>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Betsafe
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Betsafe. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.

Co sądzicie o Betsafe?
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Ja sądzę, że nie da się tam grać. Limity mają takie, że idzie postawić tam live czasami max 5€ co jest wstydem nawet dla firmy krzaka. Czy szanowny admin wie, że Polacy już na starcie mają limity na tym krzaku?
Ps. Proszę o niekasowanie postu, w końcu pytałeś o opinie to ją dostałeś. Dzięki.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Przesadzacie.. Buk wypłacalny, stawki 800-1600 na siatkowke przyjmuja mi bezproblemowo, live do siatki tez przyjemny. Co prawda jak gralem duzo na betsafie tojakis limit na 500-600 na singla sie pojawil, przestalem grac i po 1-2 miesiacach znowu przyjmuja te &#39;wyzsze&#39; stawki. Nie mowie ze buk sie nadaje do regularnego grania po pare-parenascie zakaldow dziennie (czyli tak jak 365) ale alternatywe stanowi szczegolnie gdy mozna czesto wylapac nieco wyzszy kurs inplay/pre niz na 365.
do tego zdarza im sie wychylic z oferta i walnac pare gaf i co najciekawsze da sie to pograc za normalna stawke. choc takie promki zdarzaja sie rzadko, powiedzmy raz na pare miesiecy.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
pokaz screen gdzie grasz 1600 na siatkowke nie po oddsach 1,2 ;) albo taką perełke gdzie grasz za &quot;normalną&quot; stawke ;)
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Buk bardzo szybko limitujący. Granie za stawki rzędu 500 zł zazwyczaj kończy się po kilku dniach.. Dla początkujących mogę polecić, brak problemów z weryfikacją, wypłacalny i można pograć za niższe stawki, dla zaawansowanych szkoda nerwów.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Witam, w ubiegłych latach były promocje typu freebety czy bonus od depozytu a ja nic nie miałem od wakacji... coś się zmieniło, że już nie chcą nic dać?
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witajcie. Troche mnie podirytował betsafe. Zleciłem wypłate w piątek a dzisiaj dostaje info że chcą screen wyciągu bankowego z widocznym swiftem i iban. Niby nic dziwnego, tyle że konto mam zweryfikowane od dłuższego czasu. Wcześniej nie wypłacałem tyle co teraz, to o to może chodzic ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Być może właśnie o to. W regulaminie chyba nawet mają, że przy większej wypłacie sprawdzają dokładnie konto. A jak duża to wypłata?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To jak to jest z tymi wypłatami na Skrill ? Kiedyś chyba w kilkanaście minut a teraz kwestia kilku godzin ?
Jak patrzę to jest tak:
- część osób ma natychmiastowo (ja np. też tak mam),
- część w przeciągu 24h

Nie wiem czemu tak się dzieje, ale licz sobie, że maksimum wypłata idzie dobę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zlecilem wyplate o 4.00 do tej pory nie ma kasy na skrillu, zawsze mialem wyplaty instant, konto zweryfikowane nir wiem vo oni odpier.....
Jak wypłacałem kiedyś w godzinach nocnych to raz wypłata dotarła do mnie po 24h. Napisz do suportu, często potrafią przyspieszyć wypłatę ;)
 
mrowson 34

mrowson

Użytkownik
Czekam od ponad godziny na rozliczenie kuponu z zakładów na żywo... Czy ktoś jeszcze się spotkał z taką sytuacją w betsyfie? Nawet nie mogę się zgłosić do czatu bo jest po godzinie 18.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Opinie mogą być i różne, ale ich oferta &quot;Score the dream job of every football fan&quot; robi wrażenie. Mam nadzieję, że uda się dostać tam Polakowi ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak obstawiacie przez tel.? Bo u mnie normalna strona dziala tragicznie. Korzystacie z aplikacji?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wcześniej mieli taka stronę jak betsson mobilną i jakoś dało radę, a teraz nawet mi się nie chce załadować, musieli coś zmienić (wina też słabego modelu telefonu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kicks 50

kicks

Użytkownik
Są dwie opcje, albo instalujecie na telefonie aplikację Puffin Browser jest to darmowa przeglądarka, która obsługuje flasha wtedy wszystko działa jako strona pod pc a nie mobilna i jest bezproblemowa w obsłudze. Druga to trzeba znaleźć przeglądarkę mobilną która zadziała ze stroną mobilną betsafe. U mnie działa Dolphin, na Firefox nie działa nie wiem czemu gdy cokolwiek kliknę nie zaskakuje.

https://www.puffinbrowser.com/index.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Moja opinia jest taka sama jak o betsonie.
Albo i gorzej.
Jedeny plus jest taki, ze wypłata na konto zlecana rano była już wieczorem.
Po kilku trafionych zakładach, stawki rzędu 200 zł brali do akcepacji.
Porażka.
Podsumowując, firma jedynie do zabawy.
 
Do góry Bottom