>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie co myslicie o hendi w strone Malagi?u siebie graja zdecydowanie inny kosz niz na wyjazdach a jakos niechce mi sie wierzyc ze odpuszcza z grekami.Pozatym Pao potega nie jest i mysle ze gospodarze moga cos urwac..
wczoraj sie nacialem na realu jednak ,rosjanie to to rosjanie solidna defensywa i wg mnie na chwile obecna sa poza zasiegiem reszty ekip
 
L 0

luksos

Użytkownik
Jeśli chodzi o Panathinaikos to widać duży progres w ich grze wygrali ostatnio z Efesem i Fenerbahce, zaś jeśli chodzi o Unicaje to naprawdę graja straszną padake ostatnio w eurolidze jak i w hiszpańskiej i prędzej upatrywał bym zwycięstwa Greków w tym meczu. Polecam na dziś jakiś mały handicap dodatni w stronę Lokomotivu ostatnio naprawdę ich gra możne się podobać i przypuszczam ze, dzisiaj w Turcji wynik może być na styku.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
myslalem nad graniem w Efes ale ostatnio im nie idzie ,we frajerski sposob przegrana z Crvena dzis graja na musie.Barca dzis rosja za tydz u siebie cska wiec zakladam mozliwa porazke potem real i caja laboral wiec gdzie szukac punktow jak nie dzis?a z 2 strony ostatnio wtopoli Brose ???? same niewiadome D:
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Osobiście gram dubelek Anadolu-Loko i Khimky - Barcelona. Łatwo zauważyć, że w ostatnim czasie atak góruje nad obroną biorąc pod uwagę topowe drużyny NBA oraz Euroligi. Wystarczy przytoczyć wynik wczorajszego spotkania gdzie CSKA nieznacznie wygrało z Realem 96:87. Dziś może być podobnie szczególnie w spotkaniu Barcy, gdzie Rosjanie oraz Hiszpanie na prawdę potrafią mocno przy punktować. Średnio Khimky rzuca 84 w domu, Barca natomiast 78 na wyjazdach. Wydaje się, że gospodarzę podyktują tempo w tym spotkaniu i będą nakręcać akcję ofensywne dzięki czemu zobaczymy mnóstwo sytuacji do zdobycia punktów co przełoży się na końcowy wynik.
Nie da się ukryć, że aktualnie najlepsza drużyna NBA GSW gra kosmicznie, szybko dynamicznie rzucając mnóstwo punktów i tracąc przy tym całkiem sporo punktów. Wydaje się, że GSW Europy jest CSKA, natomiast druzyny pokroju Khimky i Barcy aspirują do tego miana. Uważam, że siła ataku przełamie nawet najmocniejsze zasieki obronne. Co więcej kluczem do wygrania spotkania przez gospodarzy będzie gra transmisyjna w której czują sie znakomicie. Ostatnio słabsze wyniki natomiast teraz może nadszedł czas na odbudowanie formy i wygranie spotkania z Barca co pozytywnie wpłynie na morale drużyny.
To samo można powiedzieć o spotkaniu Anadolu z Loko, gdzie nie sądzę żeby Efes grał ustawianą koszykówkę z Loko, które potrafi bardzo dobrze bronić ataki pozycyjne. Loko w ostatnim czasie gra szybciej niż na początku sezonu co przekłada się na liczby. W ostatnich 10 spotkaniach punktowali następująco =&gt; 66, 91, 82, 91, 82, 95, 89, 121, 87, 94. Jak widać nie schodzą poniżej 80 punktów. Anadolu zatem musi swoje dorzucić aby wygrać gdyż Kuban w takiej formie strzeleckiej 80 punktów ma niemal zagwarantowane.
Mocny dubel:
Khimky - Barcelona =&gt; Over 157,5 =&gt; 1,40 ⛔ dno i wodorosty
Anadolu - Lokomotiv =&gt; Over 148,5 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 1,96
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Barca wtopila z Brose ale Moskwa juz pokazala z Realem ze mozna lekko ich ograc. Kurs na Barce 2.10 piekny i ja wchodze ???? Real tez mial byc zjedzony przez Khimki i pameitajmy jednak ze to Barca a nie jakies ochlapy.
EDIT: Do przerwy Khimki 48:29. Barca ile strat ile nie trafiają. Taki wynik. Także po meczu bo wczorajsza sytuacja z meczu LAC - OKC się raczej nie powtórzy :p
EDIT 2: Gra na Kuban była miazgą dobrze że dużą stawką wbiłem. Efes idioci w tym sezonie , słaby skład. Doszli na 6 pkt mieli 2 rzuty. Tyus nie trafił a Kubań za 3 później Coach Efesu technik 3 wolne ???? BRAWO LOKO !
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja czekam na live jednak bo widze kurs na barce 1,66 w sportingbet dla mnie to troche parodia ???? khimky moze i ostatnio na bakier z forma ale nie oszukujmy sie bedzie b ciezki mecz
dalem po 2,3 na barce ale czuje ze moze byc ciezki nokaut
moj boze tego sie nie da ogladac,Barca jest teraz tak samo zalosna jak i Real
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
ja czekam na live jednak bo widze kurs na barce 1,66 w sportingbet dla mnie to troche parodia ???? khimky moze i ostatnio na bakier z forma ale nie oszukujmy sie bedzie b ciezki mecz
dalem po 2,3 na barce ale czuje ze moze byc ciezki nokaut
moj boze tego sie nie da ogladac,Barca jest teraz tak samo zalosna jak i Real
Real to poza CSKA i Khimki jedyna drużyna, która potrafi zagrać cokolwiek w ofensywie w tych żałosnych rozgrywkach. To, że w tym sezonie dają ciała na każdym kroku to inna rzecz. Barca obecnie to jest wstyd dla tych barw i powinni grac tylko pod nazwą sponsora, a nie FCB.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
oczywiscie ze nie odbieram klasy Realu czy Barcy ale panowie to co dzis Barca robi to jest kpina,a na lawce zero stresu . Nie wiem czy oni sobie zdaja sprawe ze sa jedna noga na wylocie z grupy?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zalgris - brose⛔
typ:2 @ 2.1

Kurs bardzo smaczny na brose i ja go pobieram, brose to lepsza ekipa i nadal mają szanse na play off. Kurs wysoki bo zalgris tydzien temu powalczył z Laborla, ale Hiszpanie bardzo kaleczyli w tamtym meczu i dopiero w 4 kwarcie wzieli się za gre. W ekipie gospodarzy ma zadebiutowac nowy rozgrywajacy z Adelaide 36ers ze srednia 23 pkt. Ale bedzie potrzebował troche zgrania i nie powinien namieszac w tym meczu

Fene - loko⛔
typ: Fene -10.5 @ 1.95

Po ostatniej porazce z Panta i dzisiejszej wygranej loko, zwycięstwo dla fene to obowiazek. Turcy maja patent na Crvene, kto ogladał ostatnie mecze ten wie ze Fene potrafi swietnie wyłaczyc graczy Crveny zwłaszcza Milera. No i serbowie u siebie a na wyjezdzie to dwie rózne druzyny

Oli - Laborla✅
typ: Under 153.5 @ 1.9

Laborla tydzien temu bardzo kaleczyła z Zalgrisem i nie spodziewam się po nich wielkiej zdobyczy pkt. Dla Greków to juz ostatni dzwonek, jesli jutro nie wygraja to juz raczej moga sie pożegnać z kolejna faza. Kluczem do wygranej na pewno jest mocna obrona a linia dosc wysoka. U gosci nadal poza gra jest Shengelia T. (9.1)

Jaki morał z tego? taki sam jak zawsze...trzeba grac na zywo. Brose +6.5 i fene win po 2 latalo :/
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Real to poza CSKA i Khimki jedyna drużyna, która potrafi zagrać cokolwiek w ofensywie w tych żałosnych rozgrywkach. To, że w tym sezonie dają ciała na każdym kroku to inna rzecz. Barca obecnie to jest wstyd dla tych barw i powinni grac tylko pod nazwą sponsora, a nie FCB.
ja bym jeszcze dołozył Fener. A to co dzisiaj Barca grała w ataku to przypomina mi Oly bo oni tez ostatnio dramat. A to co sie stało z Malaga to tez smiech, swietny poczatek sezonu a teraz dno
 
L 0

luksos

Użytkownik
LoveParade co do analizy meczu Fenerbahce-Crvena Zvezda w 100% się zgadzam ale, pogram trochę mniejszy handicap.
Ja natomiast chciałem opisać mecz Olympiakos P.-Laboral Kutxa, Grecy w ogóle mnie nie przekonują swoją grą, oglądałem ich mecz z CSKA i myślałem ze idzie ku lepszemu ale w Barcelonie dostali znowu ogromne lanie a jak wiemy ostatnio Hiszpanie też nie zachwycają. Olympiakos wygrał u siebie co prawda z khimki ale tą wygraną zawdzięcza tylko znakomitej drugiej połowie i kiepskiej skuteczności Rosjan, myślę ze ten sezon Euroligi mogą już uważać za stracony bo o awans będzie naprawdę bardzo trudno. Jeśli chodzi o Laboral to faktem jest że, męczyli się strasznie z Zalgrisem ale, wydaje mi się ze było to spowodowane zlekceważeniem przeciwnika i na pewno tego błędu nie popełnią z Grekami, drużyna z Hiszpanii gra ostatnio naprawdę dobrze, jedyna porażka to w finale pucharu z Realem, pokonali u siebie CSKA, Brose zmiażdżyli na wyjeździe wygrana z Realem i Barceloną. Wiem że Grecy będą tu walczyć o życie dlatego postawie na dodatni handicap w stronę Laboral i od siebie proponuje taki dubelek :
Fenerbahce-Crvena Zvezda -6,5 1 1,47 bet365
Olympiakos P.-Laboral Kutxa +8,5 2 1,66 bet365
Ako: 2,44
 
C 15

chrupek25

Użytkownik
To troche ogranicza moje zapędy w stronę Hiszpanów...chyba za duży must win dla Greków żeby dali spokojnie punktować Hiszpanom... a chciałem ładne +5,5 kurs ponad 2...
Zalgiris - Brose - skłaniam się do jakiegoś overka, u siebie wzmocnieni Litwini (Randle już grał w lidze litewskiej) będą chcieli się pokazać a Niemcy nie będą pozostawali dłużni chcąc załapać się do PO. Może over 149,5 do dubla z underem Crveny w Turcji. Fener powinno ostudzić zapał CZ Belgrad do zdobywania punktów i pewnie prowadzić mecz trzymając dystans. Na 4 ostatnie spotkania Belgrad nie zdobył przeciwko Turkom ani razu 70 pktów...bezpieczny więc wydaje się under 74,5
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Oglądałem kilka ostatnich meczy Kubania i Fener ,jeśli nie ma kontuzji,to w obecnej formie,turcy polegną w Kubaniu.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Mógłby ktoś zanalizować mecz Lokomotiv - Fenerbahce?
witam,według mnie Lokomotiv wygra z Fenerbahce. ostatnie 11 spotkan,dom/wyjazd same wygrane.pokonali na wyjezdzie Cska i Efes, ostatni mecz u siebie pykneli Khimky.widać że są w gazie. Fenerbahce ostanio 2 porażki na wyjezdzie. stawiam na 5-8 pkt.wygraną gospodarzy.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
witam,według mnie Lokomotiv wygra z Fenerbahce. ostatnie 11 spotkan,dom/wyjazd same wygrane.pokonali na wyjezdzie Cska i Efes, ostatni mecz u siebie pykneli Khimky.widać że są w gazie. Fenerbahce ostanio 2 porażki na wyjezdzie. stawiam na 5-8 pkt.wygraną gospodarzy.
lokomotiv zagral ostatnio przyzwoicie ,ale co khimky mogli wyrownac czy wejsc na prowadzenie to strasznie glupie bledy robili plu pozwolenie we frajerski sposob rzucac za 3 i stad sie wzielo wysokie zwyciestwo.Zreszta Khimky nwet nie wygladalki na druzyne ktora zamierza walczyc raczej sie skupic na eurolidze,fener ostatnio nie powala forma ale ja wole zagrac na caje laboral dzis bo graja o stawke o wiele wyzsza niz lokomotiv.Dla mnie krasnodar -fener to no bet
 
C 15

chrupek25

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się też Bamberg vs Olympiakos. Dla Greków must win jeżeli chcą walczyć o PO, plus powinni chcieć się zrewanżować za porazkę u siebie 5pktami z Niemcami. Z drugiej strony są Niemcy którzy nie przestraszą się Greków i wydaje się że nie będą obciążeni stresem walki o PO tak bardzo jak Oly. Może mecz na styku więc niewielki Handi w strone Niemców? rozpatrywał ktoś to spotkanie?
przemawiają do mnie tak samo win: Kubania i Laboralu, tylko waham sie czy stawiać zwycięstwa czy raczej overy pktowe tych ekip
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom