>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

zakładza 36 tys. zaliczoy a ...

sylar 87

sylar

Użytkownik
a czemu w 75 minucie było że jest 10 rzutów rożnych??
Bo w tych meczach gdzie grają gówniarze to często są błędy tzn takie, że np w meczu jest rzut rożny/gol/karny a na buku tego nie ma, albo poprawiają po kilku minutach... najlepiej jakbyś znalazł jakiś skrypt z tego meczu na jakiejś oficjalnej stronie i wtedy nie będzie żadnej gadki.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Nie wiem co mam Ci więcej napisać, pokazać i w ogóle, mimo wszystko życzę Ci powodzenia, może to łykną to wtedy sam też się do nich zgłoszę, bo też nie jestem szczęśliwy z wydarzeń w tego meczu. A Ty możesz pisać odwołania, ale jak motasz się w faktach z meczu, to sensacje wzbudzi tylko tutaj, razem z tym że ja jestem z bet ????
nie wiedziałem o tym fakcie, zdziwiłeś mnie tym oczywiście negatywnie, tylko pytanie czy ten rożny był w tej 70 minucie?? bo gdy to było takie pewne to bet by nie czekał z rozliczeniem typu tak długo....
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
nie wiedziałem o tym fakcie, zdziwiłeś mnie tym oczywiście negatywnie, tylko pytanie czy ten rożny był w tej 70 minucie?? bo gdy to było takie pewne to bet by nie czekał z rozliczeniem typu tak długo....
Być może nie było tego rzutu rożnego a oni sobie to dopisali żeby Cię ojebać na hajs ???? mogło by tak być, dlaczego nie ???? dlatego najlepiej mieć jakieś info z jakiejś 2 ręki ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik


To co myślisz i że od nich to już jest Twój problem, podobnie jak to że kłamiesz w kwestii faktów z tego meczu. Pozdrawiam.
Równie dobrze mogli to na live poprawić, że w 71&#39; padł róg, a w 75&#39;/76&#39; on dopiero padł, jeśli nie obserwowałeś tego dokładnie.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
No dobra, bo ja widzę, że tu jestem widziany jako strona czyli bet, ale ogólnie zrobili mnie na 3 koła z tymi rogami i zwisają mi bardziej, niż to abyś wyrwał tę kasę. Ale no śledziłem to, obstawiałem cały dzień wtedy i wiem jak było. Dlatego napisałem.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Równie dobrze mogli to na live poprawić, że w 71&#39; padł róg, a w 75&#39;/76&#39; on dopiero padł, jeśli nie obserwowałeś tego dokładnie.
odkąd postawiłem zakład czyli w 75 minucie obserwowałem cały czas i nie było takiej sytuacji
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Ja obserwowałem od 70 minuty a dokładnie: 14/03/2016 16:32:03 jak to G... postawiłem po kursie 8.00 a poprawili mi na wieczór na 2.00. I nikt mi nie wmówi, że potem coś dopisywali, bo siedziałem i zaraz był róg w 71 i mówię 10 minut na 1 róg, musi wpaść i wpadło w 80 dopiero więc z 250 było 2k, ale tylko parę godzin...
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Ja obserwowałem od 70 minuty a dokładnie: 14/03/2016 16:32:03 jak to G... postawiłem po kursie 8.00 a poprawili mi na wieczór na 2.00. I nikt mi nie wmówi, że potem coś dopisywali, bo siedziałem i zaraz był róg w 71 i mówię 10 minut na 1 róg, musi wpaść i wpadło w 80 dopiero więc z 250 było 2k, ale tylko parę godzin...
ale tam gdzie jest pokazana ilośc rzutów rożnych to ile było w tej 72 minucie??
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
odkąd postawiłem zakład czyli w 75 minucie obserwowałem cały czas i nie było takiej sytuacji
nie było bo nie odświeżyłeś, tak samo robi się jak padnie gol i zaraz jest nieuznany, u Ciebie na rysunku będą 2 piłki tak jakby były 2 gole, natomiast jak wejdziesz znowu na stronę to tego nie będzie, to samo mają nowo zalogowane osoby, one nie widzą że był nieuznany gol ????
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Było tak jak w tej rozpisce. Dlatego niestety oni tu mają rację, że mogą tak zrobić, co nie zmienia faktu, że grają nie fair, bo tak na prawdę te rogi mogły nie wpaść, bo jak sam wiesz ten decydujący nawet na pułapie powyżej 11 wpadł w doliczonym. I na pewno wtedy kasy by nam nie oddali.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja jestem za tym żeby Ci wypłacili hajs ???? dlatego najlepiej jakbyś znalazł info z jakiejś oficjalnej strony ze statystykami z minutami kiedy były rogi, itd ????
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Dokładnie, ja też bo i ja na tym skorzystam. Ale na razie nic nie reklamuje, bo przedstawiłem to jak ja to widzę, do tego mają furtkę w regulaminie wiec kursy zmienili. A Ty jak im napiszesz, że w 75 minucie było 10 rogów, to potem Ci nie odpisują, bo po co.
Dlatego podsumowując - mieli prawo tak zrobić, ale nie było to fair i takie postępowanie się na nich zemści.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Było tak jak w tej rozpisce. Dlatego niestety oni tu mają rację, że mogą tak zrobić, co nie zmienia faktu, że grają nie fair, bo tak na prawdę te rogi mogły nie wpaść, bo jak sam wiesz ten decydujący nawet na pułapie powyżej 11 wpadł w doliczonym. I na pewno wtedy kasy by nam nie oddali.
to nie wiem czemu ja miałem w 75 minucie 10 rożnych i mogłem grać takie kursy pod daną ilość rzutów rożnych, no nic czekam na odpowiedź od buka teraz.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
to nie wiem czemu ja miałem w 75 minucie 10 rożnych i mogłem grać takie kursy pod daną ilość rzutów rożnych, no nic czekam na odpowiedź od buka teraz.
Bo oni pewnie nawet nie wiedzieli że w 71 był rożny, rozumiesz to? tam na meczu siedzi jakiś facet i zdaje relacje na telefonie i taki Andrzejek zrobił błąd nie zaznaczył, albo zaznaczył co innego i zanim to skorygował to minęło kilka minut... ciężko się z Tobą rozmawia bo nie dopuszczasz żadnych argumentów do siebie, Twoja racja jest twojsza i tylko twojsza...
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Bo oni pewnie nawet nie wiedzieli że w 71 był rożny, rozumiesz to? tam na meczu siedzi jakiś facet i zdaje relacje na telefonie i taki Andrzejek zrobił błąd nie zaznaczył, albo zaznaczył co innego i zanim to skorygował to minęło kilka minut... ciężko się z Tobą rozmawia bo nie dopuszczasz żadnych argumentów do siebie, Twoja racja jest twojsza i tylko twojsza...
To Ty nawet nie wiesz jak działa system korygacji. Siedzi powiedzmy Pan Andrzej na stadionie, gdzie mecz jest rozgrywany. Na telefonie naciska klawisze, odpowiednio co się dzieje do sytuacji. Jeśli jest błąd to musi zadzwonić do operatora linii i on to koryguję.

A poza tym strona się automatycznie odświeża co jakiś czas i jeśli pada bramka nieuznana szybko korygują.
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Może trochę inna sytuacja, ale pomyślałem, że warto przytoczyć (dotyczy absurdu całorocznego)
Chodzi o mecz siatkarskiej ligi mistrzów pomiędzy Halkbank, a Lube Civitanova. Jak wiadomo mecz wygrała drużyna gospodarzy 3-2. O awansie miał zdecydować dodatkowy - złoty set, którego wygrali gości. Obserwując zdarzenie na żywo nie mogłem uwierzyć. Bukmacher usunął wynik piątego seta (15:13) i jego miejsce włożył złotego - szóstego. Mecz już był rozstrzygnięty (nie mylić z awansem). Po wygranym przez Lube szóstego seta można było zamknąć wygranie przez nich meczu bez żadnej straty. Zamknąłem więc - wykorzystując błąd bukmachera. Od razu poszła wypłata na Skrilla. Po kilku godzinach miałem minus na koncie. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach minus został zniwelowany, a przy okazji otrzymałem e-malia.
Kontaktujemy się z Panem/Panią w związku z ujemnym saldem na Pańskim koncie. W geście dobrej woli, wyzerowaliśmy stan Pańskiego konta i może Pan/Pani dalej kontynuować stawianie zakładów.
W przypadku dodatkowych pytań, możemy poprosić o potwierdzenie Pańskiej nazwy użytkownika i 4-cyfrowego numeru bezpieczeństwa. Jeżeli nie pamięta Pan tego numeru, prosimy kliknąć na Usługi w prawym górnym rogu naszej strony, następnie na Pomoc, wybrać FAQ - Twoje konto i zapoznać się z punktem Co powinienem zrobić, gdy zapomnę czterocyfrowy numer bezpieczeństwa?
Po upływie kolejnych kilku godzin otrzymałem wiadomość na koncie bukmacherskiem:
Szanowny Kliencie,
Kontaktujemy się odnośnie zakładu na Halkbank vs Lube Banca Marche który zakończony został przy użyciu opcji ‘’Zamknij zakład’’.
Zauważylismy, iż wynik selekcji był już znany lub dawał materialną przewagę, w momencie zamknięcia zakładu, dlatego też zgodnie z naszymi zasadami, zakład rozliczony został według oficjalnych wyników.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

W przypadku dodatkowych pytań, możemy poprosić o potwierdzenie Pańskiej nazwy użytkownika i 4-cyfrowego numeru bezpieczeństwa. Jeżeli nie pa mięta Pan/ Pani tego numeru, prosimy kliknąć na Usługi w prawym górnym rogu naszej strony, następnie na Pomoc, wybrać FAQ - Twoje konto i zapoznać się z punktem Co powinienem zrobić, gdy zapomnę czterocyfrowy numer bezpieczeństwa?
Po dwóch dniach wpłaciłem całą wypłaconą kwotę i nie odjęli od niej wygranej za Lube ????
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Może trochę inna sytuacja, ale pomyślałem, że warto przytoczyć (dotyczy absurdu całorocznego)
Chodzi o mecz siatkarskiej ligi mistrzów pomiędzy Halkbank, a Lube Civitanova. Jak wiadomo mecz wygrała drużyna gospodarzy 3-2. O awansie miał zdecydować dodatkowy - złoty set, którego wygrali gości. Obserwując zdarzenie na żywo nie mogłem uwierzyć. Bukmacher usunął wynik piątego seta (15:13) i jego miejsce włożył złotego - szóstego. Mecz już był rozstrzygnięty (nie mylić z awansem). Po wygranym przez Lube szóstego seta można było zamknąć wygranie przez nich meczu bez żadnej straty. Zamknąłem więc - wykorzystując błąd bukmachera. Od razu poszła wypłata na Skrilla. Po kilku godzinach miałem minus na koncie. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach minus został zniwelowany, a przy okazji otrzymałem e-malia.

Po upływie kolejnych kilku godzin otrzymałem wiadomość na koncie bukmacherskiem:

Po dwóch dniach wpłaciłem całą wypłaconą kwotę i nie odjęli od niej wygranej za Lube ????
jakbym wiedział że mi też zabiorą za kilka godzin 36 tys. to bym od razu wypłacił i sie pożegnał z bet365;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
To Ty nawet nie wiesz jak działa system korygacji. Siedzi powiedzmy Pan Andrzej na stadionie, gdzie mecz jest rozgrywany. Na telefonie naciska klawisze, odpowiednio co się dzieje do sytuacji. Jeśli jest błąd to musi zadzwonić do operatora linii i on to koryguję.
A poza tym strona się automatycznie odświeża co jakiś czas i jeśli pada bramka nieuznana szybko korygują.
Napisałem tylko tyle, że korygowanie mogło zająć chwilkę, np kilka minut (w tym przypadku akurat nawet 30 sekund to kluczowa sprawa) i może rzut rożny był a bet o tym nie wiedział... oczywiście musiałeś napisać, że nie wiem jak to działa, nawet mnie o to nie pytając.
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Paulix widać że bet jednak nieraz zachowa się w porządku i nie kłócił się o wypłacone pieniądze jeśli można wiedzieć jaka była to kwota wgranego zakładu ?
Bo pewnie przy 36 tyś troszkę innaczej by to wyglądało :)
 
Do góry Bottom