>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje towarzyskie 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Słowenia - Macedonia over 55.5 1.90 3/10 betcic ⛔
23-23

Towarzyski mężczyzn.
Grali wczoraj i skończyło sie 28-28 pomimo zaledwie 2-2 po 13 minutach.
Jak łatwo policzyć pozostałe 47 minut to 52 gole.
Spotkały sie też te reprezentacje w MŚ w Katarze i mimo wysokiej rangi meczu (1/8 finału) też było 58 goli (30-28 Słowenia).
Słoweniia to naturalnie overowa drużyna i w sparingu chętnie inwestuję 3 jednostki w overa, oceniając tu prawidłową linię raczej na 58.0.

Powodzenia
HH
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat, więc piszę tutaj. Czy zna ktoś powołanych na Golden League z reprezentacji Francji? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy zagra Karabatic.
Spotkanie: Francja vs Norwegia
Typ: Norwegia +5,5 AH
Kurs: 1,75

Wynik: 27:26

Handicap zdecydowanie za wysoki na ekipę ze Skandynawii, która w ostatnich meczach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Reprezentacja Norwegii to raczej młody zespół, który będzie chciał się zaprezentować jak najlepiej zarówno na Golden League jak i na Euro w Polsce. Onesta w jednym z wywiadów mówił, że 3 spotkanie w przeciągu 4 dni to zdecydowanie za dużo, więc na pewno nie będzie chciał przemęczać podstawowych zawodników. Dostrzegam duże value w typ typie i mimo, że zespoły grają we Francji to myślę, że Norwegia spokojnie pokryje ten zawyżony handicap.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Islandia - Portugalia 2 3.05 2/10 ⛔Parimatch
26-25

Grali wczoraj i Portugalia wygrała 32-28.
http://www.visir.is/umfjo...e/2016160109382

Dziś Islandia w zasadzie wystawi kadrę B, bo nie zagrają:
These will not be included in the evening: Bjöggi Gústavsson, Vignir Svavarsson Aaron Pálmarsson Asgeir Orn Hallgrímsson, Gudjon Valur Sigurdsson, Snorri Steinn Gudjonsson, Alexander Petersson and Robert Gunnarsson.

Oczywiście to tylko friendly i Portugalia pewnie też pogra więcej wczorajszymi rezerwowymi, bo dzień po dniu nie będą zamęczać najlepszych. Dlatego tylko 2/10.

Powodzenia
HH
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Zna ktoś może skład reprezentacji Kataru na mecz z Niemcami? Bo szukałem kadr obydwu ekip, Niemców znalazłem, ale Katarczyków nie mogę znaleźć nigdzie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szwecja - Rumunia 1 -1.5 1.91 Bwin 4/10 (-2.5 też akceptowalne) ✅
32-29

Towarzyski kobiet.
Rumunki ogrywałem Norweżkami ostatnio, ale w domu nie odpuściły i wygrały, grając podstawową paką. Rewanż odpuściłem, a tam powinienem już się domyślić odpuszczenia i Norwegia łatwo pokryła -4.5, wygrywając +10. Czołowe Rumunki grały malutko lub wcale.
Dziś wybierają się na sparing ze Szwecją, która nie gra eliminacji ME, więc dla niej to potrzebny sprawdzian przed kwalami do Rio.
O ile Szwedki powinny dać dziś dużą liczbę minut najlepszym, bo kwale zaczynają warm-upem z Meksykiem i nie ma co dziś się przesadnie oszczędzać, podbudowanie morale wygraną może być ważniejsze.
O tyle Rumunia juz w piątek zagra z Danią (gospodynie), w sobotę odpocznie z Urugwajem, ale w niedzielę znów ma potwornie trudny mecz z Czarnogórą.
Patrząc pod kątem tylko i wyłącznie schedule&#39;owym dzisiejszy mecz jest bzdetem i nie wyobrażam sobie żeby taka Neagu zagrała więcej niż 10-15 minut.
Dobrze opisuje to zresztą Rumuńska prasa, krytykując cały pomysł wypadu do Szwecji na ten sparing:
https://translate.google....7081&amp;edit-text=

Powodzenia
HH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom