>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Przodkowo - Chwaszczyno✅✅✅ 3-3 Piękny mecz, niedługo relacja!
Typ: X @3.50 STS
Mecz na szczycie nie zawiódł. W Przodkowie Klub Sportowy Chwaszczyno po zaciętym i emocjonującym spotkaniu zremisował z miejscowym GKS 3:3 (1:2). Obie drużyny pokazały, że nie przypadkowo są na ligowym szczycie. Sześć bramek, sporo sytuacji i dużo walki. Derby powiatu kartuskiego stały na wysokim poziomie. Bramki dla KSCh zdobyli Radosław Robakowski (33’), Roland Kazubowski (40’) i Paweł Piotrowski (84’), zaś dla GKS Łukasz Stasiak (7’, 65’) i Michał Marczak (75’).
Przed samym meczem prezes KS-u Walder podszedł do piłkarzy i ich odpowiednio zmotywował. Obie drużyny od początku walczyły, ale to w 7 minucie gospodarze mieli swoja pierwszą akcje i fatalny błąd Grubby który wyrzucił piłkę przed siebie po czym gospodarze potrzebowali tylko lekko dobić. 1-0 dla GKS. W 22 minucie znowu podobny błąd bramkarza że po strzale wybija piłkę przed siebie wprost pod nogi rywala, jednak tym razem strzał obok bramki. W 28 minucie Chwaszczyno trafiło do siatki, ale arbiter dopatrzył się faulu na bramkarzu. Decyzja raczej błędna. Po prostu bramkarz „wypluł” piłkę i nie poradził sobie z rosłym pomocnikiem KSCh. Co ciekawe, przed tą sytuacją miało miejsce dużo poważniejsze starcie z udziałem bramkarza, a mimo to gwizdek milczał. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. W 33 minucie centra Łuczaka, i Robakowski głową doprowadził do wyrównania. Chwaszczyno poszło za ciosem i już w 40 minucie błyskawiczna kontra KSCh. Łuczak wypuścił w uliczkę Kazubowskiego, który płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce. Po drugiej połowie Chwaszczyno znowu miało dwie dogodne sytuacje, jednak żadnej nie wykorzystali (słupek i minimalnie obok). Te dwie sytuacje zemściły się bardzo szybko. Strzał z dystansu ponownie źle odbił Grubba i z błędu natychmiast skorzystał Stasiak lokując futbolówkę w okienku. Jednak ostanie 15 minut meczy to istny rollercoaster. Akcje od jednej bramki do drugiej tempo meczu piekielnie szybkie, dużo walki, ale bez zbędnych fauli. W 75 minucie gol dla gospodarzy, po błędzie KS-u zamieszanie w polu karnym i napastnik GKS-u umieścił piłkę w siatce. To tylko pobudziło do jeszcze mocniejszej gry i na gola trzeba było czekać aż do 84 minuty. Do remisu strzałem głową doprowadził Piotrowski, po dośrodkowaniu z wolnego. W samej końcówce jeszcze były dwie akcje, Chwaszczyna po której choć raz piłka powinna wpaść do siatki. Łuczak zabawił się z trzema obrońcami w polu karnym mijając ich jak tyczki, a następnie sam oddał strzał z ostrego kąta, gdy by tylko podał... W doliczonym czasie gry Dawid Siemko popędził z piłką na bramkę, ale za daleko ją sobie wypuścił, i bramkarz zaliczył udaną interwencję. Podział punktów w Przodkowie, ale obie drużyny mogą czuć niedosyt. Lider z Przodkowa dwukrotnie obejmował prowadzenie i dwukrotnie je tracił. Wicelider z Chwaszczyna brak zwycięstwa zawdzięcza głównie własnym błędom. Dwie pomyłki Grubby i dwukrotnie brak zimnej krwi.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Chwaszczyno - Drawsko Pom.✅ 1-0.
Typ: 1 @ 2.10 STS

O tym co jest grane w KS-ie każdy wie bo pisałem o tym i pisałem. Wyrównany mecz z mocnym Przodkowem, jeszcze jak by ograniczyć własne błędy to by spokojnie wygrali. Goście po pierwsze że mają do pokonania około 300 km. To w ostatniej kolejce męczyli się i męczyli z Kaszubią, ostatecznie wygrali 1-0. Jednak przed ostatni mecz to wyłapanie 4-2 od Pogoni... Obecnie okupują 8 miejsce i tak pewnie zostanie bo Drawa nie jest zespołem aby dogonić czołówkę a nie jest też chłopcem do bicia, i słabsze zespołu na lajcie ogrywa. Podsumowując KS w sobotę gra u siebie, jest w bardzo dobrej formie, wiedzą o co grają, prezes po zwycięstwach zawsze coś tam sypnie.;) Także ja pobieram czysty win KS Chwaszczyno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Remis @ 3.00 STS ✅ nerwowo w końcówce, ale najważniejsze, że plus ????
Coraz ciaśniej robi się w czołówce po prawie połowie rozgrywek, Motor prowadzi z 33 punktami, później z 31 oczkami Resovia, Stal i Karpaty. W sobotę spotykają się ze sobą zespoły zajmujące 2 pierwsze miejsca, więc zapowiada nam się ciekawy pojedynek. Resovia lepiej radzi sobie na wyjazdach, gdzie notuje bilans 6-1-1, w domu dotychczas zwyciężyli tylko w 3 z 7 spotkań, w ostatniej kolejce zwyciężyli na wyjeździe z Chełmianką. Sytuację Motoru już opisywałem, ich beznadziejną grę na wyjazdach, ostatnie spotkanie wyjazdowe opisywałem, wygrali, ale tylko dzięki samobójczej bramce Przemyśla, do Rzeszowa przyjadą za to po porażce domowej z Lubartowem. Co tu dużo opisywać w tym spotkaniu, myślę, że oba zespoły zagrają na remis, chociaż bardziej bym się spodziewał tego po Motorze, obie drużyny znajdują się w czołówce i wątpię, że któraś się wychyli, patrząc na to jak Resovia radzi sobie u siebie, a Motor na wyjazdach. Remis będzie chyba najrozsądniejszym wynikiem i zadowalającym dla obu drużyn, w tamtym roku dwukrotnie wygrała Resovia, ale mam nadzieję, że teraz nie podtrzyma swojej passy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Remis @ 3.00 STS

Coraz ciaśniej robi się w czołówce po prawie połowie rozgrywek, Motor prowadzi z 33 punktami, później z 31 oczkami Resovia, Stal i Karpaty. W sobotę spotykają się ze sobą zespoły zajmujące 2 pierwsze miejsca, więc zapowiada nam się ciekawy pojedynek. Resovia lepiej radzi sobie na wyjazdach, gdzie notuje bilans 6-1-1, w domu dotychczas zwyciężyli tylko w 3 z 7 spotkań, w ostatniej kolejce zwyciężyli na wyjeździe z Chełmianką. Sytuację Motoru już opisywałem, ich beznadziejną grę na wyjazdach, ostatnie spotkanie wyjazdowe opisywałem, wygrali, ale tylko dzięki samobójczej bramce Przemyśla, do Rzeszowa przyjadą za to po porażce domowej z Lubartowem. Co tu dużo opisywać w tym spotkaniu, myślę, że oba zespoły zagrają na remis, chociaż bardziej bym się spodziewał tego po Motorze, obie drużyny znajdują się w czołówce i wątpię, że któraś się wychyli, patrząc na to jak Resovia radzi sobie u siebie, a Motor na wyjazdach. Remis będzie chyba najrozsądniejszym wynikiem i zadowalającym dla obu drużyn, w tamtym roku dwukrotnie wygrała Resovia, ale mam nadzieję, że teraz nie podtrzyma swojej passy.
&quot;Sytuacja kadrowa Motoru jest faktycznie nie do pozazdroszczenia,wczoraj na treningu kontuzjowany został Maciej Wojczuk i szansa że zagra w spobotę jest nikła, tym samym dołączył do juz kontuzjowanych:Michała Palucha,Krystiana Mroczka,Kamila Wolskiego,Piotra Piekarskiego.Nie w pełni sił jest także Paweł Myśliwiecki.Cięzki mecz nas czeka w Rzeszowie.&quot;
oraz
&quot;Klopoty ze zdrowiem ma tez Tymosiak&quot;
informacje z forum ML

Tymosiak ; Wojczuk ; Piekarski ; Myśliwiecki - to są podstawowi zawodnicy, którzy dużo wnoszą do zespołu. Także ciężki mecz czeka Motor, całkiem możliwe że wynik może oscylować w okolicach remisu.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Chwaszczyno - Drawsko Pom.✅ 1-0.
No i pięknie chociaż było bardzo nerwowo. Pierwsza połowa była nudna jak flaki z olejem tak naprawdę nic się nie działo. Oprócz akcji zakończonej bramką z 13 minut, gdzie z wolnego dogrywał Łuczak, piłka odbiła się od któregoś z zawodników gości i spadła wprost pod nogi Kowalskiego, który wykazał się rutyną uderzając mocno pod poprzeczkę. W drugiej części meczu akcje przenosiły się z jednego pola karnego pod drugie. Drużyny grały otwarty futbol, atakowały, tworzyły się wolne sektory i oglądaliśmy naprawdę dobry mecz. W 78 minucie idealna okazja dla gości w pustej bramce stał jeden z naszych obrońców i zawodnik z Drawska musiał z kilku metrów tylko umieścić piłkę w bramce. Jednak tak wyśmienitą okazję da się zmarnować. Strzał w poprzeczkę uratował Chwaszczyno od straty bramki. Mecz naprawdę zacięty do ostatnich minut, jednak to KS zdobył 3 punkty, ale niestety Grubba popełnił kolejny błąd. Czas chyba pomyśleć nad zmianą bramkarza.
Jako ciekawostkę dodam że piłkarze Drawska jeżdżą jak VIP-y i wyposażenie autokaru też VIP-owskie.;)
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk @ 3.55 ⛔
Orzeł Przeworsk lub remis @ 1.81 ⛔

STS
Derby, a w nich dzieją się różne rzeczy, tym bardziej w III lidze, dlatego kursy na gospodarzy według mnie przesadzone, choć STS nie zaszalał jak ostatnimi razy. Orzeł w tym sezonie radzi sobie bardzo słabo, zajmują przedostatnie miejsce, gorszy jest tylko Hetman, który przegrał wszystkie spotkania, choć bilans Orła też nie jest zachwycający 2-2-13. Sokół radzi sobie o wiele lepiej, choć do wyniku z poprzedniego sezonu im trochę brakuje, bo jak na razie zajmują tylko 13 miejsce, za to rok temu byli 6. Zespół z Przeworska stać na zwycięstwo w tym sezonie i według mnie warto spróbować, w tamtym sezonie pierwsze spotkanie wygrał Sokół, aż 3:0, ale głównie dzięki temu, że bramkarz Orła dostał czerwoną kartkę, w drugim spotkaniu było już 1:1, choć gdyby nie trafiony karny przez gospodarzy, to Przeworsk zgarnąłby 3 punkty, w tym sezonie pierwsze spotkanie wygrał ponownie Sokół 2:1. Na wygranie tego spotkania ma równe szanse jeden i drugi zespół, dlatego warto spróbować coś z typem na gospodarzy.
Avia Świdnik - Stal Rzeszów
Avia Świdnik @ 4.02 ✅
Avia Świdnik lub remis @ 2.01 ✅

STS
Tu także upatrywałbym szansy w drużynie gospodarzy. Jak dotąd bilans 7-2-7, przez co zajmują 11 miejsce z 23 pkt, grając u siebie są dość solidną drużyną, jak dotąd dali się pokonać tylko w 2 pojedynkach. Świetnie w drużynie radzi sobie Wojciech Białek, który zdobył jak na razie aż 17 bramek, przez co jest liderem strzelców. Stal wiadomo jest faworytem, bo jak na razie zajmują 2 miejsce w lidze, mając tyle samo punktów co lider Motor, na wyjazdach nie radzą sobie najgorzej, bo mają bilans 4-2-2, ale coś mi podpowiada, że Avia może w tym meczu namieszać. Pierwsze spotkanie wygrał zespół z Rzeszowa 1:0, jednak bramka ta padła dopiero w 90 minucie, w jutrzejszym meczu już takiego szczęścia mogą nie mieć.
Resovia Rzeszów - Karpaty Krosno
Remis @ 3.50 ⛔
STS
Typ na czuja, obie drużyny będą mieli do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, nikt nie pauzuje za kartki, nikt nie ma kontuzji, jedynie jeden zawodnik z Krosna narzeka na lekki uraz. Mecz będzie o tyle ciekawy, bo obie drużyny mają tyle samo punktów na koncie, choć Resovia ma jedno spotkanie mniej rozegrane i zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Karpaty będą chciały zrehabilitować się za porażkę w 1 kolejce, kiedy to przegrali z Resovią 0:1, mi wydaje się, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie, które zakończy się remisem. Pisałem już, że zespół z Rzeszowa lepiej radzi sobie na wyjazdach, a u siebie nie zachwyca, tak jak w ostatnim spotkaniu myślę, że obie drużyny będą zadowolone z remisu.
W tych spotkaniach szukam niespodzianki, w poprzednich meczach opłacało się, albo brakło bardzo niewiele, żeby weszło, mam tylko nadzieję, że w ten dzień, będzie się chciało grać wszystkim drużynom ;)
E: Do 83 minuty był remis w Przeworsku i Rzeszowie, więc szkoda.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lewart Lubartów-Tomasovia Tomaszów Lubelski
Jak dla mnie naprawdę dobry bet się szykuje na jutro. Lewart jest tutaj faworytem czego może tabela nie oddaje, bo ekipa z Lubartowa ma tylko 3pkt przewagi nad TKS-em, ale aktualna dyspozycja jest tutaj najważniejsza. Lewart w ostatnim czasie miał serie naprawdę trudnych spotkań, ale zebrał sporo punktów. Ich pozycja w tabeli, to wina słabego startu, gdzie po 9 seriach mieli na swoim koncie ledwie jedną wygraną. Od tamtej pory 8 spotkań, w których uzbierali aż 16pkt, a tabela za te spotkania wygląda tak:

Ostatnia wygrana nad Motorem oraz remis z Karpatami są tego najlepszym przykładem. Ciekawe też jakby się potoczył mecz z ekipą z Krosna, gdyby nie duże osłabienia. Zabrakło Huberta Kotowicza(podstawowy obrońca) i Mateusza Kompanickiego(najlepszy napastnik). W najbliższym meczu już zagrają i na pewno będą stanowili spore wzmocnienie dla biało-niebieskich, a wiem co mówię, bo nie dawno ich widziałem w Lublinie i naprawdę są solidnymi punktami tej ciekawej, młodej ekipy.
Tomasovia nieźle zaczęła - też wygrała z Motorem - ale od jakiegoś czasu pikują w dół, co też podkreśliła tabela, którą wyżej wrzuciłem. Dodatkowym problemem będą absencje, bo za kartki wypadają Damian Misztal i Arkadiusz Smoła.
Po stronie Lewartu jest forma, własne boisko oraz fakt, że przyjeżdża słaba ekipa, która w ostatnim czasie nic sobą nie prezentuje. Lubartowianie powinni wygrać i dla mnie wynik 2/3:0 jest tutaj najbardziej prawdopodobny.
Lewart(-0,5;-1) @ 1,90 BetCałoroczny⛔0:4
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Jednak granie tak niskich lig jest bardzo ryzykowne. Dałem sobie po 1.22 1X, a tutaj aż 0:4. Chyba nikt się nie spodziewał...
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Przodkowo - B. Gdynia⛔ 1-0
Typ: X2 @ 1.60 STS

Najważniejsze info dotyczące tego meczu: Miało ono odbyć się w Przodkowie, ale tamtejsze boisko nie nadaje się do gry. Dlatego pojedynek przeniesiony został na obiekt Centrum Sportu Akademickiego PG przy Alei Zwycięstwa 12 w Gdańsku. Dwa z Przodkowem pokazało Chwaszczyno jak grać i wcale ten diabeł nie taki straszny jak malują. Trzy za biało-niebieskimi z pewnością przemawia fantastyczna seria dwunastu ligowych spotkań bez porażki. W sześciu ostatnich Gdynianie za każdym razem wygrywali, a w dodatku stracili w nich tylko 2 gole. Przypominam że rozgromili Chwaszczyno 5-0! Jeszcze trochę statów:
Historia meczów Bałtyk - GKS Przodkowo
Bilans Bałtyku: 4 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki, bramki: 18:13


Moim zdaniem piłkarze jak i trener Bałtyku wiedzą jaka jest stawka i powinni wysoko zawiesić poprzeczkę, gdzie GKS będzie miał problem.

Chwaszczyno - Wolin⛔ 3-7!!! Jednak że mecz kozacki!
typ: 1 @2.20 STS

Po pierwsze trasa Wolin-Chwaszczyno to jest prawie 400 km w autokarze, po drugie Wolin już raz się potrafił spóźnić i typowo z autokaru wchodził na boisko. Dwa Chwaszczyno po wysokiej przegranej nad Bałtykiem 5-0, który omen omen jest w wybornej formie, zrewanżowali się wygraną u siebie 5-1. Ok Vinetta jest 3, ale KS na inauguracje pyknął ich 1-2 w Wolinie. Też patrzmy w tabelę jeżeli KS w sobotę wygra i zgarnie 3 punkty, a w meczu Bałtyk-GKS nie będzie remisu to Chwaszczyno automatycznie nie traci za wiele do czołówki. W Vinnecie są dwaj zawodnicy na których trener twardo stawia są to : Bartosz Ława i Marek Niewiada niestety wiek tych panów daje się we znaki i trzeba otwarcie przyznać ze nie grają na dobrym poziomie i hamują zespół. Między innymi Niewiada ostatnio walnął samobója. Vineta ma jeden atut jest nim lider strzelców Adam Nagórski jeżeli KS go zatrzyma to zatrzyma cały zespół. Na moje prezes Walder po zwycięstwie sypnie groszem wiec motywacje piłkarze będą mieli i wygrają mecz automatycznie zachowując po rundzie jesiennej kontakt z czołówką.
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Avia Świdnik - Motor Lublin
Avia Świdnik @ 6.28 ⛔
Avia Świdnik lub remis @ 2.44 ⛔
szkoda..
STS
Zaległy mecz 13 kolejki, który został przełożony z powodu obchodów 65 lecia Motoru. Spotkanie derbowe, w którym zapewne nie zabraknie walki i według mnie kursy na gospodarzy znowu są dość przesadzone. Avia przed własną publicznością ma całkiem fajny bilans 5-1-2, co innego można powiedzieć o wyjazdach Motoru, ale nie będę się już powtarzał, w swoim ostatnim meczu na wyjeździe w meczu przyjaźni rozgromili 1:4 Chełmiankę, choć 2 bramki padły w ostatnich minutach meczu, to rezultat trochę poprawił im statystyki. W ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Karpatami, choć po 30 minutach gry prowadzili 0:2, jednak jak szybko zyskali prowadzenie, tak szybko je stracili. Avia do tego spotkania podejdzie po wyjazdowej porażce nad Sokołem, choć też prowadzili 0:1, a ostatecznie skończyło się 2:1. Ostatnio przed własną publicznością mierzyli się z zespołem z Rzeszowa, mecz, który analizowałem, nie byli faworytami, a roznieśli swoich przeciwników 5:2, a 4 bramki trafili grając w 10. W meczu nie wystąpią jedynie Gieresz i Jeleniewski przez kontuzje i chyba największa strata to pauzujący za kartki Grzegorczyk. Mimo tego nie powinno być źle, Avie stać by sprawić w tym meczu niespodziankę, zresztą już nie pierwszą. Mecz podwyższonego ryzyka, liczę, że na boisku również będzie gorąco, szkoda, że nie ma zdarzeń na bramki, bo obie drużyny dość overowe.
Drugi zaległy mecz to derby Rzeszowa, według mnie wygrają gospodarze, wobec sporych absencji u gości, a po wygranej u siebie z Orlętami 5:1 nastroje na pewno są świetne, dlatego dodatkowo bez analizy:
Stal Rzeszów @ 2.00 ✅
STS​
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Chwaszczyno - Wolin
typ: 1 @2.20 STS
Po pierwsze trasa Wolin-Chwaszczyno to jest prawie 400 km w autokarze, po drugie Wolin już raz się potrafił spóźnić i typowo z autokaru wchodził na boisko. Dwa Chwaszczyno po wysokiej przegranej nad Bałtykiem 5-0, który omen omen jest w wybornej formie, zrewanżowali się wygraną u siebie 5-1. Ok Vinetta jest 3, ale KS na inauguracje pyknął ich 1-2 w Wolinie. Też patrzmy w tabelę jeżeli KS w sobotę wygra i zgarnie 3 punkty, a w meczu Bałtyk-GKS nie będzie remisu to Chwaszczyno automatycznie nie traci za wiele do czołówki. W Vinnecie są dwaj zawodnicy na których trener twardo stawia są to : Bartosz Ława i Marek Niewiada niestety wiek tych panów daje się we znaki i trzeba otwarcie przyznać ze nie grają na dobrym poziomie i hamują zespół. Między innymi Niewiada ostatnio walnął samobója. Vineta ma jeden atut jest nim lider strzelców Adam Nagórski jeżeli KS go zatrzyma to zatrzyma cały zespół. Na moje prezes Walder po zwycięstwie sypnie groszem wiec motywacje piłkarze będą mieli i wygrają mecz automatycznie zachowując po rundzie jesiennej kontakt z czołówką.
O jej, Vineta zdemolowała Chwaszczyno 7:2! Macio co tam się stało bo przypuszczam, że byłeś na meczu. Pozdrowienia ze Skolwina ;)
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
O jej, Vineta zdemolowała Chwaszczyno 7:2! Macio co tam się stało bo przypuszczam, że byłeś na meczu. Pozdrowienia ze Skolwina ;)
3-7 ;) Ale to co się działo to po prostu jeszcze lepsze niż wczorajsze Terminalica - Piast. No ale jak Vineta uderzyła w 13, 16 i 18 minucie i było 3-0 to wiadomo co się działo. Jak będę miał więcej czasu to edytuje post i napisze więcej. Niestety to tylko dowodzi mojej teorii że panu Grubbie trzeba już podziękować i szaleć za innymi np. Maciej Szlaga.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruch Chorzow II - Lzs Piotrowka
Typ: 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
&quot;Specyficzne będą jutrzejsze zajęcia. Spora część pierwszej drużyny ma jutro wesprzeć trzecioligowe rezerwy w meczu z LZS-em Piotrówka. Wobec tego w porannym treningu weźmie udział niewielka grupa piłkarzy. – Na razie trenujemy w okrojonym składzie. Jutro jest mecz rezerw, więc na zajęciach będziemy mieli dziesięciu zawodników. &quot; Piotrówka zdecydowany outsider ligi. Łatwe zwycięstwo Niebieskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Takie wzmocnienia to jeszcze nie gwarant trzech punktów, o czym przekonał się ostatnio Górnik II Zabrze, który przegrał u siebie z BKSem Bielsko grając w takim zestawieniu:
Górnik II Zabrze: Janukiewicz – Leszczak, Matuszek (46. Dankowski), Szeweluchin, Kurzawa, Steblecki, Kwiek, Janota, Pikul, Skrzypczak (46. Korzym), Trubeha
Rezerwowi: Loska – Weremko, Dankowski, Dyląg, Wolański, Korzym, Rutkowski
Kapela prawie, że ekstraklasowa. Pytanie czy tym &quot;gwiazdkom&quot; będzie się chciało biegać. A u gości pewnie dodatkowa motywacja. Sam nadziałem się ostatnio na taki mecz, tylko, że w drugiej lidze chorwackiej, gdzie Dinamo II Zagrzeb dostało &quot;spadochroniarzy&quot; z pierwszej drużyny (i to nie byle jakich), a &quot;tylko&quot; zremisowało z outsiderem ligi.
Oczywiście życzę powodzenia z typem ;)
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruch Chorzow II - Lzs Piotrowka
Typ: 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

&quot;Specyficzne będą jutrzejsze zajęcia. Spora część pierwszej drużyny ma jutro wesprzeć trzecioligowe rezerwy w meczu z LZS-em Piotrówka. Wobec tego w porannym treningu weźmie udział niewielka grupa piłkarzy. – Na razie trenujemy w okrojonym składzie. Jutro jest mecz rezerw, więc na zajęciach będziemy mieli dziesięciu zawodników. &quot; Piotrówka zdecydowany outsider ligi. Łatwe zwycięstwo Niebieskich.

Typ podzielam, choć sam dokładam do dubla kurs na czyste zwycięstwo gości @1.25. Nic dodać nic ująć. Ruch walczy o utrzymanie w trzeciej lidze, która w wyniku reorganizacji (pozostaną cztery trzecie ligi) będzie mocniejsza, a co za tym idzie młodzi piłkarze ekstraklasowych klubów będą mieli lepszą okazję do rozwoju. Co tu można więcej dodać? Można by lać wodę odnośnie składów, atutu własnego boiska, motywacji... Ale czy to ma sens? W mojej opinii posiłki z pierwszej drużyny Ruchu zrobią wystarczającą różnice. Jest to znacznie inna sytuacja niż w meczu Górnika z BKS-em Bielsko Biała. BKS miał przed ówczesnym meczem zanotowane w sezonie jedynie dwie porażki (na 15 meczy) Piotrówka zaś jest zdecydowanym outsiderem ligi. Będę się trzymał zdania, że value jest nawet w kursie 1.01.
 
P 0

pltip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruch Chorzow II - Lzs Piotrowka
Typ: 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
&quot;Specyficzne będą jutrzejsze zajęcia. Spora część pierwszej drużyny ma jutro wesprzeć trzecioligowe rezerwy w meczu z LZS-em Piotrówka. Wobec tego w porannym treningu weźmie udział niewielka grupa piłkarzy. – Na razie trenujemy w okrojonym składzie. Jutro jest mecz rezerw, więc na zajęciach będziemy mieli dziesięciu zawodników. &quot; Piotrówka zdecydowany outsider ligi. Łatwe zwycięstwo Niebieskich.
Chyba tego sam nie wymyśliłeś???? gdzieś widziałem ten typ już wcześniej po kursie 2.40
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chyba tego sam nie wymyśliłeś gdzieś widziałem ten typ już wcześniej po kursie 2.40
I co z tego? Ważne że jest i na luzie wejdzie.
****************************************************
http://podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/10472,tragiczny-wypadek-z-udzialem-pilkarzy-wolczanki-wolka-pelkinska-trzy-osoby-nie-zyja-piec-w-szpitalu-mecz-z-avia-odwolany
Tragiczny wypadek z udziałem piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska.
Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Werynia. Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska jechali z Mielca na mecz z Avią Świdnik. Ich bus zderzył się z ciężarówką. W wypadku zginęło trzech zawodników, a pięć osób trafiło do szpitala. Dwie z nich są w stanie ciężkim.
Tragedia dla klubu...
e: zmarł czwarty pasażer busa...
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
3 liga małop.-świętok.
początek 26.03.2016 godz. 15:00
KSZO Ostrowiec - Podhale Nowy Targ
1
1.70

efortuna
W Wielką Sobotę odbędzie się mecz w Ostrowcu wicelidera tabeli KSZO z czwartym zespołem ligi Podhalem. Póki co pogoda nieciekawa, pochmurno w Ostrowcu ale to nie powinno przeszkodzić gospodarzom po sięgnięciu po trzy punkty w tym meczu.
KSZO przed rundą wiosenną wzmocniło się pozyskując kilku ciekawych zawodników. Jeden cel jest ustalony w Ostrowcu na ten sezon i jest nim awans. Na wiosnę KSZO zremisował z Sołą Oświęcim 0:0 mając dużą przewagę w grze i wygrana na wyjeździe z Beskidem 2:0. Na własnym boisku KSZO spisuje się bardzo dobrze, siedem zwycięstw, jeden remis, zero porażek.
Z drużyny gości przed rundą wiosenną odszedł najlepszy strzelec zespołu Fabian Fałowski. Na wyjazdach goście spisują się przyzwoicie, bezkompromisowo albo wygrywają albo przegrywają, cztery zwycięstwa i cztery porażki.
Co ciekawe kursy w STSie są takie: 1- 1.25 X- 5.50 2- 8.09
W efortunie można znaleźć kurs na KSZO aż 1.70.
Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom