>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Tak to jest wycinek rozmowy. Wklej cala.
Bardzo proszę o powściągliwość w wydawaniu opinii o innych użytkownikach forum. Pozwoli to uniknąć tego typu sytuacji, jak również zaoszczędzi czas, który musimy przeznaczyć na rozwiązywanie takich bzdurnych a zarazem irytujących spraw.
Chcę tylko żebyś zdał sobie sprawę, że obrażanie innych (nawet w prywatnej korespondencji), bardzo negatywnie świadczy o osobie, która się tego dopuszcza i jest nieakceptowane na naszym forum.
Pw odblokowane. Kolejne tego typu zgłoszenie, będzie skutkowało bezterminową blokadą konta.
Życzę miłego dnia.
K@mil
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 52

mentos

Użytkownik
Rozumiem, zapytalem sie jakie ma argumenty na co po krotce wiazanka poszla. Nie pozostalem dluzny. Jestem zbyt dlugo na tym forum, aby miesieczny podskakiwal w niewybredny sposob. Dzieki za uwage, pozdrawiam.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Bardzo proszę o odblokowanie mi pw - zresztą nie wiem czemu zostało zablokowane.
Zamieściłeś kilka wpisów w reputacji innych użytkowników o poniższej treści:
&quot;Odezwij się na gg: *******, mam sprawę, bo pw zablokowane...&quot;
Co to ma oznaczać?
Zaczynają również docierać do mnie sygnały, że namawiasz innych użytkowników do przejścia na konkurencyjne forum. Jeżeli te informację się potwierdzą, to Twoje konto zostanie dożywotnio zbanowane!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ojej, czyżbyście czytali pw? Nie, no na pewno nie, czy ktoś donosi? Też nie sądzę, myślę, że nie panuję tutaj komuna, więc skąd takie domysły? Kurcze, odblokowaliście mi 30 min temu pw, po czym znowu zablokowaliście? Przyznaj się Kamil, chyba czytacie cudze wiadomości, bo innej opcji nie widzę...
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Ojej, czyżbyście czytali pw? Nie, no na pewno nie, czy ktoś donosi? Też nie sądzę, myślę, że nie panuję tutaj komuna, więc skąd takie domysły? Kurcze, odblokowaliście mi 30 min temu pw, po czym znowu zablokowaliście? Przyznaj się Kamil, chyba czytacie cudze wiadomości, bo innej opcji nie widzę...
NIGDY nie czytałem żadnego pw i nie mam zamiaru tego robić!
A co do wpisów w reputacji, to są one do wglądu moderacji, właśnie po to, żeby nie można było robić takich akcji ze spamowaniem. Jeżeli jednak taka sytuacja ma miejsce, to z automatu jest blokowane pw. Tak też się stało w Twoim przypadku.
Zarzucasz mi, że panuje tu komuna. A chyba zapomniałeś, że dopiero co prosiłeś mnie o odblokowanie konta i zapewniałeś, że będziesz grzeczny.
Tak więc kto tu nie umie się zachować? Dostałeś drugą szansę, ale pamiętaj, że kolejnej już nie będzie.
Odpowiedz na moje pytanie, czy zajmujesz się werbowaniem innych użytkowników?!?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
co w tym dziwnego, że napisałem komuś w reputacji, żeby się ze mną skontaktował? Może chcę z takim Andree wymienić poglądy na temat spotkania, bo on rzadko zagląda na forum.
Nie muszę się zajmować werbowaniem, sami ludzie odchodzą widząc co się dzieje na forum, a dział tenisowy został bez jakiegokolwiek porządnego znawcy ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Chcę tylko żebyś zdał sobie sprawę, że obrażanie innych (nawet w prywatnej korespondencji), bardzo negatywnie świadczy o osobie, która się tego dopuszcza i jest nieakceptowane na naszym forum.
Wnioskuje o zablokowanie prywatnych wiadomości i zbanowanie użytkownika TED, ponieważ dopuszcza się on/a obrażania innych użytkowników tego forum wykorzystując swoje przywileje. Dodam, że to nie pierwszy taki przypadek, mogę wklejać screeny bez końca!
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Wnioskuje o zablokowanie prywatnych wiadomości i zbanowanie użytkownika TED, ponieważ dopuszcza się on/a obrażania innych użytkowników tego forum wykorzystując swoje przywileje. Dodam, że to nie pierwszy taki przypadek, mogę wklejać screeny bez końca!
Proszę o podanie dowodów.
Jeżeli chodzi o zachowanie w DnTB, to ten fakt jest mi jak najbardziej znany. Wszyscy moderatorzy zostali pouczeni w tej kwestii.
Ale chcę żebyś był również świadomy, że tego typu incydenty, były tylko i wyłącznie odpowiedzią na arogancję ze strony innych użytkowników. Jeżeli oczekujesz szacunku ze strony drugiej osoby, okaż go również w jej kierunku.
Z czasem spirala nienawiści narastała i dlatego podjąłem decyzję o zamknięciu tego działu. W ostatnim czasie, DnTB było przyczyną niezliczonych konfliktów, które wpływały destrukcyjnie na funkcjonowanie całego forum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat brzmi &quot;wnioski o odblokowanie działów&quot;, więc kolejne posty nie związane z tematem, bez merytorycznych wniosków zostaną skasowanie:
W związku z tym, że powstaje dużo tematów z prośbami o odblokowanie działów, powstał jeden temat ogólny.
Ten temat nie służy do pisania wniosków o odblokowanie PW.

We wniosku mają znaleźć się takie informacje jak:

1- okres blokady (ile trwa, ale min. 10 dni)
2- powody dlaczego wnioskujesz o odblokowanie działu
3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)

Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 48h przez administrację.

Sprawy blokady PW =&gt; Blokada PW - Prywatnych Wiadomości
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
bardzo proszę o odblokowanie mojego PW i sygnatury. Jedyne co robilem na tym forum to pisalem merytoryczne analizy. Nie mam pojecia jak wyzej juz koledzy tez pisali dlaczego zostalo mi to odebrane. Bardzo proszę o wyrozumialosc i odblokowanie mi tych rzeczy. Dziękuję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nikt nigdy nie wie za co dostaje bana i zawsze jest święty.
Tylko powiedz kolego dlaczego przed chwilą (10 minut przed napisaniem posta) przelogowałeś z Twojego muktikonta? Dodam, że masz niejedno multikonto.
Po co robisz z siebie niewinnego? Myślisz, że my tutaj jesteś kompletnymi debilami?
Pisząc post pokazujesz jak jesteś bezczelny.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zwracam się z prośbą o odblokowanie mi prywatnych wiadomości jeśli istnieje taka możliwość
e: stare dzieje, już nieaktualne, nadchodzi ,,nowa, lepsza zmiana&#39;&#39; ????
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Zwracam się z prośbą o odblokowanie mi prywatnych wiadomości jeśli istnieje taka możliwość
Prosiłbym żebyś w pierwszej kolejności &quot;pochwalił się&quot;, jaka była przyczyna nałożenia owej blokady.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Prosiłbym o odblokowanie prywatnych wiadomości. Już nawet nie wiem, w którym punkcie złamałem regulamin, ale 3-letnia kara to chyba wystarczający okres ????
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Z okazji Świąt Wielkanocnych, dwie powyższe prośby zostały pozytywnie rozpatrzone ;) Jednakże w przypadku kolejnych naruszeń regulaminu, będziemy stosować okresowe blokady kont.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Skoro zajączek zawitał już na forum ???? , to ja też poproszę jakiś prezent niespodziankę ;).
W prezencie to możemy Ci dać bana na Święta ;) //M-O ;)
 
Do góry Bottom