>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Europy [10 marca 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)
Oj mamy hity w tej fazie już! Na pierwszy plan wysuwają się pojedynki Dortmundu z Tottenhamem, oba kluby świetnie się prezentują w swoich ligach i w LE także, ciężko wskazać faworyta.
Druga hitowa para to Bitwa o Wielką Brytanię czyli rywalizacja Manchesteru United z Liverpoolem, oba zespoły w Premier League zawodzą, ale to nadal topowe marki w Europie. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?
Macie już swoich faworytów? Zapraszam do dyskusji ;)
 
sergio23 5

sergio23

Użytkownik
Witam
Jestem tutaj nowy. Co sądzicie o takich typach Le ?
Borussia - Tottenham 1
Villarreal - Bayer 1
Bilbao - Valencia 1
Liverpool - Manchester 1X
Basel - Sevilla 1X
Czy to waszym zdaniem może wejść ? Przepraszam jeśli nie ten dział.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam
Jestem tutaj nowy. Co sądzicie o takich typach Le ?
Borussia - Tottenham 1
Villarreal - Bayer 1
Bilbao - Valencia 1
Liverpool - Manchester 1X
Basel - Sevilla 1X
Czy to waszym zdaniem może wejść ? Przepraszam jeśli nie ten dział.
Z racji, że jesteś nowy to powiem, że takie posty w działach tematycznych nie przechodzą. Nie podajemy tutaj suchych typów. Swoje typy/propozycje musisz popzreć jakimiś argumentami, zatem rozwiń swoje propozycje dlaczego tak chcesz zagrać?
Wtedy ktoś pewnie się wypowie, jeżeli widzi to inaczej.
Pozdrawiam i proszę tego się trzymać i poprawić powyższy post.

Przy okazji podaję, co gdzie i kiedy można obejrzeć w tej fazie LE

Czwartek, 10 marca:
(19:00) Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur (C+ Sport)
(19:00) Fenerbahce Stambuł – Sporting Braga (nSport+)
(19:00) Szachtar Donieck – Anderlecht (Eurosport 1)
(19:00) FC Basel – Sevilla FC (TVP Sport)
(21:05) Athletic Bilbao – Valencia CF (C+ Sport)
(21:05) Liverpool FC – Manchester United (Eurosport 1)
(21:05) Villarreal CF – Bayer Leverkusen (TVP Sport)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie podoba mi się ten zestaw, a szczególnie wewnątrz państwowe mecze.
Hitem będzie prawdopodobnie mecz Żółtych z Aptekarzami
Jeśli chodzi o rywalizację Durtmundu ze Spursami, to żałuję, że pierwszy mecz jest u Niemców.
Obie ekipy na pozycji wicelidera - to pierwszy punkt wspólny
Drugi jest taki, że obie ekipy trenowane przez wybitnych szkoleniowców, obok Guardioli i Kloppa - absolutny światowy top, ale obaj też nie mają wyrobionego nazwiska.
Ale lepsze to, niż być Louisem van Gaalem.
Z tym, że Tuchel jest bardziej nowoczesny. Pochettino zaś zbytnio nie kombinuje, jest bardziej konserwatywny.
Liga Europy to dla Dortmundu wypadek przy pracy, dla Totków - standard
To powinno znaleźć odzwierciedlenia na boisku, bo W Dortmundzie z reguły nikt nie wygrywa, a poza tym Spursi pod względem sportowym ustępują rywalowi.
To powinno szybko znaleźć przełożenie na boisku, a jeśli tak się stanie, to - choć nigdy nie byłem i nie jestem zwolennikiem odpuszczania - Totki powinny dograć jakoś ten dwumecz i skupić się na lidze, gdzie moim zdaniem są głównym kandydatem do mistrzostwa. Lisy prędzej czy później nie udżwigną ciężaru, bo nie mają potencjału, a reszta tak zwanych markowych drużyn gra nierówno. Takiej okazji Totki mogą nie mieć, bo w przyszły sezonie Klopp z Guardiolą będą rządzić.
Spursi mają sznsę na mistrza, a Pochettino na wstąpienie do galerii trenerskich sław, czego mu życzę.
W związku z tym
Dortmund - Spurs 1 po kursie 1.50 Fortuna
Dortmund, niczym lis w kurniku, pogonił Koguty. Ino pióra lataly
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Ja wchodze w Fenerbahce zdecydowanie.Dla mnie jest to lepszy zespół ,bardziej poukladany i nawet ten ostatni mecz Bragi z Porto mnie kompletnie nie przekonuje.Mysle ze turcy u siebie beda chcieli zdobyc 2,3 bramki zaliczki przed rewanzem.
Fener 1,7 Sporting bet
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ja widze dwie-trzy murowane &quot;jedynki&quot; w tej rundzie:
Szachtar, na pewno celuja w zwyciestwo w calym pucharze, choc liga dopiero u nich wystartowala to wyeliminowanie Schalke to nie przypadek, poza tym Anderlecht gra w kratke ostatnio, Szachtar jest tez silniejszy na papierze, grajac &quot;u siebie&quot; musza wyrobic sobie dobra zaliczke przed rewanzem. ✅
Bilbao, druzyna o stabilnej, zwyzkujacej formie, ostatnio w lidze 3 zwyciestwa pod rzad, sukces w pucharze jak najbardziej porzadany (przypomne: zwyciezca LE gra w nastepnym sezonie w LM, a Athletic z ligi do LM raczej sie nie dostanie, wiec moze wygrywajac LE wlasnie?) ... Valencia mimo ze ostanio troche sie podniosla z kolan to w lidze mimo wszystko sezon na straty ... 1,5 tygodnia temu byl mecz tych druzyn, Athletic wygral w Valencii 3-0 ... dlaczego zatem nie mieliby teraz wygrac u siebie znowu ? ✅
Liverpool tu podobnie jak wyzej, z ligi do LM bedzie ciezko sie dostac trzeba zatem walczyc o triumf w LE... no i o formie Manchesteru Utd nie musze sie rozpisywac (szczegolnie wyjazdy w lidze czy puchary to kompletne dno!) ✅

Poza tym mysle nad: Dortmund - Tottenham UNDER 3,5 @ ~1,40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Szachtar. Anderlecht nawet u siebie w lidze potrafi robić niespodzianki przegrywając lub remisując na wyjazdach. A sam Szachtar to dobra drużyna i wg mnie spokojnie to wygrają. Można nawet pomyśleć nad jakimś handi.

Bardziej mnie interesuje mecz Basel z Sevilla. Generalnie upatruje tutaj jakiejś szansy gospodarzy na urwanie punktów. Sevilla ostatnio nie potrafila wygrać z bardzo oslabionym Getafe które pomimo braku dwóch bocznych obrońców i slabej formy strzelilo jej bramkę i ostatecznie zremisowalo. I nie tajemnica jest ze Sevilla na wyjeździe nie gra aż tak dobrze.
Natomiast gospodarze pewnie prowadza u siebie w lidze (14 pkt różnicy pomiędzy drugim zespołem i rozegrany o jeden mecz mniej). Na swoim podwórku Basel jest bardzo dobrym zespolem. Ostatnio zremisowali na wyjeździe z Thun, które zajmuje 6-ta pozycje (na 10 zespołów wiec dolna polowa tabeli). Ale przy takiej zaliczce pkt jaka ma Basel w lidze mogą sobie ja odpuścić i skupić się na europejskich pucharach. Warto tez zaznaczyć ze Sevilla trochę spuściła z tonu ostatnio. Nie mowie tu o porażce z Molde, bo pierwszy mecz wygrali 3:0 wiec mogli sobie odpuścić ale o meczu z Eibarem gdzie powinni go wygrać w większym wymiarze bramkowym. Zobaczmy tez ze Sevilla gra w weekend mecz z Villarealem gdzie nie mogą przegrać by utrzymać miejsce premiowane udziałem w LE. Wydaje mi się ze Sevilla dopiero w rewanżu u siebie rozstrzygnie dwumecz na swoja korzyść i awansuje.
Ponadto zawsze jakas niespodzianka się trafia w meczach i tejże niespodzianki można upatrywać właśnie w tym meczu. Jak ktos ma jakies inne odczucia niech napisze i rozważymy to co zagrać by wygrać ;)

PS nie sprawdzałem oslabien zespołów bo nie wiem gdzie takie info można dostać. Ciekawe czy Krychowiak juz będzie gotów na ten mecz. Ale nawet jesli tak to nie powinien zagrać całych 90min.

Basel DNB 2.33 Fortuna
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Liverpool tu podobnie jak wyzej, z ligi do LM bedzie ciezko sie dostac trzeba zatem walczyc o triumf w LE... no i o formie Manchesteru Utd nie musze sie rozpisywac (szczegolnie wyjazdy w lidze czy puchary to kompletne dno!)
Osobiście odradzałbym obstawianie spotkania LFC - United. &lt;/br&gt;
Po pierwsze jest to spotkanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi zespołami (można określić mianem &quot;derby Anglii&quot;. Jak wszyscy dobrze wiemy derby rządzą się swoimi prawami).&lt;/br&gt;
Po drugie Van Gaal ma patent na Liverpool (bilans pojedynków 5:0 na korzyść drużyny z Manchesteru). Grając nawet totalną padakę przez cały sezon byli w stanie ograć Liverpool na ich stadionie (mimo ogromnej przewagi gospodarzy).&lt;/br&gt;
Po trzecie Liverpool nie jest ustabilizowaną drużyną i jest w stanie przeplatać bardzo dobre spotkania beznadziejnymi. Co prawda w ostatnim czasie forma zwyżkuje, niemniej jednak nie jestem w stanie ocenić czy to wystarczy na dwumecz z United.&lt;/br&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość

Shakhtar Donetsk - Anderlecht Bruksela

Nieobecni:
Fred - Shakhtar
Stepanenko - Shakhtar
Kontuzje:
Azevedo - Shakhtar
Dentinho - Shakhtar

Leya Iseak - Anderlecht
Obradovic - Anderlecht
Defour! - Anderlecht


Ukraińcy jak zawsze Brazylijczykami stoją i te drobne absencje nie powinny stanowić problemu. Anderlecht to nawet nie Schalke, Belgowie są bardzo chimerycznie i nawet w zwycięskim, mimo, że arcytrudnym rewanżu w Pireusie(11 piłkarzy i sędzia przeciwko), szybko stracili bramkę(powiedzmy, po błędzie, ale wynikającym z okazji stwarzanych przez gospodarzy.)
Shakhtar powinien bez problemu zdominować rywala i rozstrzygnąć kwestie awansu już &quot;u siebie&quot; w Kijowie.
Siła ofensywna ukraińskiego zespołu powinna się ujawnić od samego początku, a z bloku defensywnego ubywa tylko Azevedo, co wciąż zapewnia bezpieczne tyły na chaotyczne ataki przeciwnika.
TYP - Shakhtar (-1), Shakhtar 1/1
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja już żyję meczami czwartkowymi a dzisiejsza LM w aspekcie bukmacherskim zbytnio mnie nie interesuje. Ja chyba także idę jutro w stronę Shakhtaru a myślę, że w dubelku będzie można spróbować RR w meczu BVB z Totkami. Jednak nadal czekam na linię. Co do meczu Liverpoolu to dla mnie jak do tej pory to spotkanie jest niezbyt do typowania. Chciałem grać under ale kursy tragiczne, na zwycięstwo Live kurs poprawnie wystawiony a linii na kartki jeszcze nie ma. Jak na razie mam w głowie takie coś:
Shakhtar + Over 10.5 RR (BVB vs. Totki)
Liczę na AKO 3 i wtedy to gram jak najbardziej
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Sparta - Lazio
Sparta jeśli chodzi o rożne to są wariaty. :grin:
Na swoim stadionie sami nabijają praktycznie pod 10, a czasami i przekraczają tę liczbę.
Średnia ich rożnych z ostatnich 10 domowych meczów (brałem pod uwagę europejskie puchary i ligę) to 8,7. A wiadomo, że i przeciwnicy zawsze te kilka kornerów nabijali. Lazio w pierwszym meczu w Turcji nabiło aż osiem, więc azjan w takiej linii jest dla mnie bardzo dobrą sprawą.

over 9 rogów azjan @1,80 365 ✅
over 9,5 rogów @2 365 ✅
Sparta over 4,5 rogów @1,83 365 ⛔
+ lekko over 14 rogów @11 365 ⛔
2/3 z głównych typów na ✅ :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adam92 266

adam92

Użytkownik
Sparta Praga - Lazio
typ : Praga powyżej 4,5 rzuty rożne
kurs : 1.66
Praga to naprawdę druzyna pt. Rzut rozny na swoim boisku nabijaja bardzo duzo rzutów roznych . Liczba roznych waha sie od 8-10 roznych także linia 4,5 roga jak dla mnie bardzo niska a kurs jest całkiem fajny jak na tak niska linie co do tej druzyny . Zakład moze wejsc w 1 polowie , bo naprawde Sparta jest mistrzem w zdobywaniu rzutów roznych . Polecam
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Szachtar, na pewno celuja w zwyciestwo w calym pucharze, choc liga dopiero u nich wystartowala to wyeliminowanie Schalke to nie przypadek, poza tym Anderlecht gra w kratke ostatnio, Szachtar jest tez silniejszy na papierze, grajac &quot;u siebie&quot; musza wyrobic sobie dobra zaliczke przed rewanzem.
Chyba trochę Cię poniosło kolego z tym zwycięstwem w całym pucharze. Uważam, że bardzo pomęczą się z Belgami i kwestia awansu jest w tym momencie ciężka do rozstrzygnięcia, w następnej ewentualnej rundzie jak trafią na kogos z Anglii lub Niemiec to odpadną. Przypomnijmy że nie gra z nimi ich najlepszy strzelec który przenióśł się do Chinese Super League za sprawą $$$ czyli Alex Teixeira.
Więc nie wiem skąd ten hurra optymizm na Ukraińców wszystkich..?
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Villarreal v Bayer Leverkusen @1DNB 1.50 sportingbet✅

Przed nami bardzo ciekawy pojedynek z jednej strony zmierzą się Villareal drużyna która aspiruje do ligi mistrzów w przyszłym sezonie (4 miejsce w La Liga) i aptekarzom którzy w tym sezonie w porównaniu z poprzednim nieco spuścili z tonu. Zajmują dopiero 7 miejsce w bundeslidze a ich ostatni bilans to remis i trzy porażki. Mimo wszystko nie popadam w chura optymizm i zabezpieczam się zwrotem gdy będzie remis, żołta łódź dobre mecze przeplata słabymi tak jak ten ostatni ligowy z Las Palmas, przegrana u siebie 1:0. Myślę mimo wszystko że własny teren i trochę lepsze dyspozycja Villareal przyniesie im dzisiaj zwycięstwo.
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Fenerbahce-Braga - Braga strzeli @1.61
Fenerbahce-Braga - BTS @2
Braga nie jest jakims tam zespolikiem do bicia, w ostatni weekend ograli porto 3-1, fenerbahce nie jest tez europejskim gigantem, pobieram smialo bramke dla bragi, bts za nizsza stawke
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
Panowie uważajcie na mecze BVB, Fenerbahce i Bilbao, bo te trzy drużyny są w dzisiejszym SUPERAKO w STS, że wygrają swoje mecze. Ogółem SUPERAKO nie jest takie super i tam wchodzi ten lep na Januszy bukmacherki mniej więcej raz na 10 ofert. ostatnio weszło 2 razy z rzędu więc nie przewiduję dzisiaj niespodzianek i coś na pewno utopi.
Osobiście nie mam zielonego pojęcia, który mecz okaże się tym zaminowanym ale chętnie poznam Wasze opinie.
Tak wiem, że zaraz jakiś hejter wyskoczy mi że szukam dziury w całym z tym SUPERAKO ale odsyłam do tematu tutaj na forum w dziale STS&#39;u i sami się przekonacie, że to jest nic innego jak właśnie lep na Januszów z ziemniaków.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja mam zawsze wątpliwości z typowaniem meczów LE z uwagi na jakieś wewnętrzne układy / politykę każdego z klubów odnośnie sensu występowania w LE. Kasa z tego żadna w porównaniu do występów w LM dla takiego MU, BvB...W ligach teraz mega gorący okres, każdy walczy i max dla siebie. Tak jak w LM wiadomo, że każdy zespół zawsze gra na 100% możliwości, tak w LE niekoniecznie musi tak być...
W każdym razie rzeczywiście ta faza przyniosła bardzo ciekawe mecze.
Zakładam, że wszyscy z grający chcą tą LE wygrać i dlatego moja propozycja na dziś to
Sevilla over 0,5 gola ⛔ + Villarreal over 0,5 gola ✅ + Sp.Praga over 0,5 gola ✅ EDIT : Szkoda, że Sevilla tak bezczelnie olała mecz...
AKO @ 1,95 STS
Uważam, że powyższe drużyny zdobędą dziś bramki. Sevilla jedzie do Basel. Goście są drużyną, która bardzo systematycznie zdobywa gole na wyjeździe. W 20 ostatnich meczach rozegranych na wyjezdzie nie strzelili gola tylko 5 razy ! W tym takim druzynom jak Juve, Athletico, czy Molde, gdzie wygrali pierwszy mecz 3:0 i nie musieli zbytnio się spinać. Basel to drużyna u siebie spisująca się bardzo dobrze, ale dziś będą osłabieni. Nie zagrają Breel Embolo, Andraz Sporar, Manuel Akanji i Jean-Paul Boëtius.
Ja wierzę, że obrońca tytułu dziś zepnie siły i pokaże, że warto wygrywać te rozgrywki. Gol dla Sevilli wydaje mi się bardzo sensowną opcją. Decyduje się też na zagranie bramki dla Sparty. Gram bramkę głównie ze względu na motywację czeskiej drużyny. Uważam, ze taki mecz dla nich jest czyms znacznie ważniejszym niż dla Lazio. Rzymianie notują 6 remisów z rzędu na wyjeździe i są dość mocno underowi. W 1 z 6 meczy padł tylko over 2,5. W Sparcie nie zagra dziś Lafata i Stech. Mimo tego uważam, że gospodarze dziś gola strzelą na własnym boisku. Villarreal gra z Aptekarzami. Według mnie to będzie bardzo ciekawy mecz do oglądania. Absencje żółtych łodzi podwodnych to J.D.Santos oraz Samuel. Villarreal jest jednak bardzo mocną ekipą u siebie, a ostatnio przegrał niespodziewanie z Las Palmas i nie strzelił w tym meczu gola. Według mnie defensywa Bayeru zostanie dziś złamana i gol dla gospodarzy padnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Panowie uważajcie na mecze BVB, Fenerbahce i Bilbao, bo te trzy drużyny są w dzisiejszym SUPERAKO w STS, że wygrają swoje mecze. Ogółem SUPERAKO nie jest takie super i tam wchodzi ten lep na Januszy bukmacherki mniej więcej raz na 10 ofert. ostatnio weszło 2 razy z rzędu więc nie przewiduję dzisiaj niespodzianek i coś na pewno utopi.
Osobiście nie mam zielonego pojęcia, który mecz okaże się tym zaminowanym ale chętnie poznam Wasze opinie.
Tak wiem, że zaraz jakiś hejter wyskoczy mi że szukam dziury w całym z tym SUPERAKO ale odsyłam do tematu tutaj na forum w dziale STS&#39;u i sami się przekonacie, że to jest nic innego jak właśnie lep na Januszów z ziemniaków.
jak na moje, to z tego zestawu żadna opcja nie jest taka oczywista.
BVB vs Tottenham? No proszę was, BVB wcale nie musi jakoś specjalnie się starać i walczyć w LE, bo przecież mają praktycznie pewną LM w przyszlym sezonie... poza tym nie dzieli ich jakaś nie wiadomo jaka różnica klas na ten moment.
Fenerbahce vs Sporting - ok, tureckie ekipy u siebie są bardzo mocne, ale Sporting u siebie w lidze gra w tym sezonie bardzo dobrze, lepiej niż możnaby się było spodziewać. Gdyby mecz był na neutralnym terenie, to myślę, że sportowo drużyna z Portugalii stoi wyżej, niż Fener~.
No i na końcu Bilbao z Walencją... Walencja gdzie jest w tabeli i co robi w tym sezonie to każdy widzi, menadżersko ta drużyna jest porażką. Bilbao nie dość że bardzo mocne u siebie, to jeszcze ostatnio ograli Walencję na wyjezdzie 3:0! No niby wszystko pięknie i fajnie, ale drużyna Walencji ma w sobie spory potencjał, chociażby Paco, który jest świetnym napastnikiem, moim zdaniem.
Także &#39;mina&#39; to może tu być w każdym meczu, tak naprawdę :razz:
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
jak na moje, to z tego zestawu żadna opcja nie jest taka oczywista.
BVB vs Tottenham? No proszę was, BVB wcale nie musi jakoś specjalnie się starać i walczyć w LE, bo przecież mają praktycznie pewną LM w przyszlym sezonie... poza tym nie dzieli ich jakaś nie wiadomo jaka różnica klas na ten moment.
Fenerbahce vs Sporting - ok, tureckie ekipy u siebie są bardzo mocne, ale Sporting u siebie w lidze gra w tym sezonie bardzo dobrze, lepiej niż możnaby się było spodziewać. Gdyby mecz był na neutralnym terenie, to myślę, że sportowo drużyna z Portugalii stoi wyżej, niż Fener~.
No i na końcu Bilbao z Walencją... Walencja gdzie jest w tabeli i co robi w tym sezonie to każdy widzi, menadżersko ta drużyna jest porażką. Bilbao nie dość że bardzo mocne u siebie, to jeszcze ostatnio ograli Walencję na wyjezdzie 3:0! No niby wszystko pięknie i fajnie, ale drużyna Walencji ma w sobie spory potencjał, chociażby Paco, który jest świetnym napastnikiem, moim zdaniem.
Także &#39;mina&#39; to może tu być w każdym meczu, tak naprawdę :razz:
Dokładnie masz rację, dlatego w teorii najlepiej unikać wszystkich trzech meczów ???? co do BVB zgodzę się ale pamiętajmy, że angielskie drużyny &quot;słyną z zaangażowania w LE&quot; więc tutaj ten argument się wyrównuje, na plus na pewno dla BVB jest fakt grania na własnym terenie co w tym wypadku jest moim zdaniem znaczące dodając fakt, że Totki na wyjazdach w LE nie zachwycali.
Turecki teren to coś podobnego do sytuacji BVB, tam jest zawsze atmosfera i na pewno bardziej to gospodarze odczuwają niż w przypadku bardziej neutralnych lig kibicowsko. Natomiast tutaj bardziej skłaniam się ku ewentualnym argumentom przeciwko Bradze, mnie oni jednak nie przekonują i uważam, że czystego konta na pewno z Turcji nie wywiozą, a jaki będzie ostateczny rezultat - nie wiem.
Bilbao - Valencia .. tutaj to jest dopiero problem... postawiłem przeciwko Nietoperzom z Rapidem, walec 6:0... postawilem na Rapid znów w rewanżu bo liczyłem na rezerwy, dodatkowo na wyjezdzie - nic mylnego, kolejny walec 4:0.. w lidze ostatnio było lekkie przebudzenie mieszane dostawaniem tradycyjnych batów, ale LE widać że muszą traktować równie poważnie bo to ich jedyna szansa na dalsze sukcesy w tym sezonie. I nagle z drugiej strony bum.. Bilbao 3:0 na wyjezdzie niecałe 2 tygodnie temu ale meczu nie widzialem i nie jestem w stanie stwierdzić co tam się działo, natomiast mam wrażenie, że Valencii bardziej zalezy na LE niż Athleticowi więc myślę, że też dobrym rozwiązaniem jest bramka Nietoperzy, a kurs przyzwoity bo @1.61
Tak że jeśli chodzi o SUPERAKO to uważam, że Bilbao umoczy albo zremisuje.
EDIT: Jak przeczytałem co napisałem to się złapałem za głowę, bo strasznie wszystko chaotycznie napisane ale przepraszam, jestem w pracy i piszę na szybko. W skrócie uważam, że o BVB i Fenerbahce przesądzi fakt, że grają u siebie, a Nietoperze stać na co najmniej urwanie jednej bramki po całkiem smakowitym kursie
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Witam panowie,
Moim typem na dziś jest ryzykowny (-2,5) gola w meczu Basel-Sevilla po kursie 1.85 .
Hiszpanie grają na wyjeździe w Szwajcarii. Na papierze drużyna gości zdecydowanie mocniejsza jednakże skromne zwycięstwo 1:0 bądź remis im wystarczy. Nie przewiduje dzisiaj jakiś łupanek z obu stron. Basel raczej defensywnie,a Sevilla wyczekiwanie na błąd przeciwnika i wykorzystanie swych okazji. Trudno coś więcej powiedzieć o tym spotkaniu,drużyny się jeszcze nigdy ze sobą nie spotkały. Moim zdaniem będzie to mecz nudny i zagram dziś swój typ za drobne.
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom