>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

STS Ekstraklasa Wiosna

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
STS przygotował dla nas następną edycję super zabawy Ekstraklasowej znów mają do rozdania 50.000 zł.
Kod do naszej Ligi : 840916733
Zapraszam ???? . Wygrajmy to
 
gapa07 3,5K

gapa07

Użytkownik
Witam. Panowie mam taki problem, że mój klub zajął w 28 kolejce 11 miejsce ale mam wyższy wynik punktowy w najlepszej kolejce tej rundy od pozostałych drużyn które zdobyło 87 pkt więc powinienem być 9. O czym mówi ich regulamin.
13. W przypadku gdy dwóch lub więcej Uczestników zdobyło tę samą liczbę punktów, wtedy o kolejności we wszystkich klasyfikacjach konkursowych decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund. W przypadku, gdy i tu liczba punktów jest jednakowa, to o kolejności w rankingu decyduje Reguła Pierwszeństwa, czyli kolejność zgłoszenia Klubu (im wcześniej, tym wyższa pozycja). Zgłoszenie Klubu następuje po przyjęciu przez system prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego.
Zgłaszałem sprawę do nich to mi ich pracownik odpisał ze decyduje kolejnosc rejestracji druzyn. No jakim cudem jak w regulaminie ich jest wyraznie napisane ze liczba pkt z najlepszej kolejki. W 22 kolejce zdobylem 95 pkt. a zaden z pozostalych graczy ktorzy maja 87 pkt po tej kolejce nie zdobyl wiecej niz 95 pkt w zadnej z kolejek.
Co moge zrobic w tej sprawie ?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@gapa07
Oficjalne wyniki 28. kolejki STS Ekstraklasy nie zostały jeszcze do nas przesłane. Dlatego trudno nam się bezpośrednio odnieść do Twojego zgłoszenia. Jeśli na liście Laureatów nie znajdzie się nazwa Twojej drużyny (Champion Słucz?) przekażemy sprawę osobom obsługującym STS Ekstraklasę.
Prosimy o chwilę cierpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gapa07 3,5K

gapa07

Użytkownik
tak drużyna to Champion Słucz. Pisałem do &quot;[email protected]&quot; to mi odpisał człowiek ze to decyduje kolejnosc zgloszen, a jak wyslalem mu fragment regulaminu który sami stworzyli gdzie wyraznie jest napisane, że decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund ! i niech nie kompromitują sie tylko to wyjaśnią to od 8 godzin zamilkł i zero kontaktu ;)
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@gapa07
Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalną Listę Laureatów 28. kolejki STS Ekstraklasy. Drużyna Champion Słucz zajmuje na niej ósmą pozycję.
Dziś konta Laureatów zostaną doładowane.
Pozdrawiamy!
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
tak drużyna to Champion Słucz. Pisałem do &quot;[email protected]&quot; to mi odpisał człowiek ze to decyduje kolejnosc zgloszen, a jak wyslalem mu fragment regulaminu który sami stworzyli gdzie wyraznie jest napisane, że decyduje największa liczba punktów w kolejce ze wszystkich rozegranych rund ! i niech nie kompromitują sie tylko to wyjaśnią to od 8 godzin zamilkł i zero kontaktu ;)
Spokojnie STS kompromituje się średnio 1x raz na tydzień więc to norma :]
 
Do góry Bottom