>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [12]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Monteiro trochę zmądrzał po ostatnim meczu z Cuevasem i postanowił zarobić na kolejnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Tomic 2 set @3,50 Unibet ✅:cool:
Lubię Dolga, jego rywala wręcz odwrotnie, ale kurs z dupy brzydko mówiąc, próbuję. :p
e : &quot; Tak żem czuł&quot; ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Na mecze panów poszedł taki trebel. Najmniej pewni wydają się nasi. Jednak rywale to przeciętniacy i jak znowu nie zagrają meczu życia to będzie okey
http://forum.bukmacherskie.com/f32/siatkowka-plazowa-2016-a-128945-4.html#post5946624
✅✅✅. Znowu trebel ładnie wszedł. Super.

Widzę,że Lariska i Talita trochę potopiły kuponów. Z jednej strony spora niespodzianka, ale z drugiej strony to też ten kurs był śmieszny, a Niemki to bardzo solidna para i dobrze się tutaj prezentująca. Jest to początek sezonu i forma par po prostu faluje. Nie warto grać wszystkiego po kursach jak leci, bo tak się to może kończyć. Tym bardziej, że taka Agata i Barbara też się męczyły. Wiele duetów traci seta z dużo słabszymi rywalami, ale taki urok początku sezonu.

Na potem warto zaatakować taki bet z narciarstwa alpejskiego:
http://forum.bukmacherskie.com/f514/narciarstwo-alpejskie-2015-2016-a-126196-4.html#post5946920

Trochę już kurs spadł, ale jeszcze można próbować.
 
puchal 399

puchal

Użytkownik
✅✅✅. Znowu trebel ładnie wszedł. Super.



Widzę,że Lariska i Talita trochę potopiły kuponów. Z jednej strony spora niespodzianka, ale z drugiej strony to też ten kurs był śmieszny, a Niemki to bardzo solidna para i dobrze się tutaj prezentująca. Jest to początek sezonu i forma par po prostu faluje. Nie warto grać wszystkiego po kursach jak leci, bo tak się to może kończyć. Tym bardziej, że taka Agata i Barbara też się męczyły. Wiele duetów traci seta z dużo słabszymi rywalami, ale taki urok początku sezonu.



Na potem warto zaatakować taki bet z narciarstwa alpejskiego:

http://forum.bukmacherskie.com/f514/narciarstwo-alpejskie-2015-2016-a-126196-4.html#post5946920


Trochę już kurs spadł, ale jeszcze można próbować.
Odnośnie typu Rogera na Narciarstwo Alpejskie na Betssonie macie jeszcze 1.9 na Rebensburg. Pozdrawiam
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
ibk cos slabo sobie radzi
11-0 w 4 secie ???? dawno takiego wyniku nie widziałem hehe :cool:
Ogólnie dziwne spotkanie. Nie zdziwię się jak Hyundai wygra jeszcze ten set.
ZAMKNIĘTĘ przy 11-6 W TB .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Na dzisiaj z mojej strony póki co dwa przeanalizowane bety.
1) Illertissen @ 2.08 (godzina 14) [Info] ✅
2) Albirex Nigata @ 1.80 (godzina 12:30) [info] ⛔
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Może ktoś mi to racjonalnie wyjaśnić?
Jest taki meczyk w Gruzji, z h2h wychodzi gospodarz, ale ja nie o tym.
Merani - Chikhura jest live na 365 i intrygują mnie kursy tutaj przed pierwszym golem.
Patrzcie
1x2
3.10 - 3.75 - 2.10
pierwszy gol
1.53 - brak: 7 - 3.00
tak jakby faworytem jest gość, ale pierwszego gola strzeli gospodarz...
Bukmacherzy raczej też nie wywęszyli łamaka (co sugerują kursy), bo na 1/2 stało 29.
O co chodziło tu?

A skoro to dział typy live, to wrzucam typ, co prawda pre, ale możecie chwilkę poczekać na żywo i zagrać lekko większy kursik.
12:30
Mersin - Konyaspor
Powyżej 2 bramki (azjan) @ 1.600 Bet365
MOCNO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom