>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Liga BBVA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante - Real Madryt
Typ: kartki Real over 1,5
Kurs: 1,49
Bukmacher: unibet
Analiza:

Królewscy nie mogą zaliczyć sezonu do udanego, w lidze mistrzów jest super, są jedną nogą i połową stopy w kolejnej rundzie, jednak po przegranych derbach Madrytu odpłynęli od Barcelony aż o 12pkt, ich rywal zza miedzy o 7 (RM ma jedno spotkanie mniej) niemniej w lidze mogą i będą się starać przegonić Atletico, na ogonie wisi im również Villareal a 4 pozycja to przepychanki w eliminacji do LM.Dzisiejszy mecz dla Królewskich może nie być spacerkiem choć teoretycznie 3 pkt powinni zdobyć, oczywiście wszystko zależy od podejścia, jeśli Real złapie ciśnienie po przegranych derbach u siebie to może być nawet pogrom, jeśli przyjadą po łatwe punkciki do ostatniej drużyny w tabeli może być niespodzianka.Ja stawiam jednak że mecz ten nie będzie spacerkiem, co za czym idzie łatwe karteczki dla gości które często kolekcjonują.Levante też walczy o życie więc zrobią wszystko żeby zdobyć chociaż oczko w tym meczu, Barcelona też się z nimi męczyła
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica B-B - Legia Warszawa
Typ: Legia i powyżej 2.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: expekt
Analiza:
25 kolejka Ekstraklasy , lider tabeli przyjeżdża do beniaminka ligi.Gospodarze zajmują 14 lokatę w tabeli i po zimowej przerwie w dotychczasowych 3 meczach zgromadzili 2 punkty , remisując z Pogonią i Cracovia oraz ulegając na wyjeździe z zespołem z Poznania aż 5:2.Legia wskoczyła na pozycje lider po ostatniej kolejce , gdy Piast przegrał swoje spotkanie.Przyjezdni z meczu na mecz graja co raz lepiej , ostanie 10 spotkań to aż 8 zwycięstw i 2 remisy , dzisiaj zmierza się z zespolę z Niecieczy który jest zdecydowanie w zasięgu ekipy z Warszawy.Poprzednie spotkanie obu drużyn to wynik 1:1 po wyrównanym meczu , w tamtym meczu na ławce trenerskiej Legii zasiadał jeszcze H.Berg , Wojskowi po zmianie trenera prezentują się zdecydowanie lepiej dlatego dzisiaj stawiam na zespól gości.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Francji
Godzina:
19.00
Spotkanie:
Sochaux - Nantes
Typ:
Powyżej 2.5 gola i obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs:
2.87
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Gdy słyszę nazwę Sochaux lub Nantes pod względem piłki nożnej to zawsze kojarzy mi się remis, 0/0, nuda i zasypianie. Nie lubię oglądać ani tego ani tego zespołu. Nantes należy do klubów, które dochodzą do sukcesu monotonną, prostą grą jak dla mnie. Ale są bardzo niewygodni, gdyż tym całym rozgrywaniem usypiają przeciwnika, a w obronie są skoncentrowani przez cały mecz. Sochaux zaś to zespół, który zawsze da zysk gdy w przeciągu paru meczów będziemy stawiać na ich remis. Mało ich oglądałem, ale głównie kojarzą mi się z underami i podziałem punktów. Ale dzisiaj mamy do czynienia z Pucharem, gdzie zespoły pokroju właśnie tych dwóch zawsze dają z siebie wszystko. Sochaux sprawiło wielką sensację pokonując w poprzedniej rundzie Monaco, które miało wielki apetyt na triumf w tych rozgrywkach. I co ciekawe Sochaux w tym meczu wcale się nie broniło lecz atakowali i mieli więcej sytuacji podbramkowych niż faworyzowany przeciwnik. Ostatecznie 2/1 i Moutinho i spółka wracali z niczym. Nantes natomiast stoczyli wielki bój z Bordeaux, który też raczej myślał o Pucharze Francji jako bilecie do europejskich pucharów. Ale po wielkim meczu i dogrywce w której padły aż trzy gole to Nantes gra dalej. Dzisiaj paradoksalnie i przeciwnie do tego co zwykle myślę o tych dwóch drużynach stawiam, że obie strzelą gola i będziemy oglądać przynajmniej 3 bramki. Jest to niepowtarzalna szansa dla obu ekip i mam nadzieję, że obie będą brnąć agresywnie po zwycięstwo.
⛔ 100
 
N 10

numberone20

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unics Kazan - Zielona Gora
Typ: over 156.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam ! Za niespelna pol godzina zostanie rozegrany mecz 1/16 Eurocap w ktorej jedyna nasza druzyna broniaca barw Polski jest Stelmet. W pierwszym meczu u Sb zagrali jak rowny z rownym z Unics ktory byl murowanym faworytem dwumeczu jak i jednym z kandydatow do wygrania calego Eurocapu . W zespole przewoddza tacy zawodnicy jak Langford, Likhodey, Kaimakoglou ,Colom ktorzy notorycznie rzucaja ponad 10 pkt na mecz. Ponadto U Sb juz nie raz Unics rzucalo ponad 100 pkt a dzisiejszy mecz z stelmetem bedzie prawdziwa walka na noze i mysle ze porzucaja niezle chlopcy ! Powodzenia
⛔ 100
 
marcel_faust 3

marcel_faust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Arminia Bielefeld - SC Freiburg
Typ: Zespół drugi wygra do zera
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dwie drużyny różniace się klasowo. Bielefed nowy sezon rozpoczał od przeskoku z 3 ligi zaś Freiburg ze spadku z Bundesligi. Jest to wymowne i obrazujace różnice klas. Bielefed jest najczęsciej remisujacym zespołem tej kolejki. Przyczynia się do tego niewatpliwie solidna defensywa. Zaś w ofensywie jest bardzo nieskuteczna stad mój typ , iż bramki nie uda im się ustrzelić mimo, że u siebie wychodzilo im to częściej niż na wyjazdach. Jeżeli chodzi o Freiburg uważam, że ostatnie poprawki nałożone na defensywe skutecznie zabiezpiecza bramkę Alexandra. I skromne zwycięstwo typu
1 : 0 wywioza z Bielefedu. Warto nadmienić że jeden z ostatnich meczy w Bundesligi Freiburg pokonał Bayern, więc potencjał jest i drugie miejsce w tabeli wkrótce zamienia na pierwsze.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Manchester City
Typ: ManCity i powyżej 2.5 gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hit Angielskiej Premier League, O godzinie 21:00 na Anfield Liverpool rozegra swój mecz z Manchesterem City, mecz o tyle ciekawy że może być to rewanż za Finał Capital One, zacznijmy od Obywateli ostatnie mecze w lidze nie były dla nich szczęśliwe przegrali bowiem z Tottenhamem i Leicester czyli głownymi rywalami do Tytułu mistrza Anglii, niektórzy ich zaczynają powoli skreślać patrząć po ostatnich wynikach, nic bardziej mylnego jak dla mnie dalej są faworytem do sięgnięcia po tytuł nie należy zapominać że mają jeszcze zaległy mecz , na wynik tego meczu może wpłynąć wiele czynników od dyspozycji chodziarzy Aguero albo czynników psycholognicznych np taki wczorajszy remis Leicesteru mógł ich podbudować i pokazać że nie wszystko stracone można też dodać to że właśnie to oni byli lepsi w Capital One a ćwierćfinał LM mają już prawie zapewniony,jeśli chodzi o Liverpool to źle weszli w sezon i o ile zmiana trenera pomogła to raczej nie zna ich natyle by dziś miałyby się dziać cuda na boiska a według mnie cudem by była wygrana Liverpoolu po prostu nie widze tego.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla-Eibar
Typ: Sevilla -1,75
Kurs: 2,33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeden z najpewniejszych typów po wysokim kursie na dziś - moim zdaniem. Krótko - forma Sevilli na meczach wyjazdowych bardzo średnia, ale kiedy gospodarze ostatnio przegrali u siebie? No w lidze od niepamiętnych czasów! Śmiesznym faktem jest to, iż kibice zaczynają gwizdać na swoich ulubieńców, gdy przy wielu okazjach nie udaje się im strzelić gola, jak miało to miejsce w meczu wygranym z Valencią, gdzie musieliśmy czekać na gola ponad godzinę. Motywuje to ich jeszcze bardziej. Dodatkowo naprzeciwko mamy Eibar. Solidna drużyna do niedawna. Co się z nimi porobiło, to nie znajduje wytłumaczenia. Na ostatnich 10 spotkań wyjazdowych, tylko 1 remis i 1 wygrana z... Betisem. No właśnie. A to mówi samo za siebie, stając w konfrontacji z Sevillą, której wygranych na swoim terenie nie idzie zliczyć. Zapowiada nam się srogi łomot. Typuję, że Sevilla wygra minimum 2 golami. Ciekawą opcją jest też typ &quot;rezerwowy strzeli gola&quot;, bowiem Gameiro zapewne będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, wchodząc z ławki w drugiej połowie.
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ziraat Bankasi Angara-PGE Skra Bełchatów
Typ: 1 Handicap 0-1,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
A więc tak dzisiaj typuje mecz siatkarskiej ligi mistrzów.Ostatni mecz między nimi odbył się około 2 tygodnie temu gdzie wygrali dzisiejsi goście.Turecka drużyna u siebie ma bardzo dobre wyniki.Ostatnio Skra przegrała u nas w lidze 3:0 z przeciętną drużyną z Bydgoszczy.Dlaczego typuje zwycięstwo drużyny z Turcji.Ostatnie meczy na własnym boisku to bilans 8/10 a 2 mecze przegrali po dogrywce.Jak dla mnie szanse to 60/40 przy słabej dyspozycji gości.Zapowiada się ciekawy mecz.Powodzenia!!!
Powtórzony typ ⛔ 100
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : ???? WTA Monterrey
Godzina :
22:00
Spotkanie : C.Garcia -
P.Matric
Typ :
2
Kurs :
3.75
Bukmacher :
Bet365
Analiza :

Dziś w Monterey o godzinie 22 zmierza się Francuska Caroline Garcia z Chorwatką Petrą Matric . Zacznę od Petry , bardzo przyzwoita tenisistka , 127 w rankingu WTA, na tym turnieju gra bardzo ładnie, ograła dwie bardzo grozne Lejdis z Ameryki i damę z Kazachstanu. Caroline , wiadomo ,wschodząca gwiazda żeńskiego tenisa , ale ma małe problemy od Dubaju, tam się zmagała z kontuzją kostki , w DOHA odpadła od razu z Rosjanką Vesiną . Zaraz ważniejszy turniej się zbliża, bo gramy INDIAN WELLS i Francuska świeżo po problemach powinna się bardziej skupić na tym turnieju . Podsumuję Francuska jest owszem faworytką , ale czy taką ogromną powinna być w tej sytuacji ? Według mnie Bukmacherzy nie doceniają Petry , która naprawdę gra solidnie i z polotem, widziałem jej mecz na tym turnieju . Mój główny zakład to over gemowy na ten mecz 19,5 linia w Betsson po kursie 1.90 , Ale też wchodzę z typem na Chorwatkę za stawkę 100 zł po super kursie . Dla osób które mniej ryzykują polecam over gemowy który bez problemu powinien zostać pokryty . Kursy leca w dół więc korzystać bo warto .
⛔ 100
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że będzie to typowy mecz na remis. Pogoń w moim przekonaniu jest drużyną na dzień dzisiejszy lepszą i uważam, że będą dyktować tempo w tym spotkaniu ale zarazem nie będą potrafili zdominować rywala na tyle by zdobyć 3 punkty. 5 remisów w 12 meczach w delegacjach pokazuje, że moje założenie na ten mecz sprawdzało się już kilka razy wczesniej. Druga sprawa to fakt, że jakoś nie specjalnie wierze w to że Jaga jest w stanie wygrać 3 mecze pod rząd. Ostatnie dwa wyniki h2h to 2:1 raz dla jednej raz dla drugiej, ale dziś zabraknie właśnie tej &quot; kropki nad i &quot; a mecz skończy się po 1:1.
✅ 220
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 28
Godzina: 20:45
Spotkanie:
West Ham - Tottenham
Typ: BTS
Kurs: 1,74
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy
drużynami West Ham i Tottengam. Gospdoarze z dorobkiem 43 punktów plasują się na 6 pozycji,
natomiast goście z Londynu z dorobkiem 54 punktów plasują się na 2 pozycji. Gracze Pocetchino
jeśli dzisiaj zdobedą komplet punktów zajmą pierwsze miejsce kosztem Leicester.
Jest to niesamowita motywacja dla graczy z Londynu, dlatego uważam, że do dzisiejszego
spotkania podejdą bardzo skoncentrowani i zdeterminowani. Spotkanie to będzie trudne dla
obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami
oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze obu ekip zamieniać na bramki. W ostatnih
pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami 3 kończyły się BTS&#39;em.
Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy można powiedzieć rozkręcaja
się z meczu na mecz. Gospodarze jednak też powinni pokazać pazur i strzelić jakiegoś gola.
Mój typ na dzisiejsze spotkanie to minimalne zwycięstwo i awans w tabeli Tottenhamuu.
Typuję 1:2 po ciekawym meczu.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ PRIMERA DIVISION
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sevilla - Eibar
Typ: Gameiro strzeli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Seville, jak dla mnie w ogóle nie opłacalny do grania. Eibar tutaj może sprawić niespodziankę i nawet namieszać w tym meczu. Bo to taki czarny koń, który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Baston fenomenalne póki co zawody. Dużo bramek na koncie, a dzisiaj na pewno będzie na szpicy, mimo że w zespole Eibaru panuje szpital. Dużo osłabień, ale i takie osłabienia czasem wychodzi ekipom na dobre. Ja jednak sobie wybieram inny wariant i wybieram strzelca, Sevilli który ma na razie 13 bramek na koncie. Mniej co prawda od Bastona, ale u siebie Sevilla jest niezwykle mocna. Dominuje w niemal każdym aspekcie. Gameiro to taki zawodnik, który jak widać wie po co wychodzi na boisko. Po to, żeby strzelić po pierwsze, a po drugie poprowadzić swój team do zwycięstwa. Zdarza mu się strzelić nawet dwa gole w meczu, ale Eibar chyba na tyle dzisiaj sobie nie pozwoli. Ale jak najbardziej na jedną bramkę stać. W ostatnim meczu z Barcą grał cały mecz, więc może i dzisiaj będzie szansa na granie do końca. Nie miej jednak widzę, że dzisiaj Francuz ubiję jakiegoś gola.
Zwrot (nie zagrał od początku)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga Niemcy
Godzina: 20.00
Spotkanie: Bayern,M - Mainz
Typ: Mainz +2.5
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bawarczycy wystapia juz dzis w prawie optymalnym skladzie.
Do Monachium przyjezdza solidny i wybiegany Mainz.
Bayern lubi sobie postrzelac u siebie , choc ostatnio bylo juz z tym troche gorzej. Nie jest to dla nich mecz z gatunku , ze gramy na full....jeden z kolejnych meczy w Bundes , umierac na boisku nie beda , tym bardziej ze w sobote meczyk na ktory czekaja cale Niemcy z Dortmundem. Zapewne z biegiem czasu rozklepia ten Mainz , ale czy az roznica trzech bramek?
Swoja droga tak wielki klub moglby sobie sprezentowac jakiegos napastnika....zamecza nam Lewego , obcyka im sam caly sezon....mieliby zagrac z Pcimiem Gornym tez by pewnie musial wyjsc.
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Hertha vs Eintracht
Typ:
1 HT
Kurs:
2.60
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Skoro typ na FT juz podany to ja spróbuje troszke zaryzykować i zatypuje prowadzenie Herthy do połowy . Za gospodarzami napewno przemawia pozycja w tabeli , na minus mozna odnotować ostatnie mecze , ale juz ostatni to zwyciestwo po golu Ibisevicia w pierwszej połowie . Eintracht ostatnie mecze również nie ma wybitnych gdzie nie wygrał od 5 kolejek .
U Berlińczyków powraca Darida , który zagra za najbardziej wysuniętym ibiseviciem . W 1 rundzie padł remis 1:1 .
u gospodarzy z powodu kontuzji nie zagrają : Schieber ,Allagui, van den Bergh i Langkamp.
u gości również z powodu urazów nie wystąpią : Flum, Anderson, Reinartz oraz Castaignos .
Przewidywalne składy :
Hertha: Jarstein - Plattenhardt, Brooks, Stark, Weiser - Skjelbred, Lustenberger - Kalou, Darida, Haraguchi - Ibisevic
Eintracht: Hradecky - Oczipka, Abraham, Zambrano, Ragasel - Stendera, Russ - Fabian, Meier, Huszti - Seferovic
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 20:45 Spotkanie: Stoke City - Newcastle United F.C. Typ: Stoke powyżej 1,5 gola w meczu @2,08 Betano
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dzisiaj na stadion Stoke przyjeżdża słabo spisująca się ekipa Newcastle. Goście w meczach wyjazdowych tracą średnio 2,38 bramki - 31 straconych goli w 13 meczach. Stoke u siebie w 13 meczach strzelili co prawda tylko 15 goli, ale dzisiaj dobra okazja do polepszenia tej statystyki. Ofensywa gospodarzy jest naprawdę mocna, zaczynając od Affelaya, Bojana, Arnautovica, Croucha, kończąc na Shqirim. Ci zawodnicy mogą strzelić każdej drużynie Premier League te dwa gole, a co dopiero ze słabymi Srokami. Myślę, że dwa gole są w ich realnym zasięgu, w ostatniej kolejce gospodarze wygrali u siebie z AV 2:1 na własnym obiekcie, natomiast kolejkę wstecz z Bournemouth wygrali wyjazd 1:3. Newcastle w ostatnich 4 meczach ligowych, z czego 3 mecze to wyjazdy stracili 10 bramek. Myślę, że kurs warty gry i zaufania Garncarzom.
⛔ 100
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: M&#39;Gladbach - Stuttgart
Typ: 1/BTS
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze z wracającym do składu Stindlem co jest dla mnie głównym argumentem za tym typem. Stuttgart mocno się poprawił na wiosnę, ale to cały czas drużyna 1,5 klasy niżej od Gladbach, z przyzwoitą ofensywą, ale katastrofalną obroną, której żałosny Hannover wcisnął dwa gole. Gospodarze pod presją, u siebie powinni wygrać. Stuttgart z racji przewagi nad strefą spadkową może troche zluzować, ale powinien coś wcisnąć.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Darmstadt - Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1.56
Bukmacher: Bet At Home
Po raz pierwszy pobieram tak niski kurs, ale skoro zdarza się to nawet najlepszym
typerom, to i ja nie czuję się z tym źle ????
Dortmund w tym roku na 13 spotkań wygrał 12, nie udało się tylko na wyjeździe z Herthą.
Krótko mówiąc goli wszystkich po kolei. Czas na beniaminka.
Jeżeli chodzi o wyjazdowe spotkania, z ostatnich 10 meczów wygrali 7.
Przejdźmy do Darmstadt. Jak grają u siebie? na 10 meczów 7 przegranych.
Wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że i dzisiaj Dortmund wywiezie 3 punkty.
✅ 56
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 40,2K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Hertha Berlin - Frankfurt
Godzina: 20:00
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hertha wciąż walczy o utrzymanie 3 miejsca w tabeli i ma okazję się dzisiaj wykazać. Frankfurt walczy w tym sezonie zaledwie o utrzymanie, a jego piłkarze nie wygrali na wyjeździe już od 7 spotkań. Gospodarze są typową drużyną własnego boiska, na którym to przegrali zaledwie jedno spotkanie w tym sezonie. Frankfurt w występach wyjazdowych traci bardzo dużo goli, spodziewam się więc, że może dzisiaj nie dać rady się wybronić na stadionie ambitnej Herthy. Myślę, że przy odrobinie szczęścia jest szansa na wejście takiego zakładu.
⛔ 100
 
kicks 50

kicks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, PUCHAR
Godzina: 20:45
Spotkanie: SION - ZURICH
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2,25
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Sion 4 ekipa szwajcarskiej ligi podejmuje u siebie przedostatnie Zurich. Rożnica klas jest widoczna, Sion pokonał w ćwierćfinale Basel (3:2), Zurich wyeliminował Young Boys. Gospodarze u siebie ostatnimi czasy trzymają się wygranych chociaż są to wygrane z nie wysokimi wynikamii ale zawsze wygrane. Zurich na 4 ostatnie mecze 2 porażki, remis i wygrana. Przewaga własnego boiska jest decydująca, Sion powinien wygrać mecz bez większych problemów overa 2,5 bym nie ryzykował.
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania - Primera Division
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Levante - Real Madryt
Typ:
Czyste konto - Real Madryt - TAK
Kurs:
2,62
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Ahhh…. Real Madryt – wielka zagadka pod wodzą sławnego Zinedine Zidana`na. W swoich kolejnych zdaniach przytoczę wszystko to co przemawia za moim typem. Po pierwsze brakująca kolejka i w razie wygranej jedynie (lub aż) 4 punkty do drugiego Atlético Madryt. Dziś Real dzieli od rywala 17 pozycji… 47 strzelonych bramek, przy także 25 straconych przez Real oraz 48 przez Levante. Co również dla mnie ważne Real zachował w tym sezonie 9 razy czyste konto tracąc 0,96 gola na mecz, gdzie Levante strzelało 0,92 gola / mecz a w ciągu ostatnich 5 meczy strzeliło Realowi 3 bramki na 21 straconych – także dziś od 1` do 90` z hakiem popijam % oraz trzymam kciuki za Real.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom