>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Prymitywne czy nie prymitywne, ale w tej zabawie liczy sie hajs a kursy na Pinnacle zjadaja wszystkie inne ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Możecie się teraz zalogować?
Wyskakuje mi jakieś beta. i zwiecha.

edit// u mnie juz dziala
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
u mnie to samo co TED ma. a juz myśłem, ze coś nie tak z moim kontem. bo wczorj dodatkową weryfikację chcieli, wysłęm na reazie bez odzewu i brak możliwości zalogowania...
trochę lipnie.... chyba pierwszy raz mam coś takiego
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Witam

Probowalem wyplacic pieniadze z pinnacle nie pierwszy juz raz, a dopiero teraz poprosili mnie o potwierdzenie tozsamosci i adresu zamieszkania. Wyslalem im dowod, prawko i wyciag z konta bankowego (na ktorym widnieje adres zamieszkania). Niestety tego ostatniego nie zaakceptowali i musze wyslac im jakies inne potwierdzenie - teraz juz jedynie adresu zamieszkania. Oto co akceptuja:
Utility bills: Electricity bill, Water bill, Internet bill, Gas bill or Telephone bill (Mobile bills are not accepted).
. Medical bill
. Medical Insurance
. Property receipt
. Lease / Rental agreement
. Government documentation (other than ID)

Co mam im wyslac, skoro zadne rachunki nie sa na moje imie (gospodarstwo domowe), nawet telefon mam na karte....

Prosze niech ktos mi cos poradzi. Moze notarialne potwierdzenie dowodu? Choc nie wiem, czy to cos da...
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Mam ten sam problem dostalem taka odpowiedz
Drogi Kliencie,
&quot;Informujemy, iż dokumentacja bankowa nie może być zaakceptowana jako potwierdzenie adresu.
W zaistniałej sytuacji sugerujemy przesłanie dowolnej dokumentacji państwowej, która nie jest starsza niż 3 miesiące.&quot;
czyli co moze byc np?
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Tylko że ja im prawko wysłałem i co? I tak kazali wysłać coś innego. A co myślicie o wykupieniu jakiegoś taniego ubezpieczenia np. NNW za kilkdziesiąt zł i wysłaniu im tego? To jest dokument potwierdzający miejsce zamieszkania na równi z innymi, o które prosili... Dobry pomysł?
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Weryfikacja straszna.

Mam taki sam problem jak kolega, mam inne miejsce zameldowania niż obecnie mieszkam.
Chcę potwierdzić adres zameldowania, który mam na dowodzie. Wysyłałem potwierdzenie przelewu. Mało.

Niestety telefon nie mam na umowę, a inne rachunki na inny adres. Bez jaj, że trzeba lecieć do swojego miasta i wyrabiać jakiś dokument, to jest kpina ????
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Uwaga!

Udało mi się obejść system! Wpadłem na pomysł i poszedłem zrobić sobie wyniki krwi w laboratorium za niecałe 20 zł. Poprosiłem, by wystawili mi fakturę na której widnieją moje wszystkie dane. Wystawili mi to i wysłałem do pinnacle zdjęcie tej faktury. Zaakceptowali bez problemu ????

Idiotyczne to o tyle, że fakturę wystawili mi na podstawie... dowodu osobistego, a zdjęcie dowodu wysłałem przecież do buka.

No ale jak widać da się to zrobić i nie trzeba jechać do miasta zameldowania...
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Uwaga!

Udało mi się obejść system! Wpadłem na pomysł i poszedłem zrobić sobie wyniki krwi w laboratorium za niecałe 20 zł. Poprosiłem, by wystawili mi fakturę na której widnieją moje wszystkie dane. Wystawili mi to i wysłałem do pinnacle zdjęcie tej faktury. Zaakceptowali bez problemu ????

Idiotyczne to o tyle, że fakturę wystawili mi na podstawie... dowodu osobistego, a zdjęcie dowodu wysłałem przecież do buka.

No ale jak widać da się to zrobić i nie trzeba jechać do miasta zameldowania...
Spróbuję, ale nie wiem czy mi się uda. Ja wysyłałem już umowę o pracę i nic.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Przeglądając ofertę NBA zauważyłem, że jest strasznie uboga. Żadnych alternatywnych sum czy też handicapów. Może nie potrafię znaleźć całej oferty, albo jest ona widoczna dopiero po zalogowaniu. Oświeci mnie ktoś? :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po zalogowaniu masz ofertę na mecz, 1 kwartę i 1 połowę , w dodatku każdą linię (handicap czy over/under) możesz +/- 2,3 punkty zmienić w singlu.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Witam , mam sytuacje z którą się jeszcze nie spotkałem, otóż otrzymałem dziś maila:

Dear Client,
Our processor advises that your Przelewy24 deposit made on February 9th, 2016 for 150 PLZ was returned due to non-sufficient funds.
All winnings derived from a deposit later reported as non-sufficient funds (NSF) or that cannot be collected for any other reason by Pinnacle Sports will be void. For accounts with minus balances, any pending plays, whether from the NSF deposit or not, will be cancelled. If the NSF deposit is subsequently cleared, the client is eligible to receive payment for his original deposit only. This policy applies to any remaining balance in the account, whether directly or indirectly derived from the NSF deposit.
After the transaction to reverse your returned deposit, the balance of your account is minus.

For additional information on our Non-Sufficient Funds policy, please go to the Cashier Help section of our site http://www.pinnaclesports.com


Zaraz bede sie kontatkowalem z supportem ale chcialbym poznac wasza opinie. Otoz jak wyzej depozyt z 9 lutego - ktorym pogralem i po pewnym czasie przegralem - zostal mi 15 marca zwrocony na konto . Dziwne. Jednak wchodzac na konto na pinku mam bilans -50 zl, gdyz zamknieto mi otwarty zaklad Trumpa na kadydata republikanow po kurse 4.2 za stowke. Stad zamiast bilansu -150 mam -50. Co z tym zrobic? Mozna powiedziec ze zabrali mi 4 stowki bo trump raczej wygra. Moge wplacic te 50 zeby wyrownac wiec zostaje ze 100 czy klocic sie o tego beta? Jak w ogole po miesiacu stwierdzili ze depozyt nie mogl zostac zlozony ?
 
P 9

pedzel

Użytkownik
witam mam problem z wypłaceniem pięniedzy otóż przeszedłem werifikacje karty i dowody ale mam problem z przejściem weryfikacji tzw. paragonu z adresem i nazwiskiem, moje pytanie brzmi czy przy wypłacie na skrill też przechodzi się przez te weryfikacje czy je się omiija?
 
Do góry Bottom