>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25 kolejka Ekstraklasy (01.03 - 02.03.2016)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Zagłębie Lubin v Lechia Gdańsk
Na szybko, bo mecz już za niecałe 30 minut. Streszczę się w kilku zdaniach. Tak, więc - moja lokalna drużyna pomimo porażki na tym czymś zwanym murawą w Kielcach dobrze weszła w rundę wiosenną. 5-0 z PBB pomimo osłabienia Górali robi wrażenie, gdyż wynik poszedł w świat. Potem przyszła ta porażka z Koroną, która męczyła się z Lechią nawet, jak ta grała w &quot;10&quot; tworząc sobie sytuacje do zdobycia bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2 na korzyść Scyzoryków. Następnie w ostatnią sobotę do Gdańska przyjechał gliwicki Piast - lider Ekstraklasy. Nie okazali się jednak tacy straszni. W zasadzie to w pierwszej połowie praktycznie, ani razu nie wyszli z własnej połowy. Mak dał koncert na lewym skrzydle, w środku grą dyrygował Krasić, a z przodu ponownie dał o sobie znać Kuświk, który w trzecim kolejnym spotkaniu wpisał się na listę strzelców i póki co jest najskuteczniejszym Lechistą z dorobkiem 7 bramek na koncie. Na Dialog Arenie, której murawie prezentuje się tak, jak powinny prezentować się wszystkie nawierzchnie w Polsce na pewno nie będzie łatwo o wygraną. No, ale Lechia w tej rundzie grając dwa mecze w 3-5-2 i ostatni 4-4-2 przechodząc w 3-5-2 (przy kontrach) powoduje, że Lechia strasznie dużo strzela. 10 bramek w 3 meczach robi wrażenie, więc nie rozumiem zupełnie buków, którzy wystawili na over 1.5 w wykonaniu Biało - Zielonych @2.75. Taki też jest mój typ na dzisiejszy mecz. Rywal nie jest łatwy, ale będzie to kolejne ze spotkań o tzw. &quot;6 punktów&quot;.
Lechia Gdańsk over 1.5 @2.75
⛔
Mimo słabej gry swoje okazje mieli Marco Paixao, Stolarski, Maloca. No nic, trudno. Z Jagą u siebie będzie na pewno lepiej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk over 2,25 1,925 ⛔
Lechia over 1 1,97 ⛔

Lechia słaba w tym meczu okropnie. A Krasić to niech czasami poda tą piłę nie holuje bo irytujące jest to niesamowicie.
Opisane w sumie wyżej. Dodam, że murawa w Lubinie jest w bardzo dobrym stanie. Lechia będzie mogła pograć trochę z kontry a naprawdę inklinacje do takiej gry to oni mają. Z Piastem jestem przekonany, że gdyby nie czerwona kartka to zdominowali by Piast tak samo jak w 1 połowie. Zespół wybiegany, znakomity pressing jestem pewny, że są w stanie tutaj strzelić 2-3 bramki. Zagłębie z Cracovią wyprowadzało fajne kontrataki, ale gdy byli chwilę przyciśnięci to trochę wyglądało to jakby nie wiedzieli co się dzieje. Cracovia bardzo szybko po przerwie strzeliła bramkę i tak naprawdę dostali kubeł zimnej głowy na głowę bo Zagłębie strzeliło tak trochę z niczego chociaż na pewno nie można powiedzieć, że to był przypadek.
Kursy rzeczywiście wysokie, ale jestem przekonany, że to będzie fajny i mecz i doczekamy się wielu bramek.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 2 3.00 bet365 ⛔
Mecz za kilkanascie minut, kurs dla mnie to zdecydowane value. Lechia w tej rundzie imponuje, nowy trener wniosl w bardzo krotkim czasie duzo swiezosci, nowych rozwiazan. Morale w zespole sa bardzo wysokie, ostatni mecz z bylym liderem Piastem rozegrany taktycznie na piatke z plusem. W pierwszej polowie oprocz jednej akcji Piast nie istnial a Lechia stworzyla sobie wiele dogodnych sytuacji, 2:0 do przerwy to byl wynik minimalistyczny. Nawet po stracie Krasica grajac w 10 nie postawili autobusu. Nie ma co sie oszukiwac, pieniadze zrobily swoje, sprowadzenie braci Paixao juz zaczyna sie zwracac. Mila i Peszko nie zagraja. Ten pierwszy to strata, ale do zalatania. Peszko do mnie nie przemawia, nie pasuje mi na razie do tej druzyny. Sklad na dzisiaj jest optymalny. Zaglebie ostatnio w formie, wygrywa mecze ale zdarzaja sie takze duze wpadki. Kurs zapewne wynika z miejsca spotkania, ale po zdjeciach widac, ze murawa jest przygotowana do gry tak wiec szybkie ataki Lechii (jak w meczu z Piastem) powinny przesadzic o zwyciestwie gdanskiej druzyny.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Czy ktoś ma może linka lub zdjęcie do murawy w Niecieczy? Tylko to mnie powstrzymuje przed zagraniem grubiej na Legie po dobrym kursie...
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Pewnie zdjęcia się pojawią jutro , będziesz musiał zaczekać, nie znalazłem nic ciekawego.
edit:
Są tutaj zdjęcia z treningu, wydaje się ok
http://www.termalica.brukbet.com/nowa/galeria/368-wtorkowy-trening-przed-meczem-z-legia
Dzięki Ty to jesteś jednak dobry człowiek ????
Wygląda elegancko no to trzeba walić grubo na Legię. Skrzydła będą wypoczęte a Legia w gazie. Do tego kluby pokroju Niecieczy nie umieją grać co trzy dni (nie mówię że będą zmęczeni bo to dopiero początek rundy) ale mikro cykle treningowe są inne trochę to inaczej wygląda (nie raz już zarobiłem na tym toku myślenia stawiając na Legię i Lecha). Uważam że Legia umocni się na pozycji lidera przed trudnymi meczami które ich teraz czekają. Nie ma co szukać sensacji gdzie jej być nie może. A kurs 1,75 jest ok na fajnego singla ????
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Jak dla mnie najlepsza opcja na tę kolejkę. Podoba mi się podejście trenera Czerczesowa jeżeli chodzi o taktykę w poszczególnych meczach. Nie forsuje tempa, nie gra na siłę, czego nie było widać za kadencji poprzedniego trenera. Jest zmiana na lepsze. Legia po prostu w tym momencie gra swoje. Szansa na zrewanżowanie się za jesienny remis przy Łazienkowskiej, a jak wiadomo to była inna Legia...
Klub z Niecieczy pozytywnie zaskakuje, strzelają bramki po dość wyrównanych meczach. Bramkowo remisują z Cracovią i Pogonią co może przemawiać o ich skuteczności, więc u siebie coś też mogą ukłuć i na to liczę jeżeli chodzi o Over. Ale to tylko tyle. Na daną chwilę Legia ma na tyle mocne zestawienie, że w lidze odskakują rywalom o 2klasy.
Wygrana Legii jest bardzo prawdopodobna. Może jak na nieprzewidywalną ligę kurs trochę słabo obiecujący, ale lepiej grać po takim niż po 1,30. Trzeba korzystać i pobierać.
LKS Nieciecza v Legia Warszawa
Legia Warszawa @1,77
Legia Warszawa -1 @2,53
Legia Warszawa Powyżej 1.5 @1,98
Over 2.5 w meczu @2,10

Pinnacle
Dodatkowo gram na bramkę strzeloną przez Ondreja Dude. Kto oglądał ostatni mecz z Ruchem to widział co grał Ondrej. Widać, że wraca do formy. Już w tamtym meczu miał między innymi poprzeczkę i kilka ciekawych akcji.
Znakiem zapytania jest tylko jego występ od pierwszych minut bo, po pauzach wracają Kucharczyk i Guilherme, ale uważam, że nawet jak trener wpuści go na boisko w drugiej połowie to i tak coś ustrzeli.
Za drobne można pograć. Kurs wart ryzyka ????
@3,60 Unibet
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ciekawe co się wydarzy w Zabrzu, odpuszczam zarówno granie na gości jak i na bramki.
Górnik ma problemy ze strzelaniem bramek, ostatni mecz ze Śląskiem był na pewno dużo lepszy
z ich strony niż w WDŚ.
Lech słabo wszedł w tę rundę, z Termalicą mecz był wyrównany, ostatnio z Jagą Lechici byli bezradni. Jedyny plus dla overa to ich słaba gra w obronie.

Jedyny co gram to over 2 w meczach Legii i Jagi kurs 2,48 w bet365 ⛔.

Termalica jest w formie, w Poznaniu miała dużo okazji,
do tego wystarczy spojrzeć na wyjazdowe mecze Legii w lidze, zawsze padały minimum dwa gole.
Co do formy aktualnego lidera bez zastrzeżeń.

Co do meczu w Białymstoku overowe h2h, Jadze praktycznie każdy strzelał tutaj gole.
Pogoń może i miała tylko jeden over w ostatnich meczach,
ale to raczej wynik słabej gry w ataku Wisły, Śląska i aktualnie Piasta.

Po tym co widziałem w ostatniej kolejce tylko taki zakład jest dla mnie warty gry.
 
D 230

doktorbet

Użytkownik
Termalica B-B - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
⛔
Kurs: 1.73
Bet365
4/10
Analiza:

Dwie bardzo ważne absencje w Termalice. Wystąpią bez Sołdeckiego oraz Kupczaka. Legia w pełnym składzie, dodatkowo wracają Guilherme oraz Kucharczyk , jedynie brak Hamalainena, ale na tym etapie jego przygody z Legią nie jest to arcyważna absencja. Pozostaje mieć nadzieje, że Wojskowi przedstawią wszystkie swoje atuty na boisku.
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
Powiem tak, mecz w Zabrzu to gratka dla fanów teorii spiskowych. Ja myślę, że jest to całkiem możliwe, że obejrzymy tam nudne 1:0 dla Górnika. Co prawda jedyne co tutaj mi nie pasuje to fakt, że Lech miałby trzy porażki z rzędu i to całkiem upokarzające.. więc rekreacyjnie można coś tam groszowo rzucić na Górnik ale to jednak totalny no bet.
Natomiast co do Legii...
Jak wiecie STS posiada opcję SuperAKO - tzw. lep na janusze, bo to &quot;Super&quot; ako wchodzi raz na sto lat.. wczoraj były wygrane Chelsea, Leicester i Evertonu i znajomym od razu powiedziałem, że jak na moje to Leicester zremisuje.. i się nie pomyliłem..
Dziś w SuperAKO mamy Legia, Real, Man Utd i tu pojawia się problem, bo początkowo wszystkie trzy typy mimo przeciwności losu wydają mi się sensowne.
- Man Utd złapał trochę oddechu, pogrom w LE, ważna wygrana nad Arsenalem no i fakt, że z Watfordem nie zwykli tracić punktów.
- Real gra padakę owszem, ale fakt, że byłby to ich trzeci mecz bez wygranej i na dodatek z ostatnim w tabeli Levante wzbudziłby niemały szok i ja bym to raczej nazwał patologią
- No i Legia.. na papierze wszystko wygląda pięknie, wypoczęte skrzydła, Duda wracający do formy i ogólnie dobra atmosfera w okół drużyny.. ale to jednak nadal jest Ekstraklasa i tutaj wszystko może się wydarzyć..
Ciężko mi wybrać który z tych trzech meczy nie wejdzie i szczerze mówiąc mam nadzieję, że dziś jest ten jeden na dziesięć dni kiedy superako w STS&#39;ie wejdzie.
Tak czy siak nie postawić na (L)idera po takim kursie to grzech.

Ewentualnie Legia over 1.5 @ 1.83 (całoroczny) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 73

phamrol

Użytkownik
Termalica u siebie potrafi stworzyć sytuacje, strzelić gola, natomiast Legia na wyjeździe lubi bramki tracić. Termalica i Legia u siebie, a na wyjeździe to zupełnie inne drużyny, inne nastawienia. Słonie zagrały dobre zawody u siebie z Cracovią jak i na wyjeździe w Szczecinie. Co do Legii... gra równo, ale ostatni wyjazdowy mecz z Zagłębiem mnie nie powalił, Zagłębie stwarzało sobie sytuacje. Co do samego meczu. Kto ogląda Ekstraklasę to wie, że Termalica (drugie Rayo) jako jedna z nielicznych drużyn, chyba tylko obok Cracovii (drugie Rayo) nie boi się grać piłką i nie wybija piłek do przodu. Owszem, popełniają przy tym błędy, ale wobec wysokiego pressingu stosowanego przez Legię, może to być spory atut.
Ja w tym meczu decyduje się zagrać over 2.5 ✅ albo over 2.5 i Legia wygra ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
W Szczecinie zagrali przeciętnie, to Pogoń miała inicjatywę to ona kreowała akcje i trzeba zaznaczyć że Pogoń tego dnia też nie była super.Termalika ograniczała się głównie do przeszkadzania w grze, mieli kilka wypadów w tym 1, 2 przy których nie można było nie trafić to jednak całokształt ich gry wypadł raczej blado_Owszem wywieźli punk ze Szczecina strzelając w ostatniej akcji ale to właśnie był moment ryzykownej gry gdzie albo Pogoń podwyższy wynik, albo uda się zremisować.
W Legii jednak widać tą jakość, nie grają na siłę wydzierając zwycięstwo, tylko pykają spokojnie i trafiają do siatki.Jak ktoś im postawi większy opór to będą w stanie podkręcić tempo, choć z drugiej strony też jeszcze nie ma co szaleć skoro za kilka kolejek odejmują punkty.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja nie wiem co oglądałeś, chyba tylko skróty.Plusem został za interwencje o których wspomniałem, chcesz komuś wmówić że Termalika cisnęła Pogoń w tym meczu? ????
Całokształt meczu nie był porywający, Pogoń miała optyczną przewagę, to ona wypracowywała ataki które zresztą marnowała w tym setka Dwaliszwiliego z półobrotu z kilku metrów, Termalika naturalnie miała z gry kilka szybkich wypadów pod bramkę w tym 2 setki i super interwencje bramkarza Pogoni gdzie wyciągnął piłkę oko w oko z rywalem i za to dostał wyróżnienie.Za całokształt gry nie ma co Termaliki wyróżniać, no chyba że nie potrafią strzelić gola z tego co mieli, a ich sytuacje na palcach jednej ręki można policzyć.
///edit
Co do meczu Górnika z Lechem to ja na spisek raczej nie liczę.Owszem, gdyby Kolejorz miał stabilną sytuację w tabeli czy o nic nie walczył to te punkty by pewnie oddali.Sytuacja jednak dla nich nie jest wesoła, znaleźli się na granicy strefy a przed nimi jeszcze mecze z Cracovią, Ruchem w Chorzowie czy Legią.Lech po ostatnich wynikach nie jest pewniakiem, ale wiadomo jak przegra to się zacznie.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Powiem tak, mecz w Zabrzu to gratka dla fanów teorii spiskowych. Ja myślę, że jest to całkiem możliwe, że obejrzymy tam nudne 1:0 dla Górnika. Co prawda jedyne co tutaj mi nie pasuje to fakt, że Lech miałby trzy porażki z rzędu i to całkiem upokarzające.. więc rekreacyjnie można coś tam groszowo rzucić na Górnik ale to jednak totalny no bet.

Natomiast co do Legii...

Jak wiecie STS posiada opcję SuperAKO - tzw. lep na janusze, bo to &quot;Super&quot; ako wchodzi raz na sto lat.. wczoraj były wygrane Chelsea, Leicester i Evertonu i znajomym od razu powiedziałem, że jak na moje to Leicester zremisuje.. i się nie pomyliłem..

Dziś w SuperAKO mamy Legia, Real, Man Utd i tu pojawia się problem, bo początkowo wszystkie trzy typy mimo przeciwności losu wydają mi się sensowne.

- Man Utd złapał trochę oddechu, pogrom w LE, ważna wygrana nad Arsenalem no i fakt, że z Watfordem nie zwykli tracić punktów.
- Real gra padakę owszem, ale fakt, że byłby to ich trzeci mecz bez wygranej i na dodatek z ostatnim w tabeli Levante wzbudziłby niemały szok i ja bym to raczej nazwał patologią
- No i Legia.. na papierze wszystko wygląda pięknie, wypoczęte skrzydła, Duda wracający do formy i ogólnie dobra atmosfera w okół drużyny.. ale to jednak nadal jest Ekstraklasa i tutaj wszystko może się wydarzyć..

Ciężko mi wybrać który z tych trzech meczy nie wejdzie i szczerze mówiąc mam nadzieję, że dziś jest ten jeden na dziesięć dni kiedy superako w STS&#39;ie wejdzie.

Tak czy siak nie postawić na (L)idera po takim kursie to grzech.

Ewentualnie Legia over 1.5 @ 1.83 (całoroczny)
Mimo wszystko najbardziej podejrzane mecze to Legii i Realu, z teorii spiskowych obie drużyny mają &quot; w herbie &quot; bukmacherów, a poza tym Real dzisiaj bez 3 podstawowych obrońców i jeżeli się nie mylę to również bez Benzemy.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Jak to wygląda w Białymstoku jeśli chodzi o warunki atmosferyczne i murawę, ktoś posiada takie informacje?

Kusi mnie jakiś over, 1.5 albo 2.5, ale jeśli warunki są spartańskie, to trzeba będzie raczej odstąpić od tego pomysłu.
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Jak to wygląda w Białymstoku jeśli chodzi o warunki atmosferyczne i murawę, ktoś posiada takie informacje?

Kusi mnie jakiś over, 1.5 albo 2.5, ale jeśli warunki są spartańskie, to trzeba będzie raczej odstąpić od tego pomysłu.
aktualnie delikatna mżawka, rano padał trochę śnieg. Ogólnie mokro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom