>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
cinuaile 135

cinuaile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy lecą na Zagłębie, i nie ma co się dziwić ostatnio w formie. Wygrane 3 spotkania pod rząd w tym derbowe ze Śląskiem we Wrocławiu. Wiem, Śląsk gra klape, lecz takie mecze rządzą się swoimi prawami. Pogoń natomiast przegrała wygrany mecz z Ruchem na własnym terenie po fajnym meczu, pogrążyła ich czerwona karta dla bramkarza. Szczecinanie ostatni wygrany mecz prawie miesiąc temu, wpadli w lekki dołek. Kiedyś muszą się z niego podnieść ale nie jutro. Zagłębie gra u siebie i jutro będzie gorąco, myślę, że u gospodarzy zacumują 3 pkt. Choć to ekstraklasa, wszystko jest możliwe. Jednak chłodna głowa to klucz do wygranej i tak właśnie typowałem wynik tego spotkania.
⛔100
 
mizej92 12

mizej92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Bayer Leverkusen - Hamburger SV
Typ: Remis lub Hamburger SV
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich.
Argumenty przemawiające za moim typem są raczej klarowene. Leverkusen ostatnimi czasy boryka się z utratą dyspozycji, pomijając już porażkę w pucharach z Villarrealem, ledwo co wymęczyli remis w Augsburgu, oraz po blamażu polegli 1:4 z Werderem, który jak się w sobotę okazało z mocnymi drużynami grać nie potrafi. Wcześniej jeszcze ulegli Mainz na wyjeździe, co można uznać za najmniejszą wpadkę z 3 ostatnich kolejek, ze względu na obecną dobrą dyspozycję drużyny znad Renu. HSV odwrotnie od rywali jest na fali wznoszącej. Po nieudanym grudniu i styczniu zespół z Hamburga odnosi jak na swoją miarę więcej niż zadawalające wyniki. Od początku lutego przegrali tylko raz, ostatnio w Gelsenkirchen, 3 razy remisowali, w walentynki ograli mocną Borussię Mönchengladbach, a w ostatniej kolejce ograli 3 w tabeli stołeczną Herthę. Wszystkie te sprawy skłoniły mnie do postawnienia na to, że HSV wywiezie z Bay Arena co najmniej punkt.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aston Villa - Tottenham
Typ: Handicap Tottenham -1 bramka
Kurs: 2.24
Bukmacher: unibet
Analiza:
30 kolejka angielskiej ekstraklasy, drużyna z Londynu jedzie do dzielnicy Aston w mieście Birmingham! Londyńczycy po dość wysokiej porażce w Lidze Europejskiej z Borussia (3:0) rozdrażnieni będą chcieli zmyć plamę potak słabym wyniku. Goście zajmują pozycje wicelidera ze stratą 5 pkt do prowadzącego Leicester, a więc aby nie odpuszczać walki o mistrza nie mogą tu nawalić. Wydaję mi się że z ostatnią drużyną ligi nie powinno być problemu a także z wbiciem większej ilości goli! Handicap jak najbardziej do gry :grin: Powodzenia !
✅124
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Jonkoping (Szwecja), twarda (w hali) - Finał
Godzina: 15:30
Spotkanie: Khachanov K. - Golubev A.
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Faworytem tego spotkania jest Khachanov, ktory w tym turniej idzie jak burza. Pokonal takich zawodnikow jak Struff, Karastev czy Krajinovic. Takze zawodnicy dosc wymagajacy jak na poziom challengera. Golubev zas miał dosc latwa droge do finalu i nikogo ciekawego nie pokonał. W 1 rundzie miał problemy z Mekticiem. Gdy wydawalo sie, ze wygra gladko 2:0 nagle mial przestój Kazach i stracil seta. Khachanov dysponuje bardzo dobrym serwisem i mocnymi, precyzyjnymi uderzeniami. Na ogól, gdy gra tie breaki po prostu je wygrywa. Takze uwazam, ze w dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem jest Rusek, który na prawde dobrze sie czuje na kortach w Szwecji. Polecam
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna : Francja Ligue 1
Godzina: 14.00
Spotkanie: Troyes-PSG
Typ: 1X
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
PSG po awansie do cwiercfinalu LM , musi dzis udac sie na mecz ligowy do Troyes.
Niestety ten mecz jest obowiazkowy i grac trzeba , i paryzanie go zagraja skladem
podobnym do meczu z Montpellier....a to nie wygladalo juz tak rozowo. Przeciwnik juz
dawno zdegradowany ale we Francji takie kluby graja z jeszcze z wieksza zawzietoscia
i ambicja. Warto sie jeszcze pokazac z takim rywalem jak PSG. Paryzanie jesli wygraja
beda swietowac juz Mistrza Francji....beda chcieli swietowac w Troyes? Hmm a moze
poczekaja ten tydzien i zrobia fete na Park de prens w potyczce z Monaco? Ciezko bedzie PSG wygrac w Troyes....i tego nie wygraja.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells 2016
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Dimitrov G. - Zverev A.
Typ: Zverev A. +1,5 seta
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
H2H 1:0 z 2014 roku, wtedy młody Niemiec miał jakieś 16 lat, a potrafił urwać pierwszego seta starszemu Bułgarowi na turnieju w szwajcarskiej Bazylei. Zverev jak już wiecie jest w ostatnim czasie w genialnej formie. Ten bodajże 18 letni Niemiec od kilku tygodni robi furorę swoimi wynikami. Na pewno stać go nawet na zwycięstwo w tym meczu i zapewne każdego fana tenisa śledzącego męskie rozgrywki by to jakoś specjalnie nie zdziwiło. Zverev już prawie pokonał Berdycha na Davis Cupie, ale ostatecznie przegrał po 5 setach. Jeżeli Alexander tak będzie grał do końca sezonu to spokojnie wskoczy do top 20, a kto wie czy nawet nie osiągnie czegoś znacznie więcej. Na razie z wróżeniem przyszłości się wstrzymajmy.
Dimitrov jak zwykle gra na swoim średnim poziomie. Wystarczyło, że w ostatnich tygodniach przeciwko niemu postawił się jakiś gracz będący w dobrej formie (np. Thiem czy Ram) i już Bułgar przegrywał mecz. Do tego wydaje mi się, że Grigor często traci sety, rok temu na Mastersach w Indian Wells i Miami pożegnał się już w drugiej rundzie turnieju.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:35
Mecz: Denver-Washington
Typ: Washington -3.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Washington musi dziś wygrać by myśleć ciągle o tym by zagrać w play offs...Dziś znów zagrają bez Beala ale zagra trzon Wall Gortat Porter więc powinien być ciekawy mecZ.Po stronie Denver znów nie zobaczymy Gallinariego ktory ciągle leczy kontuzję.Washington przegrywa ostatnio mecz za meczem więc dzis powinni wreszcie zwyciężyć.Mecz zapewne będzie zacięty ale końcówka powinna dac minimum 4 punktowe zwyciestwo gości.Mecz za kilka minut więc powodzenia gracze! Sorry za to że nie pogrubilem wzoru ale coś telefon mi nawala.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 7:00
Spotkanie: Newcastle Jets - WS Wanderers
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Szybko i na temat bo mecz za niedługo. Newcastle Jets podejmuję dzisiaj ekipę z zachodniego Sydney. Faworytem dla buków jak i dla mnie są gospodarze. Jednak nie podejmuje się gry na nich, bo z zasady nie lubię grać &quot;dwójek&quot;. Wyjazd to zawsze wyjazd. Zagram na bramki. Jak już pisałem wcześniej w Australii dużo się dzieje. Liga overowa. Garść statystyk:
Newcastle:
Per - New 2:0 :
CCM - New 0:1 ;
New - Wel 3:2 ;
Bri - New 2:2 ;
New - Mel 2:1 ;
Ostatnie 5 meczy typ pokryty w trzech przypadkach. U siebie wychodzi im to lepiej -
cztery mecze i over 2,5 + BTS pokryty.
WS Wanderers:
Bri - WS 3:2 ;
WS - Per 2:1 ;
Syd - WS 1:1 ;
WS - Wel 2:5 ;
Mel - WS 1:1 ;
Tutaj podobnie trzy na pięć ostatnich meczy over 2,5 + BTS pokryty.
Zarówno jedna jak i druga drużyna przegrała swoje poprzednie mecze. Zakładam, że ekipy wyjdą ofensywnie nastawione i strzelą sobie po bramce, a tą ostatnią dorzuci WS wygrywając mecz 1:2. Jak będzie - odpowiedź już za 2 godziny.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Primeira Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Arouca-Setubal
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pomimo że dzisiaj trzynasty mam nadzieję że nie będzie pechowy.
Arouca to obecnie 5 drużyna ligi Portugalskiej, natomiast Vitoria zajmuje 13 lokatę. Widać wyraźnie że zespół gospodarzy jest w formie. Ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i remis. Robi wrażenie, szczególnie zwycięstwo nad FC Porto i to na wyjeździe. Tego samego nie można powiedzieć o gościach, którzy w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 porażki i 4 remisy. Jeszcze gorzej wyglądają na wyjazdach. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych to 4 porażki i remis. Widać że złapali mocny spadek formy.
W ostatnim bezpośrednim pojedynku który się odbył 01.11.2015 r a gospodarzem była drużyna Vitori padł remis 0:0 ale patrząc na statystyki tamtego meczu przewagę raczej miała drużyna gości.Myślę że sugerując się aktualną formą to gospodarze spokojnie powinni wygrać ten mecz.
✅90
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze- Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na początek chcę przeprosić graczy grający moje typy za Suareza, przyznam, moja wina, nie spojrzałem na składy a sugerowałem się pościgiem LS za CR7.
Dlaczego dzisiaj stawiam na górników z Zabrza? Myślę że w końcu muszą odpalić bo tracą co raz więcej punktów do bezpiecznej strefy. Lechia rozpędzona po zwycięstwie nad Jagą 5:1, ale myśle że to ich właśnie zgubi na Roosvelta, rozluźnienie i pewność siebie.Następnym argumentem że Górnik wygra jest to że Lechia to raczej drużyna własnego boiska, na wyjazdach im słabo jak na razie idzie. Więc do boju Górnicy a typerom życzę powodzenia
⛔100
 
slav_ko 0

slav_ko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze- Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 3,4
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Lechia nie potrafi grac na wyjazdach. Same porażki. Górnik &quot;musi&quot; w końcu wyjść z dołka i przypomnieć sobie jak potrafi wygrywać u siebie. Czekają na to zawdonicy i kibice. Wg. mnie wygrana GZ i padnie dużo goli.
Powtórzony typ
⛔100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Carpi - Frosinone
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego południa będzie zmaganei drużyn w Serii A, które walczą o utrzymanie. Jak wiadomo liga wszystko weryfikuje i po tym czasie można stwierdzić, kto będzie miał, że tak ujmę łatwiej o utrzymanie. Drużyna Carpi gra zazwyczaj z nastawianiem się na kontrataki, a Frosinone chcę atakować i wygrywać mecze. Według statystyk H2H mój typ spełniał się w 100%, lecz większość meczy była rozgrywa na stadionie Frosinone. Kurs na gości bardzo kuszący ze względu, że lepiej im idzie walka o utrzymanie oraz gra z lepszymi zespołami. Myślę, że dzisiaj Frosinone będzie chciało przybliżyć się do miejsca, które gwarantuje utrzymanie niż oddalić.
⛔100
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Chievo - Milan
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Według mnie najpewniejszy mecz chociaz wielu znawców calcio sie zapewne ze mną nie zgodzise ostatni przegrany mecz z Sassuola na wyjezdzie 2-0 do tego grajac w 10 powinni strzelic chociaz bramke honorowa ale pamietajmy zespoł z MAPEI STADIUM ostatnio prezentuje znakomitą forme 3-2-0 wiec 11pkt na 15 mozliwych tu az sie prosilo i strate pkt natomiast Chievo to inna drużyna która w tym sezonie raczej gubi pkt z druzynami TOPOWYMI Juve/Napoli/Fiora/Inter/Roma/Milan i Lazio
z Juventusem 1-1 ale jak bylo na poczatku sezonu w Juve kazy wie i tego juz nie ma sensu wałkowac...
0-1 porazka z Interem w sumie skromna ale Inter to dla mnie nadal ma wersje Inter1.0 przez prawie caly sezon
0-1 porazka z Napoli rowniez naStadio Marc&#39; Antonio Bentegodi
0-1 na wyjezdzie z Milanem
0-2 wyjazd z Violą
3-3 sensacyjny remis z Rzymianami
4-1 porazka z Lazio
4-o porazka z Juve u siebie
1-0 porazka na wyjedzie z Interem i..
3-1 porazka w ostaniej kolecje
Panowie jak sami widzie Chievo z TOPOWYMI druzynami prezentuje ładne wyniki... lecz sama &quot;marka&quot; druzyn powoduje ze nogi robia sie jak z waty...Zawsze ogolnie staram sie napsiac jakies najwazniejsze czynniki w tej kolejce mam 3
1.ZAŁOSNY wystep SuperMario sadze ze bedzie chcial zmazac plame jeden strzał na bramke bramke przez bodajze 55minuty słabo nie dziwo ze wjechal do Boxu za Meneza
2 Ciezki terminarz Chievo tydzien temu Napoli teraz Milan to zostanie w nogach
3. Milan prosze Panstwa straciło według mnie bilet do Grupy Ligi Mistrzów jedyną szansa zaggrac w najbardziej prestizowych rozgrywkach na starym kontynencie bedzie finał Pucharu Włoch z Juve (jestem przekonany zew przegrany) wiec LE musi byc w tym sezonie wiadomo szybciej zawodnicy przyjda do dryzyny ktora gra w LE niz nie gra
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna 1 liga
Spotkanie: Miedź Legnica-Zawisza Bydgoszcz
Godzina: 12:45
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis do Legnicy przyjeżdża spadkowicz z ekstraklasy czyli Zawisza.Ostatni mecz miedzy nimi wygrala Zawisza aż 4:1.Według mnie Zawisza wygra latwo mecz , poniewaź musi gonic czolowke tabeli.Zawisza zajmuje obecnie 4 miejsce a Legnica jest 11.Tak wysoki kurs na Zawisze jest wedlug mnie pomyłką chociaz gospodarze bardzo dobrze spisuja sie na wlasnym boisku.Taka ciekawostka:liczac sparingi Zawiszy nie przegrala ona od 8 meczy.Bardzo duzo w ofensywie Bydgoszczy bedzie zalezalo od Lewickiego filara ich ofensywy.Stawialbym na wynik 1:2.Typardzo godny zagrania.Szanse jak dla mnie 70/30.Powodzenia.
⛔100
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivise
Godzina: 16:45
Spotkanie: Ajax - Nijmegen
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ajax (2. miejsce) powinien sobie poradzić z siódmą drużyną ligowej tabeli - Nijmegen. Gospodarzy za tydzień czeka mecz z PSV, jakby nie patrzeć może on zadecydować o mistrzostwie, a więc drużyna z Amsterdamu będzie chciała zagrać dobry futbol, żeby trochę przed hitem następnej kolejki postraszyć największego rywala. Dlatego myślę, że trzy bramki spokojnie wpadną. Spójrzmy jeszcze na pięć ostatnich spotkań Ajaxu. Z Willem II wpadły cztery gole, z Alkmaar pięć, w starciu z Excelsiorem piłka przekraczała linię trzykrotnie podobnie było w starciu z Groningen i Feyenoordem.
✅60
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan Pierwsza liga
Godzina: 10:00
Spotkanie: I Pavlodar - Okzhetpes
Typ: 1 (-1HA)
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam... zaczynamy grać w Kazachstanie.. nie ukrywam że często grałem tą lige i co można zauważyć, w tej lidze bardzo dużym value jest gra na własnym stadionie... dzisiaj I Pavlodar grający w poprzednim sezonie w grupie mistrzowskiej (gdzie ponosili same porażki ;)) grać będzie z średniakiem grupy spadkowej Okzhetpes
H2H na ostatnie 10 spotkań 10 razy wygrywał I Pavlodar a handi pokryty był 5 razy ????
kursik na pewno zachęca do zagrania... co prawda jest to pierwsza kolejka ale wydaje mi się że I Pavlodar znowu będzie chciał pograć w grupie mistrzowskiej kto wie może nawet powalczyć o wyższe miejsce niż w poprzednim sezonie, a takie mecze z tak dla nich wygodnym rywalem po prostu trzeba wygrywać.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: Levante UD - Valencia CF
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek niedzieli czeka fanów Primera Division nie lada gratka bowiem na Estadio Ciudad de Valencia Levante podejmie Valencię w meczu derbowym. I choć obie ekipy zajmują lokaty zdecydowanie poniżej oczekiwań - Levante zamyka całą stawkę, Valencia natomiast jest na 13.miejscu. To należy się dzisiaj spodziewać naprawdę twardej walki, zwłaszcza w wykonaniu gospodarzy, którzy muszą zacząć wygrywać by liczyć, że obecny sezon jest jeszcze do uratowania. Ja osobiście stawiam właśnie na gospodarzy, wbrew temu co pokazuje ligowa tabela.
Oczywiście to Valencia ma większy potencjał i możliwości ale też nie zapominajmy, że &quot;Nietoperze&quot; grają obecnie dużo poniżej oczekiwań czy to fanów czy też działaczy. Wydawało się, że Gary Neville, który długo nie mógł wygrać meczu ligowego w końcu dotarł do swoich piłkarzy - były 2 zwycięstwa w lidze, 2 pewne wygrane w Lidze Europy z Rapidem Wiedeń. Przyjechała jednak do Walencji ekipa Bilbao i rozbiła Valencię 3-0, później była co prawda wygrana z Malagą, ale ostatnio znów porażka z Atletico Madryt oraz z Bilbao w Lidze Europy. Wciąż więc czegoś tej drużyny brakuje i liczę, że w meczu derbowym (wiadomo derby rządzą się swoimi prawami) Levante również znajdzie sposób na zespół zza miedzy.
Tym bardziej, że w 3 ostatnich sezonach to właśnie Levante wygrywało meczu derbowe przed własną publicznością. W tym Levante ma raptem 21 pkt. i stratę 6 pkt do bezpiecznych pozycji (dzisiejsze spotkanie więc jest szalenie istotne dla tej drużyny również jeśli chodzi o utrzymanie). Z tych 21 pkt. większość zdobyli przed własną publicznością : 4 zwycięstwa, 3 remisy i 7 porażek. Co ciekawe Valencia na wyjazdach nawet nieźle punktuje ale też sporo meczów przegrywa, bo aż połowę z 14 spotkań w tym sezonie na wyjeździe przegrało. Dodatkowo obstawiam, że Valencia może nieco oszczędzać siły na rewanż w LE z Bilbao, bo tylko przez LE na ten moment Valencia ma szansę zagrać w przyszłym sezonie w europejskich puchar (i to od razu w Lidze Mistrzów).
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze zagrają dziś bez Ivana Lopeza i Tono, u gości kontuzje leczą natomiast Bakkali i Czeryszew, a dodatkowo zawieszony jest jeszcze Aderlan Santos.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maagnum89 13

maagnum89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Las Palmas - Real Madryt
Typ: Liczba rzutów rożnych gości - Ponad 4.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie jest to pewniak dzisiejszego dnia! Dlaczego ? Nie od dziś wiadomo że Real gra bardzo ofensywnie i nabijanie rzutów rożnych nie stanowi problemu dla Królewskich.
Tym bardziej że ich rywalem będzie Las Palmas który raczej skupi się na grze defensywnej i szukaniu swoich szans z kontry bo wymiana ciosów wiadomo jakby mogła się dla nich skończyć.
Statystyki nabijanych rzutów rożnych Królewskich w meczach wyjazdowych:
Levante - Real Madryt 10
Malaga - Real Madryt 6
Granada - Real Madryt 6
Betis - Real Madryt 9
Valencia - Real Madryt 7
Villareal - Real Madryt 9
Eibar - Real Madryt 5
Sevilla - Real Madryt 6
Celta Vigo - Real Madryt 7
Atl.Madryt - Real Madryt 1
Ath.Bilbao - Real Madryt 8
Espanyol - Real Madryt 6
Gijon - Real Madryt 5
W 13 meczach ligowych rozegranych na boiskach swoich rywali tylko raz nie udało im się nabić przynajmniej 5 rr
Tak jak wyżej pisałem z tak grającym rywalem nie będzie to dzisiaj większym problemem.
Polecam ten typ!
✅50
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska 1
Godzina: 12:45
Spotkanie:
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie na zapleczu polskiej ekstraklasy. W 21 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Miedź Legnica i Zawisza Bydgoszcz. Gospodarze po 20 meczach plasują się na 11 miejscu w tabeli, a goście są 4 drużyną w lidze. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze zachęca mnie do tego bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma klubami. Ostatnie 2 mecze między Miedzią, a Zawiszą kończyły się wynikami 4:1 i 5:1, a więc 2 razy z rzędu padł wynik over 3.5 gola. Po drugie Zawisza Bydgoszcz należy w 1 lidze do najbardziej overowych drużyn. W meczach z ich udziałem wpada średnio 3.30 gola co jest najlepszym rezultatem pod tym względem. Ekipa z Bydgoszczy na 20 meczy zanotowała aż 9 razy over 3.5 gola co daje prawie 50% wszystkich spotkań. Moim zdaniem kibice zgromadzeni na stadionie Miedzi zobaczą co najmniej 4 gole. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
⛔100
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - MŚ w Oslo, Bieg masowy 12,5 km (K) H2H
Godzina: 13:00
Spotkanie: Gabriela Soukalova - Dorothea Wierer
Typ: Dorothea Wierer
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami ostatni dzień biathlonowych Mistrzostw Świata w Oslo. Ostatni dzień zmagań, a liderka PŚ nie zdobyła żadnego medalu na tej imprezie. Nie wiem co jest tego przyczyną. Być może zawiodła psychika, gdyż przez cały sezon Czeszka spisywała się niezwykle regularnie. Uważam, że dziś świadomość tego iż jest to jej ostatnia szansa na medal może ją przytłoczyć. Z drugiej strony Włoszka Wierer. Na jej koncie srebro w biegu pościgowym, który w tym sezonie absolutnie zdominowała. Włoszka przede wszystkim dużo lepiej wygląda w biegu i jest w stanie odrobić ewentualne jedno pudło więcej na strzelnicy. Jednak o strzelanie bym się nie martwił. W tym sezonie strzela strasznie szybko i co ważne celnie. Powiem szczerze, jest to moja ulubiona biathlonowa para z tych co wystawiają bukmacherzy. Głównie ze względu na kursy na Włoszkę, ale również ze względu na urodę obu pań (moim zdanie dwie najładniejsze biathlonistki ???? ). Moim zdaniem to Włoszka jest faworytką tej pary, a kursy są takie, że aż szkoda na nią nie zagrać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom