>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje do imprez mistrzowskich 2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
2 picki na jutro z kwalifikacji ME handballistek.

Rumunia - Norwegia 2 -1.5 2.00 4/10 bwin (czyste po 1.72 też dobre) ⛔
25-20

Obie awansują do ME bez problemów, bo Białoruś i Litwa im nie zagrożą.
U Rumunek docelowa forma ma przyjść 18 marca na kwalifikacje do Rio, gdzie będą miały koszmarne boje z Dunkami i Czarnogórkami.
Poza tym mają probemy z prawą stroną, bo wypadły im na kilka miesięcy Geiger i Nechita. Muszą tu trochę poeksperymentować i poszukać nowych optymalnych rozwiązań i kiedy jak nie w meczach z mistrzyniami świata?
Norwegia jedzie full składem, nawet Lunde wraca jako dodatkowa opcja w bramce.

Polska - Węgry 1 3.24 1.5/10 marathonbet ⛔
24-27

My bez Kudłacz i Niedźwiedź, Węgierki bez Gorbicz i Tomori.
Większe osłabienie rywalek w mojej opinii, bo o ile Kudłacz potrafi być dla nas tak ważna jak dla nich Gorbicz, to jednak Tomori wnosi więcej niz Niedźwiedź.
Tu wychodzę z założenia, że przy podobnej klasie drużyn (a pokonaliśmy je w grudniowych MŚ) własny parkiet może być decydujący. Jakoś przeczuwam, że wygramy u siebie, Węgierki w weekend u siebie i nikomu krzywda się nie stanie.
Stawka delikatna, bo jednak nasze mogą być myślami już w kwalach do Rio, które Węgry mają z głowy. Mimo wszystko kursy ponad 3 jakoś wyglądają mi na value, jakieś 2.50 max chyba bym tu wystawił.

p i n n a c l e własnie otworzył rynek z Polkami DNB po 3.92 ⛔, co dorzucić musiałem po takim za dodatkowe 1/10 oraz handicap +3 @1.93 ZWROT , na który za 2.5/10 też się zdecydowałem.
Przesadzili!

z limitami 200, czy teraz juz 400, 1 gracz i kurs 5 -&gt; 4, więc nie przesadzili, a ktoś zagrał, bo otwierali wcześniej 3 z hakiem, ale ktoś pograł 16:30, bo wszędzie podskoczyło
Dobra źle się wyraziłem. Może nie oni przesadzili, ale była to przesada.
Spore wahania na niższych limitach. Teraz już stabilnie DNB około 3+ z limitem 1k PLN, nadal przesadzone w mojej opinii, podobnie jak obecne +3 po 1.87.
Mecz na styku tam widzę i DNB to bym szacował na jakieś 2.30, a wygraną naszych na 2.60. Zobaczymy, czy moje szacunki się tu sprawdzą.


Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Węgierki oprócz Gorbicz(205/1000) i Tomori(142/392) zagrają również bez Bodi(113/198), Szimonetta(31/38), Bulath(101/237), M.Kovacsicz(149/342) i Mayer(31/41). Wszystkie te zawodniczki (nie wliczając Gorbicz) grały w październikowym meczu przeciwko Finlandii (38:25) strzelając łącznie 15 bramek.
Polki bez Niedźwiedź(182/510), Kudłacz(143/724) i Wojtas(62/185). Jak dla mnie to bardzo duże osłabienie, myślę, że ten mecz może być nie co chaotyczny z obu stron dlatego skuszę się ku underowi 50,5. GL
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
p i n n a c l e własnie otworzył rynek z Polkami DNB po 3.92, co dorzucić musiałem po takim za dodatkowe 1/10 oraz handicap +3 @1.93, na który za 2.5/10 też się zdecydowałem.
Przesadzili!
z limitami 200, czy teraz juz 400, 1 gracz i kurs 5 -&gt; 4, więc nie przesadzili, a ktoś zagrał, bo otwierali wcześniej 3 z hakiem, ale ktoś pograł 16:30, bo wszędzie podskoczyło
Zobaczymy, czy moje szacunki się tu sprawdzą.
sprawdzą, bo taka jest prawda ;)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie dziwi was wysoki kurs na zwycięstwo Chorwatek w meczu z Czarnogóra?
Bardziej mnie dziwią wzrosty na Czarnogórki. Już po 2.13 do złapania.
Chorwacja dawno nic nie ugrała. ME w 2014 miały u siebie, to z grupy nie wyszły. Do MŚ 2015 baraże ze Szwecją dość gładko przegrały.
Teraz wystawiają stosunkowo młody skład, wyłączenie Penezić powinno byc kluczem do kontrolowanej wygranej Czarnogóry tak na moje.
Inna sprawa, to kwestia mobilizacji. Tu może być jak z Polkami, będącymi myślami juz w kwalach do Rio. A turniej w Danii z gospodyniami i Rumunkami będzie nawet dla takiej klasowej ekipy jak Czarnogóra, morderczą przeprawą. Stąd jeśli coś tu zagram, to raczej na live.

Składy:

CROATIA:
GK:
Marta Žderić (Budućnost)
Ivana Kapitanović (Podravka)
Gabrijela Bešen (Sesvete Agroproteinka)

WINGS:
Ekaterina Nemaškalo (Podravka)
Paula Posavec (Zrinski)
Ana Nikšić (Podravka)
Nikolina Zadravec (Koka)

LINE PLAYER:
Vesna Milanović-Litre (Krim Mercator)
Katarina Ježić (HCM Baia Mare)
Andrea Čović (Vardar)

BACKS:
Andrea Penezić (Vardar)
Sonja Bašić (Ipress Center-Vac)
Žana Marić (KGHM Metraco Zaglebie Lubin)
Ćamila Mičijević (Zamet)
Selena Milošević (Podravka)
Dora Krsnik (Podravka)
Marijeta Vidak (Podravka)
Valentina Blažević (Sesvete)
Anamaria Gugić (Zamet)
Lana Franković (Podravka)

Czarnogóra:

GK: Alma Hasanić (Larvik)
Marina Rajčić (Metz)
Sonja Barjaktarović (Kastamonu)

Wings:
Radmila Petrović (Budućnost)
Jovanka Radičević (Vardar)
Majda Mehmedović (Budućnost)
Biljana Pavićević (Budućnost)
Itana Grbić (Vardar)

Backs:
Milena Raičević (Budućnost)
Đurđina Jauković (Budućnost)
Jelena Despotović (DVSC)
Anđela Bulatović (Erd)
Katarina Bulatović (Budućnost)
Andrea Klikovac (Vardar)

Pivots:
Suzana Lazović (Budućnost)
Ema Ramusović (Budućnost)
Bobana Klikovac (DVSC)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chorwatki jeszcze nigdy w historii z nimi nie przegraly.....kurs w ciagu paru godzn spadl o 30%
E no bez przesady. Z tego H2H to bym specjalnie nie wyciągał wniosków.
Ostatni poważny mecz grały ze sobą na IO w Londynie, później same sparingi + jakieś trochę śmieszne mistrzostwa Śródziemnomorskie. Tak jak pisałem wyżej, dla mnie jedynym powodem spadków na Chorwację może tu być fakt, że mecz jest tylko etapem przygotowań Czarnogórek do kwalifikacji olimpijskich. Gospodynie zaś powinny mieć większą motywację i rzucić więcej sił na boisko.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Dzisiejsze mecze godne uwagi wg mnie:

Słowacja -11,5 - Finlandia kurs: 1,75 (bet365) ✅ (25:8)

Przed kilkoma dniami Słowaczki zlały Finki różnicą 14 bramek. Dziś rewanż i gospodynie nadal muszą tłuc na całość ze względu na specyfikę kwalifikacji - wychodzi jedna, najlepsza drużyna z trzeciego miejsca. Na razie w tej klasyfikacji liderują Słowenki, ale jadą na wyjazd do Macedonii i to może być(?) okazja do podgonienia ich.

==

Nie rozumiem też jednego kursu w meczu Macedonia - Słowenia (bet365).

Drużyna z połową z najwyższym wynikiem: Słowenia, kurs 1.12.

Zważywszy na fakt, że kurs na wygraną Słowenek wynosi 1,001, a na wygraną do przerwy i po przerwie 1,030... może nie rozumiem istoty tego zakładu?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przed kilkoma dniami Słowaczki zlały Finki różnicą 14 bramek. Dziś rewanż i gospodynie nadal muszą tłuc na całość ze względu na specyfikę kwalifikacji - wychodzi jedna, najlepsza drużyna z trzeciego miejsca. Na razie w tej klasyfikacji liderują Słowenki, ale jadą na wyjazd do Macedonii i to może być(?) okazja do podgonienia ich.
brednie, mecz z Finkami nie będzie miał znaczenia...
e; nie liczą się mecze z najsłabszymi
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Dlaczego?
edit: Ok, przepraszam w takim razie za to poważne niedopatrzenie. Na szczęście Słowaczki zmasakrowały siedemnastoma (25:8 FT).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm jakieś przemyślenia na jutrzejszy mecz ze Szwedkami po meczu z Rosjankami? Dla mnie Polki jutro jeśli zagraja tak samo jak dziś prócz ostatniej minuty to duża szansa na zwycięstwo a najlepiej minimum 3 golami by być spokojnym już. ???? Czekam tylko na kursy
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dziś nasze pokazały, że jakoś dziwnie im Rosjanki pasują i tylko pech/brak zimnej głowy (niepotrzebne skreślić) pozbawił je wygranej z faworytkami.
Jak będzie ze Szwecją? Strasznie ciężko. Wyjściowe +2.5 było dobre. Teraz +1.5 i sam już nie wiem. Szwedki bardziej wypoczęte, bo z Meksykiem się nie namęczyły. Chyba pass przy aktualnej linii jak dla mnie.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zna ktoś zasady klasyfikacji przy równej ilości punktów w turnieju mężczyzn kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich ?
Obecna sytuacja w II Turnieju jest bardzo interesująca, jeśli jutro Hiszpanie wygrają ze Szwecją i Słoweńcy z Iranem, to wszystkie drużyny z Europy będą miały po 4 punkty i zadecyduje bilans bramkowy, ale dokładnie nie wiem, czy zasady obowiązują tylko wśród 3 drużyn, które mają taki sam bilans punktowy, czy wszystkich 4 ekip.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Raczej jasne jest, że obowiązuje wtedy mała tabela, w której uwzględnione są tylko drużyny, których dotyczy dana klasyfikacja, czyli liczyć się będzie tylko bilans z bezpośrednich meczów.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Raczej jasne jest, że obowiązuje wtedy mała tabela, w której uwzględnione są tylko drużyny, których dotyczy dana klasyfikacja, czyli liczyć się będzie tylko bilans z bezpośrednich meczów.
Różne mogą być zasady, tutaj trzeba mieć konkretne informacje na ten temat.

W sytuacji, gdy o awansie decyduje mała tabelka, to według wyliczeń Słoweńcy po wygraniu meczu z Iranem mają pewny awans, bez względu na mecz Szwedów z Hiszpanami.

Pod ścianą są Hiszpanie, którzy by awansować potrzebują wygranej minimum 2 golami, a może się złożyć, że tylko 3 bramki przewagi dadzą im awans (strzelone, stracone gole - bilanse w meczach bezpośrednich).

Ciekawie również w trzeciej grupie, gdzie Chorwacja zmierzy się w bezpośrednim pojedynku o awans z Norwegią i tylko wygrana da ekipie z Bałkanów awans do Rio, remis bądź wygrana Norwegów premiuje Skandynawów. Kropkę nad i postawią jutro Duńczycy
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Macedonia - Chile 1 -4.5 1.83 3/10 p i n n a c l e ⛔
30-27, od stanu 28-21 totalne dno w wykonaniu Macedończyków

Z Polską Chile było +11.5, z Tunezją +9.5. Broniło co prawda w obu meczach, ale jednak mimo wszystko -4.5 uznaję trochę za żart.
Doskonała okazja do pokazania się zmienników Macedonii, nie powinno im zabraknąć ambicji. Chile może nie wytrzymać trudów turnieju, bo gra 3 dzień z rzędu dla takiej drużyny to kompletna nowość przecież.

-7 się spodziewałem.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Mam pytanie - dlaczego nigdzie nie ma tematu związanego z kwalifikacjami do Mś 2017? chłopaki grają dziś i jest sporo ciekawych meczów a dyskusji na ten temat zero.
Polska @1.50
Polacy grają z holendrami o awans, pierwszy mecz to 27-21 dla Polski a ten wydaje się tylko dokończeniem tego co się zaczęło, skład mocny, jak nie bardzo mocny, osłabień brak - nic tylko grać, Pozdrawiam ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Od tego jest temat &quot;Kwalifikacje do imprez mistrzowskich 2016&quot;.
Do tego jak można napisać, że skład najmocniejszy z możliwych, jak nie ma Kasy, Koli, Lijka i Shreka?
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Trzecia runda eliminacji do ME już w środę, buki dopiero zaczynają wystawiać kursy, zatem można łapać świetne promocje.
Rumunia - Białoruś
Brak jeszcze bezpiecznego handicapu ale za lekką stawkę @6,5 b365 na Rumunów ✅ to promocja. Rumuni zaliczają progres.Liga rumuńska rośnie w siłę, kadra jest naprawdę silna.Na 12 meczy 10 W 1 R i 1 L. Te repki są naprawdę na zbliżonym poziomie i taki kurs na Rumunów jest nieporozumieniem, dodatni handicap tutaj będzie ogromną promocją.
Jakieś Wasze propozycje ?
/post będzie edytowany, dodane analizy w miarę rozwoju wydarzeń/
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom