>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ekstraklasy (11.03 - 14.03.2016)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
pominę temat ile padnie bramek w Kielcach, bo w meczu z Wisłą powinno paść z 5 a zakończyło się 1-1.Dzisiaj mecz z obu stron o 3pkt jeden wiele nie daje, w meczu Wisły też wielkiej różnicy nie robił, może wizualnie Wisła wygląda lepiej w tabeli to w perspektywie podziału punktów to tylko złudzenie optyczne, kto oglądał Korona-Wisła doskonale widział że każda z tych ekip chciała tu wygrać, 1p zdecydowanie dla Wisły, druga dla Korony.Korona ma teoretyczne szanse na pierwszą ósemkę, ale patrzmy co się dzieje w tabeli, wydaje się że tylko jedno miejsce jest jeszcze otwarte na którym jest Lechia, a chętnych z 5 klubów, przypominam że jeszcze 4 kolejki czyli 12 pkt do zdobycia.Osobiście pograłbym coś bardziej w stronę Śląska, ekstraklasa jest przewrotna nie ma co konsekwentnie stawiać na kogoś kalectwo w meczu bez faworyta zwłaszcza że ze Śląskiem nie jest tak do końca, na Koronie na pewno jest presja tej szansy na pierwszą 8kę, lepsza przegrana i wygrana niż dwa remisy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz Korony z Śląskiem na pewno będzie otwarty. Tak jak wspomnieli poprzednicy, kompletnie nie kalkuluje się żadnej ze stron zdobyć jeden punkt (aczkolwiek tak samo było w spotkaniu z Wisłą, a skończyło się podziałem). W Śląsku liczę na pierwsze efekty pracy trenera Rumaka. Wisła nie jest najlepiej przygotowana kondycyjnie dlatego dali grać Koronie w II połowie. W przypadku Śląska głównym problemem było złe ustawienie piłkarzy. Po ostatnich wydarzeniach nie powinno im zabraknąć motywacji (przykład Pawelca). Korona za to ostatnio nie słynie z solidnej defensywy, co jest kolejnym argumentem, że próba gry na remis będzie nieopłacalna.
Uważam, że Śląsk nie zanotuje trzeciej porażki z rzędu i pod wodzą nowego szkoleniowca sięgnie po wygraną. Dla większej pewności warto rozważyć wykluczenie remisu.
Moja propozycja:
Śląsk / dnb (około 2.80 / 1.95 ) ⛔ / ▶
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Podobny układ sił w Chorzowie i Krakowie. Liczę na to, że Cracovia lub Ruch urwą punkty faworytom.
Dzisiaj raczej gospodarze, chyba że Rumak uspokoi napięte emocje w Śląsku. To jest facet, który w Zawiszy potrafił utrzymać atmosferę spokoju, nawet gdy wyniki były pod górkę. Śląsk będzie mocniejszy z Rumakiem, ale chyba jeszcze nie dzisiaj.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Inauguracja 27 kolejki EKSTRAklasy. W tym spotkaniu spodziewam się kilku bramek i wygranej Korony. A wiec tak, sytuacja w zespole z Wrocławia jest nieciekawa jednakże wrocławianie mają już nowego trenera. To jeszcze za szybko aby liczyć na jakąś mega porpawe, ale wiadomo jak działa nowa miotła. Do tego kibice wjeżdżają piłkarzom na ambicje, a wiec jestem pewien, że w tym spotkaniu Śląsk powalczy i stać ich chociaż na jedna bramkę. W ostatnim spotkaniu z Piastem Śląsk miał swoje sytuacje do zdobycia bramki i przy odrobinie szczęścia mógł wywieźć jakakolwiek zdobycz punktowa z Gliwic.
Natomiast jeśli chodzi o Korone to w ostatnim meczu z Wisła w drugiej połowa gra gospodarzy mogła się podobać. Bardzo dobrze prezentował się Cabrera, który również strzelił gola. Podobała mi się również gra Sierpiny. Do tego po wznowieniu rozgrywek w meczach Korony pada dużo bramek. W 5 meczach kielczanie zdobyli ich aż 10 i również 10 stracili co daje średnią 4 gole na mecz. Jeśli gospodarze zagrają przez większą częsc meczu tak jak kilka dni temu zagrali drugą połowę to myślę ze są w stanie dziś wygrać.
TYP: Korona i BTS @ 5.40 unibet ⛔
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Morioka na ławce.
Abramowicz – Zieliński, Celeban, Dvali, Pawelec – Pich, Hateley, Gecov, Hołota, Dankowski – Biliński.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Korona - Śląsk
Wszyscy idą w over w meczu Korony, a nie zapominajmy, że w bezpośredniej walce o utrzymanie liczy się nie tylko każdy ugrany punkt, ale również każdy niezdobyty przez przeciwnika. Nie zgodzę się , że ten mecz będzie otwarty, a na pewno nie w pierwszej połowie, bramki mogą paść dopiero przy zmęczonym przeciwniku i błędach w obronie . Chętnie pobieram X/2(ht/ft) @6,75 unibet ⛔
+ gol w obu połowach NIE @1,8 unibet ⛔
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Typ: Czerwona Kartka
Kurs: 4.20 buk: Betano

Sędziuje Gil a wiadomo że dla tego sędziego z Lublina często odbija i potrafi on pokazać czerwoną kartkę za byle co, tak samo jak potrafi drukować spotkania. Powiedziałem sobie że nie będę grał kartek w spotkaniach które sędziuje ten drukarz, średnia kartek tego Pana to 3 kartki na mecz. Ale jak już wspominałem nieobliczalny sędzia. W ostatnich spotkaniach 2 razy 2 kartki, raz 4 i raz 3, ale nie zdziwiłbym się gdyby dziś pokazał np. 6 kartek. Dlatego zaryzykuję czerwo, Śląsk z nowym trenerem może dostanie cudownego natchnienia a że Korona ma zawodników którzy mogą dostać czerwo to próbuje.
Sędzia Gil ma chyba najniższa średnią pokazanych kartek na mecz w Ekstraklasie.
Orientuje się kto czy bet365 wystawi oferte kartkową na dzisiejsze spotkania?
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
11.03.2016 18:00

Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Już dzisiaj o godzinie 18 rozpocznie się 27 kolejka naszej rodzimej ekstraklasy. Na start bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się w Kielcach, gdzie Korona zagra ze Śląskiem. Obie ekipy poniżej oczekiwań, obie znajdują się w grupie spadkowej. Gospodarze mają 3 punkty przewagi nad Wrocławianami. Ich gra nie wygląda imponująco (uratowany ostatnio remis z Wisłą) ale jest jednak skuteczna. Zdobywają bramki, jakieś punkty też. Śląsk natomiast jest po zmianie trenera. Rumaka zastąpił Szukiełowicz. Czy ta zmiana odmieni grę gości? Ostatni mecz w Gliwicach mimo porażki pokazał, że Wojskowi potrafią stwarzać sytuację i zagrać dobre spotkanie. Zwycięzca meczu ciężki do wytypowania. Tak naprawdę w tym meczu może się wszystko zdarzyć. Na pewno będą bramki. Mamy nadzieję, że Śląsk w końcu odpali i obejrzymy dzisiaj naprawdę dobre widowisko.
Nasze typy:
obie strzelą
Kurs: 1.75

Rivalo
✅
powyżej 2,5
Kurs: 2.00

Rivalo
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (11.03 - 18:00) ✅
Zarówno Korona jak i Śląsk w ostatnim meczu zaprezentowały się przyzwoicie (głównie chodzi mi o atak), dlatego tutaj dałbym BTS-a.
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (11.03 - 20:30) ⛔
Gra Piasta w tym roku mnie nie przekonuje dlatego tu raczej widzę X2.
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna (12.03 -15:30) ⛔
Podobnie jak w pierwszym meczu kolejki tu widzę BTS
Cracovia Kraków - Legia Warszawa (12.03 - 18:00) ✅
Tutaj w roli faworyta widzę drużynę stołeczną. Niby ma wrócić Covilo, ale czy po kontuzji zagra na 100%? Bo przy Legii taka dyspozycja będzie potrzebna, a Legia wydaje mi się, że zagra na najwyższych obrotach. Dziwię się, że kursy na Legie rosną, ale ja zagram tak czy siak 2.
Ruch Chorzów - Lech Poznań (12.03 - 20:30) ⛔
Ruch potrafi zagrać dobrze z &quot;mocarzami&quot; ligi. Goście osłabieni dlatego tutaj bez wahania 1X.
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (13.03 - 15:30) ⛔
Gospodarze trzy ostatnie mecze z rzędu wygrali dlatego w nich upatruję faworyta, dodatkowo zwycięstwo zbliży ich na dwa oczka do Portowców.
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (13.03 - 18:00) ✅
Ciężko coś powiedzieć o tym meczu. Górnicy zadomowili się na dnie tabeli, natomiast Lechia nie gra najlepiej na wyjazdach. Myślę, że X2 powinno wejść.
Nieciecza - Wisła Kraków (14.03 - 18:00)
Gospodarze są &quot;w gazie&quot; i myślę, że trzy punkty mogą zdobyć, ale Wisła małymi kroczkami idzie do przodu i w końcu się przełamią - X2

edit: pododawaj chociaż kursy do typów ;) i dopisz jeszcze coś może o absencjach, statystyki jakieś czy intuicja. Pzdr -- Robson1416
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała Typ: Piast powyżej 5.5 rożnych Kurs: 1.83 Buk: Betano Osobiście uważam że Piast wygra to spotkanie, Podbeskidzie nie przekonuje mnie swoją grą, owszem Piast to co gra w tym roku, a to co grał w tamtym to niebo a ziemia. Jednak myślę że to już ten czas aby wrócić do tamtej formy a z kim to zrobić jak nie z Podbeskidziem. Podbeskidzie ma szczęście że ma Podolińskiego który nie bawi się w grę defensywną, ale myślę że dziś tak ustawi zespół że trochę będzie próbował murować bramkę, w tym szansa na powodzenie mojego typu. Piast będzie atakował a obrońcy Podbeskidzia będą wybijać piłki aby przerywać akcję Piasta. Myślę że linia nie jest za wysoko ustawiona Piast w tym spotkaniu może mieć nawet 7-9 rożnych.
PIAST WYKONUJE W TYM SEZONIE, U SIEBIE ŚREDNIO 5,00 ROGÓW NA MECZ, W 8 NA 13 MECZACH WYKONYWALI NIE WIĘCEJ NIŻ 5 ROGÓW. PRAWDĄ JEST, ŻE PODBESKIDZIE ODDAJE RYWALOM, NA WYJAZDACH ŚREDNIO 7,23 ROŻNE. JESTEM JEDNAK SCEPTYCZNY WOBEC PODANYCH LINII, PRZY TEJ CENIE PŁACONEJ PRZEZ BUKI, SYTUACJA NIE JEST TAK OPTYMISTYCZNA DLA PIASTA JAK SUGERUJESZ. ZWŁASZCZA, ŻE FORMA JEST PO STRONIE GÓRALI.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Mój typ: Ruch Chorzów DNB ⛔
Kurs: 2,27
Bukmacher: Fortuna
O czyste zwycięstwo Ruchu będzie bardzo ciężko, dlatego zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu. Ruch u siebie gra bardzo dobrze, póki co jeszcze nie wygrał na własnym boisku po wznowieniu rozgrywek choć powinien zgarnąć 3 pkt w meczu z Cracovią. Chorzowianie są bardzo zmotywowani na Lecha, na Cichej 6 ma być komplet. Lech nie gra wielkiej piłki, moim zdaniem Ruch stać na to by zgarnąć w sobotę 3 punkty, są niesieni po na prawdę dobrym i trudnym meczu w Szczecinie. Kurs bardzo atrakcyjny.
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Dobry mecz bramkarza Śląska. Bardzo pewny chłopak. Objawienie meczu. W Kielcach , jak zawsze emocje ????
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Refleksja na temat meczu Korona - Śląsk.
To co odpieprza sędzia Gil z asystentami to jest kryminał i to praktycznie co mecz. Najpierw nie dyktuję ewidentnego karnego, potem naprawia błąd błędem dyktując karnego w sytuacji w której go nie było. A na koniec liniowy gwiżdże spalonego gdy sam na sam Hołota wychodzi. A tam oczywiście spalonego nie ma. Ci ludzie nie nadają się nawet na II ligę, a sędziują w Ekstraklasie.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Refleksja na temat meczu Korona - Śląsk.
To co odpieprza sędzia Gil z asystentami to jest kryminał i to praktycznie co mecz. Najpierw nie dyktuję ewidentnego karnego, potem naprawia błąd błędem dyktując karnego w sytuacji w której go nie było. A na koniec liniowy gwiżdże spalonego gdy sam na sam Hołota wychodzi. A tam oczywiście spalonego nie ma. Ci ludzie nie nadają się nawet na II ligę, a sędziują w Ekstraklasie.
Spalonego Hołoty idzie wybaczyć bo w powtórce ciężko jednoznacznie nawet ocenić. Karny i kartka dla Gecova za ten niby faul w ostatnich minutach to śmiech na sali, ale nie ma co ekspert pan Sławek w niedziele i tak go wybroni i pochwali za dobre decyzje, edukując wszystkich do okoła.
A co do bramkarza to Pawełek już chyba szybko do bramki nie wróci.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Karny za zagranie ręką był słusznie podyktowany.
Ten pierwszy był ewidentny i błąd
Tego drugiego nie było. Piłkarz upadał. Karnych się nie gwiżdże w takich wypadkach. Więc znowu błąd. Niby naprawił wynik... Aczkolwiek sędzia błędu, błędem nie powinien naprawiać. A u Gila to już recydywa ile się myli.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Co do Gila to czerwona dla Pawelca za ten atak z uniesioną nogą moim zdaniem powinien pokazać. Mecz masakra, kopanie piłki aby do przodu i po autach, murawa wspaniała do gry :p Chociaż kupon siadł i to tyle jeśli chodzi o ten mecz...
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
O 21:58 przy stanie 1:2 za zwycięstwo Piasta można było zgarnąć po kursie @15 . Algorytm FutbolwLiczbach dodał mi wiary w zwycięstwo gospodarzy i stało się. Dzisiaj nic mi już nie popsuje humoru ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom