>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyplata wiekszej sumy z betfair

N 3

nyguss

Użytkownik
Witam,mam taki oto problem,chcialbym wyplacic wieksza sume z konta betfair ale wszystkie najkozystniejsze metody wyplaty posiadaja limity,zostaje tylko wyplata poprzez konto bankowe.Kozystal ktos z tego moze kiedys ?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Z tego co zobaczyłem to tylko wypłaty na Neteller i na karty Visa mają limity 50 tys euro. Więc nie tak mało, co nie? Nie wiem o których najkorzystniejszych etodach mowisz, ale zawsze możesz wypłacać w częściach.
Poza tym nie wypłacisz inną metodą niż tą ktorą deponowałeś środki na Betfair.
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Z tego co zobaczyłem to tylko wypłaty na Neteller i na karty Visa mają limity 50 tys euro. Więc nie tak mało, co nie? Nie wiem o których najkorzystniejszych etodach mowisz, ale zawsze możesz wypłacać w częściach.
Poza tym nie wypłacisz inną metodą niż tą ktorą deponowałeś środki na Betfair.
Chcialem cie kolego poinformowac ze wplacalem poprzez mb i vise i moge wyplacic teraz tylko jakas bardzo niewielka sume tymi metodami,jest niby komunikat ze nie moge wyplacic wiecej niz wplacalem zarowno visa jak i mb.Jesli nie moge wyplacic inna metoda niz wplacalem to co mam teraz zrobic bo nie rozumiem,przegrac wszystko ?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Jeśli wpłacałeś 2 metodami to najpierw musisz wyrównać bilans. Np. wpłaciłeś kartą visa 100€ a następnie neteller 100€. Wygrałeś powiedzmy 300€, to nie możesz tej całej sumy przelać z powrotem na neteller. Musisz wypłacić 100€ na kartę i 100€ na neteller, a zysk gdzie chcesz.

Depozyty netto muszą wynieść 0 lub mniej by skorzystać z innej metody.
Np przy wypłacie z Neteller:
Suma depozytów: €10
Suma wypłat: €12
Depozyty netto: €-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 13

hooma

Użytkownik
A co mi tam. Pooooorządnie odkopałem temat, bo ja w podobnej sprawie mam pytanie ????
Wpłacałem kartą Visa i przez Skrill. Na visa mam ok. 100 netto, a na skrill 70, dlatego dziś zleciłem na to drugie te 70euro. I teraz... jak mam ugrane więcej pieniędzy to mogę wypłacić już tylko na skrill, czy od tych paru lat jest bez zmian i muszę wyrównać bilans z kartą visa? Chodzi o to, że człowiek głupi wpłacał kartą, ale nie chciałbym teraz otrzymywać wpłat na polską kartę w polskim banku, wiadomo o co mi chodzi :p Jest sposób na pominięcie karty?
 
Do góry Bottom