>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Ekstraklasy (18.03 - 21.03.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

3 kolejki do końca, czas podsumowywać rundę, trwa walka o pierwszą &#39;8&#39;, Lechia stara się namieszać, czy jej wyjdzie zobaczymy.

Zachęcam do analizowania !

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Na pierwszy strzał to Lechia home win.
W Gdańsku walka o ósemkę a margines błędu został wykorzystany chyba w Zabrzu.
Termalica na wyjazdach to inna drużyna niz u siebie.

Kolejny typ jaki przychodzi mi do głowy to &quot;druga drużyna Cracovii&quot; remis z Legią.
Lech ostatni remis ligowy 13.10.2015
Legia ostatni remis 13.12.2015
27.09.2014 - ostatni remis pomiędzy zainteresowanymi.
Spina w Poznaniu musi być , będą żreć trawę byle by urwać punkty , wygrać nie wygrają bo są za wąscy w uszach ale remis prawdopodobny. Legia z remisu płakać też nie będzie bo dystans punktowy zostanie utrzymany taki sam a Piast mistrza nie chce.
Warto również zwrócić uwagę na Pogoń win lub pogoń DNB ponieważ Cracovia bez trenera Zielińskiego oraz bez Kapustki i Cetnarskiego.
No i na koniec Wisła. Myślę że to już ten czas żeby zacząć wygrywać bo co jak co ale ten zespól z ligi nie spadnie. Za dużo by się wydarzyło gdyby spadli...
edit: Przypominam kolejny raz, że to nie forum kibicowskie, proszę o pisanie nazw klubów lub miast z których pochodzą. -- Robson1416
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
W Poznaniu &quot;spina&quot; jak zawsze. Biletów już nie ma. Marketingowo transfer Hamalainena też zrobił swoje. Kursy w sumie takie jak się spodziewałem. Legia ostatnie mecze przeciętnie, ale punkty zbierają. Legia dawna nie wygrała z Kolejorzem. W lidze ostatnio w sezonie 13/14 (3 porażki w tym 2 u siebie, utrata tytułu).
W Lechu pauzuję za kartki Kamiński. W jego miejsce na środku zagra pewnie będący w dobrej formie (ew. szansę gry dostanie Wilusz). W takim wypadku na boku obrony pewnie Volkov. Pawłowski nie zdolny do gry, nie wiadomo co z Linettym. Gotowy do gry powinien być za to Nielsen (może już dzisiaj dostanie szanse w Pucharze Polski).
U Legii chyba brak absencji. Nikolic się zablokował co jest sporym problemem. Na niekorzyść Warszawiaków - środowy mecz z Zawiszą.
Na tą chwilę - Legia dnb 1.7 wygląda nieźle. ✅
Gram też w kierunku Zagłębia Lubin, które prezentuję się naprawdę fajnie. Dnb niecałe 1.7 i pewnie jeszcze trochę poleci.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Mimo wszystko w kierunku Wisły radziłbym raczej ostrożnie, matematycznie znikome szanse na pierwszą ósemkę jeszcze mają, warunek to pokonać Jagiellonie, ale to jeden z wielu, kolejny to przynajmniej nie więcej niż 3 pkt Jagi w pojedynkach z Podbeskidziem u siebie i Piastem w Gliwicach.To podstawowy warunek, ale jest jeszcze przecież Lechia która gra jeszcze z Termalicą, Ruchem u siebie i wyjazd na Legię (muszą zdobyć max 4pkt) Także trudna sprawa z dostaniem się do pierwszej ósemki wygrywając wszystko do końca.Oczywiście każdy punkcik jest ważny tam na dole tabeli nawet po podziale, ale prawdziwa zabawa zacznie się później.Kolejna sprawa Wisła w całym sezonie to właśnie na wyjazdach prezentowała się lepiej.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Prawdopodobnie Trałka nie zagra w sobote z Legią. Jeśli to się potwierdzi, ogromne osłabienie Kolejorza.
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Kolejna kolejka która zapowiada się bardzo ciekawie. Znalazłem kilka ciekawych typów. Oto pierwsze z nich.
Górnik Łęczna- Zagłębie Lubin 2DNB 1,72 Expekt ✅
Górnik Łęczna- Zagłębie Lubin II team over 1.5 2.70 Expekt ✅

Dla mnie są to bety kolejki. Widziałem skrót pojedynku Zagłębia i Pogoni. Drużyna ze Szczecina z dużymi trudnościami wywiozła z Lubina 1 punkt. Zagłębie przeważało, miało dużo sytuacji. Teraz jedzie do typowego przeciętniaka jakim jest Górnik Łęczna. Warto pograć coś w kierunku Miedziowych. Górnik to nie jest żadna potęga, grają w kratkę. Kursy są naprawdę zachęcające.
Podbeskidzie Bielsko Biała- Górnik Zabrze 1DNB 1,55 Expekt ▶ ZWROT

W poprzedniej kolejce stawiałem na Podbeskidzie, niestety Piast w 90 minucie wyszedł na prowadzenie. W tej kolejce jestem konsekwentny i też stawiam na Górali. W Gliwicach zagrali naprawdę dobry mecz, sprawili Gliwiczanom spore problemy. Teraz przyjeżdża do nich czerwona latarnia ligi- Górnik Zabrze. W meczu z Lechią prezentowali się dosyć słabo, udało im się jednak ugrać 1 punkt. Tak naprawdę to Lechia zremisowała wygrany mecz. Zabezpieczam się zwrotem, ponieważ Ekstraklasa wiele razy mnie zaskakiwała.
Śląsk Wrocław- Ruch Chorzów II team over 0.5 1,55 Expekt ⛔
Śląsk potrafi być u siebie dosyć groźny stąd taki defensywny typ. W meczu z Koroną było widać delikatną poprawę- 2 bramki znikąd się nie wzięły. Odpuszczam więc typowanie 1X2. Typ opieram na tym, że Ruch posiada niezłą ofensywę. Potrafią ukłuć właściwie każdego rywala w naszej Ekstraklasie. Liczę na to, że znajdą receptę na bramkarza Śląska.
Jak na razie to tyle ;)
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Korona Kielce - Piast Gliwice
Czyżby to jakieś przesłanie? W dwóch ostatnich meczach w piątek o godzinie 18:00 grała Korona i padł remis. Kielczanie remisowali w trzech ostatnich spotkaniach! W trzech ostatnich meczach w piątek padł remis! Na pięć spotkań (w piątek o 18:00) tylko raz jedna z drużyn cieszyła się z trzech punktów!!! Wejdzie remisik? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Lech - Legia 2 @2.45 betano ✅
Duża szansa przed Legią na pokonanie największego rywala na krajowym podwórku. W Lechu spore osłabienia Trałka, Kamiński, Pawłowski. Niepewny występu jest też Linetty ale podobno ma wrócić. W meczu z Zawiszą po bladej pierwszej połowie w drugiej wyglądało to już nieco lepiej. W dodatku odblokował się Niko, natomiast w meczu Lecha z Z. Sosnowiec różnicy nie widziałem który zespół gra w 1 a który w 2 lidze. Spodziewam się zwycięstwa Legii, kurs dobry do gry, można również dorzucić BTS bo ostatnio to normalka w starciu między tymi drużynami.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik


Takie pięć zdarzeń zagrałem w systemie 3z5,4z5 i 5z5.

W ostatnich meczach między Lechem a Legią same btsy, Lech u siebie w tym roku w lidze dwa overy i 0-2 z Jagą, Legia 3 overy na 3 wyjazdy w tym roku w lidze.

Wisła u siebie trzy btsy w tym roku, Jaga poza domem wygrała 2-0 z Lechem i dostała wysoko z Legią i Lechią.

Korona u siebie trzy btsy w tym roku, Piast na wyjazdach dwa i 0-0 w Łęcznej.

Pogoń trzy btsy u siebie, Cracovia trzy na wyjazdach w tym roku w lidze.

Lechia u siebie trzy wygrane w tym roku w lidze, w każdym minimum trzy gole strzelone.
Termalica trzy btsy na wyjazdach w 2016.

Tak to wygląda statystycznie, więc over 2 w każdym tych spotkań dałem na ten system.

Legia overowa na wyjazdach, z Termalicą nie strzeliła gola, a kilka okazji miała,
zwłaszcza w 1 połowie, do tego Lech osłabiony na to spotkanie.

Korona otwarty mecz ze Sląskiem tydzień temu, Piast również, dobrze wyglądał w ostatni meczu i forma wraca,
warto dodać że Idzie zagrało w Gliwicach dobry mecz.

W meczu Pogoni z Zagłębiem było bardzo dużo okazji dla gospodarzy, mieli blisko 30 strzałów
a mimo to Portowcy zremisowali 1-1 w Lubinie.

Lechia u siebie w świetnej formie strzeleckiej, Termalica strzela w 2016 każdemu w lidze.

Można tak zagrać m.in. w bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: Wisła powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.20 buk: bet365
✅

Wisła po ostatnim spotkaniu z Termalicą moim zdaniem znowu zagra podobnie czyli wysoki pressing i ciągłe ataki. Widać że Wdowczyk nie będzie bawił się w murowanie bramki i bardzo dobrze, przynajmniej będzie co oglądać a nie ciągłe murowanie bramki jak to robi np. Probierz. Paweł Brożek po ostatnim spotkaniu powiedział że podobała mu się taktyka Wdowczyka gdzie zespół miał się skupić na ofensywie. Teraz również jest okazja do ofensywnej gry do tego grają na własnym terenie przed własną publicznością która też już ma dosyć nudnych spotkań. Wisła ma iluzoryczne szanse na 8 więc będzie starała się uzbierać jak najwięcej pkt w tych 3 pozostałych spotkaniach, aby nie drżeć o swój byt w Ekstraklasie.
Co do Jagiellonii to uważam że o bramkę mogą się pokusić tym bardziej że jak wspominałem Wisła będzie grała ofensywnie, trochę zapominając o defensywie.

Pozostałe typy na tą kolejkę to:

Śląsk - Ruch 1 @ 2.15 Unibet ⛔

Śląsk jeszcze bez wygranej na własnym podwórku po przerwie zimowej i uważam że dziś pokuszą się o 3 pkt. Mecz zapewne nie będzie porywający spodziewam się minimalnej wygranej 1:0 dla Śląska. Szczerze powiedziawszy to Śląsk ruszy zapewne od początku wysoko i już w I połowie możliwa bramka. Dla mnie Ruch znajduje się zdecydowanie za wysoko w tabeli. Jeśli chodzi o absencje to w Śląsku nie zagra napastnik Kamil Biliński, natomiast w Ruchu nie pauzuje żaden znaczący gracz.

Lech - Legia 2 @ 2.25 Betsson ✅

Hit 28 kolejki Ekstraklasy ale jak to bywa z hitami w naszej lidze różnie to bywa. Dla mnie faworytem jest Legia która powinna sobie poradzić z Lechem.
Legia bez żadnych kontuzji wyjdzie najlepsza 11 jeśli o Legii może o czymś takim mówić. W tygodniu mecz Pucharu Polski wygrany 4:0 z Zawiszą w najsilniejszym składzie. Moim zdaniem ten mecz nie zmęczył za bardzo Legionistów i jutro wyjdą pełni sił.
Lech natomiast na własnym boisku prezentuje się bardzo dobrze ale moim zdaniem nie przeszkodzi to Legii na zdobyciu 3 pkt. Ponadto Lech będzie musiał sobie radzić bez wykartkowanego Kamińskiego, oraz kontuzjowanego Trałki, być może zabraknie także Linettego. Nie zagra także chory Volkov. Nie zagra też od dawna kontuzjowany Robak oraz od niedawna kontuzjowany Pawłowski. Lech nie ma takiej ławki jak Legia i nie ma aż takich zmienników. Ponadto w zespole z Poznania panuje grypa i nie wiadomo czy niektórzy zawodnicy nie będą musieli grać na zastrzykach.
Podsumowując nie najlepiej dzieje się w Lechu, Legia przyjedzie na pewno mocno zmobilizowana przez Czerczesowa wygrana w tym spotkaniu na pewno przybliży Legię do Mistrzostwa Polski.

Dodatkowo dorzucam kartkę dla łysego z Legii, ale nie Pazdana a Hlouska. Lech będzie atakował zapewne bardziej prawą stroną a Hlousek nie będzie przebierał w środkach.

Typ: A.Hlousek otrzyma kartkę @ 3.50 STS ⛔


Pogoń - Cracovia 1 @ 2.50 Bet365 ⛔

Mecz kończący 28 kolejkę Ekstraklasy i zapowiada się ciekawe spotkanie. Oba zespoły obok siebie w tabeli Cracovia 3, Pogoń 4 i taka sama ilość pkt po 34 pkt. Pogoń od 5 spotkań w Ekstraklasie bez zwycięstwa i uważam że w niedzielę się to zmieni.Cracovia natomiast po 2 porażkach z Legią i Lechem będzie chciała coś ugrać w Szczecinie jednak moim zdaniem nie tym razem. Pogoń jest naprawdę mocna siebie myślę że Michniewicz tak ustawi zespół Pogoni że skutecznie zaskoczą oni zespół Jacka Zielińskiego. Pogoń wystąpi w najsilniejszym składzie. Z kolei Cracovia będzie musiała sobie radzić bez kontuzjowanych Dąbrowskiego i Zjawińskiego oraz wykartkowanych Deleu oraz Kapustki co na pewno jest dużą stratą. Uważam że Pogoń wykorzysta nieobecność kilku podstawowych zawodników w Cracovii i wygra to spotkanie.

Podbeskidzie - Górnik X2 @ 1.80 Bet365 ✅

Górnik jest w naprawdę złej sytuacji 23 pkt i ostatnia pozycja w lidze. Podbeskidzie w niewiele lepszej sytuacji 31 pkt i 13 pozycja. Podbeskidzie z szansami na 8 jednak po dzisiejszym spotkaniu to się zmieni ponieważ uważam że Podbeskidzie dziś nie zgarnie 3 pkt. Ile Górnik może być bez wygranej już chyba najwyższy czas na przełamanie. Żurek coś tam pewnie zadziała już jest trochę czasu aby ruszyć ten Górnik. Zabrzanie w H2H na wyjeździe przeciwko Bielszczanom w 5 spotkaniach 4 zwycięstwa i 1 remis bez porażki uważam że dziś będzie podobnie. Ja nawet zaryzykuję czystą 2 na Górnik ale tu podaję typ który wydaje mi się bardzo prawdopodobny do wejścia.
 
thecakeisaspy 203

thecakeisaspy

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej. Osobiście póki co gram trzy typy na tą kolejkę:
Wisła over 1.5 @ 2.20 bet365 ✅
Lechia over 1.5 @ 1.80 bet365 ⛔
Legia wygra mecz @ 2.20 bet365
✅
Analiza jest dość prosta do tych typów.
W Krakowie liczę na otwarty futbol, Wisła nie ma już nic do stracenia i spodziewam się podobnego meczu do tego sprzed zeszłego tygodnia. Pisałem ostatnio, że tam gra tylko Wolski i Ondrasek, a reszta to statyści ale liczę, że efekt nowej miotły odmieni grę ofensywną tego zespołu i piłkarze z przodu będą efektywnie wykorzystywać sytuacje, które stwarzać im będzie Rafał Wolski. 2 gole uważam za minimum w wykonaniu Białej Gwiazdy.
Wszyscy wiemy, że Lechia w Gdańsku a Lechia na wyjazdach to dwa różne zespoły, to co się wydarzyło w Zabrzu woła o pomstę do nieba i piłkarze myślę, że zrobią wszystko aby &quot;przeprosić&quot; kibiców za tamtą stratę punktów. Lechia w Gdańsku niszczy rywali i wygrywa przekonująco, grając fajny ofensywny futbol z mnóstwem sytuacji. Tutaj 2 gole biało-zielonych to wg mnie również minimum.
Legia. Jako kibic Legii nie wiem czy powinienem pisać analizę do tego typu ale powiem tyle, że nie lubię obstawiać tego typu meczów. Jednak patrząc racjonalnie to jedyne co przemawia za Lechem to fakt, że grają w Poznaniu. Legia myślę, że na pewno będzie chciała się zrewanżować za ostatnie porażki a pomóc w tym mogą na pewno kontuzje Kolejorza. Po takim kursie na pewno typ warty uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Zastanawia mnie jak można grać w stronę Legii skoro nie zachwyca. Na Cracovii totalny piach i gdyby nie błąd jednego z pomocników pewnie mecz zakończył by się remisem a prawda taka , że Wojskowi w drugiej połowie nie pokazali nic ciekawego. To nie ta sama drużyna która za Urbana nie miała problemów aby wygrać w Wielkopolsce. Lech u siebie i mimo tych osłabien nie wyobrażam sobie aby ten mecz przegrali. Gram po kursie 1.8 i to mnie satysfakcjonuje w zupełności.
Lech Poznań - Legia Warszawa 1X @ 1.8 Unibet ⛔
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Dla mnie to też trochę śmieszne granie na Legie po takim kursie. Rozumiem gdyby pod @3 pochodziło to jeszcze ale po takim to ide w stronę Lecha.jak dobrze widać powiedzieć można że Lech ma patent na Legie, przynajmniej w ostatnim czasie. 3 ostatnie mecze bezpośrednie wygrane, nawet będąc na ostatnim miejscu jadą do Warszawy i wygrywają 1-0 :-D moim zdaniem nie mają takiego kompleksu Warszawy, jak coś to na odwrót jeśli już. Mówicie o brakach kadrowych, ale tak naprawdę to tylko Kamiński i Pawłowski,Trałka wypowiadał się że zna swój organizm i całkiem realne że będzie mógł zagrać w sobotę, mimo że może wyjść w 80% gotowy do gry to jest to mega walczak i na pewno zrobi robotę w środku tak samo jak Linetty, ostatni mecz między tymi drużynami pokazał co Karol robił w środku, co chciał. Wraca Nickie który jest bardzo nakręcony na ten mecz,pokazał już w tym sezonie że walczyć umie, a w tym spotkaniu walka odegra ogromną rolę. Legia nie zachwyca i to racja, szczęśliwe raczej zwycięstwo ostatnio z Cracovia bo głupim błędzie pasów w końcówce meczu. Z Górnikiem nie zachwycili, dużo przestojow w grze, a z Lechem grającym przed własną publicznością chwila nie uwagi i może być 2-0 dla gospodarzy.
Lech DNB @2,7 Uni.bet ⛔
Lech 1x @1,78 Uni.bet ⛔
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Racja, niektórzy sugerują się jakby te 3 kolejki (ostatnie) decydowały o wszystkim, tak jednak nie jest.Nawet jakby już teraz dodać Legii za darmo 5pkt po podziale Piast miałby do nich tylko 3pkt straty.Mecze o 3pkt zaczną się w rundzie finałowej, na razie zwycięstwo kosztuje 1,5pkt :] Legia na starcie sezonu zrobiła trochę bumu tymi zwycięstwami (wcześniej transferami) w meczu z Niecieczą już zagrali komicznie, wygrali niby na Cracovii ale tak szczerze z gry to nie było jakieś zasłużone zwycięstwo, tak czy inaczej ich gra ma coraz więcej do życzenia.Meczów Lecha nie oglądałem, po wynikach jednak odbieram że początek był dla nich fatalny, ostatnio jednak trochę się pozbierali (nie wiem jak z gry, zwykła obserwacja po wynikach)
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ile jeszcze trzeba tłumaczyć, że to nie jest forum kibicowskie? I nie dogryzamy sobie nawzajem, zajmujemy się typowaniem. - Robson1416
Jesli chodzi o mecz Lech - Legia to wydaje mi sie że będzie to mecz jak ten kiedy była oprawa &quot;ona tańczy dla mnie&quot; Myślę że Legia znowu zatańczy w Poznaniu a twierdzenie że Lech ma patent na Legię jest komiczne.
Fakt faktem ostatnie 3 mecze to trzy porażki Legii z tym że jedna w Superpucharze.
Mnie nie interesuję jednak co było kiedys tylko co jest teraz. Oglądałem Lech z Sosnowcem i oglądam każdy mecz Legii.
Co moge stwierdzić ? Z Sosnowcem Lech zagral piach plus wypada im trzech podstawowych grajków.
Legia trening strzelecki z Zawiszą i oszczędzanie obrońców.
Nikolić coś wsadzi , przełamał się w pucharze to i przełamie się w lidze.
3-1 dla Legii jak w psyk strzelił ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Nie ma co się spinać, jednak sytuacja kadrowa Lecha i mecze Legii na wiosne(nie licze tego dziwnego widowiska w Niecieczy) skłaniają raczej do grania na Legie, a co do widowiskowości, kogo to obchodzi, gra się po zwycięstwo, o stylu nikt po sezonie nie będzie rozmawiał, najbardziej prawdopodobny wynik to remis, ale wydaaje mi się że Lech ma za mało argumentów na Legie
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Moj algorytm widzi szanse Lecha tak:
&lt;table dir=&quot;ltr&quot; border=&quot;1&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td data-sheets-value=&quot;[null,2,&amp;quot;Lech Poznan&amp;quot;]&quot; style=&quot;background-color: white; padding: 2px 3px 2px 3px; vertical-align: bottom;&quot;&gt;Lech Poznan&lt;/td&gt;&lt;td data-sheets-value=&quot;[null,2,&amp;quot;Legia Warszawa&amp;quot;]&quot; style=&quot;background-color: white; padding: 2px 3px 2px 3px; vertical-align: bottom;&quot;&gt;Legia Warszawa&lt;/td&gt;&lt;td data-sheets-numberformat=&quot;[null,2,&amp;quot;0.00&amp;quot;,1]&quot; data-sheets-value=&quot;[null,3,null,47.55]&quot; style=&quot;background-color: white; font-weight: bold; padding: 2px 3px 2px 3px; text-align: right; vertical-align: bottom;&quot;&gt;47,55%&lt;/td&gt;&lt;td data-sheets-numberformat=&quot;[null,2,&amp;quot;0.00&amp;quot;,1]&quot; data-sheets-value=&quot;[null,3,null,10.83]&quot; style=&quot;background-color: white; padding: 2px 3px 2px 3px; text-align: right; vertical-align: bottom;&quot;&gt;10,83%&lt;/td&gt;&lt;td data-sheets-numberformat=&quot;[null,2,&amp;quot;0.00&amp;quot;,1]&quot; data-sheets-value=&quot;[null,3,null,41.61]&quot; style=&quot;background-color: white; padding: 2px 3px 2px 3px; text-align: right; vertical-align: bottom;&quot;&gt;41,61%&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Nawet gdyby szanse były określone odwrotnie, to szybciej bym postawił na Lecha po kursie @3,75 (Unibet). ⛔

Na razie statystyki algorytmu z wiosny są na poziomie około 52% trafień. Gdyby w tej kolejce udało się przewidzieć ponownie przynajmniej 4 z rozstrzygnięć, to będzie ładny zysk, bo kursy na przewidywane rozstrzygnięcia za wyjątkiem Lechii są powyżej dwójki.
Nawet trzy celne trafienia mogą tym razem zapewnić przyzwoity zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli ktoś chce postawić na Lechię, to powinien się pospieszyć, bo robi się masówka i kursy lecą na pysk. Dobrze, że tyle ochów i achów na Lechię, bo moim zamiarem jest pograć coś w stronę gości, którzy zagrali radosny mecz z Wisłą i przegrali, choć wcale tak nie musialo być, bo zmarnowali kilka świetnych okazji i przynajmniej jedna jedenastka im się należała.
Zachwyty nad Lechią zaczęły się jeszcze przed sezonem, zanim ktokolwiek kopnął piłkę. Fakty są takie, że było tam 3 &quot;trenerów&quot;, a drużyna wciąż się zmienia personalnie i wciąż jest w spadkowej ósemce z nikłymi szansami na górną połówkę. Ta drużyna nie zasłużyła na to, by walczyć o mistrza mimo dobrych wyników ostatnio, ale tylko u siebie.
W pierwszym meczu tych drużyn Lechia dostala prezent od sędziego w postaci karnego w samej końcówce, wcześniej nie istniała i nie potrafiła stworzyć żadnej klarownej sytuacji. Słoniki nie mają nic do stracenia, a na bank będą chcialy pokazać w Gdańsku, że zostały ograbione z punktów.
Typu nie podaję jeszcze, bo poczekam na lepsze kursy i wtedy zadecyduję, co zagrać.
Jeśli nie zgadzacie się ze mną, to stawiajcie na Lechię, będę wdzięczny

edit: Jeśli grasz przeciwko Lechii to prosimy o typ + kurs + bukmacher. I bez docinek. - Robson1416
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Dziś moim zdaniem ciekawym typem jest zwycięstwo Wisły i obie strzela. Fajny kurs jest 4.25 i można spróbować. Między tymi drużynami w roku 2015 czyli najbardziej miarodajnym w 3 meczach obie drużyny strzelaly gole w ostatnie mecze to Wisła gola traci praktycznie w każdym meczu. Wielu z Was widzi w tym ja zwycięstwo Wisły która się odblokowala i nie ma szans na awans realny do grupy mistrzowskiej ale cień szansy jest będzie walka. Wdowczyk stawia na ofensywny futbol i dobrze. Inni z Was widzą over 1.5 gola Wisły. Sumując to ze zwycięża do tego strzela przynajmniej dwa gole i to ze je tracą praktycznie co mecz a Jagielonia nie ogórki jak w mordę wychodzi wynik pokroju 2:1, 3:1, 3:2 na moje oko. Także ja próbuje w singlu 1 + bts po kursie 4.25 i sam bts po kursie 1.75 w dublu z Wisłą z Płocka ????
Fartem bo fartem Jagilelonia trafila z wolnego ale pięknie oba typy siedzą.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok
Over 2.5 @ 2.00 bet365
✅
Drugi piątkowy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.
Każda z drużyn ma jakiś cel. Jagiellonia walczy o pierwszą &#39;8&#39;, natomiast Wisła o kolejne punkty, które oddalą ją od miejsc spadkowych oraz o miejsce lepsze niż &#39;12&#39; co da 4 spotkania u siebie w rundzie spadkowej.
Ostatni mecz w Niecieczy Wisła zagrała bardzo dobrze, ofensywnie, w obronie miała dużo szczęścia, słupki, nie podyktowany karny. Kibiców może martwić to, że w większość sytuacji Termalici przechodziła przez Głowackiego, który wyglądał słabo w tym spotkaniu. Ale to jest bardzo doświadczony piłkarz i to świadczy na jego korzyść.
Z ciekawostek odnośnie spotkania, to powrót Burligi na stare śmieci.
Tutaj zestawienie spotkań między ekipami ostatnie 3 sezony, sporo goli, trochę mniej strzelanych w Krakowie, jednak po tym co zaproponował ostatnio Wdowczyk na pewno mecz będzie ofensywny. Myślę, że over to dobry typ na ten mecz.


Przewidywane składy:
Wisła:
Miśkiewicz - Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Brlek, Wolski - Boguski, Brożek, Małecki - Ondrasek.
Jagiellonia: Drągowski - Burliga, Tarasovs, Guti, Tomasik - Frankowski, Góralski, Grzyb, Vassiljev, Świderski - Cernych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom