>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowe zakłady o wartości 165 PLN Betsson

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przejrzycie swoje maile. Ja dziś otrzymałem od Betsson coś takiego:

Odbierz darmowe zakłady o wartości 165 PLN na jakikolwiek sport w ten weekend. Otrzymasz je za wpłacenie 90 PLN. Udanego sportowego weekendu z trzema darmowymi spinami.

* Darmowe zakłady są oferowane tylko odbiorcom tej wiadomości. Można je odebrać do 23:59, 4 marca.
* Musisz wpłacić przynajmniej 90 PLN, aby odebrać darmowe zakłady 30 PLN, 60 PLN i 75 PLN. Darmowe zakłady można odebrać po wpłaceniu przynajmniej 90 PLN.
* Darmowy zakład 75 PLN jest dostępny tylko na urządzenie mobilne. Inne zakłady są dostępne na wszystkich urządzeniach.
* Darmowe zakłady można wykorzystać w jakiejkolwiek dyscyplinie, jako typy pre-match lub na żywo. Przed wypuszczeniem darmowego zakładu należy zaznaczyć niebieskie pole na kuponie.
* Jeśli Twój darmowy zakład okaże się zwycięski, otrzymasz wygraną jako bonus. Musi on zostać obrócony jeden raz przy kursie minimum 1,50 w ciągu 60 dni.
* Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji lub zakończenia tej kampanii w jakimkolwiek momencie i z jakiejkolwiek przyczyny.
* Obowiązują ogólne warunki i zasady.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Czy po wpłaceniu tych 90 pln mogę je od razu wypłacić czy są zablokowane do czasu wykonania obrotu?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Czy po wpłaceniu tych 90 pln mogę je od razu wypłacić czy są zablokowane do czasu wykonania obrotu?
Musisz wpłacić przynajmniej 90 PLN, aby odebrać darmowe zakłady 30 PLN, 60 PLN i 75 PLN. Darmowe zakłady można odebrać po wpłaceniu przynajmniej 90 PLN. ;)
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, ale może źle je zadałem :p Chodzi mi o te wpłacone 90 pln. Czy po ich wpłacie dostaje darmowe zakłady, a te 90 pln mogę od razu wypłacić ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A jest gdzieś regulamin tej promocji? Zakładam że jest, skoro wonderkido podał minimalny kurs obrotu.. Proszę o link do regulaminu.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
A jest gdzieś regulamin tej promocji? Zakładam że jest, skoro wonderkido podał minimalny kurs obrotu.. Proszę o link do regulaminu.
Podał bo jest napisane w 1 poście czyli tez w mailu. Z tego co pamiętam to zazwyczaj po tym kursie obracalo się wygrane z freebetow w.betssonie.
Sprawdzilem maila i jest napisane że obowiązują ogólne warunki i zasady.
 
manita 6

manita

Użytkownik
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, ale może źle je zadałem :p Chodzi mi o te wpłacone 90 pln. Czy po ich wpłacie dostaje darmowe zakłady, a te 90 pln mogę od razu wypłacić ?
Nie trzeba obracać 90 pln, to twoje wolne środki. Ja wpłaciłem, za 2 minuty wypłaciłem, a bonusy zostały.
Ważne też, że jak np. postawisz bonus 75 zł po kursie 2 to nie dostaniesz 150 wygranej tylko 75, bo kwotę darmowego zakładu odciągają.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Nie trzeba obracać 90 pln, to twoje wolne środki. Ja wpłaciłem, za 2 minuty wypłaciłem, a bonusy zostały.
Wpłacałeś może poprzez Skrill czy jakąś inną metodą? Jeśli obowiązują ogólne warunki i zasady to można zrozumieć, że żadna forma wpłaty nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji? Maila oczywiście dostałem, bo to warunek podstawowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Nie trzeba obracać 90 pln, to twoje wolne środki. Ja wpłaciłem, za 2 minuty wypłaciłem, a bonusy zostały.
Ważne też, że jak np. postawisz bonus 75 zł po kursie 2 to nie dostaniesz 150 wygranej tylko 75, bo kwotę darmowego zakładu odciągają.
Mnie poinformowano. że obrót należy obrócić jednokrotnie po dowolnym kursie w innym razie potrącą prowizję w wysokości 5 % Miałeś tak ?
 
I 0

idzik

Użytkownik
Musisz miec maila od nich o tej promocji.. Dla wybranych tylko..
Dzięki dziubols, już wyjaśnione. Mieli jakieś chwilowe problemy techniczne. Już zagrałem freebety, wszystko ok.
Teraz chcę skorzystać z zakładu bez ryzyka 60 zł w ramach promocji Ligi Mistrzów, tutaj jest jakiś problem... pewnie tego jeszcze nie naprawili.
 
S 4

szykus

Użytkownik
Witam!
Wiem, że było milion razy , ale nie mogę znalezć ani na forum ani w google.
Mógłby, ktoś napisać jak zagrać mobilny przez Pc?
 
Do góry Bottom