>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ekstraklasy (11.03 - 14.03.2016)

Status
Zamknięty.
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
To jest nie do wiary co się działo w meczu Zagłebia. 13 strzałów na bramę Pogoni + 10 niecelnych, nieuznana bramka w 94 minucie. Naprawdę grubo zagrałem na dwie bramki miedziowych. Będę miał kaca chyba cały tydzień
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Górnik Zabrze- Lechia Gdańsk II team over 1.5 2,05 Expekt ⛔
Lechia pod wodzą trenera Nowaka zaczyna wreszcie wykorzystywać swój potencjał w ofensywie. Górnikowi nie idzie najlepiej na wiosnę, tracą sporo bramek. Liczę na to, że w niedzielę nie będzie inaczej. Górnik na pewno powalczy o dobry rezultat, dlatego odpuszczam typowanie 1X2. Lechia jest w stanie pokryć ten over zwłaszcza, że forma dopisuje.
Piast Gliwice- Podbeskidzie Bielsko Biała X2 1,85 Expekt ⛔
Liczę w tym meczu na niespodziankę. Jest to dosyć ryzykowny typ więc gram go za niską stawkę. Liczę na to, że Górale zdołają wywieźć z Gliwic chociaż 1 punkt. Piast na wiosnę nie może odpalić, nie grają tak dobrze jak na jesieni. Podbeskidzie natomiast jest w gazie. Pokonali Lecha u siebie po dobrym meczu, wygrali w Krakowie z Wisłą. Według mnie warto zaryzykować.
Ruch Chorzów- Lech Poznań BTS (Tak) 1,8 Expekt ✅
Kurs na to zdarzenie wydaje mi się trochę za wysoki. Spotykają się przecież dwa niezłe zespoły, które potrafią strzelać bramki. Ruch w ostatnich meczach jest bardzo overowy. Lech bramki strzela, ale obrona nadal kuleje. W Chorzowie spodziewam się fajnego, emocjonującego meczu. Wyłonienie faworyta jest trudne, bukmacherzy faworyzują Lecha, ale ja uważam że szanse są wyrównane. Dlatego idę w kierunku bramek.
Mam nadzieję, że komuś ta analiza pomoże ;)
Edit: Przypadkiem usunąłem post podczas edycji.
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Termalika- Wisła Kraków
Proponuję na dziś zakład na RR. Np. Fortuna i STS wystawiły linię 10,5 RR w meczu, ale myślę, że spokojnie do pokrycia. Jak już kiedyś pisałem wymiary boiska w Niecieczy bardzo sprzyja nabijaniu rogów- ostatnie 5 meczów Słoników u siebie kolejno: 14, 12, 14 , 9 , 14 RR. Robi wrażenie. Ale i okoliczności dzisiejszego spotkania sprzyjają temu betowi. Wisła przecież musi kiedyś wygrać. Nowy trener, złość sportowa, nieźli przecież piłkarze- to wszystko sprawia, że jestem pewien, że nie odpuszczą ani na centymetr i będą atakować. Termalika też bardzo ambitna i zawsze gra o zwycięstwo. proszę o opinie i rozwinięcie tematu.
TYP: over 10, 5 RR @ 1,85 FORTUNA ⛔
 
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Termalica B-B. vs Wisła Kraków
Od dawna czytam, że Wisła ma sytuacje bramkowe, tylko brakuje jej szczęścia, że tym razem Wisła się przełamie itp... jednak Wisła się nie przełamała. Meczów nie oglądałem. Skłaniam się ku temu, że i tym razem Wisła nie wygra meczu. Poniżej wymieniam powody :
* Wisła mentalnie nie zasługuje na zwycięstwo. ( np.: niewykorzystany karny w ostatniej sekundzie za 3pkt w meczu z Piastem u siebie. Jeżeli nie potrafią zgarnąć 3pkt , kiedy mają je prawie na tacy, tym bardziej nie powinni ich zgarnąć teraz, kiedy będzie o nie zdecydowanie trudniej )
* nieskuteczność Wisły (w ostatnim meczu nie zdobyli gola z gry)
* Nowy trener Wdowczyk miał słaby debiut w Pogoni, wątpię by miał dobry debiut z Wisłą.
* Wszystkie bilety w Niecieczy szybko wykupione, będzie doping.
* Dobra forma Termaliki, przynajmniej według ostatnich statystyk.
* Słabe drugie połowy Wisły mogą świadczyć o słabym przygotowaniu kondycyjnym.
* Termalika ma do dyspozycji wszystkich podstawowych zawodników.

Moje typy na ten mecz:
Termalica (remis nie ma zakładu) @1,704, Pinnacle. ⛔
Stawka jeszcze nieustalona. Czy mogą się wypowiedzieć osoby, które oglądały ostatnie mecze którejś z drużyn?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jasne stawiajcie domy na Termalicę, może w podzięce za refundacje wam bunkier zbudują jak was na Bruk..za Bet wywalą.Legia w tym meczu zagrała komicznie, bramka która mecz ustawiła spokojnie znalazłaby miejsce w piłkarskich jajach jak cała ich gra.Cracovia walczy o mistrza, czy o puchary hm?Raz Termalica nie nadaje się na ekstraklasę dostając od byle kogo bęcki, teraz to mogła by się bić nawet o Ligę Mistrzów, taka ekstraklasowa paranoja :cool:
Wisła jakby nie spojrzeć ma dobre pierwsze połowy, w meczach z Podbeskidziem, Łęczną, Koroną prowadziły po pierwszej części będąc wyraźnie lepszym zespołem, marnując kolejne okazje.w drugich nie tylko tracili gole broniąc wyniku to jeszcze próbowali odrobić wynik na konkretnym chaosie narażając na stratę kolejnych goli.Fakt Wisła jest nieskuteczna i jest problem mentalny z sytuacji w której się teraz znaleźli, ale piłkarzy słabych nie mają w takich wypadkach często wystarcza impuls.
Wisła 1p. 3.7 unibet ✅

* Nowy trener Wdowczyk miał słaby debiut w Pogoni, wątpię by miał dobry debiut z Wisłą.
Chyba jednak miał lepszy, bo miał utrzymać zagrożoną Pogoń i to się udało, w kolejnym sezonie zajął 4 miejsce, zwolnili go po fazie finałowej po serii porażek.
* Wszystkie bilety w Niecieczy szybko wykupione, będzie doping.
no boki zrywać:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Do @TommyTSW. Rozumiesz znaczenie słowa &#39;&#39;debiut&#39;&#39;? Uwazasz że komolet na własnym stadionie + doping nie jest argumentem? Rzeczywiście nienjest największym dlatego wymienilem go na końcu, więc nie wiem z czego boki zrywasz.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No z tego że ten stadion ma chyba pojemność 4700, a kibice Termaliki to tacy Małyszomani.Ekscytacja może i będzie, ale doping i kibice to są lepsi pod każdym względem na każdym innym stadionie w każdej kolejce, zarówno ilościowo i jakościowo.piłkarze o tyle mają dobrze że grają swoje ze świadomością że nikt ich nie będzie gonił z widłami za słabe wyniki, bardziej to tam Wisłę będzie słychać, zresztą kibice Wisły też wykupowali bilety na sektory gospodarzy, może być ich tam nawet z połowa stadionu.no rozumiem że debiut to pierwsze spotkanie, ale to wróżenie z fusów a nie argument, argumentem może być co tam zrobił za swojej kadencji a meczów zostało kilka.
Ja się z typem nie kłócę, wszystko spoko sam bardziej obstawiam tylko 1połowę, odniosłem się bardziej do usera wyżej co dom chce postawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Jezeli nawet Wdowczyk wprowadzi Wisle na dobre tory, to chyba nie od razu. Myślałem nad efektem nowej miotly, dlatego przytoczyłem debiut w pogoni - tam on nie nastąpił. Przeszlo mi przez myśl, aby postawić na termalikę od drugiej połowy, licząc wynik od stanu 0:0. Dlatego czekam na opinie osob, które ostatnie mecze ogładaly. W pinnacle kurs na Termalike rośnie.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: Ekstraklasa
Termalica B-B.-Wisła Kraków TYP 2 kurs 3,19 2/10 g.18.00 2:4 WIN
PS: Oglądam wszystkie mecze Ekstraklasy (tak wiem, straszna aberracja ale są gorsze) . Dlaczego zatem jej nie typuję tylko Irlandię ? Ponieważ ta liga jest specyficzna i oprócz Legii na dziś każdy może wygrać z każdym. Ale wracając do meritum co ja tu dzisiaj widzę ? Dużo osób zachłyśnięci boską postawą gospodarzy w tym roku gra właśnie Termalicę. Ja uważam że to klasyczny mecz 50 na 50 %. Dlaczego zatem mam nie skorzystać z takiego kursu ? W ogóle dla mnie najpewniejszym typem na ten mecz jest że Wisła strzeli gola ale nie będę się kompromitował takim kursem. Nie będę podawał składów i absencji, każdy może je szybko znaleźć w necie. Idąc dalej, goście nie wygrali już od 11 kolejek w lidze i niechybnie zbliża się moment ich victorii. Termalica bez porażki od 4 kolejek, przyznam szczerze że grają naprawdę dobrze ale ich problem są błędy w defensywie (Wisła z kolei razi dla mnie mega nieskutecznością). Goście z nowym trenerem muszą dzisiaj postawić wszystko na jedną kartę bo ich sytuacja jest dramatyczna. Reasumując gospodarze walczą dziś o top-8 a goście o honor, prestiż i przetrwanie i to mnie bardziej przekonuje..
PS: Nie rozumiem za bardzo czytając posty wyżej co mają kibice gospodarzy do wyniku tego spotkania ? Niby mają być jak to się kolokwialnie mówi 12-zawodnikiem drużyny ? W takim razie każdy mecz np: Legii, Lecha na ich terenie powinien się zaczynać od 1:0 dla tych ekip. Tylko jaki normalny kibic może porównywać fanów tych klubów do sympatyków z Niecieczy ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kursy na Termalice to już można łapać po 2.50, dziwne skoro większość raczej przekonana do wyników Słoników.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
14.03.2016 18:00
Termalica B-B. - Wisła Kraków

Ostatnie spotkanie 27 kolejki Ekstraklasy. Beniaminek rozgrywek, Termalica zmierzy się dzisiaj z Wisłą Kraków. Z jednej strony &quot;Słoniki&quot;, które pod wodzą trenera Mandrysza grają solidną piłkę. No i przede wszystkim konsekwentną. Zwycięstwo z Łęczną, Legią czy remisy z mocną Cracovią i Pogonią Szczecin nie wzięły się z przypadku. Chłopacy są naprawdę zgrani, a z dobrej formy pokazują się Plizga, Kędziora, Sołdecki czy Misak. Z drugiej strony Wisła, która niespodziewanie znajduje się na dole tabeli. Przyjęto do pracy Wdowczyka, aby ten utrzymał zespół w Ekstraklasie. Zadanie ciężkie, wszak gra piłkarzy &quot;Białej Gwiazdy&quot; nie powala na kolana. Skład Wiślaków, szczególnie ofensywa wygląda imponująco - Brożek, Wolski, Ondrasek czy Boguski. Szkoda tylko że &quot;na papierze&quot; bo w rzeczywistości piłkarze z Krakowa, ostatnio raz komplet punktów zdobyli dokładnie 6 listopada 2015 roku. W dzisiejszym meczu stać ich na pewno na strzelenie gola, ale czy na zwycięstwo? Ciężko wytypować zwycięzcę tego meczu, nie mniej jednak mamy jedną propozycję.​
Nasz typ:
obie strzelą
Kurs: 1.75

Rivalo
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Termalica - Wisła
X2 @ 1.60
✅
Jak na naszą polską ekstraklasę jest to promocja. Mecz 50/50. Wisła kadrowo mocniejsza od gospodarzy, nowy - według mnie dobry trener, który na pewno wyjdzie na dobre dla całego klubu. Dziś bardzo będzie chciał zainkasować pierwsze punkty. W pierwszym składzie są takie nazwiska jak: Małecki, Brożek, Boguski, Wolski, Sadlok czy Głowacki. Może ci zawodnicy ostatnio nie są w formie, ale kiedyś trzeba odpalić, tak ? Nie ma co tutaj za dużo pisać, mecz za nieco ponad godzinkę. Nic tylko walić w stronę gości.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Algorytm daje na Termalice 50,07% szans, a na remis 35,02% szans. Widzi słabe szanse na wygraną Wisły.
Pracuję od kilku tygodni nad dodatkowym modułem, który w przyszłości będzie dodany jako składnik algorytmu. Ten nowy moduł widzi dzisiejszy mecz zdecydowanie w strefie remisów. Z drugiej strony Wisła wydaje się obecnie jednym z najtrudniejszych zespołów do typowania w Ekstraklasie, bo ma na pewno większy potencjał, niż to się da uzasadnić suchymi liczbami. Dzisiaj może paść każdy wynik, bo różnica piłkarskich potencjałów nie przekracza w mojej ocenie 13% na korzyść gospodarzy, a mecze z taką różnicą potencjałów lubią kończyć się remisami, albo bardzo blisko nich. Będzie pewnie gorąco do ostatniego gwizdka. Może warto wstrzymać się do ostatniego kwadransa i pobawić się live?
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Wisła nie mogła wygrać meczy z jakiegoś niezrozumiałego powodu,aż nagle strzeliła 4 gole zespołowi który, w poprzednim meczu u siebie rozbił naszpikowaną gwiazdami Legie 3-0. Diabeł miał problem bo wiedział że wielu typuje od kilku spotkań mecze Wisły na jej korzyść bo każdy wiedział że w końcu musi ten mecz przyjść. Tylko kto rozsądny postawił by na Wisłę akurat w tym kontekście o jakim napisałem wyżej???? czyż to nie jet prawdą co piszę?? Ciekawy też był przykład Holandii. Psv wygrał z milion meczów z rzędu,i gdy w końcu zremisował,Ajax miał wielką swoją szansę,a trzeba napisać że też wygrywa od kilku ładnych kolejek. I oczywiście remis. Wygrywali wygrywali a jak zremisowali to oba na raz w jednej kolejce. Moje założenie jest takie że ktoś wyłożył na pewniak na Ajax lokatę. A wynik zareagował na to.

edit: O piłce w Holandii piszemy w innym dziale -- Robson1416 ;)
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Człowieku idź po tabletki bo widać ze Ci się skończyły.
Podajesz przykład meczu z Legia ale chyba sam tego meczu nie ogladales. To był taki mecz ze Legia go przegrala a nie Termalica wygrała. Prezenty w postaci bramek po błędach legionistoe.
A na Wiśle warto było postawić z wielu powodow a kilka osób dobrze to rozpisalp wyżej.
Także weź sobie te swoje teorie skonfrontuj z psuchiatra, może nie jest dla ciebie za późno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom