>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gra na live i błędne overy?

K 102

kristo45

Użytkownik
W meczu piłkarskim ligi Australii obstawiając live u buka bet365 widziałem raz taką sytuacje:
Wynik meczu: 3:1
Zakład &quot;Azjatycka suma goli&quot;
Dostępne min. linie:
3
3,5
4
Po jakmiś czasie linia 3 znika (wynik meczu bez zmian)
Potem wynik meczu 4:1
Linie 3,5 oraz 4 nadal dostępne i brak nowych.
Po ok minucie od 5 gola znika linia 4 a zostaje tylko 3,5 i niższa z połówkami.
Potem wynik meczu 4:2
Nadal obie linie dostępne i nie ma innych.
O co tutaj chodzi?
To jakieś błędy ich systemu?
Overy są niższe i równe jak wynik meczu przecież.
Dostałbym pieniądze gdybym nimi postawił???
Mam screeny jakby co.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Bledy się zdarzają może był jakiś lag strony i nawet bys niemogl tego zagrac ale gdybys mogl to i tak dostalbys email ze kursy były zle wystawione i ci rozlicza po 1
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Jak piszę kolega wyżej, oni takie błędy korygują, że liczą Ci po badziewnym kursie lub 1.00 bo ich błąd i mają prawo do korygacji bo jest tak w regulaminie.
 
threelions 0

threelions

Użytkownik
Zdarzają się sytuacje, w których bukmacher jak to człowiek, myli się. Zazwyczaj, choć nie zawsze taki błąd jest korygowany i traktowany jako zwrot lub rozliczenie po prawidłowym kursie.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Jeśli chodzi ci o dzisiejsze sytuacje na b 365 to faktycznie bylo np oznaczenie na 2.5 gola w 88 min z kursem np @1.25 przy wyniku 1-0 , ale po wbiciu tego na kupon po prawej stronie juz byla poprawna linia 1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
K 102

kristo45

Użytkownik
Jeśli chodzi ci o dzisiejsze sytuacje na b 365 to faktycznie bylo np oznaczenie na 2.5 gola w 88 min z kursem np @1.25 przy wyniku 1-0 , ale po wbiciu tego na kupon po prawej stronie juz byla poprawna linia 1.5
No to pewnie by tak było i w moim wypadku. To był mecz Adelaide United - Central Coast Mariners, który się odbył 27.03.16r.
Akurat over mnie nie interesował w tym spotkaniu. Grałem innymi zakładami.
Czasem jednak korzystam.
A tak z ciekawości: Ta poprawna linia była z innym kursem?
Do pozostałych: Kursy to nie wiem czy były prawidłowe. Pisałem tylko o samych overach.
Mam nadzieję, że na kuponie są już zawsze prawidłowe dane: kursy itd.
Inaczej to byłoby bez sensu.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Przestrzegam przed takim graniem bo &quot;coś takiego&quot; nie przejdzie a przez taką pierdołę nadziać się możecie na limit... A szkoda konta dla 1 próby
 
M 45

milosc

Użytkownik
a probolwaes to zagrac??
bodajze w niedziele mieli sporo bledow w sensie opisu
to znaczy 70 min wynik meczu 2:1 a dostepne linie over mecz 2.5 po kliknieciu wyskakiwalo over 3.5 takze blad w opisie :p
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Przestrzegam przed takim graniem bo &quot;coś takiego&quot; nie przejdzie a przez taką pierdołę nadziać się możecie na limit... A szkoda konta dla 1 próby
No dobrze ale co ma zrobić ktoś kto gra progresją mecz na gola co 10 minut i nie było bramki a zostało tylko postawić over ?
Jak ja widziałem te błędy to zarówno na azjanach jak i na zwykłym over.
Innej alternatywy nie znam.
A co ma do tego limit, bo nie rozumiem?
Ponadto jak koledzy piszą na kuponie nie ma podobno już tych błędów, więc w czym problem?
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Przestrzegam przed takim graniem bo &quot;coś takiego&quot; nie przejdzie a przez taką pierdołę nadziać się możecie na limit... A szkoda konta dla 1 próby
Jaki limit? Rownie dobrze mogl nie widzieć tego bledu i dal over na nastepna bramke, w najgorszym wypadku tak jak pisałem rozlicza po kursie 1.01 i tyle albo fartem ci się uda ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Bet365 ma w regulaminie, że anulują zakład w takim wypadku i zwracają kasę. Tyle tylko, że anulują sam over a to co wtopiłem w cały mecz to nikt mi nie zwróci. Oni oczywiście za nic nie odpowiadają, co też jest w regulaminie. Ależ bym się wkur... gdyby padła bramka a zakład by anulowali. No ale to chyba w wypadku gdyby na kuponie był taki błąd. Widział ktoś takie błędy na kuponie???
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Boże... bet365 ma ostatnimi dniami problemy, jest np. wynik 2:1, 70 minuta, kurs na over 2,5 @1,80.. Ale klikasz w ten zakład, i przy obstawianiu już poprawnie się wyświetla kurs 1,80, typ over 3,5 goli, wszystko jest okay, dyskusja jest bez sensu ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ok ale ja nie klikałem i nie wiedziałem. Ponadto skąd wiadomo, że na kuponie będzie poprawny kurs? My wiemy tylko, że pokazuje poprawny over.
 
Do góry Bottom