>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Może i ja wtrącę swoje trzy grosze, bo uważnie obserwuję forum chociaż rzadko się udzielam. Jakoś ostatnio często tak się składa że jak już podam coś publicznie to nie wchodzi, ale gram prawie codziennie z dobrym skutkiem i dzisiaj np. zagrałem Pacers handi -5.
Na tym etapie sezonu moim zdaniem trzeba łapać mecze drużyn walczących nadal o występ w postseason przeciwko tym nie walczącym już o nic. Tzw. must win games. Natomiast odpuściłbym Pistons - Hawks, już na pewno nie uznaję Pistons jako typ dnia, to jest spotkanie 50/50. Powiedzieć że mają lepszy skład to też lekkie nadużycie. Atlanta w marcu broni na poziomie top-3 ligi, łatwo nie oddadzą tego meczu - everything&#39;s possible here.
Dziś na pewno zepną się Pacers, Jazz i Celtics. To są spotkania które muszą wygrać i doskonale zdają sobie z tego sprawę. Teraz już wchodzi w grę kalkulacja, zostało po jakieś 10 meczy, w niektórych trzeba dać odpocząć swoim graczom, inne wygrać za wszelką cenę. Widać to było wczoraj na przykładzie Dallas, gdzie poddali tak jakby mecz sadzając Dirka i Derona, ale nie oszukujmy się nawet w pełnym składzie mieliby małe szanse. Dziś Spurs też grają rezerwami. Wybierałbym z tego:
Pacers @ 1.42
Bulls @ 1.42

Jazz @ 1.30
Celtics @ 1.19


I ostrożnie Hornets @ 1.59.
Wydaje mi się że jak jeden z tych typów nie wejdzie to max, oczywiście polecam zagranie jakiegoś singla z handi, absolutnie nie wszystkie te typy w AKO, bo wpadki się zdarzają jak ostatnio Knikcs vs Bulls czy wczoraj Wizards. Takie moje zdanie, pozdrawiam i zyczę powodzenia ;)
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Uwaga na Pacers. George na razie GTD. Mecz wcześnie, wiec będzie niedługo wiadomo co z nim
Również Bullsów bym nie stawiał. Orlando przecież w tym sezonie gra naprawdę dobrze, w przeciwieństwie do Byków
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
George owszem jest póki co GTD, ale sam mówi że postara się zagrać, zresztą bezbarwną ekipę Nets powinni ogarnąć nawet bez niego i akurat Pacers jestem dziś najbardziej pewien.
Co do Bulls to po prostu spodziewam się że wyjdą w końcu z dołka bo to jest dla nich ostatni dzwonek i na pewno zdają sobie z tego sprawę. Magic owszem grają w tym sezonie całkiem całkiem ale to jest jednak poziom niżej.
 
C 8

captainamerica

Użytkownik
A ja uwazam ze Pistons/Pacers badz Pacers/Pistons zamykaja pozycje 7/8 i nikt juz nie nawiarze walki. Wash juz papapa moga zrobic do play-off. Bulls je przegralo dwumeczem z Knicks. Ponadto to co prezentuja Bulls jak i ich sklad to jedne wielkie ... Pytanie czy oni chca tego play-off. Tak czy owak nie pokazuja tego na parkiecie. Cieniuja strasznie i nie ma tam dla nich miejsca. Packi i Tloczki pograja w NBA playoffs&#39;16
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie liczyłbym dziś na jakieś specjalnie okazałe zwycięstwo Indiany. Brooklyn może i jest słaby, ale ostatnio w domu całkiem niezłe wyniki. Porażka tylko 5 punktami z Hornets i zwycięstwo z Cavs, może i przypadkowe ale jednak w rozrachunku ostatecznym zgarnęli wygraną.
Pacers na wyjazdach nie zachwycają gdzie notują bilans 16 zwycięstw i 21 porażek. Ostatnio w 2 meczach domowych 2 zwycięstwa z najsłabszą ekipą ligi Sixers 91:75, co nie jest żadnym wyczynem oraz z mocno osłabionymi Pelikanami ledwie 8 punktami.
Indiana w delegacji jeśli wygrywa to zazwyczaj przewagą kilku punktów. Dziś powinno być podobnie.
Do Nowego Jorku przylatują Kawalerzyści bez Irvinga i ten fakt mi wystarczy. Cleveland jest faworytem ale nie sądzę, żeby ograli gospodarzy więcej niż 10 punktami. H2H =&gt; -10, -6, -13 dla Cavs. Knicks ostatnio dwa dobre spotkania z Chicago gdzie oba mecze wygrali. Wydaje się iż gospodarze są w stanie powalczyć z Lebronem i spółka.

Brooklyn - Indiana =&gt; Brooklyn +13,5 =&gt; 1,27 ✅
New York - Cleveland =&gt; New York +13,5 =&gt; 1,40 ⛔ czternastoma
AKO =&gt; 1,78
 
C 8

captainamerica

Użytkownik
Brooklyn - Indiana =&gt; Brooklyn +13,5 =&gt; 1,27
New York - Cleveland =&gt; New York +13,5 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 1,78

Edit: pisalem kolego ze ten dubel handicap&#39;ow to blad, a zauroczenie sie Knicks, a niedocenianie Cavs, zwlaszcza przecenianie Irvinga w roli jaka pelni w Clevland to mega blad ! aha rozliczaj zaklad w pelni i przy ako takze ! I nie wiem po co cos tam wogole zaliczasz, chyba tylko dla wzgledow estetycznych ..

Zapomniales jak niedawno jeszcze pisano o Kncks, ze graja taki piach ... A Twoim odniesieniem ma byc komfrontacja z Bulls ? Blad ! Bulls to dno dna obecnie w obronie i ataku jak i w calej reszcie. Knicks gralo z nimi tak swobodnie jakby przeciwnika nie bylo na parkiecie.
Strata Irvinga dla Cavs ? On obecnie nie jest rozgrywajacym a strzelcem w 100 %. Grali bez niego kilka miesiecy, tez zapomniales ?
Oba handicapy, jak i ten Brooklyn, zdecydowane no way !
Jeśli zaczniesz pisać merytoryczne wypowiedzi to będę brał pod uwagę Twoje uwagi, ale jak na razie przeglądając Twoje posty trudno doszukać się jakiś ciekawostek i trafnych analiz bo na razie ze skutecznością u Ciebie kulawo. Zatem nie podniecaj się faktem, że Cavs wygrało 14, a nie 13 punktami przy czym chełpisz się tym, że mi nie weszło i wytykasz błędy. Gdyby zakończyło się 13 to siedziałbyś cicho jak mysz pod miotłą...
Moja skutecznosc?... a nawet jakbys pozamykal te handi to i tak nazwalbym to zwykla &quot;loteria&quot;. A reszte zwrotow domyslow nie wiem skad bierzesz lecz warto zachowac to dla siebie, zwlaszcza przy Twoich analizach, pomocnych newsach merytoryce( a raczej ich braku). Rozumiem Cie ze gra/rola Irvina w Cavs ? itp tematy Cie nie interesuja, tylko czy &quot;ciemny&quot; handicap &quot;wlazl&quot;, a merytoryka nazywasz swoj sposob &quot; argumentacji &quot;. Ok rozumiem ! i wiecej juz sie nie odnosze do Twoich analiz i typowan pod nie. Pozdrawiam
PS. Mam nadzieje iz kiedys uda nam sie nawiazac dialog i zmienisz &quot; sposob rozumowania &quot; tu w dziale. Jestem pokojowo nastawiony. Get well soon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Cleveland Cavaliers @ NY Knicks -&gt; Carmelo Anthony over 22.5 pkt @1.87 ✅ 28 pkt
Zawsze z dużym zaciekawieniem śledzę pojedynki Melo z LBJ&#39;em. Nie inaczej będzie tej nocy. Szczególnie, że Spurs przylecieli do OKC w mocno okrojonym składzie, więc bardziej interesujące będzie spotkanie w Madison Square Garden. Melo lubi grać przeciwko LeBronowi. To samo można powiedzieć w drugą stronę. Anthony jest w dobrej dyspozycji strzeleckiej i myślę, że Knicks mogą napsuć krwi Kawalerzystom i nawet wygrać ten mecz. Dużo będzie zależało od Carmelo. Jeśli będzie podejmował odpowiednie decyzje będąc przy tym skutecznym, to ten over powinien siąść.
San Antonio Spurs @ Oklahoma City Thunder -&gt; Kevin Durant over 26.5 pkt @1.87 ✅ 31 pkt

KD powiedział dziś, że nie potrzebuje odpoczynku. Jest to jasny sygnał dla coacha Donovana, by ten wystawił go w s5. Jeśli tak się stanie, to Durant razem z Westbrookiem będą (pomimo osłabienia SAS) ten mecz wygrać, bo mimo wszystko jest to jeden ze szlagierów na parkietach NBA w obecnych czasach. Jeśli nie zagra, to trudno, będzie zwrot. Jeśli zagra okrojone minuty to biorę to na siebie, więc nie szalejcie ze stawkami, jak zdecydujecie się zagrać over Durantuli.
AKO -&gt; @3.49 Betano ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 27.03.2016 21-30
Spotkanie: LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Clippers -8,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz za chwilę na parkiet w Staples Center rozpocznie się niedzielne wieczorne spotkanie w koszykarskiej NBA. Faworytem meczu pomiedzy Clippers a Nuggets bedą gospodarze, którzy już są bardzo blisko zapewnienia sobie czwartej lokaty na zachodzie. Dogonienie trzecich w tabeli Thunder jest już niemożliwe bo tracą do nich aż siedem zwycięstw, a do zakończenia sezonu zasadniczego pozostało im zaledwie jedenaście meczy. Natomiast przewaga nad piątymi Grizzlies nie jest co prawda duża, bo tylko trzy zwycięstwa ale chyba nikt nie wierzy ze przetrzebiona przez kontuzje ekipa z Memphis była wstanie seryjnie wygrywać mecze i ty samym przeskoczyć Clipps. Baryłki natomiast juz raczej spisały ten sezon na straty bo do ósmych Jazz tracą pięć wygranych, a do tego są jeszcze walczący o PO Mavs czy Rockets i zapewne w tym gronie rozegra się walka o miejsca 7. i 8. na Zachodzie. Ekipa z Colorado ostatnio co prawda wygrała dwa osttnie mecze, ale były to mecze z osttnimi ekipami w swoich konferencjach - z 76ers ze Wschodu i wczoraj z Lakers. Tak wiec mecz w LA bedzie dla nich trzecim meczem w ciągu czterech dni, więc na pewno beda to odczuwac w meczu z Clippers, którzy ostatni mecz rozegrali aż trzy dni temu i co najważniejsze chyba definitywnie odparli atak Trail Blazers na pozycję nr cztery na zachodzie. Clippersi u siebie grają bardzo solidnie. Nie mozna mierzyć ich statystyk wygranych na własnym parkiecie do Warriors czy Spurs (fenomenalnie i bezbłędnie grających u siebie ze 100-procentową skutecznością) ale wygranie 2/3 spotkań to i tak dobry bilans zważywszy ze przez większość sezonu grają bez jednego ze swoich liderów, czyli Blake&#39;a Griffina. Dobrze zastępuje go Kameruńczyk Mbah a Moute, który co prawda nie jest tak efektownym i skutecznym graczem jak Blake, ale i tak sowją robotę na boisku wykonuje bez zarzutu. Dziś liczę na zwycięstwo gospodarzy. Nuggets to żaden ligowy potentat i nie powinien sprawić chyba większego kłopotu gospodarzom. Ostatnio na wyjazdach grali co prawda całkiem przyzwoicie (cztery zwycięstwa na dziesięć meczy), ale gdy juz trafiał się zespoł z topu to raczej nie mieli zbyt wiele do powiedzenie (wysokie porażki z Cavs czy Hawks). Jedyną większa niespodzinkę sprawili właśnie tutaj wygrywając miesiąc temu z Clippers 87-81. Dzis zapewne gospodarze beda chcieli zrewanżować się im za te niespodziewaną porażkę przed własna publicznościa. I moim zdaniem to im sie powinno udać. A bedzie to juz trzeci mecz obu zespoł w tym sezonie i puki co zawsze wygrywali przyjezdni ( w Denver zdecydowanie Clipps wygrali aż 111-94). Moim zdaniem dzis zwycięstwo jednak padnie łupem gospodarzy, którzy tym samym uczynią ogromny krok do zapewniena sobie czwartej lokaty na Zachodzie. Stawiam na efektowną wygraną podopiecznych Doca Riversa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 28.03.2016 2-00
Spotkanie: Golden State Warriors - Philadelphia 76ers
typ: 1 połowa: Warriors -17,5
kurs: 3.35
buk: Unibet
Analiza:
Najłatwiejszy mecz Wojowników przed końcówką sezonu zasadniczego dla Wojowników, którzy podejmą zdecydowanie najsłabszą ekipę w całej lidze, czyli zespoł z Philadelphii. Moim zdaniem w tym meczu gospodarze szybko będą chcieli sobie zagwarantować już sześćdziesiątą szóstą wygraną w tym sezonie, trzydziestą piątą przed własną publicznością. I raczej będą chcieli szybko rozstrzygnąć losy tego meczu, bo wiadomo że nikt w Oakland nie odpuszcza pobicia rekordu Byków w wygranych meczach w sezonie zasadniczym. W pierwszym meczu tych zespołów podopieczni Steve&#39;a Kerra szybko objęli wysokie prowadzenie, które do początku czwartej kwarty wydawało się niezagrożone. Ale w decydującej części gry niespodziewanie Szóstki zaczęły szaleńczą i skuteczną pogoń za obrońcami mistrzowskiego tytułu i na sekundy przed końcem meczu doprowadzili do remisu, jednak to decydującą trójkę na wagę zwycięstwa Warriors nie rzucił ani Curry, ani Thompson ale Harrison Barnes i tym samym nie było sensacji. Dzis zapewne też nie będzie niespodzianki, bo gospodarze już czują, że rekord jest na wyciągnięcie ręki. Kalendarz wydaje się dość łaskawy, bo poza dwoma meczami z Ostrogami (jeden u siebie i jeden w AT&amp;T Center) reszta rywali raczej nie powinni sprawić im wiekszej przeszkody w drdze po rekord (kolejno u siebie dziś 76ers i Wizards, później wyjazd do Jazz, kolejno Celtics, Trail Blazers, Timberwolves i Spurs u siebie, Grizzlies i Spurs na wyjeździe i na koniec ponownie Grizzlies u siebie). Dziesięć meczy i mogą się potknąć aż dwa razy. Zagrożeniem na pewno będą Ostrogi, ciężko bedzie z Portland i Bostonem, reszta, a tym bardziej Philadelphia to zespoły, które nie mają prawa zaszkodzić Golden State. Moim zdaniem gospodarze szybko osiągną przewagę w tym meczu, ale w przeciwieństwie do pierwszego starcia tych ekip tym razem już spokojnie dowioza zwycięstwo do końca
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
W meczu Miami z Brooklynem linia 220 nigdy nie została przekroczona, a mieliśmy 80-90 spotkań pomiędzy powyższymi drużynami. Ktoś lubi grubiej to polecam na singla !!
Miami w domu bilans 24 zwycięstwa 13 porażek, Brooklyn na wyjazdach 7 zwycięstw i 27 porażek. Ta statystyka jest wystarczająca. Ostatnio Nets błysnęli formą wygrywając z Indiana oraz Cleveland u siebie, ale wydaje się, że dzień dziecka dobiegł końca i czas wrócić do rzeczywistości czego skutkiem będzie porażka z Heat...
Miami - Brooklyn =&gt; Under 220 =&gt; 1,40 ✅
Miami - Brooklyn =&gt; Miami -2 =&gt; 1,23 ✅
AKO =&gt; 1,72
Bet365
Clippers powinni wygrać kolejne spotkanie z Celtics. Po pierwsze grają w domu gdzie mają całkiem dobry bilans 24W - 12L, czego nie można powiedzieć o wyjazdowym dorobku 18W-19L Celtów. Jasno widać iż Bostończycy grają w kratkę. Ostatnie dwa wyjazdy wygrali z Sixers i Suns czyli z ekipami znajdującymi się na dnie ligi. LAC to jednak wyższa półka gdzie będzie zdecydowanie ciężej o wygraną. Przypomnę iż ostatnie spotkanie w hali Celtics z 11 lutego 2016 padło łupem gospodarzy, gdzie obejrzeliśmy dogrywkę, a mecz zakończył się wynikiem 139:134. Tym razem wydaje się, że Paul i koledzy wezmą rewanż na przyjezdnych z Bostonu. Warto przypomnieć h2h z ostatnich 3 sezonów, które wyraźnie wskazuje na koszykarzy z LA prowadzących w rywalizacji 4:1. Typ do kombinacji...

Los Angeles C - Boston =&gt; Los Angeles C =&gt; 1,64 ✅
BET365

Edit: pisalem kolego ze ten dubel handicap&#39;ow to blad, a zauroczenie sie Knicks, a niedocenianie Cavs, zwlaszcza przecenianie Irvinga w roli jaka pelni w Clevland to mega blad ! aha rozliczaj zaklad w pelni i przy ako takze ! I nie wiem po co cos tam wogole zaliczasz, chyba tylko dla wzgledow estetycznych ..
Zapomniales jak niedawno jeszcze pisano o Kncks, ze graja taki piach ... A Twoim odniesieniem ma byc komfrontacja z Bulls ? Blad ! Bulls to dno dna obecnie w obronie i ataku jak i w calej reszcie. Knicks gralo z nimi tak swobodnie jakby przeciwnika nie bylo na parkiecie.
Strata Irvinga dla Cavs ? On obecnie nie jest rozgrywajacym a strzelcem w 100 %. Grali bez niego kilka miesiecy, tez zapomniales ?
Oba handicapy, jak i ten Brooklyn, zdecydowane no way !
Jeśli zaczniesz pisać merytoryczne wypowiedzi to będę brał pod uwagę Twoje uwagi, ale jak na razie przeglądając Twoje posty trudno doszukać się jakiś ciekawostek i trafnych analiz bo na razie ze skutecznością u Ciebie kulawo. Zatem nie podniecaj się faktem, że Cavs wygrało 14, a nie 13 punktami przy czym chełpisz się tym, że mi nie weszło i wytykasz błędy. Gdyby zakończyło się 13 to siedziałbyś cicho jak mysz pod miotłą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Bulls - Hawks
typ: Hawks (-2.5pkt)
@1.86 bet365


Typ odrazu wpadł mi w oko mając na uwadze aktualną formę obu zespołów - Hawks 3 winy pod rząd - Chicago odwrotnie. Hawks nadal nie mają zagwarantowanych PO, więc powinna być dziś pełna koncentracja w tym meczu. Grają fajną szybką piłkę, bez zbędnych rzutów, czego nie można powiedzieć ostatnio o zespole byków - patologiczna gra, skoro ciency Knicks potrafili pokazać ich wszystkie słabostki, to na 99% pokażą to także goście z Atlanty. Dla Byków teraz każdy mecz jest o wszystko, ale niestety - wyżej dupy sie nie podskoczy. Idę w wygraną gości
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Gryzlich z SASami? Podobno Popovich ponownie wystawi ogórów i kusi mnie zagranie coś w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Gryzlich z SASami? Podobno Popovich ponownie wystawi ogórów i kusi mnie zagranie coś w stronę gospodarzy.
Albo za drobne Memphis, albo wogole. Wiadomo jedno, Mepmphis powalczy na 100% o zwyciestwo, a SaS niekoniecznie sie postawi jak rywal odpowiednio zerwie sie do przodu. Tak jest. Duncan,Gino,Leonard i Parker out. To juz wiadomo praktycznie od soboty, a aktualnego roster&#39;u Grizz nikt nie docenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Albo za drobne Memphis, albo wogole. Wiadomo jedno, Mepmphis powalczy na 100% o zwyciestwo, a SaS niekoniecznie sie postawi jak rywal odpowiednio zerwie sie do przodu. Tak jest. Duncan,Gino,Leonard i Parker out. To juz wiadomo praktycznie od soboty, a aktualnego roster&#39;u Grizz nikt nie docenia
Do składu ma wrócić tylko LaMarcus Aldridge.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Linia w meczu Miami - Brooklyn rośnie, widocznie ludzie upatrują w tym meczu strzelaninę, ja podtrzymuje swoje zdanie i dodatkowo pobieram under 221,5 w dublu z underem w meczu Portland - Sacramento.
W około 70 meczach pomiędzy Blazers - Kings linia 226 została przekroczona tylko 3 razy. W ostatnich 21 bezpośrednich spotkaniach tylko raz. Dziś nie zobaczymy 1,2,4,6 strzelca drużyny Sacramento mianowicie Cousina, Gaya, Rondo i Belineliego. Zatem zdobywanie punktów rozłoży się na Collisona, Casspiego i McLemore&#39;a. Nie spodziewam się dziś wysokich zdobyczy po stronie gości.

Miami - Brooklyn =&gt; Under 221,5 =&gt; 1,40 ✅
Portland - Sacramento =&gt; Under 226 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 1,96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No nie grają ale w dalszym ciągu wystawią taki skład:
Mills - Green - Anderson - Diaw - Aldridge
+ A.Miller, Martin, Simmons, West, Marjanović/Bonner z ławy.
Taka drużyna spokojnie by walczyła w tej chwili przynajmniej o playoffs. Z drugiej strony Memphis z niepewnym występu Randolphem czyli roster znów stworzony z jakiś przypadkowych nonamemów, role players i weteranów gdzie Allen, Barnes i Stephenson mają prowadzić tę drużynę? Sorry ale SAS i tak wygląda mega mocniej. Liderzy SAS myślą już o PO, zmiennicy mogą teraz się wykazać. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gości którzy nie przegrywają meczów z takimi ogórkami. Nie patrzcie na poprzedni mecz, wtedy SAS grali na totalnej wyjebce ale i tak gdy chcieli to odskakiwali bez problemów. Nie zdziwi mnie jak mecz będzie rozstrzygnięty po 3 kwartach.
✅ ✅
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
29/03/2016 01:30 CET
Toronto Raptors - OKC Thunder
2.23 (Pinnacle)
7.5/10
Toronto może powalczyć z Cavs o pierwsze miejsce. Nie będe się rozpisywał, bo ludzie są niczym owce i przy dobrych serialach idą w ciemno za betami. Ja nie mam żadnego serialu i nikt tego grać nie będzie - dlatego **** z argumentami, jebać to. Dla mnie 50-50% mecz albo nawet Raps faworyci, bo OKC nie ma motywacji, a Raps mogą wyprzedzić Cavs.
29/03/2016 03:00 CET
Utah Jazz - Los Angeles Lakers (+14)
1.88 (Pinnacle)
7.5/10
Karierę kończy wielki Kobe Bryant. Od dawna uwielbiam tego zawodnika nie potrafię uwierzyć, że to już koniec. Myślę, że przeciwnicy są również zajarani i nie potrafią uwierzyć, że to koniec &quot;Kobe&#39;go&quot;. Będą mu odpuszczać i Lakers obronią HC.
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
29/03/2016 01:30 CET
29/03/2016 03:00 CET
Utah Jazz - Los Angeles Lakers (+14)
1.88 (Pinnacle)
7.5/10
Karierę kończy wielki Kobe Bryant. Od dawna uwielbiam tego zawodnika nie potrafię uwierzyć, że to już koniec. Myślę, że przeciwnicy są również zajarani i nie potrafią uwierzyć, że to koniec &quot;Kobe&#39;go&quot;. Będą mu odpuszczać i Lakers obronią HC.
Utah, ktore jest 7 w tabeli i walczy o playoffy bedzie odpuszczac kobemu bo konczy kariere? ???? Tak samo mieli mu odpuszczac w meczu gwiazd gdzie mial zdobyc mvp, a wiemy jak sie wszystko skonczylo, smieszny argument.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 0

roggy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 29.03.2016 03:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Dallas Mavericks
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1.78
Bukmacher: betathome
Analiza: Dla Dallas to czwarty wyjazd z rzędu. Ich wyjazdowa dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Ponadto Denver Nuggets miało dzień przerwy podczas gdy drużyna z Dallas musiała mierzyć się na wyjeździe z Sacramento Kings. Myślę, że górą z tego spotkania wyjdzie drużyna Denver Nuggets.

edit: zmiana daty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom