>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kasowanie postów oraz tematów

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Witam,
Piszę w sprawie, że moje posty oraz niektóre tematy zostały skasowane. Mógłbym poznać powód? Otóż kasujący post dany moderator/admin czy inna osoba z takimi uprawnieniami nawet nie raczyła poinformować, że coś robię źle, a chodzi też o lepsze funkcjonowanie forum.

Prosiłbym o treściwą odpowiedź.

Pozdrawiam,
TyperekS.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witaj,
Zapewne masz na myśli temat o bonusach bez depozytu.
Wystarczy przejrzeć dział Bonusy i Promocje u Bukmacherów
Tam wszystko znajdziesz. Nie ma potrzeby zakładania nowych tematów (zbędne powielanie), tym bardziej w błędnych działach.
Pozdrawiam
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Witaj,

Zapewne masz na myśli temat o bonusach bez depozytu.

Wystarczy przejrzeć dział Bonusy i Promocje u Bukmacherów
Tam wszystko znajdziesz. Nie ma potrzeby zakładania nowych tematów (zbędne powielanie), tym bardziej w błędnych działach.

Pozdrawiam
Tylko krótko mówiąc i brzydko dość, tam panuje burdel. Oferty nieaktualne nie są kasowane bądź przenoszone do śmietnika, a odnośnie moich postów to dlaczego zostały skasowane?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czyli chcesz robić &quot;krótko mówiąc i brzydko dość&quot; burdel po całym forum?
Trochę wysiłku. Nie wszystko zawsze można mieć podane na tacy.
Przejrzeć kilka tematów nie zaszkodzi.
Posty/tematy usunąłem żeby właśnie nie było &quot;burdelu&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
typereks 866

typereks

Użytkownik
Czyli chcesz robić &quot;krótko mówiąc i brzydko dość&quot; burdel po całym forum?
Trochę wysiłku. Nie wszystko zawsze można mieć podane na tacy.
Przejrzeć kilka tematów nie zaszkodzi.

Posty/tematy usunąłem żeby właśnie nie było &quot;burdelu&quot;.
No tak moje usuwacie, ale jak już w innych działach jest &quot;burdel&quot; bo oferty nieaktualne czy coś to już nie, ale w sumie.. Możesz już zamknąć, nie chcę mi się dyskutować odnośnie tego. Róbcie co uważacie, ale jeśli kasujecie posty czy coś to powinniście chociaż wysłać na prywatnych jakiś powód.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom