>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka I ligi (18.03 - 20.03.2016)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wisła Płock - Miedź Legnica
Typ: Wisła Płock ✅
Kurs: 1,95
sts
Jedyne zaplanowane piątkowe spotkanie I ligi to pojedynek Wisły Płock z Miedzią Legnica. Gospodarze są obecnie liderem i zgromadzili jak dotąd 41 oczek. W tym roku zremisowali bezbramkowo z Pogonią Siedlce i rozgromili MKS Kluczbork 3-0. Jak dotąd wygrali najwięcej spotkań na swoim obiekcie bo aż siedem i trzy przegrali, co pokazuje że przy stadionie im. Kazimierza Górskiego graja solidnie i bezkompromisowo. Widziałem ich tydzień temu w Siedlcach i mnie nie zachwycili. W pierwszej odsłonie mogli nawet przegrywać gdyby Świerblewski wykorzystał okazję. Mieli co prawda szansę gdy z dystansu strzelał kapitan zespołu, Rogalski ale Misztal kapitalnie interweniował. Piłke meczową miał pod koniec spotkania Drzozdowicz ale ją zmarnował i to tyle na co stać było ekipę z Płocka. Co prawda to był wyjazd i jak już wspomniałem u siebie Wiślacy graja bardzo dobrze ale Pogoń pokazała że obrona Płocczan nie jest tak solidna. Goście z Legnicy plasują się na 12 pozycji i na wyjazdach grają bardzo kiepsko, tylko trzy zwycięstwa i siedemnaście straconych bramek. Dwie tegoroczne kolejki to porażka z Chrobrym 1-2 i remis z Zawiszą Bydgoszcz. Bardzo dobre zawody w tym spotkaniu rozegrał Fin Petteri Forsell. Mecz ten mógł zakończyć się równie dobrze wygraną jednych jak i drugich. Pod koniec spotkanie piłki meczowe mieli Labukas z Legnicy ale strzał jego wybił Drygas z linii bramkowej i Angielski z Zawiszy lecz zmarnował okazje i bramkarz poradził sobie bez problemu z tym strzałem. Do czego dążę ? Legniczanie stwarzają sobie mnóstwo strzałów i mogą coś ustrzelić a że Płock gra u siebie znakomicie to zapewne strzeli bramkę więcej co zapowiada dobre obfitujące w gole widowisko.
typ: over 2,5 @ 1,91 ⛔
typ: BTS @ 1,75 ⛔
sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maniek12431 0

maniek12431

Użytkownik
Wigry Suwałki- Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 2.00. ✅
sts
Myślę że Arka w tym meczu wygra. Wigry w tej rundzie nie zaczely za dobrze przegrana u siebie z Zagłębiem i remis w Bytowie. Arka nie może sobie pozwolić na stratę punktów żeby nie stracić kontaktu z Zagłębiem i muszą wygrywać takie mecze. Wierzę w wygrana po dobrym meczu z zagłębiem i wygrana na wyjeździe z katowicami.

Wisła Płock- Miedź Legnica
Typ Wisła
Kurs 2.10 STS✅

Wart postawienia jest także mecz Wisły Płock byłem na meczu w siedlcach i ta drużyna naprawdę potrafi klepnac na jeden kontakt gra ładnie dla oka i ma ciekawych zmienników którzy mogą wnieść duzo do gry. W Siedlcach zabrakło im trochę szczęścia a i Pogoń zagrała bardzo konsekwentnie w obronie licząc na kontry.Moim zdaniem nie stracą punktów u siebie
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Odnośnie meczu Wisła- Miedź obawiam się o zwycięstwo Wisły, ponieważ w związku z kontuzjami bramkarzy (Kiełpin, Kaniecki) zadebiutuje zakontraktowany wczoraj Mateusz Kryczka (ostatnio Dolcan). Seweryn Kiełpin zazwyczaj pewny punkt drużyny b. dobrze kierował linią obroną.
Skierowałbym się bardziej w kierunku over 2,5.
Arka jak najbardziej pewniak, Wigry u siebie nic nie grają.
 
maniek12431 0

maniek12431

Użytkownik
Własnie też mam wątpliwość o bramkę Wisły, ale Kryczka był podstawowym bramkarzem Dolcanu, wiec doświadczenia trochę ma jest bardzo solidnym bramkarzem niepokoić może jedynie brak zgrania z obrona. Jednak wydaje mi się ze nie przeszkodzi to Wiśle w wygraniu meczu u siebie.

Bardzo kusi mnie postawić na mecz GKS Katowice-Pogoń Siedlce. bylem na meczu Pogoń Siedlce- Wisła Płock i drożyna z Siedlec wydaje się być bardzo dobrze ustawiona taktycznie. Zima dokonali ciekawych wzmocnień zawodnicy tacy jak Augustyniak Świerblewski Gołębiewski to bardzo dobrzy gracze jak na standardy 1 ligi. Przewiduje tutaj konsekwentną gre ze strony Pogoni opierającą się na defensywie z wyprowadzaniem bardzo szybkich kontr. GKS przegrało u siebie z Arka 0-2 i wygrali z 1-2 z Kluczborkiem które przegrało 4 ost mecze w lidze.
Ciekawe typy według mnie to
DNB 2 @ 3.35 STS⛔
Under 2.5 @ 1.65 STS✅
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Wisłą dobrze zaczęła mój kupon typu Yankee z czterema faworytami I ligi. Przyzwoite kursy na spotkania czwórki faworytów skłoniły mnie do spróbowania &quot;technologii&quot; Yankee.
Dzisiaj Wisła Płock uporała się z Miedzią, a to był jeden z dwóch trudniejszych typów z wybranej czwórki.

Yankee w BET365:
Wisła Płock @1,83
Arka Gdynia @2,0
Zawisza Bydgoszcz @1,83
Zagłębie Sosnowiec @1,61
Rozpiska wariantów wygranych:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/03/faworyci-i-ligi-w-kuponie-yankee-bet365.html
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Typ: x2 ⛔
Kurs: 1,95
sts
W sobotę o siedemnastej przy Bukowej GKS Katowice podejmie Pogoń Siedlce. Zwycięstwo Katowiczan z MKS Kluczbork 2-1, po bramkach Krzysztofa Wołkowicza i Bartosza Iwana, poprawiło nastroje wśród zawodników. Udany debiut w tym spotkaniu zaliczył Marcin Flis, który przyszedł do Gieksy z Bełchatowa. Obrona Kluczborka na bardzo dużo pozwalała gościom. Choć gdyby gracz MKS-u Maciej Kowalczyk zachował zimną krew to na 10 minut przed końcem mogło by być 2-2. Na tle gospodarzy Katowiczanie wypadli dobrze ale trzeba wziąć pod uwagę że ich rywal nie wygrał spotkania od połowy października ubiegłego roku. Siedlczanie w ostatnim meczu zabrali dwa punkty liderowi z Płocka. Pierwszą połowę zagrali naprawdę dobrze i tylko postawa obrońcy Wisły zapobiegła bramce po strzale Świerblewskiego. Mankamentem Pogoni jest brak bramek w rundzie wiosennej ale należy zwrócić uwagę że grali z kandydatami do awansu. Linia defensywna za to spisuje się znakomicie. W tegorocznych meczach stracili tylko jednego gola. Misztal jest bramkarzem który zachował najwięcej czystych kont w lidze. Co do linii obronnej to w dzisiejszej potyczce zabraknie Konrada Wrzesińskiego który to w derbach Mazowsza po raz ósmy został upomniany żółtym kartonikiem. Możliwe że na prawej obronie zastąpi go Łukasz Wójcik, wróci za to Daniel Dybiec. Pod znakiem zapytania stoi także występ młodzieżowca Rafała Maćkowskiego, najprawdopodobniej zastąpi go Kamil Jonkisz. Dobra gra defensywna podopiecznych Sasala pozwala mi twierdzić że GKS-owi Katowice trudno będzie o gola w tym meczu. Jeśli Siedlczanom uda się coś strzelić to możliwe jest też wywalczenie przez nich kompletu oczek na co liczę. Na jesieni Pogoń pokonała podpieczonych Jerzego Brzęczka 2-0 po trafieniach Dudy i Dzięgielewskiego.
typ: under 2,5 @ 1,65 ✅
typ: GKS nie strzeli gola @ 3,95 ⛔
typ: Pogoń Siedlce @ 4,50 ⛔
sts
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Mks Kluczbork
typ: Zagłębie Win @ 1.60 ( bet365)
typ: Zagłębie -1.5 @ 2.75

Zagłębie zajmujące 3 miejsce w tabeli podejmie walczący przed spadkiem MKS Kluczbork.
W tym spotkaniu murowanym kandydatem do wygrania jest Zagłębie S. walczące o Ekstraklasę. Sosnowiczanie dobrze zaczęli rundę wiosenną m.in wygrywając z Wigrami Suwałki 2;0 oraz zremisowali na wyjeździe z Arką 2:2 będąc blisko wygranej, które uciekło im w ostatniej chwili.
Nie widzę atutów po stronie Mks-u Kluczbork. Na początek 2 porażki u siebie z -&gt; GKS Katowice 1;2 oraz na wyjeździe z Wisłą Płock 0:3.
A ogólne ich ostatnie 5 spotkań to 4 porażki i remis. Nie sądzę by nagle się coś zmieniło.
Zagłębie jeżeli chce awansować =&gt; ten mecz musi wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom