. Zresztą nie pierwszy raz czytam te bzdury i gadkę o &quot;Andrzejach&quot;. Większość tych Twoich wypocin jest właśnie synonimem tego pojęcia. Dlaczego? Typowe myślenie: &quot;grają dwie znane marki, ale na Real jest wysoki kurs? Gramy!&quot;. Jeszcze żebyś to normalnie argumentował, to ok. Stać się może wszystko (no oprócz ponownego wyniku 0:4 tylko, że ze strony Królewskich :grin: )
&quot;Barca to będzie uwazala na kości bo zbytnie podjęcie rękawicy w tym meczu może ich slono kosztować&quot;? Chłopie to są wielkie derby, tu nie ma oszczędzania. Takie jak z Espanyolem czy Realu z Atletico. Mecz na pełnej,a o kości się pomartwią po meczu. I jeszcze ta zachęta na czysty real? &quot;Łapcie bo będą spadki że hoho&quot; :razz:
Słuchaj jedynie co może działać na niekorzyść Barcy to to, że MSN grają w kwalifikacjach w reprezentacjach i tutaj Neymar, Messi i Suarez latają po Amerykach, gdzie w Realu tylko Ronaldo rozgrywał 2 spotkania towarzyskie. Benzema i Bale odpoczywali. Tutaj jest jedyny haczyk, za który można zaczepić się szukając argumentów na gości. Bukom się w głowach poprzewracało? No, to dawaj pan propozycję kursów. Dwójka na Barcę? Aż takiej lokaty nie dostaniemy. Prawda jest taka, żeby czekać jeszcze troche, to może doczekamy lekkiej zwyżki kursów na FCB.
Kolejna sprawa to przeczytałem, że kolega wspominał o rezerwach, haha. Nie bez powodu była wzmianka w szeregach FCB żeby głupich kartek nie łapać, tak jak to w przypadku &quot;Luisito&quot; było. Zachwycajcie się dalej trenerskim kunsztem Zidane&#39;a. Może następnym trenerem zostanie Becks albo Figo? :grin: Póki Perez tam rządzi, to tytuł Realowi nie grozi:grin:
Typy:
Fc Barcelona - Real Madryt 1 @1.60 STS choć zagram go za jakiś czas, może urośnie.
Suarez strzeli? TAK @ 1.90 Wstyd, tak upamiętnić Cruijff&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 272

mientosek

Użytkownik
Już pojutrze czeka nas najlepszy mecz na świecie gdzie zmierzą się jedne z najlepszych drużyn w historii. Faworytem i to słusznym jest Barcelona, ale dawać na nich kurs w takich meczu, w derbach Europy 1.57 ?! Przesada. Kurs jest bardzo zaniżony więc nie pozostaje nic innego jak zagrać Real. W tym meczu w ostatnich latach działy się już różne rzeczy, w tamtym sezonie Real miał dostać baty na Camp Nou, a zagrali świetny mecz i tylko przez brak skuteczności nie wygrali. Dobra, do rzeczy. FC Barcelona, drużyna która ma już zagwarantowaną ligę i pewnie zmierza po tzw. tryplet, grają świetnie, ale ile tak można ? Nie przegrali chyba od października, w tym czasie mieli tylko kilka remisów, w końcu musi nadejść kryzys formy, nie da się grać tak długo na takich obrotach. A kiedy jak nie teraz skoro najważniejsi piłkarze Barcelony musieli jeszcze wczoraj grać spotkania el. MŚ to Ameryce Południowej ? Podróż tyle tysięcy kilometrów i max 2 treningi z zespołem muszą pozostawić ślad. Warto dodać że w następnym tygodniu grają arcy trudny mecz z Atletico w LM, gdzie będą musieli wyjść &quot;na pełnej&quot; jeżeli marzą o zwycięstwie. Po drugiej stronie Real, który w tym sezonie w kuriozalny sposób odpadł z Pucharu Króla i przez porażki z najlepszymi jest 10 pkt za Barceloną w lidze. Królewscy mają w pamięci upokorzenie z jesieni, kiedy u siebie przegrali 0:4 i ich głównym celem będzie odzyskanie twarzy, jednak na wyjazdach w tym sezonie radzą sobie bardzo słabo, nawet nie chodzi o wyniki, ich gra wygląda po prostu żałośnie. Liczę jednak na to, że na taki mecz z pewnością nie zabraknie motywacji i miejsce rozgrywania spotkania nie będzie miało takiego znaczenia. Wielu ważnych piłkarzy Realu nie dostało powołań na reprezentacje przez co mogli spokojnie przygotowywać się do Klasyku, cała kadra jest zdrowa i gotowa do meczu, w Barcelonie brakuje Adriano i Mathieu, więc osłabienia wprost żadne. Spodziewam się otwartego i zaciętego meczu z dużą ilością bramek i kartek stąd moje typy.
Na kartki jeszcze nie ma kursów ani linii, dodam je potem. Co do Casemiro i Ramosa to pierwszy zagra jako ta ostatnia instancja przez obroną i będzie musiał zatrzymywać Messiego, więc na pewno kartka wpadnie, szczególnie że Brazylijczyk gra bardzo ostra, co do Ramosa to jak dla mnie najpewniejszy typ ze wszystkich :grin: On łapie w takich starciach gdzie jest duża adrenalina przynajmniej żółtko zawsze. Benzema zawsze gra świetnie przeciwko Barcelonie i strzela sporo bramek, a Bale ostatnio też w wybitnej formie i dawanie na niego kursu takiego samego jak na Jese czy Borję Mayorala to gruba pomyłka. Obrona Barcy to żaden monolit i spokojnie obaj mogą trafić do siatki.
over 3,5 @1,83 Bet365
Casemiro kartka - 2.00 Bet365

Ramos kartka - 1.72 Bet365
Benzema gol - @2.62 Bet365

Bale gol - @3.00 Bet365
Zabralili mu prawidłowego gola...
Mecz trochę rozczarował, ale grunt że Real wygrał, kurs na nich to był jednak prezent.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jedyne co jest w miarę pewne w tym meczu to bramki. Kursy są jednak takie, że chyba jedynym rozwiązaniem jest polowanie na jakieś azjany na live.

W kontekście kartek warto polować na piłkarzy, którzy ostatnio mieli jakieś kontuzje. Taką taktykę przyjąłem przy Krychowiaku, któremu brakowało rytmu i spokoju. Oczywiście kontuzja w jego przypadku była znacznie dłuższa, ale niektóre propozycje z El Clasico są do rozpatrzenia. W ostatnich dniach bardzo ucierpiała lewa strona obrony Dumy Katalonii - Alba, Mathieu (opcjonalnie) i Adriano. Z występem Alby podobno nie będzie problemu, ale to zawsze jakaś niepewność, a opcji zapasowej brak. Przypomina mi się podobna sytuacja, gdy pewnego razu wypadli wszyscy prawi obrońcy i z konieczności na tej pozycji musiał zagrać Puyol. Jeśli Alba dozna odnowienia urazu w tym meczu to może być naprawdę nieciekawie.

Jeśli chodzi o obronę Realu to tu największe pytanie dotyczy zestawienia na środku obrony. Nie do końca wiadomo co z tym Ramosem, a obok niego jest też Pepe/Varane. Dziennik AS na swojej stronie internetowej przeprowadził sondę - kogo widzieliby w podstawowym składzie. Jeśli chodzi o obronę to wygląda to tak:

Marcelo (32.516)
Carvajal (28.849)
Sergio Ramos (27.349)
Varane (21.033)
Pepe (17.689)
Danilo (4.750)
Nacho (2.880)
Arbeloa (1.637)

Reszta nie powinna zaskoczyć - na środku Modrić, Kross i wyrastający na prawdziwą gwiazdę Casemiro. Atak standardowo. Poczekam na kartki i na jakieś niestandardowe zakłady.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam. Znalazłem ciekawy typ na strzały w światło bramki - over 11.5 kurs 1.70.
Co o nim sądzicie?
Linia wystawiona prawidłowo. W ostatnich meczach bywało na styku, więc to takie 50/50. Dodatkowe argumenty na ten typ są takie, że w kwestii mistrzostwa jest już praktycznie pozamiatane, więc mogą zagrać bez trzymanki. Do tego jak dołożymy drobne urazy obrońców to coś z tego może być. Moim zdaniem typ loteria.
 
V 21

valixen

Użytkownik
Według mnie Real w sobotę zaskoczy...niby gra słabo na wyjazdach ale ten mecz da im motywację by pokazać co potrafią. Przede wszystkim to jest bardzo ważny mecz dla nowego trenera..na pewno będzie chciał ukazać się z jak najlepszej strony. Jakiś odwet za zeszły przegrany mecz pewnie będzie =) ( nie wierzę w ponowną porażkę w tak ważnym meczu). Jest jeszcze jedna sprawa, która przekonuję mnie do grania na gości - Barca gra w LM już w wtorek, a Real dopiero w środę...a jeden dzień to jest dużo. Typy: Real czysto @ 5.50 Betsson Real bądź remis @ 2.50 Bet365 X/2 HT/FT @ 14.00 Betsson Ten ostatni typ gram za drobne, wg mnie ma szansę a kursik jest piękny.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dawno przed zbliżającym się Klasykiem nie widziałem tak przesadzonych kursów. Sprawa jest banalnie prosta - kurs na Real Madryt to value, kurs mocno przeszacowany, podyktowany listopadowym 4:0 na korzyść Barcelony na Bernabeu, sytuacją punktową w lidze oraz zwykłym faktem, że Blaugrana to obecnie najlepsza drużyna świata. Szkopuł w tym, iż piłka nożna - a zwłaszcza El Clasico - to coś więcej niż statystyki i wydaje mi się, że widzę więcej, aniżeli bukmacherzy.
Zacznę od Barcelony. Barca wygrała już ligę (nieoficjalnie - oficjalnie będzie za kilka kolejek), oczekuje na finał Pucharu Króla. Jednak jest coś jeszcze. Ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Następne dwa tygodnie to - dotychczas - najważniejszy moment w sezonie dla zespołu Luisa Enrique. Kolejny krok na drodze ku przejściu do absolutnej historii - obronieniu Ligi Mistrzów i, być może, drugiej potrójnej koronie z rzędu. Co chcę przez to powiedzieć - wtorkowy mecz na Camp Nou będzie najważniejszym meczem w sezonie dla Barcelony. Być może będą jeszcze ważniejsze, ale na ten moment jest to - powtórzę - najważniejszy mecz w sezonie. Klasyk Klasykiem, ale zastanówmy się - czy Barca pójdzie na noże, będzie wypruwała sobie żyły, aby za wszelką cenę zwyciężyć z Realem kosztem utraty sił przed meczem z Atletico? Nie sądzę. Warto dodać do tego fakt, iż Atleti gra cztery godziny wcześniej stosunkowo łatwy mecz z Betisem, co raczej nie wyeksploatuje pitbulli Simeone. Dochodzi do tego aspekt, iż Enrique wcale nie musi wystawiać najmocniejszego składu, nie mówiąc już o tym, że Alba skręcił staw skokowy, a Mathieu wypada na cztery tygodnie po urazie łąkotki, co otwiera autostradę na prawej stronie dla Garetha Bale&#39;a. Zaryzykuję stwierdzenie, że Barcelona na tym meczu ma więcej do przegrania, aniżeli do wygrania.
Real Madryt szans na ligę nie ma absolutnie żadnych, a jedynym frontem do walki o trofeum jest Liga Mistrzów. Czy z tego względu Królewscy mogą odpuścić sobotnie starcie? Oczywiście, że nie. Tak, jak uważam, że Barcelona ma w tym meczu więcej do przegrania, tak... nie można sądzić, iż Real może na tym meczu jedynie wygrać, bo &quot;gorzej być nie może&quot;. Paradoksalnie - dla Realu Madryt jest to mecz o życie. Tu chodzi o coś więcej, jak punkty. Tutaj chodzi o morale. Ewentualne zwycięstwo bądź remis po dobrej grze pozwoli uwierzyć. Uwierzyć w rywalizację z Barceloną jak równy z równym. Kolejny blamaż w zasadzie przekreśla szansę Realu na jakiekolwiek trofeum. Nie sądzę, że piłkarze Królewskich będą w stanie się dźwignąć mentalnie przed ewentualnym półfinałem/finałem z Barceloną w Lidze Mistrzów.
Trzeci aspekt - przerwa reprezentacyjna. To bardzo newralgiczny okres, podobnie jak kolejki rozgrywane bezpośrednio po europejskich pucharach. W ostatnich latach Barcelona miewała problemy po przerwach na repry, niekoniecznie ma to przełożenie na obecny sezon, ale chciałbym pokazać pewną zależność. Przed listopadowym klasykiem również miała miejsce przerwa na reprezentacje. Wówczas - według bukmacherów - to Real Madryt był faworytem! I choć osobiście szanse określałem 52/48 na korzyść Blaugrany tak nie spodziewałem się (i chyba nikt nie spodziewał się) takiego pogromu. Co chcę przez to powiedzieć - mecze po przerwie na reprezentacje bywają nieprzewidywalne. Co równie ważne - Barcelona na mecze reprezentacji wysłała 18 piłkarzy, z kolei Real jedynie 13, w tym w Madrycie pozostała trójka kluczowych zawodników, ale o tym za chwilę.
Bezpośrednio przed meczem na reprezentacje obie drużyny zagrały futbol będący na przeciwległych biegunach. Barcelona rozczarowała na El Madrigal, z kolei Real w świetnym stylu rozgromił Sevillę na Bernabeu. Oczywiście nie można z tego wyciągać dalekosiężnych wniosków, bowiem Barca, jak już wspominałem, ligę ma rozstrzygniętą, a El Madrigal to jeden z najgorętszych stadionów w Hiszpanii, a Sevilla wygląda tragicznie na wyjazdach, jednak ostatnie wyniki to fakty, na które warto zwrócić, choćby minimalną, uwagę. Skupiając się przede wszystkim na Realu Madryt - mecz z Sevillą to powód do optymizmu przed nadchodzącą końcówką sezonu. Zwłaszcza można być zadowolonym z Benzemy i Bale&#39;a, którzy niedawno wrócili po kontuzji... a wcale nie dają po sobie tego odczuć, grali, jakby byli w pełnym rytmie meczowym. To może być spore wzmocnienie dla osamotnionego przez większą część sezonu Cristiano, co również pozwoli wracającemu do formy Portugalczykowi uzyskać więcej przestrzeni na boisku. Co ważne - obaj (tj. Benzema i Bale) zostali w Madrycie podczas przerwy na reprezentacje! Do tego Marcelo nie został powołany przez Dungę, a więc trzech zawodników z once de gala w zasadzie &quot;odpoczywało&quot; i całe dwa tygodnie przygotowywało się do Klasyku!
Jak już wspomniałem - Benzema i Bale wracają do składu w najwyższej formie, a Ronaldo powoli odzyskuje lekkość. Nie jest to Bestia z sezonu 11/12 czy 13/14, ale wciąż potrafi być decydujący i rozstrzygać mecze. Keylor Navas to obecnie TOP3 bramkarzy na świecie, Danilo coraz bardziej zaczyna przypominać Danilo z Porto, a środek z Casemiro, Kroosem i Modriciem, na co nie zdecydował się Benitez podczas listopadowego Klasyku, zapewnia większą równowagę. Wbrew pozorom nie jest tak źle z Realem Madryt jak się o nim mówi. Oczywiście są niewygodne fakty, takie jak to, iż BBC nigdy nie wygrało El Clasico, bądź słaba, wręcz beznadziejna gra Królewskich na wyjazdach, ale... mecze w Maladze czy Las Palmas można, przynajmniej pośrednio, usprawiedliwiać brakiem odpowiedniej motywacji. Liga od dłuższego czasu jest dla Realu przegrana, a jak pokazał mecz na Olimpico - Królewscy potrafią rozegrać świetne spotkanie w delegacji. Sobotni mecz to mecz rangi Ligi Mistrzów i jestem pewien, że piłkarze Królewskich nie odstawią nogi.
Kwestia ostatnia - czynnik ludzki. El Clasico to mecz specyficzny. Presja kibiców, otoczenia. Niektórych to mobilizuje, niektórych paraliżuje. Niezależnie od tego jak prezentuje się Real Madryt w obecnym sezonie - zarówno Barcelona, jak i Królewscy posiadają jakość. Jakość, która pozwala rozstrzygać mecze na swoją korzyść. Wielokrotnie w Klasyku decydowały detale. Ostatnie mecze na Camp Nou to złamanie linii defensywy i błąd Casillasa, nieodgwizdany rzut karny na Ronaldo i fantastyczny gol Sancheza... detale. Dla niektórych to błędy, po prostu piłka nożna, dla innych detale - cóż, dla mnie to drugie. Detale, które mogły być z korzyścią dla jednych bądź drugich. Barcelona nie wygrała więcej jak jedną bramką na Camp Nou przeciwko Realowi od 2010 roku i pamiętnej manity. Wielokrotnie decydowały detale. Proszę się więc sumiennie zastanowić czy w kursie 4,3 aby na pewno nie ma value? Barcelona oczywiście jest faworytem i słusznie, ale uważam, że Real Madryt stać na niespodziankę. W ostatnich latach Królewscy zdecydowanie radzą sobie lepiej w roli underdoga, outsidera. Myślę, że Real posiada jakość, aby zwyciężyć w tym spotkaniu. Aha, bym zapomniał - ostatni raz po tak sromotnym blamażu (5:0 na Camp Nou) Real zremisował spotkanie 1:1 na Bernabeu, będąc - co tu dużo mówić - lepszym i grając od 50 minuty z czerwoną kartką. Warto to wszystko przemyśleć.
Real Madryt DNB @ 4,35 ✅
Ónibet
WIELKI REAL MADRYT!

Poza tym polecam kartkę Casemiro. Wszystko wskazuje, że wyjdzie w pierwszym składzie a dla mnie to pewka nad pewkami, po prostu nie wierzę, że Kazek nie dostanie kartki w takim spotkaniu. Wielokrotnie jeździ na dupie, zapewnia odpowiednią dozę agresji w zespole Królewskich i nigdy nie odstawia nogi. Przeciwko Neymarowi, Messiemu, Suarezowi, Iniescie... warto. Ale trzeba poczekać na kursy.
Swoją drogą - ostatni raz, gdy tak rozpisałem się na temat Gran Derbi Real zwyciężył 3:1. Co ciekawe - miało to miejsce również na Camp Nou, w 2013 roku. Wówczas trafiony kurs 2,9 na awans Realu przed rewanżowym spotkaniem półfinału Copa del Rey. Analiza dla zainteresowanych poniżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom