>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Superliga, Serbia.
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novi Pazar - Crvena Zvezda
Typ: gole, under 2,75 AH
Kurs: 1,68
Bukmacher: bet365
Analiza:
Prezentowany mecz jest spotkaniem zaległym 27 kolejki i wydarzeniem o największej wadze w całej piłkarskiej Europie we wtorek 22 marca 2016 r. Novy Pazar, stolica regionu zwanego Sandżakiem, na krótko stanie się stolicą europejskiego futbolu!
Novi Pazar: miejsce 12 26 6-9-11 br.18:33, u siebie: 12 5-5-2 br.11:9.
Crvena Zvezda: msc. 1 26 24-2-0 br. 76:18, wyjazd: 12 11-1-0 br. 37:10.Gospodarze w obecnym sezonie obniżyli swoją pozycję w ekstraklasie serbskiej w porównaniu z sezonem 2014/2015 – 5 pozycja, 2013/2014 – 8, zbliżyli się do swojego rankingu z s. 2012/2013, gdy zajęli 14 miejsce. Zdobywają koszmarnie mało bramek. Dotąd zaledwie 18, najmniej w lidze. Takim samym dorobkiem cieszy się jeszcze tylko Spartak Subotica, zespól notowany 2 pozycje niżej. Novi Pazar nie ma już szans awansować do grupy mistrzowskiej, do 8 miejsca traci 10 punktów. Goście mogą być już pewni mistrzowskiego tytułu, mają fantastyczny dorobek bramek i pkt. Jednak obie drużyny mają jutro o co walczyć: gospodarze o lepszą pozycję w grupie spadkowej, goście o ustanowienie nowego rekordu nieprzerwanego pasma zwycięstw w lidze. Od 31 lipca 2015 r. wygrali 23 spotkania.
Zdecydowałem się typować ten mecz, ponieważ zauważyłem dane historyczne, które pokazują, że w Novim Pazarze w żadnym z 5 rozegranych spotkań na boisku Crvena Zvezda nie wygrała więcej niż 1 bramką ( 2:1, 0:1, 1:2, 0:1, 0:0), a razem tych bramek padło zaledwie 8. Statystyka domowa gospodarzy w tym sezonie pokazuje też, że nadal potrafią bronić własnego boiska. Ujawnia, że średnio padło tutaj 1,67 bramki na mecz, z czego goście strzelili mniej niż połowę. By być rzetelnym muszę dodać, że z 3 porażek gospodarzy u siebie w tym sezonie (1 w Pucharze) 2 skończyły się 2 bramkową przewagą gości (0:2, 1:3). A bez wątpienia tak silnej ekipy jeszcze nie gościli! Domyślam się jednak, że tak jak u nas, również w Serbii rywalizacja z drużyną stołeczną , a przy tym potentatem ma dodatkowy smak. Novi Pazar jest miastem granicznym, blisko granicy z Czarnogórą i Kosowem. Stadion liczy kilkanaście tysięcy miejsc , spodziewane jest ogromne wsparcie miejscowych, na mecz wybiera się też kilkusetosobowa grupa fanów ze stolicy.
Przeczytałem wywiad z trenerem Czerwonej Gwiazdy, który podkreślił trudność gry w tym miejscu, wskazał też na specyficzne, małych rozmiarów boisko. Mecz w Belgradzie wygrali oczywiście Czerwoni – 2:0. Taktyka obu ekip będzie odmienna , Novi Pazar będzie się bronił, co robi dość skutecznie, Red Star Belgrad będzie atakować, a mają do tego świetnych wykonawców
Składy drużyn: trener FK Novi Pazur mówił o nieobecności ważnego pomocnika Vusljanina (powodem są kartki, jeśli dobrze zrozumiałem), niepewny jest występ Vasilica, pozyskanego niedawno, który wystąpił w 3 meczach i wraca po jakimś urazie. Trener gości nie mówił i nie był pytany o urazy piłkarzy i ewentualne nieobecności, chociaż była mowa o tym, że rotuje składem. Poprzedni mecz belgradczycy odbyli 3 dni temu, jednak w ostatnim 30 dniach rozegrali tylko 3 spotkania.
Rozważałem różne typy na ten mecz : Novi Pazur AH(+1,5), rzuty rożne – over 9,5, albo bramki - under 2,5. Niestety nie znalazłem statystyk kornerów, kurs na AH(+1,5) spadł bardzo nisko, pozostał under bramkowy. Typ ten wydaje mi się być przynajmniej dostatecznie umotywowany, a w wersji handicapu azjatyckiego dość bezpieczny. Ponieważ zamierzam oglądać ten mecz na żywo, doda smaku temu kibicowaniu. Informacja dodatkowa: graczem FK Novi Pazar jest znany z występów w Lechu Poznań 27-letni serbski napastnik Vojo Ubiparip. Może wybiegnie na boisko!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - fińska Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karpat - TPS Turku
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz w lidze fińskiej pomiędzy obrońcą tytułu Karpat Oulu i TPS Turku. Stan rywalizacji 1-1. W pierwszym meczu była mała niespodzianka gdyż Turku wydarli zwycięstwo po dogrywce na niełatwym terenie ( Karpat w sezonie zasadniczym z 30 meczy u siebie przegrało zaledwie 7), potem przyszedł pogrom gospodarzy w Turku 6-1. Teraz czas na kolejne spotkanie w Oulu ,a Karpat nie powinno sobie pozwalać na takie porażki we własnej hali. Poza tym muszą się zrehabilitować przed własną publicznością.
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League (Uganda)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Maroons - Vipers FC
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj nieco egzotycznie. Maroons, obecnie ostatnia (16. miejsce) drużyna w tabeli, nie prezentuje się w tym sezonie zbyt dobrze. W ostatnich 5 meczach ponieśli 4 porażki oraz jedno zwycięstwo (z przedostatnią drużyną), poza tym - po 20 kolejkach mają bilans 2-6-12, a bramkowy 9:24. Po drugiej stronie mamy natomiast zespół, który obecnie jest na 4. miejscu w tabeli z bilansem 9-4-4, 24:17. W ostatniej kolejce ponieśli porażkę z teoretycznie słabszym zespołem, dlatego uważam, że dziś będą dostatecznie zmotywowani do tego, aby &quot;odbić&quot; sobie ostatnią porażkę. Poza tym, względem lidera mają 3 spotkania mniej, a strata punktowa to 7 punktów, zatem przy ewentualnej wygranej, strata zostanie znacznie zmniejszona - jest o co grać.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - Szwajcaria
Godzina: 19:45
Spotkanie: Langnau - Biel
Typ: Biel
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wiele dzisiaj ciekawych spotkań w mojej ulubionej dyscyplinie sportu m.in dwie &#39; teoretycznie &#39; pewne jedynki w duńskiej lidze, lecz kurs to kurs i wybieram zdarzenie z tym najwyższym.
Dzisiejsi gospodarze ekipa Langnau prezentuje formę wręcz tragiczną przegrywając ostatnio wszystko jak leci nawet z drużynami do pojedynków z którymi podchodzili w roli faworyta.
Odmienna sytuacja w dot. ekipy gości, grających naprawdę dobry hokej w ostatnim czasie wygrywając pewnie, często z zapasem bramkowym.
Drużyny spotkały się w pojedynku bezpośrednim 19 marca , tu w roli gospodarza występował Biel zwyciężając pewnie 6:1, nękając przeciwnika nawet w osłabieniu.
Zawodnicy Langnau grają brutalnie, co przekłada się na kilkukrotne przewagi przeciwników w liczbie zawodników na lodzie w każdym meczu, a wtedy jak wszyscy wiemy bramkę stracić jest najłatwiej.
Typ na porażkę dzisiejszych gospodarzy wydaje mi się realistyczny, kusi mnie także zagranie na zwycięstwo Biel z przewagą po kursie 3,30.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trier - Walldorf
Typ: Trier(HA -2.0)
Kurs: 2.85
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Z racji wyjazdu najlepszych piłkarzy na mecze reprezentacyjne przeniosłem się do niższej ligi niemieckiej. O 19:00 Eintracht Trier podejmie Astorię Walldorf. Krótko i na temat typ oparty na sytuacji w tabeli i formie zainteresowanych drużyn. Tier 3 miejsce, 3 oczka straty do miejsca premiowanego awansem do ligi wyżej. Walldorf 10 pozycja 28 punktów, 11 punktów przewagi nad stefą spadkową. Zakładam, że gospodarze będą mieć dużo większą motywację do walki o 3 oczka.
Ostatnie 5 spotkań Trier u siebie:
Tri - Hom 3:0;
Tri - SVs 2:0;
Tri - Pir 3:0;
Tri - Ste 2:2;
Tri - Off 6:0;
16 bramek strzelonych tylko 2 stracone. Styl gry dość ofensywny.
Ostatnie 5 spotkań Walldorf na wyjeździe:
Man - Wall 3:0;
Elv - Wall 2:0;
Pir - Wall 0:0;
Wor - Wall 3:0;
Fre - Wall 4:1;
12 bramek straconych tylko 1 strzelona. Widać duży brak skuteczności. Zakładam,że dzisiaj wieczorem zobaczymy jednostronny pojedynek w którym drużyna Eintrachtu Trier spokojnie zainkasuje 3 punkty strzelając kilka bramek przyjezdnym nie tracąc przy tym ani jednej.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Czechy Dywizja 2
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Trinec - Znojmo
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi naszych południowych sąsiadów. W 2 lidze czeskiej zmierzy się ze sobą Trinec i Znojmo. Gospodarze zajmują 11 miejsce w lidze, a goście są liderem i zmierzają po awans do ekstraklasy. Mój typ na ten mecz to over 4.5 gola. Po pierwsze w rundzie jesiennej mecz między tymi dwoma czeskimi drużynami zakończył się wysokim wynikiem 5:2. Wpadło aż 7 goli. Dzisiaj moim zdaniem również jest możliwy pogrom i kibice mogą zobaczyć 5 lub więcej goli. Ekipa Znojmo jest w formie i wygrywając ten mecz zapewni sobie az 7 punktową przewagę nad 2 drużyną w lidze. Warto wspomnieć, że obie drużyny w tym sezonie zaliczyły już po kilka rezultatów over 4.5 gola. Trinec ma na swoim koncie 5 takich spotkań na 17 rozegranych co jest 1 wynikiem w lidze. Ekipa Znojmo zaliczyła dotychczas 2 razy over 4.5 gola ale dzisiaj moim zdaniem dopiszą do swojego bilansu kolejny taki mecz. Mój typ to 1:4 dla gości i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Miami, Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Horacio Zeballos - Yoshihito Nishioka
Typ: Yoshihito Nishioka DW: 2:0
Kurs: 2,20
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach słonecznego Miami zmierzą się Argentyńczyk Horacio Zeballos(112 ATP) oraz Japończyk Yoshihito Nishioka(124 ATP). Jeśli chodzi o obecną formę, w poprzedniej rundzie Horacio ograł po ciężkim boju arcy chimerycznego Ryana Harrisona, a Japończyk ograł rewelacyjnego ostatnio Kovalika, bez straty seta. Argentyńczyk jest graczem grającym na dość stabilnym, przeciętnym poziomie, ma niezły leworęczny forehand i serwis, jednak popełnia dużo niewymuszonych błędów.
Japończyk braki fizyczne nadrabia regularnością i świetną grą w wymianach. Jedyne co niepokoi, to fakt iż Nishioka troszkę gra w kratkę,
dobre turnieje przeplata słabymi. Zwycięstwo nad Kovalikiem pokazuje jednak, iż czas na dobre występy filigranowego Nishioki. Regularność Japończyka powinna irytować Zeballosa, a w konsekwencji zmuszać do jeszcze większej ilości niewymuszonych błędów. Dlatego, przy poziomie gry Yoshihito z meczu przeciwko Słowakowi, Argentyńczyk nie będzie miał wiele do powiedzenia(a jeśli tak, to nie będą miłe słowa ???? ). Liczę na taki scenariusz tego meczu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej, Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jyvaskyla - SaiPa
Typ: 1 HA -1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Dziś podjąłem się analizy spotkania fazy ćwierćfinałowej Play Off Fińskiej Liige. Szczerze bardzo dziwi mnie zestawienie kursów na to spotkanie takiego bukmachera jak bet365, który wystawił kurs na zwycięstwo gospodarzy aż 2.05, zaś ja wybrałem typ z handicapem azjatyckim -1,5 na zwycięstwo Jyvaskyli u bukmachera Sportingbet.
Jyvaskyla, która rundę zasadniczą zakończyła na 4 miejscu idzie przez fazę Play Off jak burza. Oba pierwsze mecze z zespołem SaiPa wygrali wysoko i bezproblemowo. Najpierw na swojej tafli wygrali 4:1, a w hali Lappeenranta wygrali 4:2. W obu przypadkach mój handicap miał miejsce. Na ostatnich 8 pojedynków pomiędzy tymi ekipami aż 7 krotnie zwycięstwo odnosili gracze dzisiejszych gospodarzy. Tylko raz i to po dogrywce 4:3 wygrała SaiPa.
Goście w rundzie zasadniczej grali całkiem przyzwoicie, ale końcówka rozgrywek była dla nich fatalna. Przegrali 3 ostatnie mecze i dodatkowo przegrali dwa wyżej wspomniane spotkania z Jyvaskyla. Myślę że dziś będzie podobnie i spokojnie minimum dwoma golami wygrają gospodarze, którzy grają bardzo dobry hokej na własnej tafli.
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka LM kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moscow K-Fenerbahce K
Typ: 1 Handicap 0-1,5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w do Moskwy przyjeżdża Turecka drużyna czyli Fenerbahce.Ostatnio w Turcji Dynamo przegrało 3:1.W niektórych setach ogromna przewagę miała turecka drużyna.Jak każdy wie że tureckie tereny sa bardzo ciężkie.Ugranie tam 1 seta jak dla mnie to jest niezły wynik.Patrzac na wyniki u siebie Dynamo 8 meczy z rzedu na własnym boisku ogrywa przeciwnikow nie dając im ugrac nawet 1 seta czyli każdy mecz konczyl się wynikiem 3:0.Na 24 ostatnie mecze u siebie Dynamo przegrało tylko 3 razy w tym 2 mecze z Dynamo Kazań po 3:2.Z kolei goście na wyjazdach też mają dobre wyniki.Zapowiada się niezły meczyk.Stawiałbym wynik 3:1 dla gości.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Miami, I runda
Godzina: 16:45
Spotkanie: Zhang Shuai - Zhuk Sofya
Typ: Zhang Shuai 2:0
Kurs: 1.56
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Chinka Zhang to obecnie 68 tenisistka w rankingu WTA. W obecnym sezonie rozważnie szafuje siłami, ale jak zdecyduje się wystąpić to prezentuje się fantastycznie. W Miami z pewnością poprawi dotychczasowy najlepszy wynik i bez problemów przejdzie pierwszą rundę. W Australian Open była bowiem rewelacją turnieju dochodząc do ścisłego ćwierćfinału w polu przegranych zostawiając choćby Halep czy Keys. Przed Indian Wells zanotowała wygrany turniej z cyklu ITF, także do amerykańskiej nawierzchni kortów jest przygotowana doskonale.
Rywalką Chinki jest 16-letnia Sofya Zhuk, która zagra w turnieju dzięki dzikiej karcie od organizatorów zawodów. Rosyjska tenisistka jest bowiem juniorką, a wśród seniorek zajmuje odległe 775 miejsce. Co prawda pięknie zaprezentowała się w Sharm El Sheikh w turniejach ITF, raz osiągając półfinał, a raz zwyciężając. Niemniej to nie jest poziom jaki prezentuje 27 letnia Shuai. Chińska tenisistka swoje możliwości momentami efektownej gry zaprezentowała m.in. z Azarenką w Indian Wells, którą potrafiła postraszyć przełamaniem. Mecz z Rosjanką powinien być dla Zhang sparingiem przed meczem drugiej rundy ze Svitoliną.
✅ 56
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, szkocka Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Mirren - Raith
Typ: St Mirren under 1.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ underowy na gole gospodarzy w meczu zaplecza szkockiej ekstraklasy. St Mirren u siebie w 14 meczach z 16 golami na koncie w tym sezonie, 3 overy i 11 underów. Gospodarze są na siódmym miejscu po 29 kolejkach z 34. oczkami, natomiast Raith walczy o awans, zajmując ostatnie miejsce premiowane grą w play offach z 45pkt (7 przewagi, 10 straty). Goście będą więc starali się nie gubić punktów aby umocnić pozycję w walce o Premiership. Nie pokuszę się o typowanie dokładnego wyniku (aczkolwiek dwa bety na jednobramkowe zwycięstwo obu drużyn mogą być ciekawe), ale nie przewiduję tutaj wielkiego strzelania. Mało bramkostrzelne na własnym boisku St Mirren nie powinno zagrozić specjalnie obronie Raith w tym spotkaniu, goście również przyzwoicie na wyjazdach (7 razy stracili u1.5, 6 o1.5).
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Miami 2016 (USA)- Kwalifikacje II runda
Godzina: 18:10
Spotkanie: Zeballos Horacio - Nishioka Yoshihito
Typ: 1
Kurs: 2.69
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Te kwalifikacje są bardzo dziwne, ponieważ pada sporo nieoczekiwanych wyników. Wybrałem to spotkanie, ponieważ często tenisista bardziej zaawansowany wiekowo od przeciwnika jest niedoceniany a wygrywa.

Faworytem bukmacherów jest Japończyk, który obecnie jest na 124 miejscu ATP a najwyżej był na 110 miejscu. Nishioka to tenisista, który czuje się najlepiej na twardych kortach i mimo że, ma zaledwie 21 lat na karku to w przeszłości potrafił pokonać już niezłych tenisistów. Yoshihito, jeśli chodzi o styl to taka bardzo uboga wersja jego rodaka, czyli Nishikori. Azjata ma zaledwie 170 cm wzrostu i nie może praktycznie w ogóle liczyć na punkty z tego elementu.

Nadrabia za to natomiast niesamowitą szybkością, czuje się bardzo dobrze w obronie. Jeśli chodzi o atak to nie ma za bardzo czym uderzyć, ale bardzo umiejętnie rozprowadza sobie rywali po korcie. Ale jak to z młodymi tenisistami bywa często tak, że to wszystko trzyma się na włosku. &quot;Skrzat&quot; jeśli chodzi o twarde nawierzchnie w tym roku ma bilans 5/4 czyli du*py ie urywa. Na początku roku pokonał &quot;emeryta singlowego&quot; Kubota 6:2, 6:0 i Gulbisa 6:3, 6:4 który od x czasu nie ma formy. A tak to odpadał z Lorenzim w dwóch setach, z Ceuvasem, Pouille czy z Albotem...czyli poza Urugwajczykiem to przegrywał z tenisistami do przejścia. Tutaj pokonał Kovalika, czyli typowego średniaka.

Jego przeciwnikiem będzie o 10 lat starszy Argentyńczyk ze 112 miejsca a w przeszłości bardzo dalekiej był 39. Zeballos czuje się najlepiej na kortach ziemnych, lecz w tym roku jak na jego styl i możliwości imponuje też formą na hardzie. Na twardych kortach w 2016 roku rozegrał 9 meczów, z czego aż 7 wygrał. Doszedł do dwóch półfinałów challengerowskich. W kwalifikacjach do Miami pokonał w pierwszej rundzie Harrisona 6:7, 6:3, 6:4. Także na chłopski rozum...pokonał Harrisona to równie dobrze może i pokonać skrzacika.

Horacio ma 188 cm wzrostu, czyli jest o głowę wyższy jak nie więcej od rywala. Argentyńczyk jak się przyłoży to potrafi wygrywać seryjnie punkty tylko dzięki podaniu. Z racji tego, że czuje się najlepiej na clayu to w wymianach również sobie dobrze radzi. Tylko czasem, czasem często jest to dla niego za szybko i wali piłki w auty i w siatkę. Moim zdaniem Horacio może w tym meczu wygrać, ponieważ forma w jego wykonaniu jest zacna, przeciwnik nie jest najmocniejszy no i ten młody przeciwnik formą nie grzeszy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
popusgraj 2

popusgraj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, POlska liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Zabrze
Typ: Zabrze +6,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Niewątpliwie Wisła Płock wygra ten mecz.19.03.16 SUP Zabrze Wisla Plock 29 : 32 12.12.15 SUP Zabrze Wisla Plock 34 : 34 23.09.15 SUP Wisla Plock Zabrze 31 : 25 28.02.15 SUP Wisla Plock Zabrze 34 : 29 05.11.14 SUP Zabrze Wisla Plock 30 : 34.To jest H2H ostatnich 5 meczy tych druzyn.Ostatni mecz Wisla wygrala 3 bramkami dlatego mysle ze i dzisiejsze zwyciestwo nie bedzie jakies olbrzymie.Ostatni mecz odbyl sie 3 dni temu i w tym meczu Wisła nie miala jakiejs olbrzymiej przewagi.Kursik dośc niezły.Ogólnie jednak dużym atutem będzie własna hala gospodarzy.Obie drużyny będą graly na 100%.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray-Bayern
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis do Turcji przyjezdza druzyna z Monachium.W niemczech wygrał Bayern 89-99.Buki stawiaja na mocnego faworyta z Turcji.Tureckie hale sa bardzo ciężkie do zdobycia ale według mnie Bayern ma wieksze szanse na zwyciestwo.Grają ostatnio niezła koszykówke i ten mecz napewno zapewni nam wiele emocji poniewaz gospodarze musza gonic wynik.H2H ostatnich 5 mecz to:15.03.16 EUR Bayern Galatasaray 99 : 89 21.03.14 EUR Galatasaray Bayern 76 : 69 23.01.14 EUR Bayern Galatasaray 66 : 72 20.12.13 EUR Bayern Galatasaray 88 : 68 15.11.13 EUR Galatasaray Bayern 84 : 74.Wynika z tego ze druzyna z Turcji wiecej razy wygrywala ale ja jednak uwazam ze Bayern sie zmobilizuje i wygra mecz na ciezkim terenie.Gram czyste zwyciestwo gości.Dziękuje i powodzenia.
⛔ 100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja, 4 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Clyde - Annan
Typ: Clyde - Annan (zakład bez remisu, remis=zwrot)
Kurs:3.0
Bukmacher: unibet
Analiza:
Annan ostatni mecz z Clyde grał niedawno bo prawie 3 tygodnie temu zremisował u siebie z Clyde 3:3. Nie wygrał z Clyde już od 5 spotań.
Clyde to jedna z drużyn typowana do zdobycia mistrzostwa do lider a brak im 4 pkt i mają jeden mecz rozegrany mniej. Annan w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami Clyde a więc jest o co walczyć. Obie drużyny wygrały swoje ostatnie mecze. Clyde nie przegrało już od 4 spotkań. Dzisiaj liczę że Clyde przgrają i że Annan będzie zmotywowany do dzisiejszego meczu opcją zrównania się punktami z gospodarzami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom